•  

  pokaż komentarz

  Jest Pan Michalkiewicz jest i wykop.

 •  

  pokaż komentarz

  Już widzę jak Superman Michalkiewicz orientuje się błyskawicznie w sytuacji i obezwładnia napastnika, który atakuje w trakcie eksplodujących fajerwerków w najmniej oczekiwanym momencie w oślepiających światłach reflektorów. Mało kto ze stojących w otoczeniu prezydenta wiedział co się stało, kilka osób 1-2 wyrwało się za mordercą, ale cofnęło, żeby sprawdzić co się stało z prezydentem. Nie było tam wyszkolonych antyterrorystów Na nagraniach widać, że atak był błyskawiczny i wykorzystujący zamieszanie. Ciężko mi uwierzyć, że osoba niezrównoważona psychicznie jest w stanie zaplanować i zrealizować taki zamach. S.W. (nie podaję nazwiska ze względu na Bogu ducha winną rodzinę mordercy) nawet jeśli cierpi na jakieś zaburzenia, to ten atak był całkowicie przytomny.
  Michalkiewicz wyśmiewa teorie spiskowe, a potem sam wylewa ich całe szambo.

  •  

   pokaż komentarz

   @mug3n: Ja uważam że winny jest zwyczajnie charakterystyczny imprez dla Owsiaka zwykły burdel. Ale żadnej teorii nie można zbyt szybko odrzucać, gdy w grę wchodzi zabicie gościa który był po uszy umoczony w masę brudnych interesów.
   A Braun miał niestety rację, że dla ludzi służb sprofilować psychola by rzucił się na target to żadna sztuka, normalna praca.

  •  

   pokaż komentarz

   charakterystyczny imprez dla Owsiaka zwykły burdel
   @Opornik: No nie wiem. Organizuje od lat największy w Europie festiwal rockowy i jakoś tam ofiar brak.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie było tam wyszkolonych antyterrorystów
   @mug3n: Ogólnie pracowników ochrony w PL którzy są przeszkoleni do odparcia takiego ataku zapewne nie ma. To wyższy skill jak w AT. Aby powstrzymać uzbrojonego napastnika w tłumie i jednocześnie odpowiednio wcześnie wykryć zagrożenie - tego nawet GROM nie trenuje, bo mają gotowe rozpoznanie. Natomiast umiejętności strzeleckie to już typowy level GROM. Śmieszą mnie "eksperci" którzy na sytuacje na scenie narzekają.

 •  

  pokaż komentarz

  Przed chwilą w radiu Gdańsk słyszałem, że bagiety wjechały na kwadrat jakiegoś debila, co napisał w internetach, że dobrze, że pana Adamowicza zabili.

  Wywlekli go z domu, zapuszkowali, dostanie zarzuty. Czekałem ze wstrzymanym oddechem, żeby dowiedzieć się JAKIE ZARZUTY. Przetrzepali mu kwadrat też. W poszukiwaniu czego? Bomb i karabinów?

  Potem poszedł w radiu komentarz, że ludzie w Internecie nie są anonimowi i za swoje słowa mogą ponieść odpowiedzialność karną. A ja się pytam: z jakiego paragrafu? Czy w dzisiejszej Polsce ponosi się odpowiedzialność karną za OPINIĘ?

  Jeszcze jedno, sporo się w radiu nasłuchałem o panu Adamowiczu. Podobno to zacny gość był, w końcu za coś Gdańsk go wybrał.

  Troszkę brzydko na początku pan Michalkiewicz powiedział, że jego śmierć to wielka tragedia jakoby tylko dla bliskich mu osób. Ja uważam, że to również brutalny zamach na demokratyczny wybór mieszkańców Gdańska! Większość uprawnionych wybiera gościa na prezydenta, a ktoś przychodzi o go morduje. Nie nie, to nie ma tylko wymiaru prywatnego, ma też zdecydowanie polityczny - i to godzący bezpośrednio w wyborców.

  Dlatego w pełni rozumiem skalę skandalu jaki wybuchł, w pełni rozumiem oburzenie ludzi, bo to co się stało to zdecydowanie bezprecedensowa zbrodnia jakich mało.

  Co jednak wydaje mi się autentycznie niesmaczne - to napompowana żałoba w radiu Gdańsk. Ludzie tam autentycznie płaczą, jakby to najbliżsi krewni zmarłego byli. Jak dla mnie to cholernie nieszczere "virtue signalling". Nie cierpię tego, mam wrażenie, że pan Adamowicz w grobie by się przewrócił jakby słyszał, jaką szopkę ludzie urządzają. Ciszej nad tą trumną!

  Trochę godności i szacunku dla zmarłego. Ale... ostatnio u nas nie ma klimatu na te rzeczy. Znaczy się spokój, godność, szacunek. Wprost przeciwnie. Ktokolwiek umrze, zginie... Zaraz zaczyna się parcie na szkło i mikrofony. Każdy się chce przy tej okazji pokazać. Żałosne.

 •  

  pokaż komentarz

  Michalkiewicz trolololo, idol na miarę wykopków

 •  

  pokaż komentarz

  Jak widać Michalkiewicz aspiruje do TVP za Cejrowskiego, czego nie robi się dla pieniędzy... żenada.