•  

   pokaż komentarz

   @LiSzajFuj: ja bardziej trzymam kciuki za następny film

   Kolejny film: o SKOK-ach ... że Sekielski będzie pracować nad kolejnym filmem w oparciu o zbiórkę pieniędzy w internecie. Produkcja ma być poświęcona nieprawidłowościom wokół Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych...

   ciekawe czy się na to odważy żeby zrobić konkretny film o tym... czy mu na to pozwolą i nie spotka go to co Kwaśniaka

  •  

   pokaż komentarz

   @Pawel993: Co by nie mówić o Sekielskim to potrafił w swoich programach - nie w 100% ale jednak punktować i jednych i derugich a w swoim filmie Władcy Marionetek (polecam) https://www.wykop.pl/link/4737323/wladcy-marionetek-czyli-o-tym-jak-politycy-klamia/ jedzie równo i warto zobaczyć bo większość poitycznych gąb choć w innym układzie obecnie ale nadal siedzi w polityce.
   Jeśli to o pedo i o skokach będą na podobnym poziomie obiektywności - jestem za. Ale to się okaże.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pawel993: No mam nadzieję, że potem zrobi film o firmie ubezpieczeniowej Polisa, może też coś o Amber Gold albo może o umowie zakupu gazu z Rosji przez rząd Pawlaka. To by były tematy...

  •  
   NaturalnieZeNieKochamPolski

   -38

   pokaż komentarz

   @LiSzajFuj: Każdy, kto choć trochę się orientuje w realiach Kościoła Świętego wie, że od 20 lat, gdy pojawiają się głośne skandale pedofilia w Kościele stopniowo stała się zjawiskiem niezwykle silnie tropionym i pod każdym względem nietolerowanym. Fakt, że media skupiały się na pedofilii właśnie w Kościele sprawił, że ta instytucja stała się dla pedofilii dużo mniej atrakcyjna niż kiedyś. Zaczął to jeszcze JP2, choć najwięcej w tej kwestii zrobił B16. Jeśli dzisiaj komuś zależy na dobru dzieci a nie po prostu na doj$$#niu Kościołowi, to powinien przeznaczać energię i kasę na filmy o pedofilii w kręgach medialnych, władzy czy tej pospolitej - wśród pracowników fizycznych - bo tam statystycznie jest tego zjawiska najwięcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: od kiedy pracownicy fizyczni są zrzeszeni w jedną organizację która razem ukrywa pedofilię?

  •  
   NaturalnieZeNieKochamPolski

   -33

   pokaż komentarz

   @elo490500: a jakie to ma znaczenie odnośnie mojego posta?

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: takie ma znaczenie, że kościół nie jest krytykowany za to że jakiś tam ksiądz sobie gwałci, tylko za systematyczne tuszowanie pedofilii. Jak ilus tam murarzy sobie pogwałci to reszta nie ma z tym nic wspólnego. Za to kościoł to wspólnota

  •  
   NaturalnieZeNieKochamPolski

   -28

   pokaż komentarz

   @elo490500: jesli jakiś ksiądz w Pcimiu zgwałci to inny ksiądz we Wrocławiu tez nie ma z tym nic wspólnego. Z resztą tak jak mówiłem, obecnie nigdzie pedofilia nie jest tak tropiona jak w KK. Dlatego uważam, że jeśli ktos ma na uwadze dobro dzieci i go ten temat boli, to powinien angażować się w walkę z pedofilią na innych frontach. Najważniejsze jest zniwelowanie tego zjawiska w ogóle, aby jak najmniej dzieci cierpiało. Obecnie oznacza to uderzenie w prostych pedofilii o niskim wykształceniu, którzy wykorzystują przede wszystkim internet.

  •  

   pokaż komentarz

   Fakt, że media skupiały się na pedofilii właśnie w Kościele

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Przyczyna jest zupenie nie zwiazana z troska o dzieci czy potrzeba ukarania przestepcow - chodzi o KASE. JAk zwykle zreszta w kapitalizmie. Ludzie pozbawieni wiary sa "lepszymi" konsumentami - bez moralnych dylematow i uwarunkowan.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Oczywiście że ma, księża są wspólnotą w ramach kościoła. A jak biskup to tuszuje a papiez udaje że nie widzi to wtedy juz cały kościół jest zaangażowany. A pozatym od tak rzekomo świętej instytucji jak kościół mamy prawo wymagać więcej. Związek murarzy czy robotników polskich nie rości sobie prawa do decydowania o ludzkiej moralności, w przeciwieństwie do kościoła

  •  
   NaturalnieZeNieKochamPolski

   -21

   pokaż komentarz

   @elo490500:

   Oczywiście że ma, księża są wspólnotą w ramach kościoła. A jak biskup to tuszuje a papiez udaje że nie widzi to wtedy juz cały kościół jest zaangażowany

   Świeccy katolicy też są częścią tej wspólnoty. Nie, to tak nie działa. Zwyczajnie dlatego, że osoby niezaangażowane w proceder a bedące we Wspólnocie zwyczajnie nic o tym nie wiedziały. Odpowiadają konkretne osoby, tak jak wszędzie. Ostatnie Twoje zdanie nie ma nic do rzeczy i jest bez znaczenia dla sprawy.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: z cała stanowczością powinno się ukazywać zjawisko pedofilii zwłaszcza w kościele, bo to księża mają być przykładem do naśladowania, powinni być najczystsi z najczystszych inaczej całe ich nauki to hipokryzja.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: proporcjonalnie do posiadanej władzy rozdzielana jest odpowiedzialnośc. Papiez jako przywódca kościoła ponosi największa, potem biskupi, proboszczowie księza. Każdy katolik jest odpowiedzialny w jakims małym stopniu za dobro wspólnoty. i niestety to tak działa, o tym mówił sam jezus że kościol jest wspólnota a jego członkowie odpowiadają za siebie nawzajem

  •  
   NaturalnieZeNieKochamPolski

   -18

   pokaż komentarz

   @DzdzystyDzejson: w nauce Kościoła nigdy nie chodziło o to, żeby zbudować krystalicznie dobre osoby bez skazy. W tej teologii nie o to chodzi, ale to inna dyskusja. Natomiast nadmierne skupianie się na środowisku, gdzie nad problemem pracują sztaby ludzi i gdzie ten problem jest mocno tępiony i tym samym nie poświęcanie uwagi innym środowiskom, gdzie to zjawisko nie jest tak obecnie tępione może jedynie przynieść krzywdę tym dzieciom.

  •  

   pokaż komentarz

   ja bardziej trzymam kciuki za następny film

   @Pawel993: A ja nie, bo przestępstwa finansowe to jednak inny kaliber. Pedofilia w polskim kościele to problem nikogo na poważnie do tej pory nie poruszany.

  •  
   NaturalnieZeNieKochamPolski

   -18

   pokaż komentarz

   @elo490500: No tak, ale to jest taka skala odpowiedzialności jak ta, że złe i biedne środowisko odpowiada za to, że ktoś wyrósł na przestępcę, np złodzieja. Można to rozpatrywać w ten sposób, ale to odpowiedzialność nieporównywalna z samym aktem, gdzie pojawia się już odpowiedzialność karna, osobista.

   Powtarzam, najważniejsze, żeby jak najmniej dzieci cierpiało a nadmierne skupianie się na jednym środowisku, gdzie i tak intensywny proces oczyszczania z pedofilii został wdrożony to działanie przeciwskuteczne mając na uwadze fakt, że pedofilia panoszy się w wielu, wielu, wielu innych miejscach, które nie cieszą się taką uwagą mediów.

  •  

   pokaż komentarz

   Pedofilia w polskim kościele to problem nikogo na poważnie do tej pory nie poruszany.

   @washingtonbullet: jak to nie... jeden anonimowy donos i wszystkie telewizje na jakąś wieś zabitą dechami się zjeżdża i reportaże robią... bo tylko to się w tym kraju sprzedaje $.$

  •  

   pokaż komentarz

   @elo490500: Wiięc jako mieszkaniec osiedla Y i członek tej wspólnoty odpowiadasz za gwałty Pana Kazia?

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski masz rację, tylko pamiętaj, że pracownicy branży medialnej, rozrywkowej, czy też zwykli pracownicy fizyczni, nie wychodzę w każdą niedzielę na ambonę, i nie pouczają Cię, że masz żyć bez grzechu, i być dobrym dla wszystkich, a sami grzeszą i krzywdzą dzieci na najgorszy sposób. I to jest największa różnica między księdzem pedofilem, a kimś innym, mając na uwadze, że jakikolwiek pedofil jest ludzkim śmieciem.

  •  
   NaturalnieZeNieKochamPolski

   -15

   pokaż komentarz

   @frugom: jest to na pewno bardziej szokujące. Nawet nie z powodu o którym mówisz, tylko bardziej z takiego powodu, że cieszą się zaufaniem, ale nie zmienia to wymiaru zbrodni jako takiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @elo490500: A Rafalska ponosi odpowiedzialność jak nauczyciel zostanie schwytany na pedofilii?

  •  

   pokaż komentarz

   @panropuch: panie, tu tyle tematów przez 30 lat się nazbierało, że przez kolejne 50 można kręcić seriale.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: można jednocześnie chcieć zniszczyć kościół i chronić dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Herubin: a oddelegowuje nauczyciela do inne szkoły zamiast donieść na policję?

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Jp 2 nic nie zrobił dla dzieci,publicznie je całował i przytulał ale równocześnie przyjaźnił się z ich oprawcami. Bernand Law który zatuszował setki przypadków uciekł do Watykanu gdzie dostał ochronę i prestiżowe od jp2 przed amerykanami,Marcial Maciel kolejny przyjaciel prominentów z Watykanu który molestował przez długie lata za wiedza Watykanu do czego się "pokunie" przyznali.

   Benedykt 16 (prawdopodobnie najlepszy nowożytny papież) poczynił pierwsze kroki w kierunku odbetenowania tych procedur ale to robota na długie lata.
   .

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski oczywiście. Dlatego też to podkreśliłem, że każdy pedofil to śmieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @perlikont Pierwszy raz widzę ten reportaż, świetny. Dzięki za udostępnienie.Jestem aż wkur iony po jego obejrzeniu

  •  

   pokaż komentarz

   Ludzie pozbawieni wiary sa "lepszymi" konsumentami - bez moralnych dylematow i uwarunkowan.

   @joannadeli: ale taguj #stwierdzeniazdupy przynajmniej czlowiek bedzie swiadom co czyta. No chyba ze to dla krotochwili napisane, to szanuje, aczkolwiek wykop sie nie poznal na tak wysublimowanym zarcie.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Ty nie zrozumiesz, bo jesteś po prostu głupkiem

  •  

   pokaż komentarz

   @Olofolo: no to jest dość dziwne bo ani ludzie po prawej ani ludzie po lewej ani ludzie po stroni poprzedniej władzy ani ludzie po stronie obecnej władzy tego nie linkują, nie pokazują - pewnie dlatego że bije równo w każdego bez ceregieli. Z resztą co ciekawe to jest to film produkowany przez TVN ale od dość długiego czasu próżno szukać tego filmu na serwerach TVNu ;)
   I dlatego daję w tej chwili kredyt zaufania Sekielskiemu przy tym filmie o pedo i później o skokach - szkoda że ludzie (to nawet widać tu w tej duskusji) wolą się okopywać na swoich pozycjach i jechać bezrefleksyjnie po drugiej stronie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pawel993: Będzie ciekawie tym bardziej smakują takie "rewelacje", które specjalnie napisałem w cudzysłowie, bo na kradzież w takiej skali, nie mam innego słowa jak sku***ństwo.
   https://www.facebook.com/watch/?v=279418572743972
   link

  •  

   pokaż komentarz

   @perlikont Teraz jakby mi ktoś powiedział że taki materiał był edytowany w TVN ,to bym nie uwierzył.I ta wypowiedź specjalisty od PR która mi zapadła w pamięć.,," Przynęta ma smakować rybie a nie rybakowi". Właśnie sobie uświadomiłem że ta idea przyświeca każdej partii niezależnie od poglądów.

  •  

   pokaż komentarz

   @KakaowyTaboret: nie do końca, gdyż wspólnota mieszkaniowa nie zajmuje się moralnościa jej czlonków lecz sprawami praktycznymi

  •  

   pokaż komentarz

   @Herubin: A związek nauczycieli polskich lub ministerstwo oświaty tuszuje pedofilię? Znowu mylicie odpowiedzialność prawną z odpowiedzialnością moralną

  •  
   NaturalnieZeNieKochamPolski

   -4

   pokaż komentarz

   @Rethrax: Najwięcej zrobił B16, ale to nieprawda jakoby Jp2 nie podjął tematu. Jeśli chodzi o Jp2, to najwięcej uwagi poświeca się temu, że "kumplował się" z pedofilem Marcialem Macielem. Dla niektórych fakt, że pracowali razem jest dowodem na to, że Jp2 wiedział o pedofilii Marciala, wkleja się ich zdjęcia razem. No cóż, nie jest to żaden dowód, ale już wszyscy zapominają, że to Jp2 wydał polecenie dochodzenia w jego sprawie nie oglądając się na "przyjaźń".

   Jp2 zaczął pracę, którą potem kontynuował B16 bo cała dynamika tego procesu zaczęła się od listu Sacramentorum sanctitatis tutela, gdzie potępiono pedofilię ale też, gdzie zarządził, że sprawami łamania 6 przekazania wobec osoby poniżej 18 roku życia będzie zajmować się Kongregacja Nauki Wiary (Inkwizycja) w oparciu o konkretne normy. Słowem, że ma powstać systemowy sposób rozwiązywania tych spraw. List ten stał się podstawą kolejnych kroków, które doprowadziły do ustanowienia systemowych rozwiązań prawnych, które budował już Benedykt. Z resztą B16 jako "główny inkwizytor" został poproszony przez Jp2 aby zająć się tym tematem - co potem kontynuował już sam jako papież.

  •  

   pokaż komentarz

   @elo490500: :-)

   Czyli jak rozumiem jeśli dołączysz do korpo które ma około 30 000 pracowników i podpiszesz tam, że zgadzasz się z wartościami tej korporacji (w tym molestowanie) a Twój kolega z biura dokona gwałtu to też odpowiadasz? :-)

   No i wiesz- sam do niedawna myślałem, że wśród księży jest nadreprezentacja katolików, ale okazało się, że z grona 27 osadzonych w ciągu 10 lat księży niektórzy duchowni byli z USA (czyli policzyli pewnie tych co Polskę tylko odwiedzali a takich mogły być tysiące) a niektórych policzono dwukrotnie.

   Okazuje się, że w PL nie ma nadreprezentacji pedofilów wśród księży biorąc pod uwagę statystykę i odchylenie standardowe :-)

  •  

   pokaż komentarz

   @KakaowyTaboret: no jak podpisałem że molestowanie jest ok to chyba odpowiadam, nie? czy ktoś mnie zmuszał żebym tam dołaczył? a statystykę zaburza właśnie tuszowanie pedofilii. Podziwiam gimnastykę mentalną jaką musza dokonywać wierzący żeby przypadkiem nie skrytykowac kościoła

  •  

   pokaż komentarz

   @elo490500: A kto niby tuszuje? Nie ma żadnych dowodów by w Polsce problem był systemowy. Zdarzały się krycia na poziomie lokalnym, co niestety nie jest niczym wyjątkowym i zdarza się wszędzie w tym właśnie w szkołach, czy przy ostatnio medialnym Jankowskim o którego zachowaniu wiedzieli wszyscy od prawa do lewa a nikt tego nie mówił głośno.

  •  

   pokaż komentarz

   @Herubin:

   Nie chodzi tylko i wyłącznie o polskę jako że koscioł jest ponadpaństwowy. Chociaż w polsce też było to i owo:
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Przest%C4%99pstwa_i_wykroczenia_seksualne_w_Ko%C5%9Bciele_katolickim#Polska

   Na świecie:

   Pierwsze informacje o przypadkach molestowania dzieci przez duchownych stały się głośne już w roku 1992 w Irlandii. W proteście przeciwko próbom ukrywania skandalu piosenkarka Sinéad O’Connor podarła zdjęcie Jana Pawła II podczas programu telewizyjnego, do którego została zaproszona. Kolejne skandale dotyczyły księży sprawujących swoją posługę na terenie kilku innych krajów. W styczniu 2002 roku wybuchł głośny skandal dotyczący pedofilii wśród księży w Stanach Zjednoczonych. Kilka podobnych przypadków ujawniono również na terenie Kanady. Zarzuty miały tak poważny charakter, że o wieloletnie tuszowanie skandali seksualnych oskarżono też pięciu biskupów (Bernarda Law, Brendana Comiskeya, Josepha Symonsa, Anthony’ego O’Connella i Hansa Groëra).

   Krytycy amerykańscy wskazują, że choć główny ciężar krytyki w sprawie księdza Lawrence’a Murphy’ego(ang.)[28] spadł na Benedykta XVI, to wówczas – jako prefekt Kongregacji Nauki Wiary – działał on niejako „z upoważnienia” Jana Pawła II. Murphy dopuścił się molestowania seksualnego dwustu chłopców ze szkoły dla głuchoniemych w Wisconsin[29].

   W marcu 2002 roku Jan Paweł II przedstawił swoje stanowisko na ten temat w liście do księży z okazji Świąt Wielkanocnych:

   Ponury skandal rzuca cień podejrzeń na wszystkich innych uczciwych księży, którzy pełnią swoją posługę z pełną uczciwością oraz często z heroicznym samopoświęceniem.
   W kwietniu 2002 roku papież zwołał spotkanie kardynałów w sprawie oskarżeń o molestowanie. Na spotkaniu z młodzieżą w Toronto Jan Paweł II wyraził swój żal i wstyd wynikający z ujawnionych zdarzeń, ale podkreślił dobre intencje duchownych oraz zaapelował o wsparcie ich posługi:

   Krzywda wyrządzona przez kilku księży najmłodszym i najsłabszym wypełnia nas wszystkich głębokim uczuciem żalu i wstydu. Ale pomyślcie o większości duchownych, którzy pragną jedynie służyć oraz czynić dobro. Bądźcie z nimi blisko i wspierajcie ich.
   Wielu katolików było usatysfakcjonowanych słowami papieża. Przedstawiciele ofiar molestowania, jak Gary Bergeron[30], stwierdzili, że konieczne jest przeproszenie przez Jana Pawła II za błędy Kościoła ujawnione podczas wyjaśniania skandali seksualnych.

   4 kwietnia 2010 roku brytyjski dziennik The Times podał, że Jan Paweł II wstrzymywał dochodzenie w sprawie swojego przyjaciela, austriackiego kardynała Hansa Hermanna Groëra, który miał dopuścić się molestowania nawet dwóch tysięcy chłopców. The Times ujawnia też, że papież promował pewnych wyższych dostojników Kościoła mimo zarzutów, że dopuszczali się oni czynów pedofilskich.

   I tak dalej.

   To jest dla ciebie krycie na poziomie lokalnym?

  •  

   pokaż komentarz

   @elo490500:

   Podziwiam gimnastykę mentalną jaką musza dokonywać wierzący żeby przypadkiem nie skrytykowac kościoła

   Nie jestem katolikiem drogi kolego.

   I nawet jeśli kościół tuszuje 50% przypadków pedofilii to i tak stanowiliby oni znikomy % ogółu pedofilów.

   Masz dowody na tuszowanie pedofilii w polskim kościele katolickim? Z chęcią się zapoznam :)

   no jak podpisałem że molestowanie jest ok to chyba odpowiadam, nie? czy ktoś mnie zmuszał żebym tam dołaczył?

   A jak bardzo się te rzeczy rozchodzą? W jakim % odpowiadasz gdy w korpo pracuje 20 000 ludzi, 200 000 ludzi lub pół miliona? Serio mnie to ciekawi.

  •  

   pokaż komentarz

   @KakaowyTaboret: a w jakich jednostkach chcesz żebym ci podał odpowiedzialność? pedofilach na metr kwadratowy? Poza tym jakiekolwiek dowody bym ci nie wysłał i tak możesz powiedzieć że dla ciebie to nie dowód więc to jest bez sensu

  •  

   pokaż komentarz

   @LiSzajFuj: ja trzymam kciuki żeby też zrobił film o swoich czyli pedofilach-rabinach

  •  

   pokaż komentarz

   @elo490500: To Ty napisałeś, że się odpowiada dlatego pytam. Możesz przyjąć jakąkolwiek jednostkę lub jakikolwiek przykład chcesz. Dlatego tam jest [%] co ułatwia wybranie jednostki i pokaże jak bardzo kumuluje lub rozmywa się odpowiedzialność ;)

   To sprawa subiektywna i ciężka do określenia liczbami- dlatego pytam bo sam mam zupełnie inne podejście i nie uznaję odpowiedzialności ogółu za jednostki.

   Co jeśli w danej organizacji ilość przestępstw jest podobna do tej wśród ogółu społeczeństwa to też współodpowiadasz? A jeśli mniejsza? Też współodpowiadasz?

  •  

   pokaż komentarz

   @elo490500:

   Oczywiście że ma, księża są wspólnotą w ramach kościoła. A jak biskup to tuszuje a papież udaje że nie widzi to wtedy juz cały kościół jest zaangażowany

   p#!$%@%enie i powielanych głupot, na zasadzie metoo, ktoś kogoś oskarżył bezpodstawnie, wiec w mediach i w głowach półgłówków jest już winnym, a ze potem wyjdzie, ze nie winny i nikt nie już nie ufa takiemu księdzu, to trzeba go przenieść, a głupki uznały to za tuszowaniem sprawy.

   Tak jak wyżej ktoś wspomniał najwięcej pedofilii jest w kręgach władzy i bogatych ludzi, ale już to gówno kogoś obchodzi, bo nie można się przyj#%#ć do katolików.

   W każdym kręgu są pedofile, może nawet i na twoim osiedlu, może to i ksiądz, może piekarz, a może polityk, grupa zawodowa nie ma nic u do rzeczy.

  •  

   pokaż komentarz

   Fakt, że media skupiały się na pedofilii właśnie w Kościele

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: Przyczyna jest zupenie nie zwiazana z troska o dzieci czy potrzeba ukarania przestepcow - chodzi o KASE.
   @joannadeli: oczywiście że chodzi o kasę- w Irlandii dzieci były sprzedawane bezdzietnym parom z USA, wykorzystywane do ciężkich prac a ciężarne kobiety harowaly w pralniach- za tym wszystkim stał kościół katolicki który brał jeszcze pieniądze za opiekę nad wykorzystywanymi osobami. Hipokryzja na maksa- oczywiście pedofile mieli tam raj na ziemii.

  •  

   pokaż komentarz

   @panropuch: lepiej niech zrobi o firmie BATEX Wiktorze Kubiaku i jego przydupasom

  •  

   pokaż komentarz

   dzieci były sprzedawane bezdzietnym parom z USA, wykorzystywane do ciężkich prac a ciężarne kobiety harowaly w pralniach- za tym wszystkim stał kościół katolicki

   @KrzysiekEire: Protestanci wymordowali w Irlandii miliony ludzi ale o tym nie napiszesz bo protestanci sa pod ochrona ? Teraz moda jest na opluwanie kosciola katolickiego ??

  •  

   pokaż komentarz

   @perlikont tak Sekielski najbardziej błysnął akcją z panienką która nie wiedziała z kim ma dziecko i próbowała w to wyrobić Leppera

  •  

   pokaż komentarz

   @FAN78: Sekielski jako jedyny w sumie z tej strony uważanej za "lewacką" próbuje zajmować się sprawą Leppera ( w sumie jeśli ktoś ma ochotę to może zerknąć na jego serial doku pt. Teoria Spisku), ale mi tam całkiem się podobało co robili w programie Teraz my - całkiem nieźle sobie tam pozwalali z jazdą bez trzymanki. Program niestety zniknął w 2010 roku z TVNu a takich materiałów teraz już żadna stacja nie tknie nawet kijem bo wolą włazić w dupy politykom i liczyć na ochłap z pańskiego stołu ...niezależnie czy to tvp czy tvn czy jakakowiek inna.

  •  

   pokaż komentarz

   @perlikont tak wytaplać w gównie, rzucić oszczerstwa profesjonalny uczciwy program polityczny

  •  

   pokaż komentarz

   @FAN78: nigdzie nie napisałem że jestem jego idolem i wszystkoc o zrobił mi się podobało ale kilkoma materiałami zaskoczył w tym stronniczym bagnie zwanym polskim dziennikarstwem.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaturalnieZeNieKochamPolski: szczególnie moralny jest gość inkasujacy kasę za pomachanie miotełką z kranówką, posuwający ministranta w wolnym czasie xD

  •  
   NaturalnieZeNieKochamPolski

   -5

   pokaż komentarz

   @Samikosar: chyba pomyliłeś osoby, nie pisałem nic o moralności

  •  

   pokaż komentarz

   dzieci były sprzedawane bezdzietnym parom z USA, wykorzystywane do ciężkich prac a ciężarne kobiety harowaly w pralniach- za tym wszystkim stał kościół katolicki

   @KrzysiekEire: Protestanci wymordowali w Irlandii miliony ludzi ale o tym nie napiszesz bo protestanci sa pod ochrona ? Teraz moda jest na opluwanie kosciola katolickiego ??
   @joannadeli: ile tych milionów wymordowali? Jakieś źródło?
   Co mi tu z protestantami wyjeżdzasz jak wykopalisko jest o kościele katolickim? Gdzie się podział kościół katolicki jak trzeba bylo wypłacać odszkodowania? Poszły one z mojej kieszeni, jako podatnika.

  •  

   pokaż komentarz

   Okazuje się, że w PL nie ma nadreprezentacji pedofilów wśród księży biorąc pod uwagę statystykę i odchylenie standardowe :-)

   @KakaowyTaboret: Jest moda na kopanie kosciola katolickiego i nic na to nie poradzisz, Popatrz na islamski terroryzm - lewactwo bedzie udowadniac ze terroryzm nie ma nic wspolnego z Islamem, pomimo powszechnego nawolywania przez duchownych muzulmanskich do atakow terrorystycznych i obecnosci takich nawolywan w Koranie. Ale niech no gdzies pojawi sie informacja o skazie w kosciele katolickim i juz wszyscy katolicy sa winni, Papiez ma przepraszac i placic odszkodowania etc..

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: było sobie wybrać religię w której wierzacy nie są wspólnotą. Np satanizm. Polowę katolików to bym wyp$$!!%%ił z koscioła bo poza nazwą to nie mają nic wspólnego z tą religią

  •  

   pokaż komentarz

   @elo490500: ty też głąbie należysz do jakieś wspólnoty, ( nie koniecznie katolickiej) w której są pedofile. Chociażby do społeczeństwa wykop

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: Czy wspólnota wykop.pl dyktuje ludziom jakąś moralność? Jakie ideały glosi wspólnota wykop.pl jako całość?

  •  

   pokaż komentarz

   @elo490500: A KK dyktuje komuś co ma robić? to są nauki, a nie dyktando, Mówi po prostu jaki ma "regulamin" (10 przykazań bożych), jeśli chcesz należeć do ich społeczności masz obowiązek go przestrzegać, tak samo jak każda inna grupa społeczna ma swój "regulamin" którego nie musisz akceptować, ale nie będziesz mile widziany w grupie, a na wykopie dostanieisz bana za złamanie regulaminu.

  •  

   pokaż komentarz

   @panropuch: Umowa była Jasińskiego (PIS) Pawlak ją jedynie symbolicznie renegocjował (bo pozycji negocjacyjnej już nie miał)

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: jesli chcesz być katolikiem, nauczanie kościoła jest dla ciebie absolutne. Religia generalnie polega na tym że masz autorytet w sprawie moralności który dyktuje ci co masz robić. Roznica między regulaminem wykopu a nauczaniem kościoła jest taka że wykop nie zajmuje sie sprawami moralności. Cięzko byłoby od administracji wykopu oczekiwac tak wiele jak od przedstawiciela samego Boga na ziemi i jego podwładnych

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: jak się nie podoba że od katolików sie wymaga to proponuję przejść na inną religię. Od pogan nikt nie oczekuje za wiele

  •  

   pokaż komentarz

   @panropuch: dokładnie! Poza tym Pan Sekielski nie skończył tematu MARKA KARPIA. Czekamy.
   Następnie jeśli jest kozak to na czasie był by temat "DILERA gwiazd" ....oooo to było. Chyba że część drugą dotycząca pedofilii/wykorzystywania ale np. w kręgach show biznesu.

 •  

  pokaż komentarz

  Produkcja za darmo

  Chyba do obejrzenia za darmo. Produkcja też nie "za darmo", Siekielski kasy tyle sępił że pewnie 200% wyciągnął. Od dawna akcje prowadził i co chwilę rzucał coś do mediów żeby nie dać ludziom zapomnieć, na początku to chyba sam mu coś wpłaciłem, potem to stało się irytujące. Zobaczymy efekty, mam nadzieje że uda się kogoś skazać, bo śledztwo dziennikarskie z takim zapleczem finansowym powinnio dużo ujawnić.

 •  

  pokaż komentarz

  Fajne te @Wirtualnemedia_pl ( ͡° ͜ʖ ͡°) wasza aktywność od dłuższego czasu jest mocno tendencyjna .

 •  

  pokaż komentarz

  Produkcja za darmo? A nie dystrybucja czasem?

1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 następna