•  

  pokaż komentarz

  Jaką oni im robią wspaniałą reklamę. :DD

 •  

  pokaż komentarz

  Nie mój styl, ale chyba sobie kupię. Tak po prostu na złość lewakom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Ja tam sobie śmigam w ichniejszych fullprintach z husarią czy scenkami bitewnymi i spotkałem się tylko z pozytywnymi opiniami.

  A jak kogoś piecze z tego powodu to...

  źródło: i.ytimg.com

 •  

  pokaż komentarz

  Wszedłem w artykuł zobaczyć jak wygląda treść, jakiś bełkot ojkofoba, wśród zdjęć jeden kadr z flagą konfederacji na marszu, jeden koleś ze sloganem na kartonie, tak naprawdę to zero zdjęć tych "złych nacjonalistycznych i prawicowych" koszulek. Znam ludzi, którzy noszą te koszulki, zazwyczaj jest to dywizjon 303, żołnierze wyklęci, jakieś historyczne bitwy, znane persony bądź formacje wojskowe. Ale tego nie pokazali bo przecież nie o to chodzi by przedstawić realia tylko by dopasować realia do tezy ;)
  Do jakich czasów doszło by ganiać Polaków za to, że cieszą się z upragnionej wolności i są dumni ze swojej historii. I to ze strony amerykańskiej profesor? Hipokryzja, do tego bezczelna i bandycka aranżacja stawiająca Polaków (i narody środkowoeuropejskie) w negatywnym świetle w jednym z bardziej znanych amerykańskich mediów. Można się zirytować. No i klasycznie, fascynacja komunizmem (Che na koszulkach) a wstręt przed faszyzmem (jakiekolwiek użycie słowa biały w innym znaczeniu niż kolor przedmiotu). A te "2YT4U" to chyba sama wymyśliła bo nigdy się z czymś takim nie spotkałem xD już prędzej bym uwierzył w 1488 albo WP

  •  

   pokaż komentarz

   @fan_comy: Nagonki robią komuchy, a to nie Polacy. Komuch nawet nie chce mieć żadnej narodowości. Wszystko jedno gdzie żyje, ważne że może ubliżać i niszczyć życie innym. To cel nadrzędny każdego komucha.

  •  

   pokaż komentarz

   A te "2YT4U" to chyba sama wymyśliła bo nigdy się z czymś takim nie spotkałem

   @fan_comy: Pisałeś, że czytałeś artykuł, ale chyba ci co nieco umknęło. Artykuł nie jest (tylko) o Polsce (wideo nad artykułem jest już faktycznie poświęcone marce Red is bad, ale nie artykuł)

   Przykładowe zdanie z artkułu:

   In my interviews with 51 youth in and around far-right scenes in Germany

   I z notatki o autorce

   She is the author of "The Extreme Gone Mainstream" (Princeton University Press), which explores how extremism is going mainstream in Germany through clothing brands laced with racist and nationalist symbols.

   Wszedłem w artykuł zobaczyć jak wygląda treść, jakiś bełkot ojkofoba

   @fan_comy: Skoro przykładasz (jak twierdzisz) tak dużą wagę do treści, to czy zwróciłeś może uwagę na to jak się ma to co pisze dziennikarzyna nczas.com do tego co faktycznie jest w artykule? Fakt, w artykule CNN na 3 zdjęcia dwa są z Polski, i nie mam pojęcia czym zawinił CNNowi Jan Bodakowski, ale koleś z flagą konfederacji na marszu niepodległości z okazji 100 lat odzyskania niepodległości to niezły przypał, który doskonale ilustruje tezę z artykułu.

 •  

  pokaż komentarz

  Tacy jesteście wszyscy oburzeni i nawet sobie nie uświadamiacie, że manipuluje Was i podburza nie CNN, tylko nczas, bo w materiale CNN nie ma nic o faszyzmie w kontekście koszulek Red is Bad - to nczas tak to przedstawia. O faszyźmie jest przy koszulkach innych firm.