•  

  pokaż komentarz

  Kiedyś był fajny kanał, oglądałem, później faza zaczął jeździć z babą i zaczęła się żenada a teraz żebractwo, jedno wielkie gowno, szkoda na niego czasu

 •  

  pokaż komentarz

  Oni (ci najpopularniejsi zaczynający 4 lata remu) są już dinozaurami. Tylko jeszcze tego nie wiedzą. Nie nadążają za zmianami, jakie się dokonały przez ostatnie dwa lata na YT, jeśli chodzi o podróżnicze vlogi. Na YouTube czas płynie trzy razy szybciej. Wciąż wydaje im się, że ich odbiorcami są mało rozgarnięci widzowie albo seby, co przybijają piąteczki, od których można ssać kasę podając jakieś banalne powody.

  Patroni już trochę dorośli, zostali wychowani doświadczeniami z przeszłości i dojrzeli. To ostatni taki raz, gdy sypną groszem bezinteresownie. Później powiedzą - sprawdzam. Jeśli materiał z wyprawy będzie odbiegać od obiecanego planu, to zostaną pożarci. Oczywiście pożar zostanie ugaszony poprzez kolejne zbanowanie niezadowolonych widzów oraz wykasowanie niepochlebnych komentarzy. Lecz kolejny projekcik już się nie da tak łatwo zrealizować i być może trzeba będzie wniknąć do świata ludzi, których teraz tak piętnują za tkwienie w systemie.
  Wydaje im się, że spełniają wyimaginowane marzenia ludzi, którzy niespełnili się życiowo, bo nie podróżowali. I dlatego stoją od nich wyżej w hierarchii za*ebistości. Megalomania.

  Nie zrozumieli tego, że trzeba starać się zadowolić tego bardziej krytycznego widza, bo to on najgłębiej sięgnie do swojej kieszeni. Klakierzy w końcu się znudzą i znajdą sobie kolejnych idoli.

  Teraz relacje buduje się w oparciu o dotrzymywanie danego słowa (nie mylić ze szczerością). Spontan już nie działa.

  •  

   pokaż komentarz

   @kapusta5: no tak, rusofil wziął kolegę w podróż, faza dupeczkę i jest ból dupy

  •  

   pokaż komentarz

   ANKS to w tej chwili przerabia

   @kapusta5: Trzeba powiedzieć, że na patronite poszło mu nieźle. Pewnym problemem jest to, że dobiło mu do 10k, to pater zaczął kombinować jakby tu wymyślić cel za 15k i wymyślł, że jak tyle dostanie, to wyjedzie jeszcze w tym sezonie. Sorry, ale co on sobie wyobrażał? Że patroni będą mu pokornie płacili po 10k miesięcznie czekając do lata aż sobie wyjedzie, do jesieni na powrót, do zimy na montaż by za rok zobaczyć nowy materiał?

   Skoro udało mu się skłonić ludzi żeby my płacili, to powinien stanąć na głowie żeby dostarczyć im kontent tak szybko jak się tylko da, a nie jeśli dostanę dodatkowe 5k. Ten model finansowania twórców na YT dopiero się rodzi, ale na pewno można powiedzieć, że najważniejsza jest i będzie tutaj wiarygodność twórcy i jeśli Pater będzie znowu zbyt chytry, zbyt leniwy lub niezbyt wiarygodny, to będzie jego ostatnia taka zbiórka.

  •  

   pokaż komentarz

   @deviator: Też to zauważyłem. Jestem bardzo ciekawy jak to się skończy. Mam wrażenie, że ta wyprawa do Azji to krzyk bezsilności, aby utrzymać widownię pomieszany z zaskoczeniem, że jeszcze coś z tego pieca udaje się wyjąć w takiej ilości.

  •  

   pokaż komentarz

   @deviator: ANKS podupada z dnia na dzień. Tamta wyprawa z Rudym (szczerze) wg mnie była ok. Trochę coś tam zj#?$li, ale dało się to oglądać plus ten Rudy jakoś mimo wszystko budził moją sympatię. Trochę zj#?$li bo hajs chcieli na internet satelitarny za o ile pamiętam 50 tys zł, z czego gówno de facto wyszło. Sprzęt pewnie sprzedali, ale samej wartości dodanej do materiału nie było za dobrej plus tunguska zjebana.
   Aktualnie Pater trzyma się z jakimś "Tomusiem" zjebem totalnym, który pobanował 70% ludzi na jednym live, bo Tomuś się naj#?$ł i wyzywał wszystkich dookoła widzów. Dlaczego? Bo Tomuś gwiazdorzył do kamery i Patera odsunął w bok, mówił jakie to ma zajebiste życie bo ma cytuje AUTO Z KLIMATYZACJĄ (lol) to ludzie mu pisali, zeby sie zamknal i dal Patera bo to jego kanał. Banował raz za razem a naj#?$ny Pater obok niczego nie był świadomy..
   Szczerze to byłem fanem kiedyś Patera a teraz nawet 30 sekund nie wytrzymuje + to jego p#@?#$?enie c%!#$wizna, np jakie to USA jest złe itd. Fajna seria była z tą jego dziewczyną jeszcze, dziwie się że ta panna wytrzymuje z takim zaśłepionym typkiem, no ale niech im się wiedzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @JanParowka: pater wywalił Rudego bo ten chciał robić profesjonalne odcinki,( ͡° ͜ʖ ͡°) Po wyprawie z hameryki Pater zrozumiał że bez hajsu od widzów będzie musiał zap%%$??@ać na etacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   A PRZEZ TEGO POYEBUSA TOMASZA (ZABLOKOWAŁ MNIE NA YT I NA PEJSIE) KTÓRY DAŁ Z 1000 BANÓW kanał zaczął upadać, nie pomogły nawet odcinki z Blondynką (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @DonJohnsonXIII:
   Właśnie szkoda, że nigdzie nie ma wypowiedzi Rudego na ten temat, o co poszło. Patera pare razy przy swoim lachociągu Tomusiu mówił na Rudego per "profesjonalny menadżer" w ironicznym wydźwięku

  •  

   pokaż komentarz

   @JanParowka: zagadałem na Pesjie z Rudym, odpowiedział że od nowego roku wtedy jeszcze 2018 jie współpracuje z Paterem, ale zapraszał mnie na wódke w Wrocławiu-cos tam mam firme związaną z internetami.
   PAter na lajwie w hameryce coś tam tłumaczył że Rudy chiał robic hajs na kanale lub 'przękrety".
   Czyli Pater obraził sie na kumatego gościa który chciał robic to co teraz Patre robi z POYEBEM Tomaszem ( i te Paterowskie Tomasz patrz do usrania).
   Ten ciul z Fordonu to jakis były nie spełniony radiowiec, któremu wydaja się że jest śmieszny jak naśladuje szczura-niby taki podobny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @DonJohnsonXIII: Dzięki za info. No to różnie bywa, choć mimo powszechnego hejtu ja jakoś tego Rudego lubiłem. Jak to czyta to pozdro! I ta seria Tunguska też nawet fajna była, taka dość autentyczna.
   Co do tego zj@!? Tomusia to nie wiem czy kojarzysz, jak był ten moment co w USA Faza leżał w krzakach - akurat oglądałem - i przyszedł ten pierwszy widz tam w krzaki i mowil ze ma na imie inaczej niz ten drugi (Seba chyba) to Tomuś zdąrzył pobanowac kilka Sebastianów na live bo mial przyjsc Seba a przyszedl inny xD Po czym po paru minutach jednak i Seba przyszedł tam w krzaki to Tomuś ściągał bany. j@!?niec. A no i TOMUŚ ŁAP PRZEBITKI

  •  

   pokaż komentarz

   @JanParowka: ogólnie lubię Miszę i mam z nim dobre kontakty, ale totalnie nie akceptuje zyeba Tomasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Tak oglądałem wtedy ten epicki LAJW, ta qrva z fordou ma ogromnie niskie mniemanie o sobie, mnie zbanował za to że napisałem że przypomina Rudego z Blok Ekipy. To był wtedy ten słynny lajw przed wyjazdem, gdzie ilość minusów była wieksza niz +
   Na zamk grupie ANKŚ na Pejsie napisałem że takie zachowanie jest pluciem w widzów, Pater odpisał że to Tomasz i trzeba mu wybaczyc, Zjeb z Fordonu coś tam tłumaczył że niby przeprasza. Parę osób mnie splusowało.
   Odpisałem Zjebowi z Fordonu to żeby pościągał bany, to cały mój post został usunięty z grupy, a później mnie zablokował na Pejsie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 •  

  pokaż komentarz

  Jeśli podczas zbiórki wskazał cel który okazał się oszustwem to teoretycznie powinien odpowiadać za wyłudzenie.