•  

  pokaż komentarz

  Ktoś oglądał transmisję od początku do końca i może powiedzieć jak to wyglądało? Czy pojechali po bandzie czy kolejne robienie afery na siłę?

  •  

   pokaż komentarz

   @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: obydwie strony robią afery na siłę a ludzie jak takie marionetki skaczą i powtarzają, jeszcze trochę to w metryce urodzenia będą dodawać przynależność polityczną.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:

   Umyślnie zrobili to w ten sposób aby nikt nie poznał prawdy. Dlatego można jedynie na podstawie domysłów i własnych przeświadczeń pozostać neutralnym w tej kwestii albo przyjąć którąś z tych wersji.

   Przyznaję że jest to dziwny zbieg okoliczności, podobnie jak nieobecność Kaczyńskiego podczas minuty ciszy, rzekomo nie było to specjalnie chociaż w budynku Sejmu już od dawna był.
   Apropo, zastanawia mnie czemu Marszałek Sejmu nie ogłosił przerwy skoro widział że nie ma wszystkich na sali, a w szczególności tak ważnej persony dla Sejmu jakim jest Kaczyński.

   Wytłumaczeniem może być to, że Marszałek Sejmu jest z Pisu, zatem w tej sytuacji również można pozostać naturalnym, przyjąć że było to ustalone między Marszałkiem i Kaczyńskim lub uznawać to za przypadek.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint: podsumowując; to był absolutnie "niezaplanowany" przypadek.

  •  

   pokaż komentarz

   @urma303: Dokładnie. Tylko dziwnie że Partia PiS nie mając żadnych podstaw mogła snuć spisek w sprawie katastrofy smoleńskiej, a my, obywatele, nie mamy prawa snuć spisku w tak błahych sprawach bo zaraz jesteśmy ponizani i nazywani wariatami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint: media rządowe cały czas pracują (raczej manipulują) jak z wypadku samolotowego zrobić zamach a z zamachu dokonanego na gdańszczaninie, taki sobie zwykły wypadek.

  •  

   pokaż komentarz

   Dokładnie. Tylko dziwnie że Partia PiS nie mając żadnych podstaw mogła snuć spisek w sprawie katastrofy smoleńskiej, a my, obywatele, nie mamy prawa snuć spisku w tak błahych sprawach bo zaraz jesteśmy ponizani i nazywani wariatami.

   @Jaracz_Joint: ok ale za snucie spisków w sprawie smolenska lało sie masa szmba,
   a kto cie za to poniza, twe urojenia?

  •  

   pokaż komentarz

   @mobilisinmobile: Co Ty ślepy jesteś?

   Poczytaj inne komentarze. I to krytyka nie za opinie a za samo poddanie informacji w wątpliwość już leje się krytyka czy wyznawców PO czy PISu w zależności w którą partie uderza teoria.

   Zakazują abstrakcyjnego myślenia ponieważ uznają wszystko za prawdę co mówi ich partia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint: tak slepy jestem, nikt ci nie mówi ze nie masz prawa, to twoje rojenia, to wszystko odbywa sie w twojej głowie, nie przerzucaj tego na innych.

  •  

   pokaż komentarz

   @mobilisinmobile: Gdzie pisze że nie mam prawa? Oczywiście że je mam, ale fala krytyki i "hejtu" z jaką się spotyka abstrakcyjne myślenie jest na ogromną skalę.

  •  

   pokaż komentarz

   Gdzie pisze że nie mam prawa? Oczywiście że je mam, ale fala krytyki i "hejtu" z jaką się spotyka abstrakcyjne myślenie jest na ogromną skalę.

   @Jaracz_Joint: ??? no i witamy w 21 wieku,
   strzela ktoś do ciebie?
   napada na ciebie?
   przychodzi do twojego domu?
   Pisze do prasy?
   Atakuje twojego pracodawce by zmusić go do zwolnienia ciebie?
   Atakuje twoich klientów, współpracowników, by sie od ciebie odcieli?
   Pisze donosy instytucji by cie kontrolowali?
   Naciska na banki i i instytucje finansowe by skasowali twoje konta?
   Robią wszystko by pozbawić cie środków do zycia?
   Publikują twoje tajne dane medyczne?
   Czy te metody wymienione wyzej, stosują wobec twojej rodziny lub twoich znajomych?
   jesli nie to zrozum ze jestes w bardzo tolerancyjnej Polsce, a nie na "progresywnym demokratycznym" zachodzie USA/UK/Germany

   masz prawo do bzdury jak i prawdy i kazdy ma prawo do krytykowania tej bzdury,

   hejt - hate speech- mowa nienawisci- to twór który ZSRR wymuszało w ONZ, wraz z panstwami arabskimi, by kontrolować narracje. Byli orani za łamanie praw człowieka, nie byli wstanie zabronić mowy, wiec lobbowali za wdrozeniem tych przepisów, by zmusic wszystkich do łagodniejszej mowy i przekierowania odpowiedzialności,
   Nie chodziło ze sadysci z ZSRR wymordowali miliony, dyskusja przenosiła sie na to, ze nawiedzeni fanatycy z zachodu, oczywiście religijni, zaślepieni nienawiścią wykorzystują i wyolbrzymiają drobne problemy w wdrażaniu socjalizmu.

   - czyli skoro nie mozesz kontrolować co o tobie mówią, przejmij kontrole nad tym jak o tobie mówią

  •  

   pokaż komentarz

   @mobilisinmobile: To co wymieniasz wymaga poznania danych osobowych zapewniam że jeśli mieliby do takich danych dostęp to nie mieliby skrupułów aby to robić, tak działają fanatycy zaslepieni przez dyktatorów.

   Jako że nie mają do takich danych dostępu, a starają się je uzyskać za pomocą "stalkingu", pozostaje im obrażanie, a nawet życzenie śmierci komentującym.

  •  

   pokaż komentarz

   @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: robienie afery na siłę. W każdej tv był ten sam przekaz z tych samych kamer

  •  

   pokaż komentarz

   ale za snucie spisków w sprawie smolenska lało sie masa szmba,

   @mobilisinmobile: Tak to nazwałeś. Ja bym to nazwał zdrowym wyśmiewaniem absurdalnych i groteskowych akcji, które pis odp?$!%%@ał i ciągle odp?$!%%@a wokół tego wydarzenia

   źródło: i.wpimg.pl

 •  

  pokaż komentarz

  poza starymi dewotami, i fanatykami pis, nikt zdrowy nie ogląda tej stacji. trzeba być kompletnym p#$%%em lub totalnym p#$%%em żeby sądzić, że tvp jest obiektywną rzetelną stacją. tvp zawsze była, jest i będzie telewizją rządową, niezależnie od partii, która rządzi. jeżeli wybiorą po albo sld za jakiś czas, to tvp będzie miała profil po/sld. po prostu wyp%@?#$@ą tych lizodupów na zbity psyk, i zatrudnią innych lizodupów. ot cała filozofia.

  jedyne czego chciałbym dożyc, to oglądać, jak ta stacja umiera kompletnie, a ci "dziennikarze", co tak "obiektywnie" nam p%@?#$@ą co wieczór, dostali solidnego kopa od kolegów po fachu - tych dziennikarzy, którzy niezaleznie od poglądów, prowadzą rzetelne, prawdziwe dziennikarstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   poza starymi dewotami, i fanatykami pis, nikt zdrowy nie ogląda tej stacji.

   @kai-humai: Statystyki tego nie potwierdzają, no chyba że całkiem duża cześć społeczeństwa to dewotki i fanatycy Pisu

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf:
   dodałem jeszcze

   trzeba być kompletnym p$%@$em lub totalnym p$%@$em żeby sądzić, że tvp jest obiektywną rzetelną stacją.

   więc resztę społeczeństwa, które traci czas np na wiadomości w tvp, dodałem do tego worka.

  •  

   pokaż komentarz

   więc resztę społeczeństwa, które traci czas np na wiadomości w tvp, dodałem do tego worka.

   @kai-humai: Ale nie możesz po prostu uznawać reszty społeczeństwa za nieistotną. To że tvp jest aktualnie tubą propagandową jak nigdy wcześniej nie należy ignorować. Tych dewot i fanatyków jest wystarczająco dużo że mają realny wpływ na kraj

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: no pewnie, a niby skąd pis doszedł do władzy.
   natomiast stwierdzam, że po prostu nie warto. życie jest za krótkie, żeby babrać się w polityce.
   są inne wyjścia, np wypieprzać z polski. troche płaczesz na początku, ale z czasem stwierdzasz, że nie jest tak źle.
   kiedyś chciało mi sie jakoś tak działać , kłócić. dzisiaj, mam to w dupie. zawsze przecież znajdzie sie jakiś debil, który "udowodni" mi, że się mylę. dlatego dla mnie tvp to raczej kabaret. zawsze jakieś źródło śmiechu i heheszków.

  •  

   pokaż komentarz

   dlatego dla mnie tvp to raczej kabaret. zawsze jakieś źródło śmiechu i heheszków.

   @kai-humai: Niestety myślę że jest bardziej poważnie niż to, jest spora szansa że ostatnie wydarzenia to udowadniają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: tzn? że tvp jest stacją poważną? przestań... wolne żarty ;)

  •  

   pokaż komentarz

   że tvp jest stacją poważną?

   @kai-humai: Że jest stacją o dużym wpływie na kraj i społeczeństwo

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: wiec wracamy do tego co napisałem wcześniej. tylko dewoty, fanatycy pisu i debile ją oglądają i uważają, że jest obiektywna.

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: wiec wracamy do tego co napisałem wcześniej. tylko dewoty, fanatycy pisu i debile ją oglądają i uważają, że jest obiektywna.

   @kai-humai: Ale ci ludzie są częścią tego i kraju i mają na niego wpływ. To nie jest dobra sytuacja. Wrzucanie wszystkich którzy biorą informacje tylko z TVP do jednego worka i uznanie ich za "głupich" jest nie najlepszym pomysłem. Może się okazać w pewnym momencie że jest ich wystarczająco do decydowania do tego jak wygląda kraj

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: ale tak sie teraz dzieje. a ja na podstawie obserwacji i swojego wieku, dochodzę do wniosku, że niestety tak jest... bo czyż głupki obecnie nie rządzą krajem? a kraj tylko przyklaskuje i jest mega zadowolony?

  •  

   pokaż komentarz

   jedyne czego chciałbym dożyc, to oglądać, jak ta stacja umiera kompletnie, a ci "dziennikarze", co tak "obiektywnie" nam p@?!!$$ą co wieczór, dostali solidnego kopa od kolegów po fachu - tych dziennikarzy, którzy niezaleznie od poglądów, prowadzą rzetelne, prawdziwe dziennikarstwo

   @kai-humai: a znasz takich?
   z wmiare obiektywnych jest polsat, ale z rzetelnych nie ma nikogo

  •  

   pokaż komentarz

   @mobilisinmobile: niestety nie. ale jest 1 "ale"
   wspomniany polsat (no i tvn) to stacje prywatne... ich właściciele mogą sobie mówić co chcą - no bo są prywatne...
   tvp zaś finansowana jest z kasy nie tylko pisowców i starych dewotek. ale też i z kieszeni lewicowców, transów i innych ciot (w tym mnie). i troche c$@$?wo, że pokazywana jest jedna racja, i tylko prawicowa racja...
   niech sobie będzie propagandą, ale nie za moją kase. bo to jest zwykłe sk!?@ysyństwo, że ja muszę bulić i dowiedzieć się, że jestem chujem.
   jeśli mi to powie polsat i tvn - to j$!!ć ich! to prywaciarze... no ale tvp?

  •  

   pokaż komentarz

   @kai-humai: sory ale wyborcza i tvn, powstały dzieki olbrzymiemu wsparciu srodków publicznych, wiec nie mozna ich stawiac na równi z prywatnymi mediami jak polsat, czy wirtualna polska.

   ok, ale to lewicowych chcieli telewizji publicznej gdy słuzyła jej propagandzie, stołki, nepotyzm, wszystkie winy pisu to to, ze nie jest zmianą, a kontynuacją patologi. PIS nie stworzył tego systemu pis z niego korzysta, stworzyła go lewica, która nie widziała w tym problemu gdy k!!@ili sie dla niej.

   ja chce likwidacji albo marginalizacji tvp do kultury, ale chce takze zwrotu kilku set milionów jakie władowano w agore i iti/tvn. Bo moje pieniadze szły na stworzenie systemu mediów, które zabetonowały rynek, a teraz wrzeszczą ze są prywatne i mogą robić co chcą.

  •  

   pokaż komentarz

   @mobilisinmobile: nigdzie nie pisalem o wyborczej.

   i spoko, lewica korzystała z tvp za komuny jako telewizja propagandowa... i doskonale wiemy, że ludzie z pisu także tworzyli ten system (idąc takimi ogólnikami jak ty). to że teraz nazywają się inaczej nie zmienia faktu, że byli i współpracowali z komuchami.

   a jak napisałeś, skoro korzysta, to ja mam prawo powiedzieć, że jestem niezadowolony.
   i napiszę jeszcze raz... tvn i wspominana przez ciebie agora, to jednak prywatne zabawki. w których nie ma sie co okłamywać, prawicowcy także maczali palce.

   tvp niby działa teraz w systemie demokratycznym, nie ma już komuny... aaaa i po drodze mieliśmy już prawicę u władzy (z maryjanem krzaklewskim na czele) no i widać nadal, że prawicowcy jednak tęsknią do komuny.

   a skoro prawica jest tak przez ciebie tutaj wywyższana, to dlaczego w geście łaski nam tu plebsowi nie pokażą, że umieją się dzielić zabawkami... proste przecież.

   co do finansowania... polsat i tvn są obecnie finansowane z prywatnej kasy... tvp z mojej.
   i ja nie mogę powiedzieć "sorry.. ale abonamentu nie płacę - bo za takie co buli sie więcej).
   i gdzie jest ta pisowska sprawiedliwość?

  •  

   pokaż komentarz

   i spoko, lewica korzystała z tvp za komuny jako telewizja propagandowa... i doskonale wiemy, że ludzie z pisu także tworzyli ten system (idąc takimi ogólnikami jak ty). to że teraz nazywają się inaczej nie zmienia faktu, że byli i współpracowali z komuchami.

   @kai-humai: zgoda, z mała poprawką, korzystała z tego do czasów PIS, zresztą wiekszość instytucji panstwowych jest obsadzonych i kierowanych przez ludzi sprzed PIS, czystki pisu, czyli pasienie własnych towarzyszy, nie objęły, ani 10% populacji urzędów w Polsce.

   a jak napisałeś, skoro korzysta, to ja mam prawo powiedzieć, że jestem niezadowolony.
   w pełni się zgadzam

   i napiszę jeszcze raz... tvn i wspominana przez ciebie agora, to jednak prywatne zabawki. w których nie ma sie co okłamywać, prawicowcy także maczali palce.
   nie, bo prywatna zabawka, to, masz pomysł na firme, wkładasz pieniadze rozkręcasz ją dzieki zadowalaniu swoich klientów, agora uwłaszczyła na publicznym majątku, a pomoc panstwa była warta setki milionów, iti, nie wspominając ciemnej histori iti, to samo przekazanie, 500mln na obiekt który dzierżawili, na tak swietnych warunkach, było wałem.
   Zadne inne medi a- no moze teraz rydzyk, nie dostały takiej publicznej pompy pieniedzy jak agora i iti, TO stworzyło ich pozycje i mówienie teraz, ze prywatne jest smieszne.

   a skoro prawica jest tak przez ciebie tutaj wywyższana, to dlaczego w geście łaski nam tu plebsowi nie pokażą, że umieją się dzielić zabawkami... proste przecież.
   PIS to conajwyzej, kontynuacja porozumienia centrum, prawica w Polsce jest marginalna, poniewaz nie miała dostepu do srodków publicznych, jak własnie Wyborcza i ITI, po komunie, wszyscy byli biedni. Wiec publiczna kasa miała olbrzymie znaczenie. Nawet olewajac publiczna kase, to ITI dostało MONOPOL od Film Polska na legalna sprzedaż kaset video w Polsce, wiec to nie jest równe traktowanie. Agora, przywłaszczyła sobie pieniadze zbierane na wolne media, dzielac sie wpływami przy okragłym stole.
   Gdy ITI dostało 25 dzierzawy, na stadnion i centrum handlowe jakie znajduje sie w tym rejonie, bufetowa rozganiała na pałkach kupców z domów towarowych.

   Wiec, mnie smieszy, wrzask na propagande w TVP, nic nowego, moze teraz jest smieszny kontrast bo wczesniej propaganda szczekała jednym głosem, a fakt TVN przyjeło wzorzec ksero telewizji kopiując wzorce zachodnie, ok to w Polsce wyglada nowoczesniej, w porównaniu z dotychczasowym, Jednak jek jestes za granicą i patrzysz na polskie media, to te ksera są smieszne. Wyborcza przestała być dziennikiem to teraz aktywiści polityczni.

  •  

   pokaż komentarz

   @kai-humai: nikt zdrowy nie ogląda telewizji.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja na serio nie rozumiem co oni mają z tym Tuskiem? Tak go nienawidzą czy tak się go boją?
  A może muszą go ciągle grillować żeby aktywizować swój elektorat? Wszak jak wiadomo wszystkie nieszczęścia w Polsce to wina Tuska.
  Ch*j tam , że karakan i jego poplecznicy rządzą już 3 lata.

  pokaż spoiler Wszyscy politycy to ku*wy i są siebie warci


  pokaż spoiler To tylko opinia a nie mowa nienawiści. Proszę nie wysyłać do mnie antyterrorystów.