•  

  pokaż komentarz

  I kogo zatrudnią, Suskiego? Nic to nie da prócz pstryczka dla błazna. TVPIS tak przesiąkł dziadostwem i chamówą, że by zmienić cokolwiek trzeba najpierw obalić rząd. Niech ryją w mule dalej, bardziej zaboli. Na szczęście to nie PRL są niezależne media od reżimu drobiowego.
  Oby holecka czy ziemiec dożyli czasu, gdy będą mówić w Wiadomościach o aresztowaniu aferzystów Jarka i jego samego.

  •  

   pokaż komentarz

   @lekarz_operator_kolonoskopu: Masz sporo racji, choć przyznam, że rozumiem petycję. To bowiem ten człowiek rozpoczął (to taka refleksja dla #gimbynieznajo) degrengoladę polskiej sceny politycznej od 2005r. - "Dziadek w Wehrmachcie" został "wynaleziony" właśnie przez "bulteriera Kaczyńskiego"... i wtedy się zaczęły największe podziały, bo takiej retoryki w polskiej polityce nie było od bardzo dawna.
   Chichot historii polega na tym, że gdy przestał być pupilkiem, zwrócił się przeciwko PiSowi i był tam na cenzurowanym... po czym kilka lat później wrócił do łask i (najwyraźniej) służy nadal wiernie... m.in. obsadza ludzi na stanowiskach redaktorów, wydawców itp... tym samym utwierdzając ich w słuszności ich wyborów. A to już hipokryzja.

   Najgorsze jednak, co w mojej ocenie zrobił, to swoimi działaniami (na zlecenie, czy nie - nieważne) skłócił mój Naród. Naród, który pamiętam z radości po odzyskaniu wolności w 1989r. Naród, który rzucił się w szał tworzenia wszystkiego "od nowa"... mimo różnic, mimo podziałów, mimo wszystko. Wiem, że nie on był tego prowodyrem, ale niewiele to teraz zmienia.

   Przez 30 lat osiągnęliśmy więcej, niż większość narodów przez setki. Miło by było kiedyś wiedzieć, że tego nie zmarnowaliśmy przez taką - naszą własną - hipokryzję.

  •  

   pokaż komentarz

   @lekarz_operator_kolonoskopu: idź być wyborcą PO gdzie indziej i nie kłam o niezależnych mediach bo nie ma takich w Polsce

  •  

   pokaż komentarz

   gdy będą mówić w Wiadomościach o aresztowaniu aferzystów Jarka i jego samego

   @lekarz_operator_kolonoskopu: xDDDDDDD tak jak za poprzedniego rządu i za poprzedniego i ...

  •  

   pokaż komentarz

   @karny_z_kapelusza: chyba trochę przeceniasz Kurskiego, bo tak się składa że patrząc przez pryzmat całego narodu to Polacy właściwie nigdy w historii nie stanowili "jednej rodziny" jak to śpiewał Bayer Full. Nawet przytoczona solidarność miała swoich licznych oponentów, zresztą o czym my tu mówimy gdy parę lat później na prezydenta został wybrany aparatczyk PRLu.

 •  

  pokaż komentarz

  Milion razy bardziej wole od TVPis Telezakupy Mango. W Mango jest więcej jasne, wiadomo kogo promują i po obejrzeniu reklamy miksera nas nie mdli.

 •  

  pokaż komentarz

  Już sam fakt, że mało kto jest w stanie oglądać ten obrzydliwy twór tego oblecha powinien wystarczyć do wywalenie tego typa na zbity pysk. Niestety wątpię aby suweren i jego apele miały dla pisiorow jakiekolwiek znaczenie.

 •  

  pokaż komentarz

  W tym sektorze zmiany wyglądają tak jak z różowymi. Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.