•  

  pokaż komentarz

  Porzygać się już można od tego "antykaczyństwa". Szkoda że wszyscy krzykacze/dowcipnisie/pieniacze nie byli tak aktywni jak czerwone larwy ssały koryto i pod hasłem "ruchać j***ć nic się nie bać" robiły burdel i cyrk z tego kraju. Tak samo jak czarne albo i mocniej.

 •  

  pokaż komentarz

  Krasc tez trzeba umiec...

 •  

  pokaż komentarz

  salon
  Oj, uwielbiam te słowa wytrychy- układ zawiązał inicjatywe przy stoliku do brydża:/ Nie wiem czemu nadużywaczy słówka salon kojarzę z osobnikami, co za moich studenckich czasów latali po akademikach w skórzanych płaszczach a czasem i oficerkach( a był to rok 2000), głosząc różne arcyciekawe hasła- na tyle skutecznie, że głosowało się nie tyle na kogoś ale własc. przeciw nim.

  Kaczory szły do władzy z hasłami szczytnymi, ba nadal tymi hasłami się posługują- mimo TKM'u w wersji turbo. To że poprzednicy wyżlobili koleiny w których teraz szoruje obecna zmiana przy korycie- w najmniejszym stopniu jej nie usprawiedliwia- ba wobec w/w haseł - czyni TKM aroganckim oraz pełnym zakłamania i hipokryzji (nie tylko dzięki brunatno-buraczanym przystawkom), który nie tyle tyle ów paranoiczno-wymaginowany "Salon"- co szaraków starających się jakoś egzystować (np. w ramach pokolenia 1200) doprowadza do zgrzytania najmniej zębami - albo akcji jak podana wyżej.