•  

  pokaż komentarz

  A propo Fazy. Ja rozumiem oburzenie wykopków. Wielu twierdzi, że ,,skoro ludzie dają mu hajs, to nie powinniśmy gównoburzy robić''. No dobra, lecz jednak wielu z was nie pojmuje jednego, wielu jego fanów to osoby młodociane mające poniżej 18-tego roku życia. Rodzice tych młodocianych fanów, powinni się zainteresować na co ich dziecko wydaje pieniądze. Bardzo dobrze, że sprawa jest nagłaśniana. Nie umie Faza rozporządzać pieniędzmi to nigdy nie powinien ich mieć. Powinny skończyć się jego wyprawy, bo koleś już wpadł w odmęty. Bawi się najlepsze za ciężko zarobione pieniądze innych ludzi. Dorośli fani jeśli dają mu kasę to ich sprawa ale młodych powinno się przypilnować.

  Faza w ten sposób wykorzystuje innych ludzi. Powinno się ukrócić jego działanie, Niech do roboty zapedala jak wszyscy inni. Czas wrócić do normalnego życia. Niestety ale facet to wciąż dziecko, wiecznie bawić chciałby ciągle. W dodatku to mega hipokryta. Wiecznie ściemnia a jego materiały stają się tak naprawdę gówno materiałami, byleby coś na odpiedol nagrać.

 •  

  pokaż komentarz

  Faza się zepsuł gdy stał się pantoflarzem...

 •  

  pokaż komentarz

  Ale was dupa piecze. Zebrali od leszczy to ich sprawa. Nie płacić im i tyle.

 •  

  pokaż komentarz

  Kto chciał wpłacił, kto nie chciał nie wpłacał. Ludzie mu chcieli pomóc to pomogli, na ch*j te Wasze filozofie tutaj.
  Sandra jest ładną dziewczyną, ale dobiła kanał fazy swoją obecnością.

  •  

   pokaż komentarz

   @Presek: miałem jego kanał zasubskrybowany :) patrze 1 odcinek po przerwie z jakąś panienką.... oglądnąłem chwile. Kliknąłem przestań obserwować i to by było na tyle. I po tym wykopie wiem że dobrze zrobiłem :) panienka chciała sie wylansować, on chciał pociupciać a koniec końców wyjdzie na tym c!!?%wo bo znając życie oni sie rozstaną a jego kanał nigdy nie wróci do szczytu kiedy to odcinki na prawde były bdb... no ale może się mylę :)

 •  

  pokaż komentarz

  Faza - kiedyś lubiany na wykopie, dziś infamia.
  Pater - kiedyś lubiany na wykopie, dziś infamia.
  ...
  Roman FanPolszy, BezPlanu - już wiecie jaka przyszłość Was tu czeka ;]