Treść usunięta na prośbę autora.

 •  

  pokaż komentarz

  Pierwszy wniosek: rację biologiczną mają społeczeństwa dopuszczające wielożeństwo - jednemu podoba się kilka, kilku podoba się jeden.

  Poza tym potwierdzam: po urodzeniu dziecka jakby inaczej, aż zdziwiona jestem swoimi wyborami.

  Już jakiś czas temu w rozmowie z psiapsiółkami ustaliłyśmy, że te z nas, które są samotne, nigdy nawet nie spotkały dorastającego im do pięt kandydata, a te, które są w związku, znoszą swoich partnerów. Przy czym samotne są zazdrosne o udane związki, będąc jednocześnie świadome, że z samcem beta by nie wytrzymały. Bo udane związki to jednak zwykle pantofel beta, alfa to zdradzający hazardzista i co tylko, brak poczucia bezpieczeństwa. Jak w artykule ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @gynia155: a kobiety albo są nudnymi świniami w związku albo dającymi dupy kvrewkami. Ustaliłem z kumplami ze tak jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @Amerykanski-Naukowiec: za to mężczyźni bardzo obrażalscy :)

  •  

   pokaż komentarz

   @gynia155: ja się nie obrażam. Tylko uważam ze piszesz bzdury.

  •  

   pokaż komentarz

   @Amerykanski-Naukowiec:

   Pierwszy wniosek: rację biologiczną mają społeczeństwa dopuszczające wielożeństwo - jednemu podoba się kilka, kilku podoba się jeden.

   Oprócz tego powyżej, to opisała trafnie dynamikę wyborów kobiet.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @Amerykanski-Naukowiec: wystarczyło to napisać, a jednak były emocje.

  •  

   pokaż komentarz

   @gynia155: super, nie zapomnij wspomnieć przyjaciółkom ze faceci tez maja emocje

  •  

   pokaż komentarz

   @gynia155: Czy męski facet od razu musi zdradzać i uprawiać hazard ? Moim zdaniem wystarczy że "ma jaja" i potrafi "załatwić sprawę", "podjąć męską decyzję" itp. Nie ma być niedorajda życiową i spuszczać głowy jak się ktoś na niego krzywo spojrzy. To ma być głowa rodziny.
   I cieszę się że te niedorajdy i najbrzydsze dziewczyny się nie rozmnożą - tak działa natura. Matka natura chce nas ulepszyć a nie cofnąć w rozwoju i to jest dobre.

  •  

   pokaż komentarz

   Już jakiś czas temu w rozmowie z psiapsiółkami ustaliłyśmy, że te z nas, które są samotne, nigdy nawet nie spotkały dorastającego im do pięt kandydata

   wygórowane oczekiwania xD to fizycznie nie wykonalne, abyście były tak doskonałe oczekując równego sobie ideału

   a te, które są w związku, znoszą swoich partnerów

   czyli obniżyły poprzeczkę do realnego poziomu atrakcyjności (swojego) jednak ego nadal wybujałe zostało

   Przy czym samotne są zazdrosne o udane związki,

   "udane" czyli byle jaki byle był... lub z "dość dobrym" niebieskim co sprawia, że nadal są niezadowolone, ale lepsze to niż nic xD

   będąc jednocześnie świadome, że z samcem beta by nie wytrzymały

   facet który jest w takim związku z laską która go nie kocha i uważa za wyłącznie "dość dobrego" jest beciakiem... odkrycie co? xD

   Bo udane związki to jednak zwykle pantofel beta

   sama mówisz, że są w udanym związku
   sama mówisz, że nie wytrzymałyby z facetem beta
   i na koniec sama mówisz, że udany związek to związek z betą
   jak sam wcześniej ci powiedziałem, że to beciaki xD xD xD

   to w końcu wytrzymałyby z betą czy nie? bo sama sobie zaprzeczasz

   alfa to zdradzający hazardzista i co tylko, brak poczucia bezpieczeństwa.

   brak poczucia bezpieczeństwa bo zachowuje się tak jak kobieta xDDDD
   jak znajdzie lepszy model to bez cienia skrupułów rzuci lub zdradzi

   no rzeczywsićie brak poczucia bezpieczeństwa.... tak jak związek z kobietą

   Jak w artykule ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @gynia155: xDDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @Szolek: Ja się odniosłam do artykułu. Dla mnie facet beta jest o niebo lepszy, ale... nie jest atrakcyjny seksualnie. To jest coś, nad czym nie można zapanować. Kobiety uwielbiają samców beta, ale nogi rozłożą przed kim innym. Tak to działa i zgadzam się, że te wybory są żałosne, ale skargi do matki natury, a nie do mnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @gynia155: "jednemu podoba się kilka, kilku podoba się jeden."

   Tylko,że każda by chciała mieć tego jednego tylko dla siebie i być tą "wyjątkową".
   Dla mnie jako faceta,bycie którymś tam z kolei mężem byłoby potwarzą.
   Pominę już fakt,że tego typu "racje biologiczne społeczeństwa" są żywcem przeniesione ze świata zwierząt,żyjących stadnie bądź w grupach.
   Człowiek w przeciwieństwie do zwierząt,posiada zdolność kierowania się rozumem,a nie tylko instynktem,więc "zwalanie" pewnych zachowań na instynkt w przypadku homo sapiens jest co najmniej irracjonalne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arachnofob: tak, kobiety mają bardzo wygórowane oczekiwania. Wytrzymują w związku z "beta" w tym sensie, że seksualnie atrakcyjny jest dla noch kto inny. W miłość to ja akurat zupełnie nie wierzę, ale związek zbudowany na przyjaźni może być bardzo udany. I nie mów, że nie wiesz o czym mówię - znam kilku facetów, którzy podobają się kobietom szalenie, seks mają bez wysiłku, ale właśnie do związku się nie nadają. Natomiast wielu jest takich, którzy są tzw. wyborem z rozsądku, z przyjaźni, może nawet ta miłość, ale... wiadomo. To są moje obserwacje, analizy zdrad w związkach itd. I nigdy nie napisałam, że w związku z kobietą można czuć się stabilnie. Kobiety są pełne paradoksów i temu ten artykuł dowodzi, też bym wolała, żeby było inaczej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Asteroida: absolutnie nie jestem fanką takich rozwiązań kulturowych, ale tezy z tego artykułu w pewnym stopniu wyjaśniają ten fenomen dotyczący m.in. wyznawców allaha, czyż nie?

   Oczywiście ludzie powinni kierować się rozsądkiem, ale czy się kierują? Zwłaszcza przy wyborze partnera i decyzji o trwaniu w związku?

  •  

   pokaż komentarz

   tak, kobiety mają bardzo wygórowane oczekiwania.

   cieszę się, że się zgadzamy w kwestii, że kobiece niedoj$%%nie mózgowe powoduje, że oczekują księcia z bajki 10/10 samemu będąc zwykle 6/10 po czym są wielce rozczarowane gdy muszą się zadowolić "tylko" 7-8/10

   Wytrzymują w związku z "beta" w tym sensie, że seksualnie atrakcyjny jest dla noch kto inny.

   czyli go realnie nie kochają, facet ich nie pociąga... to większe zakłamywanie siebie czy faceta?

   W miłość to ja akurat zupełnie nie wierzę,

   no tak... bo facet który spełniałby oczekiwania księżniczki jeszcze się nie urodził... został opisany w dziale fantastyka

   ale związek zbudowany na przyjaźni może być bardzo udany.

   owszem, ale do przyjaźni potrzebny jest najpierw szacunek a gdzie tu szacunek jak facet kobiety nie pociąga, jest tylko "dość dobry" czyli jest wygodną opcją która musi wystarczyć ze strachu przed samotnością... to wyrachowanie i zdrada jakichkolwiek podstaw i na tym kobiety chcą budować "UDANY" związek?

   I nie mów, że nie wiesz o czym mówię - znam kilku facetów, którzy podobają się kobietom szalenie, seks mają bez wysiłku, ale właśnie do związku się nie nadają.

   facet nie zwiąże się z kobietą która go nie pociąga fizycznie
   może brzydulę wyruchać bo lepsze to niż jechanie na ręcznym, ale nie zwiąże się i nie pokocha laski która mu sie nie podoba... za to kobieta zwiąże się z facetem "dość dobrym" który jej się nie podoba xDDD

   Natomiast wielu jest takich, którzy są tzw. wyborem z rozsądku, z przyjaźni, może nawet ta miłość, ale... wiadomo.

   wiadomo, wiadomo, kobiety są wyrachowane i uczucia to wy widziałyście tylko w komediach romantycznych

   a co do tych wyborów z rozsądku... to zwykle był to "rozsądek" lub raczej zwykłe traktowanie samej siebie przez kobiety jak towar który trzeba jak najszybciej sprzedać po jak najwyższej cenie bo traci na wartości

   To są moje obserwacje, analizy zdrad w związkach itd. I nigdy nie napisałam, że w związku z kobietą można czuć się stabilnie.

   bo nie można xD ale jak w związku z facetem nie można się tak czuć to od razu hurr durr faceci są źli (bo niektórzy zachowują się jak większość kobiet)

   Kobiety są pełne paradoksów i temu ten artykuł dowodzi, też bym wolała, żeby było inaczej.

   @gynia155: sama jesteś pełna paradoksów nie potrzebuję żadnych innych przykładów xDDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @Arachnofob: myślałam, że rozmawiamy o mechanizmach naturalnych i o uch wpływie na zachowanie kobiet. Ty natomiast masz pretensje o "niedoj!%$nie mózgowe". Mówimy o emocjach, mnóstwo kobiet nad nimi panuje i mają fajne związki, chociaż emocje te się pojawiają - ich tłumienie to często pretensje do faceta. No nie wasza wina, ale i nie nasza.

  •  

   pokaż komentarz

   myślałam, że rozmawiamy o mechanizmach naturalnych i o uch wpływie na zachowanie kobiet

   mówisz o instynktach... dokładnie takich jakie ma pies + wyrachowanie

   Ty natomiast masz pretensje o "niedoj#%#nie mózgowe".

   nie mam do nikogo o nic pretensji... po prostu nazywam rzeczy po imieniu bez eufemistycznych złagodzeń

   Mówimy o emocjach, mnóstwo kobiet nad nimi panuje i mają fajne związki, chociaż emocje te się pojawiają - ich tłumienie to często pretensje do faceta. No nie wasza wina, ale i nie nasza.

   @gynia155:

   po 1 - instynktach - emocje mają ludzie i to jest dobre
   po 2 - w całym swoim życiu spotkałem 4 przypadki które miały emocje, rozsądek i godność (przede wszystkim własną) poza zwierzęcym instynktem i owszem związki z nimi były wyjątkowo normalne i emocje również się w ich przypadku pojawiały, ale to normalne... każdy człowiek je ma, ale ma też rozum, aby nie kierować się wyłącznie instynktem oraz honor który sprawia, że LUDZIE różnych rzeczy NIE zrobią mimo, że mogliby, ale tym akurat steruje wyrachowanie które jest zaprzeczeniem honoru
   po 3 - tłumienie EMOCJI to cecha ludzka, ludzie są ludźmi bo nie kierują się instynktem... instynktem jak pies lub małpa kierują się głównie kobiety a pretensje do faceta biorą się ze złej tresury...

  •  

   pokaż komentarz

   @gynia155

   @Arachnofob: tak, kobiety mają bardzo wygórowane oczekiwania. Wytrzymują w związku z "beta" w tym sensie, że seksualnie atrakcyjny jest dla noch kto inny. W miłość to ja akurat zupełnie nie wierzę, ale związek zbudowany na przyjaźni może być bardzo udany. I nie mów, że nie wiesz o czym mówię - znam kilku facetów, którzy podobają się kobietom szalenie, seks mają bez wysiłku, ale właśnie do związku się nie nadają. Natomiast wielu jest takich, którzy są tzw. wyborem z rozsądku, z przyjaźni, może nawet ta miłość, ale... wiadomo. To są moje obserwacje, analizy zdrad w związkach itd. I nigdy nie napisałam, że w związku z kobietą można czuć się stabilnie. Kobiety są pełne paradoksów i temu ten artykuł dowodzi, też bym wolała, żeby było inaczej.

   Tak jak napisał @Arachnofob sama sobie zaprzeczasz, ale to akurat u kobiet często się zdarza.
   To że sama jeszcze nigdy nie kochałaś wcale nie znaczy że miłości niema.
   Niestety ale nigdzie nie jest powiedziane że każdy człowiek musi znaleźć swoją drugą połówkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   Takie jest życie.

  •  

   pokaż komentarz

   @zwodzio: sorry, że próbowałam wytłumaczyć. Powinnam wiedzieć, że facetom się nie da, ale... ostatnia próba:

   Jaki masz wpływ na to, że nie lubisz np. buraków? Możesz np. udawać, że Ci smakują, możesz doprawić tak, żeby nie czuć smaku, możesz jeść codziennie aż Ci zobojętnieją, a może nawet posmakują? Ale wiesz, że są zdrowe, pożywne, dobre dla Ciebie i jesteś głodny.

   To w tym sensie kobietom nie smakują samce beta.

  •  

   pokaż komentarz

   @gynia155: Mezczyzni sie nie obrazają tylko zapamiętują ;)

  •  

   pokaż komentarz

   sorry, że próbowałam wytłumaczyć. Powinnam wiedzieć, że facetom się nie da, ale... ostatnia próba:

   wystarczy tłumaczyć chronologicznie i logicznie nie używając argumentów które wzajemnie się wykluczają xD

   Jaki masz wpływ na to, że nie lubisz np. buraków? Możesz np. udawać, że Ci smakują, możesz doprawić tak, żeby nie czuć smaku, możesz jeść codziennie aż Ci zobojętnieją, a może nawet posmakują? Ale wiesz, że są zdrowe, pożywne, dobre dla Ciebie i jesteś głodny.

   To w tym sensie kobietom nie smakują samce beta.

   @gynia155:

   po 1 - używasz zamiennie sformułowania "samiec beta" z "facet niepociągający fizycznie" a beta to zbiór cech i zachowań a nie wygląd

   po 2 - wracając do twojego porównania... facet nie ożeni się z kobietą która go nie pociąga fizycznie, facet nie będzie zwracać uwagi na to jaki jest stan majątkowy kobiety z którą się zwiąże czyli...

   jeżeli facet nie lubi buraków
   nie będzie udawał, że je lubi
   nie będzie ich doprawiać, aby "nie czuć smaku"
   nie będzie się zmuszać do ich jedzenia aż mu zobojętnieją
   nie będzie się starał odkryć w nich ukrytego smaku

   co z tego, że są zdrowe i pożywne jak to burak...
   facet zje buraka jak będzie bardzo głodny a następnego dnia będzie musiał wypić sporo alkoholu i modlić się, aby kumple nie dowiedzieli się, że się zjadło "buraka" a już na pewno facet nie zdecyduje się na częste jedzenie buraków z własnej woli udając i kłamiąc, że to ulubione jedzenie xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Arachnofob: zasadnicza sprawa: atrakcyjność seksualna mężczyzn w oczach kobiet nie równa się atrakcyjności fizycznej. Nie mylę alfy z atrakcyjnym - alfa ma właśnie te cechy, które pociągają. Wygląd to dodatek, niezbyt istotny. Każda Ci to powie.

  •  

   pokaż komentarz

   Wygląd to dodatek, niezbyt istotny. Każda Ci to powie.

   @gynia155: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

   tak jasne bo tak bardzo można wierzyć w to co kobieta mówi xD

   wygląd to niezbyt istotny dodatek xD mamy dopiero 19 stycznia a już padł cytat roku xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

   to "projekt Klaudiusz" co niby pokazywał? że wygląd się nie liczy? to tylko "dodatek"? xD

   wystarczy, że się wygląda jak model i można kobietom srać do ryja xDDDD no, ale oczywiście wygląd to nie jest atrakcyjność seksualna xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @gynia155:
   Dwa etapy w życiu seksualnym kobiety:
   1. czarny z dużym penisem, agresywny sebix, przygoda
   2. samotna matka pozna dobrego, tolerancyjnego mężczyznę, który zaakceptuje mojego dwuletniego (czarnego) synka

  •  

   pokaż komentarz

   @gynia155: dobrze piszesz, nie wiem skąd minusy. Stwierdzasz jak jest i za to obrywasz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Karl_Tofel: minusy są za to, że niektórzy nie potrafią pogodzić się z rzeczywistością.

  •  

   pokaż komentarz

   dobrze piszesz, nie wiem skąd minusy. Stwierdzasz jak jest i za to obrywasz.

   @Karl_Tofel: Ty to czytasz?

   Wygląd to dodatek, niezbyt istotny. Każda Ci to powie.

   @gynia155: xDDDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @gynia155: minusy są za to że, jak to się potocznie mówi, pierdolisz
   może nawet o tym nie wiesz, ale p?@$$@@isz jak potłuczona, jednak twoja niewiedza nie zmienia faktu, że p?@$$@@isz

  •  

   pokaż komentarz

   @gynia155: dziękuję za potwierdzenie działania tezy #logikarozowychpaskow w życiu codziennym ✅

  •  

   pokaż komentarz

   @Arachnofob: ale od ciebie j!!## przegrywem. W sumie z całego znaleziska, ale od ciebie szczególnie.

  •  

   pokaż komentarz

   alfa to zdradzający hazardzista

   @gynia155: chyba się zagalopowałaś. Są różne typu alfów w zależności od warstwy społecznej. W patologicznym blokowisku alfą będzie seba z BWM, na wyższym poziomie będzie pracujący mąż ale posiadający mądrość życiową, nie dający sobie wejść na głowę, a na jeszcze wyższym poziome alfą będzie elokwentny, kulturalny, ale skuteczny w swoich działaniach milioner.

   Problem pojawia się gdy kobieta chce sobie facetem nadrobić braki w sobie. Wtedy oczekuje więcej niż na to sama zasługuje, niż potrafi wypracować, zrównać się wartością wymienną z danym alfą. Wtedy nigdy nie osiąga spełnienia, ponieważ nie da się osiągnąć w życiu czegoś czego sami nie jesteśmy odzwierciedleniem.

  •  

   pokaż komentarz

   ale od ciebie j%?@% przegrywem. W sumie z całego znaleziska, ale od ciebie szczególnie.

   @VCO1: xDDD co tam stękasz białorycerzu?

   źródło: i.kym-cdn.com

  •  

   pokaż komentarz

   @VCO1: odnieś się jakoś merytorycznie (jeżeli potrafisz) do konkretnych fragmentów które według ciebie świadczą o moim "przegrywie" zamiast stosować taką standardową stategię feministek polegającą na obrażaniu i ośmieszaniu kontr rozmówcy starając się umniejszyć pozycji kontr rozmówcy

   to nie działa...

   w ten sposób sam się ośmieszasz nazywając mnie przegrywem na podstawie jakichś wniosków z dupy którymi nie raczyłeś się podzielić

   no chyba, że to co napisałem tak mocno uderzyło w twój zindoktrynowany obraz rzeczywistości, że jedyną reakcją na jaką się zdobyłeś to wyparcie xDDDD

   w takim razie wcale mi cię nie żal

  •  

   pokaż komentarz   @Arachnofob: to jest jakiś nowy poster boy neuropy, dyskusja z takim nie ma sensu (:

  •  

   pokaż komentarz

   to jest jakiś nowy poster boy neuropy, dyskusja z takim nie ma sensu (:

   @tyrytyty: no... długo nad tym myślałeś xD ? pół godziny? tyle zajęło ci złączenie literek? czy zrozumienie co do ciebie napisałem? xD

   to max twoich możliwości wykrzesania z siebie "argumentów" które mają niby świadczyć o czymkolwiek?

   bo mi to wygląda na kolejną (coraz bardziej nieudolną) próbę ośmieszenia mnie, ale już ci to napisałem raz i powtórzę... to nie działa... w ten sposób sam siebie ośmieszasz pokazując, że nie jesteś w stanie wykrzesać z siebie żadnych kontr argumentów które mają świadczyć o tym, że to Ty masz rację a ja się mylę...

   najpierw nazwałeś mnie przegrywem, teraz neuropkiem... coś czuję, że jesteś po prostu idiotą lub zwykłym trollem...

  •  

   pokaż komentarz

   Już jakiś czas temu w rozmowie z psiapsiółkami ustaliłyśmy, że te z nas, które są samotne, nigdy nawet nie spotkały dorastającego im do pięt kandydata, a te, które są w związku, znoszą swoich partnerów.

   @gynia155: Bo wyżej sracie niż dupę macie. Niestety taka brutalna prawda. Globalizm, kobiece portale plotkarskie, tindery i badoo zaszczepiły u kobiet przekonanie, że są księżniczkami, którym należy się wszystko co najlepsze, a one same nie muszą na nic zapracować.

  •  

   pokaż komentarz

   @tyrytyty: sorry Mireczku, nie spojrzałem na nick tylko na miniaturkę xD bardzo podobną skądinąd xD

   no i nie dodałeś cytatu co skutkowało argumentem na poziomie tego niedorozwoja bo wygląda to tak jakbyś doj@@%ł się do mnie z tym neuropkiem

  •  

   pokaż komentarz

   @tyrytyty: masz plusika w ramach przeprosin 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

 •  

  pokaż komentarz

  Kobiety okłamują wszystkich wokół całe życie, również siebie. Zatem jeśli nie mają praktycznie nic do stracenia, to czemu nie urozmaicać sobie życia? Kazdy kto jeździ w delegację z żonatymi mężczyznami wie, że znacząca większość mężczyzn uważa łowienie kobiet za nieodłączny element takich wyjazdów.
  Jedyne co powinno się moim zdaniem zmieć, to prawo, bo kobiety są niewspółmiernie uprzywilejowane w stosunku do mężczyzn w przypadku małżeństw. Powinno się tworzyć kontrakty małżeńskie, które regulują zasady podziału majątku w przypadku rozstania pary. Z drugiej strony kobieta szybko traci na wartości, a mężczyzna wręcz odwrotnie. Zatem w tym przypadku kobieta więcej traci.
  Reasumując, skomplikowały nam się mechanizmy społęczno-ekonomiczne, a prawo za tym nie nadąża, również nas to przerasta, patrząc po liczbie samotnych matek, rozwodów, problemów psychicznych. Show goes on.

 •  

  pokaż komentarz

  Kobiety to kłamczuchy
  - Malują się żeby być ładniejsze
  - Chodzą na obcasach aby być wyższe
  - Zakładają staniki push up aby mieć większe piersi
  - Perfumują się aby ładniej pachnieć
  - Mówią że są wolne aby zaspokoić głód seksualny gdy mąż marynarz jest w rejsie

  A facet? Facet powie że wróci z meczu o 17:00, wpada do domu 17:25 i od razu że kłamie i nie można mu ufać ( ͡° ͜ʖ ͡°)