•  

  pokaż komentarz

  Sorry, ale każda papużka wygląda tak samo, więc to oczywiste, że dla nich wygląd się nie liczy, no chyba że jedna jest zielona, druga fioletowa, a trzecia pomarańczowa, ale to tylko kolor, można się przefarbować. Najważniejsze żeby samczyk potrafił przelecieć.

 •  

  pokaż komentarz

  Na co inteligencja jak ptaszek mały ( ͡° ʖ̯ ͡°) .W sumie racja,wtedy bardziej musi się nakombinować.

 •  

  pokaż komentarz

  Dobry clickbait-trolling wykop

 •  

  pokaż komentarz

  P0lka<długo długo nic< normalna kobieta< papużka falista

 •  

  pokaż komentarz

  Od przegrywów najczęściej słyszę że kobiety "lecą na kasę". Są blisko, ale nie rozumieją problemu i tak go interpretują. Moja żona skwitowała jednym słowem "zaradność". Ona chce mieć silnego partnera a nie ciamajdę którym się trzeba opiekować. Jak byłem młodszy to szukałem dziewczyn cieszących oko, po prostu do kopulacji. Ostatnia tinderowa afera pokazała głupotę samców, faceci robią tak samo. Odkryli że ziemia jest okrągła. Dziewczyna z super zdjęciami zawsze zdobędzie setki lajków, a gruba, brzydka zaniedbana prawie albo nic. Ktoś chętny by świat zmieniać i uszczęśliwiać najbrzydsze?
  Później przyszedł mi drugi etap, zamiast "laski" szukałem "partnerki". Lata lecą, rodzinę chcę mieć i priorytety się zmieniają. Szukam matki dla moich dzieci:
  - inteligentna
  - zdolna do budowania stabilnych związków
  - ale też ładna!
  Mi się udało i jestem szczęśliwy. Oczywiście zawistne koleżanki i goście którzy dostali kosza: "poleciała na kasę".
  Nie, szukała partnera na resztę życia. Kogoś kto nie jęczy że składki ZUS za duże, że pogoda zła, za niskie pensje itd. Jak miałem za niską pensję to szukałem nowej pracy, składki ZUS mnie nie interesują i kolejne 100PLN nie rujnuje. Mamy pieniądze które sami uczciwie zarabiamy RAZEM, nie wygraliśmy na loterii i nie dostaliśmy w spadku. Razem prowadzimy naszą firmę.
  A w komentarzach znowu "bo polki to". Tłumaczenie przegrywów. Moje dziewczyny to były same polki i żadnego związku nie żałuję.