•  

  pokaż komentarz

  Szkoda że w polskim radiu cały dzień gadają o Adamowiczu, a nikt nie podejmie tego tematu.

 •  

  pokaż komentarz

  Ta sama historia, za każdym razem...

  źródło: wykop.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Jak mnie wgoorwiają wykopowi eksperci. Nie rozumiecie gamonie że zadbany facet, uprawiający sport i ogarnięty finansowo będzie miał również problem ze znalezieniem p0lki bo statystyka jest nieubłagana i jest niedobór samic, a problem się pogłębia bo miażdżący odsetek imigrantów to mężczyźni ze społeczeństw prawdziwie patriarchalnych (Polska to matriarchat wbrew pozorom)? Przypominam również że różowe też potrafią być nieatrakcyjne bo p0lki nie są najpiękniejszymi kobietami jak stara nam się to wmówić od gówniaka, dlatego umyty, pachnący i przystrzyżony ogarnięty chłop z braku laku będzie musiał ganiać się za p0lskim gargulcem z głową w chmurach, która myśli że może wszystko.

  Zamiast ściągać Pakistańczyków i Hindusów, powinniśmy ściągać uzdolnione (w ramach programów stypendialnych) imigrantki z krajów 3 świata bliskich nam kulturowo jak Latynoski, Karaibki lub Azjatki.

  Jak w ekonomii u Bastiata, są rzeczy które widać i nie widać. Z pozoru p0lki mogą się cieszyć z takiego stanu rzeczy. Ale nie jest to zdrowa sytuacja bo ciągnie to za sobą niemiłe konsekwencje.

  Na terenach podbitych to miejscowe rodziły dzieci najeźdźców, a w kulturze islamu to mężczyzna pojmuje za żonę niemuzułmankę, na odwrót jest to niemożliwe i spotyka się nawet z zagrożeniem życia takich par.

  Nie jest to problem tylko Polaków. W podobnym tonie mówi się w Niemczech, a dotyczy to całej białej Europy. Trzeba o tym mówić.

  •  

   pokaż komentarz

   @januszniepije: Nie rozumiesz gamoniu, że facet lamentujący nad tym, że przegra wyścig o samicę z jakimś dzikusem, obdartusem którym najwyraźniej gardzi jest żałosny? Te Polki są Ci k#?$a coś winne, tylko dlatego, że urodziły się w Polsce?
   Też mając do wyboru dwie ładne kobiety różniące się tylko kolorem skóry wybrałbym tą która nie jest biała. Odmienność jest ciekawsza sama w sobie, a brak podaży sprawia, że jest jeszcze atrakcyjniejsza. Zawsze tak było, jest i będzie.

   Jeśli codziennie spotykasz kilka Polek, a raz na rok poznasz czarną dziewczynę, to nie uznasz, że to ciekawsza okazja i nie wiadomo kiedy się powtórzy, więc trzeba korzystać? To wynika z izolacji Polski przez ostatnie dziesięciolecia, z której teraz wychodzimy, ale ciągle są w Polsce miejsca gdzie widok murzyna na ulicy budzi zainteresowanie to czemu ty się dziwisz? Jak na każdej imprezie dziewczyny będą spotykać czarnego, araba i skośnego to ta kwestia spowszednieje i zostaną osobiste preferencje do których każdy ma prawo.

   Robilibyście dokładnie to samo gdybyście mogli. Jest wielu kolesi, którzy mogą i robią. Nie jest niczym złym to, że ktoś nie ma powodzenia u kobiet, ale ktoś kto ma pretensje do kobiet, do imigrantów i jęczy w internetach na wszystko tylko nie na siebie jest żałosny. Nie wiem, czy jest mniej męskie zachowanie niż bycie taką jęczącą pizdą.
   Tymczasem normalni ludzie spotykają się, wchodzą w związki czy to w ramach tej samej kultury czy różnych, jedni są szczęśliwi, drudzy nie, jedni się rozstają drudzy spędzają ze sobą całe życie i nikogo specjalnie nie obchodzi skomlenie jakichś przerywów.

  •  

   pokaż komentarz

   @januszniepije: Zwrócę uwagę na inny prooblem.
   Prawdopodobnie Polacy (90%) nadal nie będą mieli problemu ze znalezieniem P0lki, bo mali biedni i nieznający języka imigranci nie będą dla nich konkurencją u istot hipergamicznych jakimi są P0lki (oczywiście są takie lecące na Murzynów i Pakistańczyków, tylko zwróćcie uwagę że są to jednostki, bez zażenowania wytykane palcami także przez własną rodzinę i koleżanki- uwierzcie że te potrafią mówić o takich P0lkach złośliwiej niż incele na wypokie)
   Ale statystyka jest nieubłagana- przy milionie nadmiaru mężczyzn nad kobietami, ten milion mężczyzn będzie sfrustrowany i będziemy mieli wysyp przestępstw kryminalnych i seksualnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Corranh:
   Kolejny co nie uważał na matematyce. Nie rozumiesz że jest dysproporcja pomiędzy populacją mężczyzn i kobiet? Chodzi tutaj tylko o obywateli Polski zameldowanych w naszym kraju. Do tego dochodzą imigranci tymczasowi lub na stałe, którzy są w grze matrymonialnej i gdzie jest jeszcze większa dysproporcja (więcej facetów, mniej kobiet, co jeszcze bardziej pogłębia dysproporcję na tle nas, autochtonów).

   Być może wybrałbyś czarną (a jak chcesz poruchać murzynkę to polecam escorty w Moskwie lub Berlinie, masz je na pęczki). Ja wolę mimo wszystko dziewczęta rasy kaukaskiej.

   Z p0lkami nie flirtuję z zasady, solidaryzując się z innymi Polakami, a wiem że wiele jest chętnych na mojego kutasa i zasoby wypracowane ciężką pracą. Wolę anglosaski i skandynawki.

  •  

   pokaż komentarz

   @januszniepije: Uważał na matematyce. Rozumiem czym jest dysoroporcja i mnie ta dysoroporcja wali. Możesz sam zostać imigrantem w innym kraju skoro polki takie złe.

   Jednak czytając to co piszesz, jakieś wstawianie 0 w słowa jak przygłup z gimnazjum i prostackie fantazje o swoim kutasie to chyba zajebiście dla Polek że z nimi nie flirtujesz. Oczywiście zakładając że byś potrafił bo wyglądasz mi na piwniczniaka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Corranh: matka, ciotki, kuzynki i p1zdy do których wzdychałeś wyprały ci mózg.

  •  

   pokaż komentarz

   @januszniepije: Ja p@@@!$$ę co za smutny człowiek :p

   Zostań może gejem? Po co się męczyć z tymi okropnymi babami?

  •  

   pokaż komentarz

   @Corranh:

   Zostań może gejem? Po co się męczyć z tymi okropnymi babami?

   Nie dość że idiota to homofob

  •  

   pokaż komentarz

   wolę anglosaski

   @januszniepije: ja jakie to pochodzenie etniczne? Mieszkanka USA to może być przecież każdej rasy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Czesterek:

   Mieszkanka USA to może być przecież każdej rasy.
   Skrót myślowy, chodzi mi o WASP i zamerykanizowane Europejki, a nie murzynów złapanych w siatkę.

 •  

  pokaż komentarz

  W Gruzji i Rosji jest wiele wolnych kobiet, z powodu różnic demograficznych. Bez spiny i trzymać jaja mocno( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  W 2040 obraz dzikich polaków kiedy dowiadują się że w wiosce jest kobieta... Wolna