•  

  pokaż komentarz

  Te irańskie wpływy w Syrii, z którymi walczą nasi przyjaciele okupujący Palestynę, uratowały setki tysięcy ludzi przed ścięciem głowy, bestialskimi torturami, gwałtami i niewolnictwem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tonopah: ale nie obaliły Assada, który jest ostatnim sąsiadem Izraela, który okazuje jej niby jawnie wrogość a więc musi zostać zniszczony, a ile ludzi zginie to nie ma dla Żydów znaczenia( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak:

   Będzie ginął egipski plebs, saudyjscy najemnicy z Pakistanu, Sudanu, Nigru i Nigerii, islamscy fanatycy religijni z Tunezji i Bangladeszu, jest groźba że także Polacy.
   Saudowie i Żydzi będą sobie siedzieć i obserwować wszystko w centrach dowodzenia

  •  

   pokaż komentarz

   @Tonopah: Egipcjanie to nie, bo już nie są wrogami Izraela( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Tonopah jestem ciekaw co o tym sądzą np.
   nasi gromowcy, mając świadomość, że zostaną wysłani na nie swoją wojnę. Taki marines siedząc w jakichś górach na zadupiu i strzelając się z Bogu ducha winnymi kozoj$%@mi, ma przynajmniej poczucie minimalnego sensu tego co robi - walki o imperium USA. A nasi? Zalamalbym sie jakbym mial swiadomość, że tak naprawdę walczę za interesy Izraela i USA, mogę zginąć, bo nasi debile u władzy oddali naszą suwerenność za frajer.

   Gdyby jeszcze świadomość, że coś za to dostaliśmy, a choćby te kretyńskie wizy, czy z jedną baterię Patriotów. A tu nie, idź, giń za damski chuj, bo PIS nie ma jaj i postawił na jedną kartę USRAEL i liczy, że to wszystko załatwi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kruty

   jestem ciekaw co o tym sądzą np.
   nasi gromowcy, mając świadomość, że zostaną wysłani na nie swoją wojnę


   Prowokacja zorganizowana przez naszych "braci" i trop poprowadzony do Iranu może rozwiązać problem braku motywacji.

   Izraelskie służby kilka razy w tym roku "zapobiegły" serii "irańskich zamachów" w Europie Zachodniej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tonopah "irańskie zamachy" XD
   Ale to może się udać, zgadzam się. Ludzie utożsamiają Irańczyków z Arabami, a Irańczycy to Persowi, w ogóle inna bajka. Normalni cywilizowani ludzie wbrew temu co próbuje się nam wmówić.
   p%@?@$!ną bombę w centrum Warszawy, zamachowiec "zgubi" irański paszport i po sprawie.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Kruty

   Tutaj taka historia, kupa śmiechu xD

   Agents were further concerned when a Swedish-registered black Volvo starting moving "suspiciously" outside the house, Mr Andersen said. When they tried to stop the car, it sped off - prompting fears of an imminent attack.

   ..... A potem:

   Danish newspaper Politiken reports that the authorities have since spoken to the Volvo passengers , and decided the car had nothing to do with the case.

   Później się okazało że:

   Israeli public broadcaster KAN reports that information from spy agency Mossad helped lead to the arrest. Israeli government officials declined to comment.
   /
   No i Pompeo odlatuje:

   And in May, the US Secretary of State made a speech asserting Iran's elite Quds Force "conducts covert assassination operations in the heart of Europe" .Mr Pompeo did not substantiate the claims at the time, and they were met with confusion in Europe.

   A na koniec jednak okazuje się, że

   There have been no recent killings in Europe officially attributed to Iran

   https://www.bbc.com/news/world-europe-46043404

  •  

   pokaż komentarz

   a ile ludzi zginie to nie ma dla Żydów znaczenia( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Kaczypawlak:A dla POLAKÓW ma jak w IRAKU Polscy żołnierze mordowali kobiety I dzieci?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak:

   zniszczony, a ile ludzi zginie to nie ma dla Żydów znaczenia( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Może to trochę hipokryzja z mojej strony (bo uważam że Izrael powinien zostać ukarany za destabilizację bliskiego wschodu), ale biorąc pod uwagę ich interesy to osłabienie państw sąsiadujących lub zmuszenie sąsiadów do zmiany polityki wobec Izraela ma jak najbardziej sens.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kruty oni doskonale wiedza to od dawna i pewnie wielu nie robi to roznicy. Lubia taka prace.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tonopah: cały ten rejon może być pod panowaniem USA/Izraela, albo strefy Rosyjskich wpływów. Pośredniej opcji nie ma, co raczej nie wróży dobrze dla ludzi stamtąd się wywodzących. Której strony sojusznikiem jest Polska to raczej oczywiste, a tu obowiązuje zasada jeden za wszystkich wszyscy za jednego (przynajmniej zawsze w przypadku tych mniej liczących się graczy, którzy muszą podporzadkować się mocarstwom).

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: > a ile ludzi zginie to nie ma dla Żydów znaczenia( ͡° ͜ʖ ͡°)

   ...nomen-omen "święte słowa". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z najprawdziwszą prawdą trudno dyskutować.

   Mirek Gozd 23 wrzesień o 21:11 fragmenty z talmudu:

   1/ Błagamy Cię o Panie, wytrać wszystkich nieprzyjaciół twojego narodu. – Synagoga Judaica. s. 212
   2/ Nauki Talmudu są ponad wszelkimi innymi prawami. Są one ważniejsze niż prawa Mojżesza. – Babbi Ismael, R. Chjamber i inni rabini.
   3/ Nauki Talmudu są ponad wszelkimi słowami żywego Boga. Sam Jachwe zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie. Komentarz rabina Menechema do Piątej Księgi.
   4/ Jechowa studiuje Talmud na stojąco ze względu na szacunek dla tej księgi. – Tract Mechilla.
   5/ Gorszą rzeczą jest kwestionować słowa rabinów niż słowa Tory. – Michna Sanhedryn 11, 3
   6/ Zabronione jest ujawniać sekrety prawa (Talmudu) Kto to czyni, staje się winnym tak, jakby zniszczył cały świat. – Jekut Chadasz 17, 3
   7/ Jeśli goj studiuje Talmud, a żyd mu w tym pomaga, obydwaj zasługują na śmierć. – Sanhedryn 59 a.
   8/ Przekazywanie gojowi wiedzy o naszej religii oznacza skazywanie na śmierć wszystkich Żydów, ponieważ zapoznanie gojów z tym co my uczymy o nich, może spowodować jawne zabijanie nas. – Libre Dawid 37.
   9/ Jeżeli Żyd wezwany jest do wyjaśnienia ksiąg rabinackich, powinien przekazywać tylko fałszywa wyjaśnienia. Ktokolwiek naruszy to rozporządzenia, winien być skazany na śmierć. – Libre Dawid 37.
   10/ Żyd powinien i musi przysięgać fałszywie, jesli pytany jest przez gojów, czy nasze księgi zawierają coś przeciwko nim. – Szaaloty Utszabot.
   11/ Żydzi są istotami ludzkimi. Natomiast inne narody świata nie są istotami ludzkimi, ale bestiami. – Baba Mercia 114,6.
   12/ Kiedy przyjdzie Mesjasz, Każdy Żyd będzie miał 2800 niewolników. – Simon Hadderson, fol, 56-D
   13/ Jahwe stworzył nie-Żydów w postaci ludzkiej, aby Żyd nie czuł się źle, że jest obsługiwany przez bestie. Nie-Żyd, jako zwierzę w postaci ludzkiej, skazany jest na służbę Żydowi we dnie i w nocy. – Midrasch Talpioth, p. 225-L
   14/ Skoro król Mesjasz się ukaże, rozpocznie okrutną wojnę przeciw gojom, zabijając ich masowo. Będzie mówił do Żydów: Ja jestem Królem Mesjaszem, na którego czekaliście. Zabierajcie gojom srebro i złoto. – Josiach 60, 6.
   15/ Trzyletnia dziewczynka goja może być gwałcona przez Żyda. – Aboda Sarach 37 a.
   16/ Żyd może gwałcić dziewczynkę nie-Żydówkę, ale nie może ją poślubić. – Gad. Sachs. 2.2.
   17/ Żyd może robić z nie-Żydówką, co mu się tylko podoba. Może ją traktować jak kawałek mięsa. – Nadrine 20, B.
   18/ Żyd może nadużywać nie-Żydówkę, udając wobec niej jakoby to było normalne. – Majmonides, Jak. Cheseka 2,2.
   19/ Jeśli goj zabije goja lub Żyda, jest za to odpowiedzialny. Ale jeśli Żyd zabije goja nie jest za to odpowiedzialny. – Tasefta, Aboda, Zarta 8.5.
   23/ Żyd może gwałcić, oszukiwać i fałszywie przysięgać, ale musi to robić tak, aby jego czyny nie wyszły na jaw i aby Izrael przez to nie ucierpiał. – Schulchan Aruch Jore Dia.
   24/ Żyd może goja obrabować, może go oszukać w rachunku, jeśli goj się w tym nie zorientuje. – Schulchan Ar., Ch. Hamishpat 343.
   25/ Jeśli Żyd wezwany jest przez goja do sądu jako świadek przeciwko Żydowi, a może tego uniknąć, ma się od tego wymówić. Ale jeśli Żyd wzywa do sadu Żyda przeciwko gojowi, zawsze może być świadkiem. – Schulchan Aruch Hamiszpat 8.
   26/ Na dom goja należy patrzeć jak na pomieszczenie dla bydła. – Tosefta Erubin III.
   27/ Jak rozumieć słowo rabunek. Goj ma zabronione rabować, zabierać kobiety, niewolnice Gojowi, czy Żydowi. Natomiast Żydowi wolno to czynić w stosunku do gojów. – Tosefta Abda Zora VIII 5.
   28/ Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle. – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.
   29/ Jeśli Żyd doniesie do władz gojowskich, że drugi Żyd ma dużo pieniędzy, i ten drugi Żyd poniesie jakies straty pieniężne z tego powodu, Żyd donosiciel powinien mu te straty wynagrodzić. – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 388
   30/ Ci którzy nie uznają Tory i Proroków, powinni być zabici. Jeśli ktoś ma władzę zabić ich mieczem, powinien to uczynić. A jeśli nie można zabić ich oficjalnie, powinni być zabici podstępem. – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 426, 5.
   31/ Wszystkie nasz przyrzeczenia, przysięgi, obietnice uważajmy za nieważne, nieistniejące. Nasze przysięgi i przyrzeczenia nie mają żadnej mocy wiążącej nas. – Schulchan Aruch, Edit I 36.
   32/ Cokolwiek Żyd potrzebuje do wykonania obrzędów kościelnych nie może być zrobione przez goja, tylko przez Żyda, ponieważ to musi być wyprodukowane przez istoty ludzkie. – Schulcha Aruch Orach Chaim 14, 20, 32, 33, 39.
   33/ Żydówka jest obowiązana pomóc swojej matce także w Szabat, ale nigdy nie wolno jej pomagać kobiecie nie-Żydówce, ponieważ nie-Żydówka ma być traktowana jak zwierzę. – Schulchan Aruch Orach Chaim 330.
   34/ W czasie święta Cholhamoed zabronione jest dokonywanie spraw biznesowych. Ale dozwolone jest wtedy oszukać goja, ponieważ oszukiwanie gojów podoba się Bogu w każdym czasie. Schulcha Aruch Orach Chaim 539.
   35/ Zabronione jest Żydom oszukiwać swoich braci. Odnosi się to tylko do Żydów. Natomiast wolno oszukiwać gojów. Biblia mówi: Nie będziesz oszukiwał twojego brata. Ale nie-Żydzi nie są twoimi braćmi. Jak wyżej powiedziano, są gorsi niż psy. Aruch Choszen, Himiszpat 227.
   Powyższe talmudyczne zasady postępowania mówią najlepiej, czego można spodziewać się od ludzi ukształtowanych na tych zasadach.

   źródło: talmud-kampf.JPG

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   a ile ludzi zginie to nie ma dla Żydów znaczenia( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Kaczypawlak: Nieprawda. Ma ogromne znaczenie dla Żydów, ile Żydów zginie. Wszak wedle religii żydowskiej nie-żydzi nie są ludźmi.

   źródło: i.pinimg.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Opornik: wlasnie mialem pisac ze ilosc ofiar niezydowskich niema znaczenia. Dla nich jestesmy gojami a nie ludzmi...

  •  

   pokaż komentarz

   Te irańskie wpływy w Syrii, z którymi walczą nasi przyjaciele okupujący Palestynę, uratowały setki tysięcy ludzi przed ścięciem głowy, bestialskimi torturami, gwałtami i niewolnictwem.

   @Tonopah: źródło?

  •  

   pokaż komentarz

   @Tonopah: ale nie obaliły Assada, który jest ostatnim sąsiadem Izraela, który okazuje jej niby jawnie wrogość a więc musi zostać zniszczony, a ile ludzi zginie to nie ma dla Żydów znaczenia( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Kaczypawlak: Izraelowi zależy głównie na tym by jego sąsiedzi pogrążyli się z długoletniej wojnie która wyniszczy ich państwa. W tym celu prawie że jawnie wspierał ISIS. Gdzieś czytałem że ranni woje ISIS leczyli się w Izraelu by wrócić w pełni sił na pole walki. W tym czasie zniszczy część Palestyńczyków a resztę zamieni w tanią siłę roboczą czyli niewolników. Potem przyjdzie czas na wojny zaborcze gdzie będzie poszerzał terytorium w miarę potrzeb. Wszystko to pod parasolem i za wsparciem najdziwniejszego sojusznika w historii czyli USA. To wielkie mocarstwo daje się wodzić za nos pustynnemu karłowi kosztem własych interesów. Dziwne że Trump tak trzeźwo oceniwszy plany Chińczyków nie zrozumiał w co gra Izrael (wstyd porównywać ale już Obama pod tym względem był mądrzejszy).

  •  

   pokaż komentarz

   @Tonopah bo Alawici i reżim Asada to niewiniątka... Gratulacje jak czarno białe widzenie świata odbiera rozum

  •  

   pokaż komentarz

   @Tonopah konkretnie wiesz, że Polacy czy zwyczajnie p@@!#%#isz jak niegdyś mareczek z #syria
   Tak w roku wyborczym PiS wyśle Wojsko Polskie na wojnę... i zrobi to w następnym roku wyborczym też...
   Są granice pisania głupot pod wypok

  •  

   pokaż komentarz

   @Tonopah nie no skąd Iran Ajatollahów nigdy nie prowadził wojny z małym i wielkim Szatanem przy pomocy terroru...

  •  

   pokaż komentarz

   @Kruty buhahaha reżim Ajatollahów stał się na wypoku normalny, bo na na pieńku z Żydami....

  •  

   pokaż komentarz

   @snup-siup źródła są lewackie a OP uwielbia mijać się z prawdą jest jak fanatycy z obu stron...

  •  

   pokaż komentarz

   A dla POLAKÓW ma jak w IRAKU Polscy żołnierze mordowali kobiety I dzieci?

   @Pulaski: Chyba pomyliły ci się kraje(✌ ゚ ∀ ゚)☞

  •  

   pokaż komentarz

   ale biorąc pod uwagę ich interesy to osłabienie państw sąsiadujących lub zmuszenie sąsiadów do zmiany polityki wobec Izraela ma jak najbardziej sens.

   @Aryo: ale to jest interes każdego państwa w sumie( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Izraelowi zależy głównie na tym by jego sąsiedzi pogrążyli się z długoletniej wojnie która wyniszczy ich państwa. W tym celu prawie że jawnie wspierał ISIS. Gdzieś czytałem że ranni woje ISIS leczyli się w Izraelu by wrócić w pełni sił na pole walki. W tym czasie zniszczy część Palestyńczyków a resztę zamieni w tanią siłę roboczą czyli niewolników.

   @SecretOfTheSteel: Kiedyś wszystkie kraje arabskie były wrogie Izraelowi, wyłamały się Jordania czy Egipt i teraz są spoko.

   Wszystko to pod parasolem i za wsparciem najdziwniejszego sojusznika w historii czyli USA.

   @SecretOfTheSteel: No nie wiem, w sumie USA zyskuje na tym, bo wrogość Arabów skupia się na Izraelu a nie na USA, a to, że mają kosę z Iranem to jest im na rękę. Z chęcią Amerykanie by się pozbyli rosyjskich wpływów w Syrii, gdzie Rosja ma swoje bazy wojskowe, a więc wyczyny Izraela są im na rękę.

   Dziwne że Trump tak trzeźwo oceniwszy plany Chińczyków nie zrozumiał w co gra Izrael (wstyd porównywać ale już Obama pod tym względem był mądrzejszy).

   @SecretOfTheSteel: Izrael bez wsparcia USA nie będzie istniał i nie zagrozi jego hegemonii na świecie, a Chiny już tak.

  •  

   pokaż komentarz

   @SecretOfTheSteel: No nie wiem, w sumie USA zyskuje na tym, bo wrogość Arabów skupia się na Izraelu a nie na USA

   @Kaczypawlak: jest dokładnie odwrotnie. To wewnętrzna i zewnętrzna polityka Izraela który jest postrzegany albo jako klient USA mający carte blanche na wszystko powodował i powoduje olbrzymie szkody dla polityki Stanów Zjednoczonych na świecie a szczególnie na Bliskim Wschodzie. Pojawiają się nawet poważne wątpliwości kto w tym sojuszu jest faktycznym kierownikiem i czyj interes jest realizowany. Wg mnie to fundament większej części terroryzmu skierowanego w USA oraz powód dwóch bezsensownych wojen: z Irakiem i Afganistanem. Rezultatem jest również nieodwracalna utrata soft power. Ciężko to zmierzyć ale też wyraźnie czuć że Ameryka ogólnie przestała być "cool" ...

  •  

   pokaż komentarz

   @Charakternik_:

   Gadowski: Polacy z Amerykanami masakrowali cywili z Karbali. W Iraku nie odegraliśmy chwalebnej roli

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Wg mnie to fundament większej części terroryzmu skierowanego w USA oraz powód dwóch bezsensownych wojen: z Irakiem i Afganistanem.

   @SecretOfTheSteel: Inwazja na Irak drugi raz odbyła się, gdyż Saddam miał niby broń masowego rażenia plus chciał zrezygnować z petrodolarów( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kruty:

   zamachowiec "zgubi" irański paszport i po sprawie.

   źródło: 1534791_orig.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @snup-siup: Źródło na co? Na to, że Iran wraz z Hezbollahem, Rosją i Syrią walczą z ISIS i Al-Kaidą? Na fakt, że Ziemia jest okrągła też potrzebujesz źródła?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kruty: masz rację. Tak się akurat składa , że pracuję z Irańczykami. Bardzo kulturalni ludzie. Nie do odróżnienia od europejczyka. Kobieta blad włosy i niebieskie oczy he. Zaś jeden z nich jak się dowiedział , że ja Polak to przez 2 h potrafił opowiadać mi o twórczości Szymborskiej a ja w tym temacie to raczej zero pojęcia.

  •  

   pokaż komentarz

   bo Alawici i reżim Asada to niewiniątka... Gratulacje jak czarno białe widzenie świata odbiera rozum

   @bijotai: Cnn z którego czerpiesz wiedze tobie na pewno odebrał.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak:

   chciał zrezygnować z petrodolarów( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Przerzucił się na Euro, ale nie trwało to zbyt długo. Podobnie Kadaffi, ten poszedł dalej. Chciał by wszystkie państwa OPEC handlowały ropą za drahmy oparte na złocie. Efekt? Przyszedł zachód i zbombardował najbogatszy afrykański kraj tak by wrócił do epoki kamienia łupanego.

   @SecretOfTheSteel:

   Potem przyjdzie czas na wojny zaborcze gdzie będzie poszerzał terytorium w miarę potrzeb

   Osłabienie sąsiadów pełna zgoda, ale terytorium im chyba za wiele nie potrzeba. Żydów w Izraelu masz 6-7 mln. drugie tyle rozsiane po świecie, także Greater Izrael za bardzo im niepotrzebny.

  •  

   pokaż komentarz

   @rencista nie CNN ale na 100 procent poważniejsze źródła niż twoje z żółtymi paskami na YouTube. Zresztą wystarczy poczytać na wykopie #syriafaq Rozumiem, że to też zbyt skomplikowane?

  •  

   pokaż komentarz

   Greater Izrael za bardzo im niepotrzebny.

   @arem_arem_: dlatego napisałem "w miarę potrzeby". Nie można nie doceniać płodności ortodoxów żydowskich. Potrafią pocisnąć dzieciów tak jak u musliminów :).

 •  

  pokaż komentarz

  Jak tak dalej pójdzie to wkrótce będziemy mieli nową falę uchodźców.

  Tym razem z Izraela...

 •  

  pokaż komentarz

  Iran to ostatnie państwo na świecie które posiada niezależny bank centralny... także sami rozumiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Znowu wpierdlimy się w wojnę żydków i hamerykanów za skrzynke pomarańczy?

 •  

  pokaż komentarz

  Bombardowanie dywanowe Izraela może być konieczne.