•  

  pokaż komentarz

  Abstrahujac juz od wszystkiego, zeby na Was nie trafilo jak policjant, ktory ma za duzo wladzy chce sie wyzyc bo jest pieprzonym zwyrodnialcem. Powinni zostac wyj!@!ni dyscyplinarnie i stanac przed sądem oraz zostac skazani.

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: Wychodzi na to, że Pan Stefan miał rację.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kontrrewolucja: wychodzi na to ze ustawy konwencje, mowienie o prawach czlowieka, idee humanitaryzmu polscy policjanci maja w dupie. Tylko i wylacznie nagrywanie przesluchiwan audio i video oraz egzekwowanie wysokich kar. To panowie policjanci wreszcie zaczna przestrzegac prawa

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: Ale zdajecie sobie sprawę że w tym wypadku nic nie wiadomo, równie dobrze facet mógł zrobić sobie krzywdę samemu, np. w radiowozie gdzie próbował zaatakować policjantów

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: Ci bandyci na psiarni sa teraz bohaterami bo skatowali morderce waznego polityka, pewnie dostana podwyzki za taki patriotyczny czyn

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: w tym wypadku wina jest 100%. nie jest potrzebne śledztwo, morderstwo nagrane. wystarczyłaby szubienica na szybko i sporo pieniędzy zostałoby w budżecie.

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: a potem jak tu się dziwić ludziom że na widok policjanta zamiast być spokojni to odczuwają taki strach jak przy spotkaniu z przestępcą. Niektórzy policjanci się od nich nie różnią niczym tylko faktem że działają w imię prawa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pepperek: Ale jak? Skuty w kajdanki (zapewne ręce z tyłu) sam złamał sobie nos, połamał szczękę i skręcił rękę? No chyba że nie był skuty.

  •  

   pokaż komentarz

   wreszcie zaczna przestrzegac prawa

   @niezdiagnozowany: Czy morderca popełniając swój czyn nie wykluczył się w świadomy sposób z obowiązującego nas wszystkich prawa?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kontrrewolucja: Morderstwo w literze prawa?! Ciekawe podejście do tematu przestępstw.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pepperek: mógł zaatakować policjantów, natomiast kilku policjantów może skutecznie obezwładnić skutą osobę bez wywoływania u niej drgawek, złamań

  •  

   pokaż komentarz

   @Pepperek: No raczej poprawnie zatrzymany to by nie mógł zapałki podnieść ale też by mógł mieć max parę siniaków. Naprawdę trzeba mieć braki w szkoleniu, żeby kogoś uszkodzić jakoś specjalnie widocznie. Ochroniarzem nie jestem ale parę lat trenowałem różne sztuki walki i przy różnych akcjach nawet na ulicy podskakuje ciśnienie różnym ludziom i w 90% przypadków kończy się to na rozerwanej skórze, czasem jakiś ząb wyskoczy czy coś pęknie ale my tutaj mówimy o profesjonalnych formacjach pacyfikacyjnych ze sprzętem i wieloletnim szkoleniem (bo podejrzewam że gości którzy miesiąc temu ze szkoły wyszli nie wysłali) i sprawcę który grzecznie położył się na ziemi. A jaka policja jest każdy wie, kto miał trochę więcej kontaktu. Jakieś pół roku temu moja dziewczyna prawie była pobita przez tajniaków. Nie jesteśmy pato ani butni. Po prostu stała w złym miejscu i nie chciała przestać nagrywać jak biją kogoś po mordzie, chciał też jej ukraść telefon (policjant). Miałem w życiu dwóch przyjaciół, którzy zostali policjantami i w raz z ich rozwojem kariery (jeden idzie już doś wysoko) zaczeli robić się chamscy, zap@$!@%@ać samochodami po mieście 200kmh bo są bezkarni, oboje mają ciężkie konflikty z rodzicami, i tylko czekam az drugi zacznie nap@$!@%@ać swoja partnerke bo drze sie juz na nią jakby była psem, miedzy innymi wszyscy znajomi sie od niego odwrocili nasluchalem sie jak zatrzymują ludzi dla beki na kontrole i robia sobie rozne jaja np podaja nieprawdziwe glupie nazwiska albo kaza robic dziwne rzeczy. Moja dziewczyna tez mieszka obok policjanta ktory od wielu lat nap@$!@%@a żone co wszyscy jego koledzy z pracy wiedza bo czasem do niego przychodzą go uspokoić ale nic to nie robi. Siostra dziewczyny była pobita przez swojego chlopaka to przyjechala policjantka i powiedziala ze widocznie lubi być bita, zapytala tylko skad miala na droga baterie (chodzi o kran, serio nie zmyslam xd) i pojechala nawet nie zabierając tego chlopaka mimo ze ich błagała! Wiecie ile mam pozytywnych historii z policją? Zero. Nigdy nic nie znalezli skradzionego, nigdy nie dostalem upomnienia za jakis glupi blad w jezdzie tylko najwyzej mniejszy mandat, raz dowiedzialem sie ze obciagnalem za prawo jazdy jak w suce siedziałem. Nie bede pisal dalej i tak juz dlugie te moje wypociny mam takich historii trzy razy wiecej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pepperek: Na scenie widać jak się poddał bez niczego. Chodziło mu tylko o adamowicza nikomu więcej nie chciał zrobić krzywdy tym bardziej sobie. Oczywiście elity będą kłamać, będą manipulować tak jak zawsze i ze wszystkim... :) Oni mogą powiedzieć wszystko, a jak jest, jak było tego się nigdy nie dowiemy :) Oczywiście nikogo tutaj nie usprawiedliwiam bo odebrać komuś życie to najgorsze co można zrobić, ale policja też zachowała się jak bydło, jeśli te obrażenia są ich sprawka to powinni tak samo ponieść konsekwencje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pepperek
   Tak, pełne zaufanie do policji, która już nie raz udowadniała jak zwyrodniała potrafi być. No i oczywiście że sam się okaleczył akurat przez przypadek po zatrzymaniu przez policję i zapewne przez przypadek poza zasięgiem kamer. Spoko, ale trochę za dużo tych przypadków, nie sądzisz? (Nie wiem jak było w tej sprawie ale jestem przekonany że będzie mowa że "monitoring był niesprawny" albo "akurat ten pokój znajduje się poza zasięgiem kamer" lub. "w toaletach nie montujemy kamer".

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: nie zgadzam się z Tobą. Mamy za mało informacji. Chciał bym obejrzeć nagranie z radiowozu. Koleś jest psychiczny. W więzieniu często był w izolatce zapewne nie bez powodu. Mógł się awanturowac, niestosować się do poleceń lub coś gorszego bo działała adrenalina. Poza tym zabił publicznie człowieka tym samym powinien być natychmiastowo pozbawiony praw człowieka.

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: masz na to jakieś dowody? Ten psychol mógł sam to sobie zrobić.

  •  

   pokaż komentarz

   np. w radiowozie gdzie próbował zaatakować policjantów

   @Pepperek: Oh nie...jak ten co z rękami skutymi za plecami, wyrwał broń policjantowi, a następnie postrzelił się w plecy.

   pokaż spoiler xD

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: Napisałem to samo pod innym znaleziskiem i dostałem same minusy XD #justwykopthings

  •  

   pokaż komentarz

   @toomii76: śledztwo musi być przeprowadzone aby poznać jego mocodawców, bo nikt nie uwierzy że ten psychopata sam to sobie zaplanował.

  •  

   pokaż komentarz

   Na scenie widać jak się poddał bez niczego. Chodziło mu tylko o adamowicza nikomu więcej nie chciał zrobić krzywdy tym bardziej sobie. Oczywiście elity będą kłamać, będą manipulować tak jak zawsze i ze wszystkim... :) Oni mogą powiedzieć wszystko, a jak jest, jak było tego się nigdy nie dowiemy :) Oczywiście nikogo tutaj nie usprawiedliwiam bo odebrać komuś życie to najgorsze co można zrobić, ale policja też zachowała się jak bydło, jeśli te obrażenia są ich sprawka to powinni tak samo ponieść konsekwencje.

   @eMDeGie: Ja bym jeszcze nie przesądzał o tym kto go tak załatwił. Widziałem nagranie jak ochrona znosiła go ze sceny i jego ręka była dość mocno wykręcona. Później ochroniarze wynieśli go gdzieś dalej i znowu ktoś podał info, nie wiem czy to policja czy ktoś inny że tam ochroniarze musieli się dalej siłować z zatrzymanym i wtedy dopiero przejęli go policjanci.
   Tak więc możemy sobie czekać na oficjalne ustalenia ale w każdym przypadku w oświadczeniu to nie będzie wina policji :)

   Z drugiej strony jak gościu tak stał z nożem na tej scenie, gdyby się znalazł ktoś kto by go z tej sceny zepchnął w obronie innych to złamany nos to byłby jego najmniejszy problem.

  •  

   pokaż komentarz

   Abstrahujac juz od wszystkiego, zeby na Was nie trafilo jak policjant, ktory ma za duzo wladzy chce sie wyzyc bo jest pieprzonym zwyrodnialcem. Powinni zostac wyj!#@ni dyscyplinarnie i stanac przed sądem oraz zostac skazani.

   @niezdiagnozowany: A zdarzyło się, kuzyn już miał tak, że jak przejeżdżała lodówa z psami to kładł się na chodnik z rękoma na głowie, po prostu po kilku razach już bał się stawiać opór :-)

  •  

   pokaż komentarz

   @FLAC: różnią się tym że posiadają odznakę
   niczym więcej

  •  

   pokaż komentarz

   @Kontrrewolucja: wychodzi na to ze chłop bez dowodów gada a wy mu bijecie pione w oparciu o plotę, gdzie fakty zdjęcia lub cos. To tylko gadanie. Ja go widziałem jak jadł żurek z cheratona a na deser tiramisu.

  •  
   f.............o

   -12

   pokaż komentarz

   @Kontrrewolucja: że siedział za niewinność i w odwecie ma prawo zabić kogo chce? na pewno?

  •  
   a......d

   +4

   pokaż komentarz

   Abstrahujac juz od wszystkiego, zeby na Was nie trafilo jak policjant, ktory ma za duzo wladzy chce sie wyzyc bo jest pieprzonym zwyrodnialcem. Powinni zostac wyj!@!ni dyscyplinarnie i stanac przed sądem oraz zostac skazani.

   @niezdiagnozowany: dokładnie, półmózg nie jest od wymierzania sprawiedliwości tylko odpowiedniego służenia - wyrok ustali sąd, który i tak często się myli ale na pewno ma większe kompetencje od zakompleksionego nieudacznika życiowego. Niestety wygląda na to że wiele sądów i prokuratorów daje im na to ciche przyzwolenie.

  •  
   a......d

   +5

   pokaż komentarz

   ś pół roku temu moja dziewczyna prawie była pobita przez tajniaków. Nie jesteśmy pato ani butni. Po prostu stała w złym miejscu i nie chciała przestać nagrywać jak biją kogoś po mordzie, chciał też jej ukraść telefon (policjant).

   @Ptoing: tam jest wiele takich zer, nawet tutaj na wykopie niektóre konta zakładają i wychwalają policyjnych bandytów ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: a jak by ktoś zabił kogos z twojej rodziny, w pupę byś go jeszcze pocałował, dał medal?, dobrze c%@@!wi powinni go połamać całego

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: zaraz dostanę zapewne milion minusów, ale jak o mnie chodzi to serdecznie mnie to wali co i kiedy z nim zrobią/zrobili. Nie miał szacunku dla czyjegoś życia i serdecznie wali mnie jego los. Za jakiś czas dłuższy lub krótszy pewnie wyjdzie, a człowiek nie żyje i życia nic mu nie wróci. W Norwegii pewnie jeszcze by poklepali go po plecach, wsadzili na radosną wyspę do ładnego domku i podpięli internecik i playstation.

   Co innego jeżeli mowa o podejrzanych, czegoś komuś nie udowodniono, itp itd. Może być niewinny.
   W przypadku tego konkretnego morderstwa ciężko o brak dowodów.

   Ja rozumiem, że mowa o tym, że niewłaściwy był sposób jego traktowania przez policję, ponieważ fakt faktem nie mieli prawa, ale niekoniecznie muszą być oni ludźmi, którzy postąpiliby tak z każdym.

   Niezrównoważeni ludzie zdarzają się wszędzie, nawet w policji, ale nic póki co do tego urzędu nie mam i nie trafiłem nigdy na żadnego 'walniętego glinę'

  •  
   j.....3

   +1

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: uuj do dupy :O
   Typ zabił czlowieka.... Gad p%?##!%ony odebrał komus życie i jeszcze znajdują sie pety które go beda bronić. Koniec świata.

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: właśnie, powinni go albo zastrzelić na miejscu albo pilnować, żeby nic mu się nie stało i grzecznie zaprowadzić pod sąd.

  •  

   pokaż komentarz

   @artkar dokładnie tak. Tutaj nie ma orzekania o winie. Winny. Sąd mu wyda wyrok Ale mam nadzieję że w międzyczasie policjanci sprawia mu jeszcze mnóstwo bólu. Na tyle dużo żeby każdego dnia zalowalnze żyje. Po tym co zrobił stracił prawo do bycia człowiekiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ptoing:

   No, nieźle. 1,5 roku temu pisałem o swoich przygodach z dzielnymi stróżami porządku i po raz kolejny widzę, że tak naprawdę to nie było nic szczególnego. A to jeszcze nie są wszystkie przejścia z policjantami, mnie, mojej rodzinie i znajomym trochę się ich zdarzyło. I od razu mówię - to nie żadna patologia ani ludzie typu "wieś i słoma z butów".

   Z nieco innej beczki:

   W swoim czasie Irytujący Historyk nakręcił materiał o Milicji Obywatelskiej. Jednym z poruszonych wątków były stosowane w PRLu metody na ocieplenie wizerunku milicjanta (którzy wtedy byli niezłymi ścierwami). Jedną z tych metod były różnego rodzaju produkcje telewizyjne i filmowe. "Przygody Psa Cywila", "Kapitan Sowa na tropie", "07 zgłoś się" i inne takie.

   Dlaczego o tym wspominam? Bo obecnie próbuje się robić to samo z naszą dzielną policją i sądami. "Anna Maria Wesołowska", "W11 wydział śledczy", "Policjantki i policjanci" i inne takie. I niestety jest to takie samo sztuczne ocieplanie wizerunku i próba pudrowania obrazu rzeczywistości. Niestety, jeśli ktoś będzie miał do czynienia z policją i trafi pechowo, to może się solidnie zdziwić...

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: 1100 osób chciałoby aby sprawiedliwości w przypadku śmierci ich bliskiego w podobnych okolicznościach wymierzył Sąd (gdzie teraz już się mówi o chorobie Stefana co może oznaczać bardzo łagodny wymiar kary)? Wykop w pełnej krasie! Ja mam inne zdanie na ten temat.

  •  

   pokaż komentarz

   @videon: to nie znaczy ze ma byc traktowany jak smi*c.. nie zyjemy w sredniowieczu zeby kamieniowac i wymierzac sprawiedliwosc na wlasna reke.. od tego sa sady i inne intytucje.

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: Tylko nigdzie nie ma dowodów na ten samosąd a @Oskarek89 to po prostu zwykły kibol legii któremu JP wchodzi za mocno to i sobie dokleja historyjki by pasowały do jego światopoglądu.

   Kto niby z mundurowych by się odważył na pobicie sprawcy w tak medialnej sytuacji?
   Złamanie nosa czy ręki bez problemu mogło nastąpić jeszcze na scenie przy zatrzymaniu i po przesłuchaniu zabrali go na SOR.

  •  

   pokaż komentarz

   Siostra dziewczyny była pobita przez swojego chlopaka to przyjechala policjantka i powiedziala ze widocznie lubi być bita, zapytala tylko skad miala na droga baterie (chodzi o kran, serio nie zmyslam xd)

   @Ptoing: Wierzę, bo tego by chyba największy baiter świata nie wymyślił xDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @Pepperek: powinny być kamery w radiowozie

  •  

   pokaż komentarz

   @niezdiagnozowany: Fejk a wy to łykacie jak młody pelikan :p

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @toomii76: no ale ten pan jest chory umysłowo.

  •  

   pokaż komentarz

   obecnie próbuje się robić to samo z naszą dzielną policją i sądami. "Anna Maria Wesołowska", "W11 wydział śledczy", "Policjantki i policjanci" i inne takie

   @jagoslau: Nie myślałem o tym wcześniej w ten sposób, cholera masz rację.

  •  

   pokaż komentarz

   Chodziło mu tylko o adamowicza nikomu więcej nie chciał zrobić krzywdytym bardziej sobie.

   @eMDeGie: to jak wyjaśnisz dlaczego sobie złamał nos i ma uraz ręki? ;-)

   To patol i recydywa i z takimi nie powinni się p?%#??!ić. Nie mylcie sytuacji, gdzie na skutek pomyłki albo tylko podejrzeń ktoś zostanie pobity. To rzeczywiście niedopuszczalne sytuacje. Tu mamy do czynienia z mordercą, który zaplanował i zabił z zimną krwią.

  •  

   pokaż komentarz

   @skeeball: pamietaj ze to schizofrenik, miał parę osób do pomocy

  •  

   pokaż komentarz

   @Ptoing: Tak naprawdę to tego (prawdopodobnie) jest więcej. Np. blockbusterowy i masowo reklamowany "Pearl Harbor" o tematyce "wbili nam nóż w plecy, ale dzielni amerykańscy wojacy się zemszczą i ostatecznie wygrają", którego premiera miała miejsce (dziwnym przypadkiem) przed zamachami na WTC. Jestem przekonany, że przemysł filmowy ściśle współpracuje z rządem i pomaga w szerzeniu propagandy.

   Oczywiście to jest wyłącznie moja foliarska teoria, bo dowodów brak, to równie dobrze może być przypadek :P

  •  

   pokaż komentarz

   @jagoslau: Ja oglądam ogromną ilość filmów i chętnie się wypowiem. Obejrzyj Spider Man Homecoming i zobacz jak rząd USA w pierwszej scenie kreuje nastroje. Jak jesteś zwyklym obywatelem nie mozesz nic robić z decyzją rządu, a postawienie na swoim uczyni z Ciebie antybohatera. Nawet jak masz dokumenty na wszystko i swoją 'wolność' zawsze można Ci to cofnąc. Napisałem to dość ogólnikowo bo tamten przekaz jest dużo bardziej skomplikowany ale taka jest generalna teza. Moim zdaniem to jest dobry film do pokazywania propagandy stanów bo niechcący trochę za bardzo polecieli akurat w tym filmie ale chyba mało kto się skapnął, może poza paroma osobami z jakiś foliarskich for ale ich nikt nie słucha bo zawsze przesadzają. Marvel ma taką formułę, że w pierwszych filmach danej podserii nie mają za bardzo propagandy i z każdym kolejnym wprowadzają trochę więcej. W zasadzie w prawie każdym jest jakiś motyw uległości w stosunku do rządu lub gloryfikowania podejmowania decyzji bezmyślnych i podyktowanych naciskiem moralności narzuconej przez społeczeństwo lub bliżej nieokreślone siły sprawcze. Duży nacisk na mikrozarządzanie (ważniejszy jest kolor podeszwy niż cały ubiór), który bardzo mnie kłuje w zasadzie od początku powstania propagandowych komiksów. Żadni bohaterowie nigdy nie rozwiązują tak naprawdę swoich problemów mimo że mają siłę sprawczą. Zamiast tego kreowani są na wzory osób reaktywnych jedynie w krótkim okresie, nie potrafiących planować ani wyciągać wniosków. Najczęściej są to osoby udające niezależność ale zawsze pożyteczne i przed transformacją narracyjną bardzo zagubione a po transformacji bezmyślne drony z żelaznym kręgosłupem moralnym. Bardzo podobnie nakierowane było społeczeństwo naszych dziadków. Jakbyś porozmawiał z kimś z pokolenia wojennego w rodzinie w rozmowie można było zderzyć się z takimi absolutyzmami moralnymi dotyczącymi życia publicznego i prywatnego. Np. jaki jakiś dowódca był sprawiedliwy, jak seks przed ślubem był największym grzechem, jak biskup był nieomylny. Coś nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach a tamto pokolenie szczególnie z nizin społecznych było wychowywane w nastroju nie podważania "prawd" natury ;) Nawet moja mama była za wczesnej młodości była mocno zrusyfikowana i miała pewne dziwne poglądy jak np że w polsce są najczystsze rzeki na świecie. Mnie uczono w szkole, że demokracja to jedyny sprawiedliwy i najlepszy ustrój co jest równie bzdurnym absolutyzmem. Moim zdaniem tak samo jest w USA tylko mają większy budżet a filmy propagandowe oglądam żeby się pośmiać i ponarzekać.

 •  

  pokaż komentarz

  Miał też złamany nos i uraz ręki, obrażenia otrzymał prawdopodobnie jeszcze na scenie w chwili, gdy był obezwładniany, a być może także przy sprowadzaniu go z podestu - mówi nam jeden ze śledczych.
  http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24361147,atak-na-adamowicza-sprawca-spedzil-noc-nie-w-celi-tylko-w.html
  https://wiadomosci.wp.pl/atak-na-adamowicza-napastnik-spedzil-noc-w-szpitalu-6338407608531073a

  Około 3:00 nad ranem policjanci przewieźli nożownika na konsultację do jednego z gdańskich szpitali psychiatrycznych
  https://natemat.pl/260687,atak-na-prezydenta-adamowicza-stefan-w-dostal-drgawek-i-ma-zlamany-nos

  Oczywiście media się zbytnio tematem nie interesują, bo jak to tak, mordercę bronić?

 •  

  pokaż komentarz

  Mordercy życzę najgorzej jak można, ale samosąd policji to skandal i nie wolno się na coś takiego godzić.

  •  

   pokaż komentarz

   @jamtojest: Jak w bantustanie. Ciekawe czy Ziobro zajmie się tymi miernotami. Nawet w tak medialnej sprawie taki brak profesjonalizmu.

  •  

   pokaż komentarz

   @guria: a w Japonii w areszcie siedzi prezes Nissana. Ryż i klitka jak karcer. Taka cywilizacja...

  •  

   pokaż komentarz

   @guria: policja podlega MSWiA a nie ministrowi sprawiedliwości, jedyne co może Ziobro zrobić to skierować zawiadomienie do prokuratury, jako ich szef raczej by ich zmusił do pracy, ale dyscyplinarki itd policjantom dać nie może

  •  

   pokaż komentarz

   @guria: @Kaczypawlak: Minister-prokurator wielokrotnie pokazał, że jest w stanie ręcznie sterować działalnością każdego prokuratora, jeśli tylko ma w tym jakiś interes. Po jego wskazaniach lub roszadach personalnych prokuratory podejmowały działanie lub zmieniały decyzje w wielu kwestiach. Nic go nie powstrzymywało do tej pory przed mikrozarządzaniem, niech realizuje się także i w tej sprawie.

   Ale dobra, koniec żartów: gdy na komisariacie w Wrocławiu doprowadzono do śmierci zatrzymanego, to trzeba było aby sprawę odkryły media (w dodatku antypolskie media niemieckie, jeśli wierzyć powszechnym komentarzom na Wykopie). Dopiero wtedy zaczęto usuwać z policji funkcjonariuszy; oczywiście ich przełożeni bez konsekwencji odeszli na emeryturę.

   Czego wy oczekujecie? Naprawdę ktoś wierzy, że ministrowi Ziobro kiedykolwiek zależało na dobru wymiaru sprawiedliwości i obywateli, a nie na prywatnych wendettach i na zbijaniu punktów sondażowych na odgrywaniu roli szeryfa?

  •  

   pokaż komentarz

   @wolodia: no to zobaczymy jak będzie teraz( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @guria: A może to kolejny fake news hucznie wykopywany przez wykopków?

 •  

  pokaż komentarz

  Mając w pamięci przypadek Igora Stachowiaka albo słynną akcję "widelec" to policyjne samosądy bardzo źle mi się kojarzą, od wydawania wyroku jest sąd. Zwykłe wyżywanie się

  •  

   pokaż komentarz

   @Poro6niec: Dopiero co strajkowali takie biedulki a teraz zatrzymanych maltretują. Policja powinna dostąć zajebisty hajs ale pod najmniejszym przewinieniu won i wilczy bilet. Profit? Tłumy chetnych ostra selekcja i najlepsi w służbie.

  •  

   pokaż komentarz

   @guria: nie wydawajcie wyroków...poczekajmy kilka dni,bo do końca nie wiadomo jak to tam było...coś tam mówią,ale jest kilka wersji...

  •  

   pokaż komentarz

   Dopiero co strajkowali takie biedulki a teraz zatrzymanych maltretują.

   @guria: Akurat widać bardzo duży wpływ zarobków na policjantów. Nikt nie pójdzie do pracy z powodu innego niż "bycie policjantem" mając trochę rozeznania w zarobkach, w tym jak działają komendy i tego jakim szacunkiem cieszy się policja w Polsce.

   pokaż spoiler zulu gula wcześniejsza emerytura

  •  

   pokaż komentarz

   @Poro6niec: widziałeś filmik jak ochrona go szarpie ściągając ze sceny? Skąd wiadomo, że to policja? Musielby naj$!$ni być żeby w tak medialny temat sobie robić pod górę.

  •  

   pokaż komentarz

   @guria: tyle, że policjanci zarabiają bardzo mało i jest mało chętnych, żeby wykonywać tą pracę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Poro6niec: Statystycznie w Polsce jest kilka razy więcej policjantów niż np. w Szwecji. Tu powinno się szukać pieniędzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @domino17: Jak znowu będzie info że połowa kamer na komisariacie ,,nie nagrywała/popsuła się" i to akurat te ważne to będzie już wiadomo co się mu stało...

  •  

   pokaż komentarz

   Igora Stachowiaka

   Wielokrotnie notowanego, groźnego i poszukiwanego bandyty

   albo słynną akcję "widelec"

   @Poro6niec: Samowolnego najazdu 700 kiboli pod stadion przeciwnika na derbowy meczyk niszowych rozgrywek, znając historię ogromnych zadym na tych derbach, na który nie było nawet tyle biletów, w połączeniu z naruszaniem porządku publicznego

   Naprawdę zamknij się.

  •  

   pokaż komentarz

   @domino17: Co to czekanie da? Oni i tak powiedzą to co będą chcieli, prawdy się nigdy nie dowiemy tak postępują elity... Kradną miliony i są bezkarni a Ty wystarczy, że kawałek chleba ze sklepu ukradniesz i idziesz do więzienia :)

  •  

   pokaż komentarz

   @eMDeGie: ale my nie mówimy o elitach tylko o zbrodni popełnionej przez naćpanego schizofrenika,który żyje w swoim świecie i prawdopodobnie w momencie zamachu miał "swój odlot"...elity w każdym kraju są takie same:jedni kradną więcej -inni mniej,ale w sumie o to samo zawsze chodzi...teraz nikt nie będzie sądził polityków tylko tego zamachowca...a może by rzeczywiście warto zacząć u nas mówić o tych niby elitach,bo do nich też zaliczał się śp.były prezydent Gdańska...

  •  

   pokaż komentarz

   @domino17: Ale Policja podlega ministrowi właściwemu ds. wewnętrznych - Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji kieruje polski urząd administracji rządowej z kolei Administracją rządową kieruje Rada Ministrów czyli wychodzi na to, że policją rządzi "rząd" Swój swojego nie ruszy :) Ci bronią tych a tamci ich. Ja jestem ciekaw co by było w przypadku gdyby to ktoś z elity zabił niczemu nie winną osobę. Ciekawe czy wtedy by była taka dyskusja czy może próbowaliby to szybko zamieść pod dywan hmm kto to wie... Swoją drogą może to jakaś gruba ryba kazała im tego gościa poturbować on będzie miał rączki czyste a policjanci jeszcze zobaczymy :)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @eMDeGie: wkurza mnie to wydawanie wyroków i podjudzanie ludzi przez dziennikarzy...na Onecie już wiadomo,że facet dostanie 12 lat ,a na Interii,że dożywocie ma jak w banku...a jeszcze nie dawno Wałęsy wnuk stawał na sprawie po tym jak zaatakował gościa nożem i jakoś było cicho...skromnie...no i dostał tylko prace społeczne...widać tu w tym kraju, nie wszyscy mimo wszystko są równi nawet wobec prawa...

  •  

   pokaż komentarz

   @domino17

   wkurza mnie to wydawanie wyroków i podjudzanie ludzi przez dziennikarzy...na Onecie już wiadomo,że facet dostanie 12 lat ,a na Interii,że dożywocie ma jak w banku...a jeszcze nie dawno Wałęsy wnuk stawał na sprawie po tym jak zaatakował gościa nożem i jakoś było cicho...skromnie...no i dostał tylko prace społeczne...widać tu w tym kraju, nie wszyscy mimo wszystko są równi nawet wobec prawa...

   Tak, tak dokładnie o tym mówię. Media Ci manipulanci huczą jeśli komuś z wysokiego stanowiska stanie się coś złego a tak jak wnuk wałęsy zaatakował byłą dziewczynę nożem to już nie było tak hucznie. Oni są bezkarni a my za najmniejsze przewinienia do ciupy trafiamy może w końcu zaczniemy coś z tym robić tak jak Francuzi...

 •  
  m.............r

  +227

  pokaż komentarz

  no i dobra, ich wyj@%#ć dyscyplinarnie, jemu doj@%#ć dożywocie i elo

1 2 3 4 5 6 7 ... 43 44 następna

Dodany przez:

avatar Sebgat dołączył
3484 wykopali 282 zakopali 74.8 tys. wyświetleń