•  

  pokaż komentarz

  Czarne kobiety to najlepsze kandydatki :D

 •  

  pokaż komentarz

  Znowu? To już było kiedyś. Ci się w ogóle już nie kryją, że chodzi im o podmianę społeczeństwa. Jak tak dalej pójdzie to za 100 lat w Europie będziemy jednym z ostatnich "skanesów" białych ludzi.

 •  

  pokaż komentarz

  ludźmi o niższym IQ łatwiej sterować

  •  

   pokaż komentarz

   @agan866: Czy wszedłeś na podana na Twitterze stronę ? Bo tam piszą o warsztatach

   The workshop will give you an overall understanding of the recruitment process
   You will understand what is required in your application form and how best to prepare for the assessment centre
   Ultimately, the workshop will alleviate any concerns about going through the recruitment process and becoming a Police Officer


   If you can’t attend, or the workshop is full, then don’t worry. It is not a requirement to have attended a workshop in order to apply.

   No ogłoszenie o prace jak nic. Rozumiem że jeżeli pójdziesz na warsztaty pomagające znaleźć zatrudnienie w jakiejś konkretnej branży to oczekujesz że wyjdziesz z nich z pracą w tym miejscu ?

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: i tak jest napisane w opisie. Co to zmienia? Warsztaty pomagają w procesie rekrutacyjnym. Niektórym przywilej wiedzy jak się najlepiej przygotować zostanie odmówiony ze względu na kolor ich skóry. Wszystko to w instytucji publicznej finansowanej z kieszeni podatnika. Instytucjonalny rasizm jak nic.

  •  

   pokaż komentarz

   Niektórym przywilej wiedzy jak się najlepiej przygotować zostanie odmówiony ze względu na kolor ich skóry.

   @torquemada: Bo te konkretne warsztaty są po to żeby grupy których nie ma wystarczająco dużo w policji dostały pomoc w APLIKOWANIU. Sadzisz że policja nie organizuję nigdy żadnych innych warsztatów ?

   Tutaj niżej masz prawdziwą niesprawiedliwość, warsztaty dla kobiet w ciąży ! wiesz ile osób w Polsce nie jest kobietami w ciąży ? Przecież oni dyskryminują większość społeczeństwa ! I to za pieniądze publiczne !
   http://swiadomamama.pl/warsztat/katowice-13-06-2019-w-godzinach-1600-1930-warsztaty-dla-kobiet-w-ciazy/

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: kobiety w ciąży to nie rasa. Znaczy istnieją warsztaty tylko dla białych? Żadne tłumaczenie nie zmienia tego, że selekcjonowanie przez instutycje państwowe na podstawie rasy to z definicji instytucjonalny rasizm, niezależnie od tego jak szlachetne byłyby ku temu przesłanki. Choć według mnie twierdzenie, że czarny dzieciak z bogatej rodziny w południowym Londynie powinien być faworyzowany bardziej niż biedny biały dzieciak z Manchesteru moralnie usprawiedliwić ciężko.

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: jeszcze raz: warsztaty pomagają w procesie rekrutacyjnym. Niektórym przywilej wiedzy jak się najlepiej przygotować i zwiększyć szansę na zatrudnienie zostanie odmówiony ze względu na rasę. Ergo osoby o nieodpowiednim kolorze skóry są dyskryminowane w procesie rekrutacyjnym.

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: jeszcze raz: warsztaty pomagają w procesie rekrutacyjnym. Niektórym przywilej wiedzy jak się najlepiej przygotować i zwiększyć szansę na zatrudnienie zostanie odmówiony ze względu na rasę. Ergo osoby o nieodpowiednim kolorze skóry są dyskryminowane w procesie rekrutacyjnym.

   @torquemada: Tytuł znaleziska brzmi "Brytyjska policja zaprasza w swoje szeregi (chyba że jesteś białym facetem)". Zapomnieli powiedzieć że nie przyjmują białych w ogłoszeniu. Biali faceci najwyraźniej nie potrzebują pomocy co potwierdza też fakt że nawet w ogłoszeniu jest mowa że stanowią zdecydowaną większość. Swojego czasu szukano i zachęcano polaków do pracy na policji w uk, rozumiem że to dyskryminacja angielskich mężczyzn była ?

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: w znalezisku (tweecie) brytyjska policja jednoznacznie zaprasza w swoje szeregi wszystkich poza białymi facetami. Dodają nawet zdjęcie, gdyby były jakieś wątpliwości.

   Biali faceci najwyraźniej nie potrzebują pomocy co potwierdza też fakt że nawet w ogłoszeniu jest mowa że stanowią zdecydowaną większość.

   Twierdzenie, że niebiali i kobiety nie są wystarczająco pojętni, aby samodzielnie złożyć podanie o relatywnie niezbyt skomplikowaną pracę policjanta drogówki to a) rasizm b) seksizm. Jesteś zwolennikiem teorii o silnej korelacji narządów rodczych/koloru skóry z ilorazem inteligencji tudzież zaradnością życiową?

   Swojego czasu szukano i zachęcano polaków do pracy na policji w uk, rozumiem że to dyskryminacja angielskich mężczyzn była ?

   Dokładnie. Dobrze rozumiesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: " Biali faceci najwyraźniej nie potrzebują pomocy co potwierdza też fakt że nawet w ogłoszeniu jest mowa że stanowią zdecydowaną większość"
   Skoro więcej niż u innych grup sobie poradzi to znaczy, że każdy biały sobie poradzi? Czemu uogólniasz i stosujesz stereotypy? Czemu jesteś rasistą i twierdzisz, że kolor skóry osób pracujących w policji ma jakiekolwiek znaczenie?
   Może w końcu czas by zabić tą nienawiść w sobie i przestać być rasistą?

  •  

   pokaż komentarz

   @torquemada: ale oni nie szukają czarnych policjantów i kobiet bo nienawidzą białych facetów. Łatwiej im dotrzeć do mniejszości jeżeli policjanci będą z tego samego podwórka. To nie jest wymiana każdego białego na czarnego. Chcą zwiększyć procent mniejszości bo nie odpowiadają tego jak wygląda to na ulicach. Oprócz tego są to warsztaty i wsparcie a nie praca tylko dla czarnych

  •  

   pokaż komentarz

   Czemu uogólniasz i stosujesz stereotypy? Czemu jesteś rasistą i twierdzisz, że kolor skóry osób pracujących w policji ma jakiekolwiek znaczenie?
   Może w końcu czas by zabić tą nienawiść w sobie i przestać być rasistą?


   @kazdywie1: brawo, rozgryzles mnie. A tak na serio, niektóre grupy w społeczeństwie mają mniejsze możliwości. I dostrzeżenie że niektórzy mają ciężej nie jest przejawem rasizmu. To nie jest problem że są za głupi, część nie rozważa pracy w policji bo widzi to jako i styticja dla białych facetów. Próbują im pomóc przez dodatkowa edukację ! Nikt nie zabrania zatrudniania białych facetów

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: " A tak na serio, niektóre grupy w społeczeństwie mają mniejsze możliwości. I dostrzeżenie że niektórzy mają ciężej nie jest przejawem rasizmu."
   Jedynym wyjściem z sytuacji jest traktowanie wszystkich po równo. Pokazywanie, że kolor skóry i płeć nie mają znaczenia. Nie mówienie o białych facetach czy kobietach. Mówienie o ludziach i tylko o nich. Tworzenie jakich ktokolwiek podziałów to rasizm. Wy rasiści na prawdę macie dziwne popędy do walczenia z problemami które sami tworzycie.

  •  

   pokaż komentarz

   Tworzenie jakich ktokolwiek podziałów to rasizm. Wy rasiści na prawdę macie dziwne popędy do walczenia z problemami które sami tworzycie.

   @kazdywie1: Człowieku, ty właśnie udajesz że rasy nie istnieją. obawiam się że ludzie zawsze będą w stanie zaważyć kolor skóry innej osoby, chyba że sa niewidomi. Czy ty rozumiesz że te warsztaty to wsparcie dla grupy której chcą widzieć więcej w swoich szeregach ? Wsparcie nie gwarancja pracy. Jakby ludzie z tych grup zgłaszali się tak często jak pozostali to wtedy by był to przejaw uprzedzeń i rasizmu. A potrzebni im ci ludzie bo łatwiej dotrzeć do niektórych mniejszości gdy przyjdzie do nich policjant który będzie do nich podobny.

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf:

   ale oni nie szukają czarnych policjantów i kobiet bo nienawidzą białych facetów.

   No według ciebie nie. Twoim zdaniem pomagają czarnym i kobietom bo ci są głupsi od białych mężczyzn, którzy sami sobie bez pomocy poradzą.

   Łatwiej im dotrzeć do mniejszości jeżeli policjanci będą z tego samego podwórka.

   Skąd wiedza, że biali, którzy zgłaszają się do pracy przyjeżdżają z innych podwórek?

   To nie jest wymiana każdego białego na czarnego. Chcą zwiększyć procent mniejszości bo nie odpowiadają tego jak wygląda to na ulicach

   A co z rudymi i grubymi? Co z mierzącymi ponad 190cm? Dlaczego wyznacznikiem ma być jedynie kolor skóry i płeć? Jakie są merytoryczne przesłanki, żeby jeden fetysz brał górę nad innymi? Jakie są przesłanki, żeby którykolwiek z nich miał znaczenie dla pracy w policji?

   Oprócz tego są to warsztaty i wsparcie a nie praca tylko dla czarnych

   Po raz trzeci: wiedza zdobyta na warsztatach ułatwia przygotowanie się do rozmowy o pracę, czyli daje przywilej ich uczestnikom.

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: Wsparcie, powinno być dla wszystkich nie dla wybranych. Najpierw warsztaty, potem dofinansowania, a potem parytety. Zresztą już mamy każdą z tych rzeczy na zachodzie. Pozytywna dyskryminacja pełną parą. Tak zwany rasizm.
   "A potrzebni im ci ludzie bo łatwiej dotrzeć do niektórych mniejszości gdy przyjdzie do nich policjant który będzie do nich podobny. "
   To potrzebna pomoc tym ludziom którym przeszkadza biały policjant, a nie odpowiedni ludzie by sprzyjać rasistom. Może jeszcze białych nazioli zaczną przyjmować do policji i organizować dla nich warsztaty, żeby dotrzeć do każdego? Jeśli murzynowi przeszkadza biały policjant w kraju do którego wyemigrował to jedyny problem jest z tym czarnoskórym rasistą.

  •  

   pokaż komentarz

   No według ciebie nie. Twoim zdaniem pomagają czarnym i kobietom bo ci są głupsi od białych mężczyzn, którzy sami sobie bez pomocy poradzą.

   @torquemada: Nic takiego nie stwierdziłem. Pomagają im bo statystyki pokazują że osoby z tych środowisk nie garną się tak mocno do pracy w policji jak reszta. to ty tutaj twierdzisz że są głupi

   Skąd wiedza, że biali, którzy zgłaszają się do pracy przyjeżdżają z innych podwórek?

   @torquemada: nie chodzi o dosłowne podwórko. Nie rób z siebie idioty proszę. Chodzi o podobne pochodzenie wygląd czy tym podobne. Łatwiej zaufają komuś kto jest do nich podobny.

   A co z rudymi i grubymi? Co z mierzącymi ponad 190cm? Dlaczego wyznacznikiem ma być jedynie kolor skóry i płeć? Jakie są merytoryczne przesłanki, żeby jeden fetysz brał górę nad innymi? Jakie są przesłanki, żeby którykolwiek z nich miał znaczenie dla pracy w policji?

   @torquemada: Czy ty wiesz co to fetysz jest ? Kolor skóry i pochodzenie to fetysz ? Jesteś tego pewny ? Ludzie w historii raczej nie dzieli się na grupy ze względu na wzrost. Kolor włosów w sumie miał swojego czasu znaczenie, ale to nie były idealne czasy do naśladowania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie dzielą ze względu na wzrost, kolor oczu, włosów, liczbę palców, czy samochód którym jeżdżą, bo są to podziały raczej niewystępujące za często i sprawiające że policji to musiało by być prawie tyle samo co obywateli kraju.

   Po raz trzeci: wiedza zdobyta na warsztatach ułatwia przygotowanie się do rozmowy o pracę, czyli daje przywilej ich uczestnikom.

   @torquemada: Niektórzy potrzebują zachęty albo wsparcia. Na tych warsztatach nie będą rozdawać karty kodów do testów policyjnych albo tajnych haseł jak przejść rekrutacje bez żadnych wymagań. Te warsztaty nie są też wymagane, możesz być kobietą czy kimkolwiek innym i aplikować bezpośrednio jeżeli chcesz tam pracować i nie potrzebujesz pomocy.

  •  

   pokaż komentarz

   w kraju do którego wyemigrował

   @kazdywie1: Ale wiesz że nie każdy urodzony w uk jest biały co nie ?

   resztą już mamy każdą z tych rzeczy na zachodzie.

   @kazdywie1: To i tylko pokazuje że nawet tego nie przeczytałeś, akcja dzieje się na zachodzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: "Ale wiesz że nie każdy urodzony w uk jest biały co nie ?"
   I przez parę pokoleń dalej brzydzą się białymi i nie chcą z nimi współpracować? Zresztą nie ma to znaczenia. Jeżeli przeszkadzają mu biali policjanci to jest rasistą. Jeżeli twierdzisz, że nie ma problemu, że mniejszości etniczne nie chcą współpracować z białymi i że to naturalne i oczywiste, że nie będą one współpracować z białą policją to fajnie, że przyznajesz racje wszystkim tutejszym przeciwnikom multikulturalizmu.

   "To i tylko pokazuje że nawet tego nie przeczytałeś, akcja dzieje się na zachodzie. "
   Nie wiem w jaki sposób zacytowane przez ciebie moje zdanie sugeruje, że nie wiem, że akcja dzieje się na zachodzie.

  •  

   pokaż komentarz

   I przez parę pokoleń dalej brzydzą się białymi i nie chcą z nimi współpracować? Zresztą nie ma to znaczenia. Jeżeli przeszkadzają mu biali policjanci to jest rasistą.

   @kazdywie1: Człowieku, rolą policji nie jest łażenie z pała i napieprzanie ludzi którzy się wychylają z szeregu. Zależy im na zaufaniu społecznym, jeżeli przyjdzie do nich policjant który ma podobne pochodzenie to łatwiej mu będzie mu zaufać i działa to w obie strony. W Polsce gdzie prawie każdy jest biały takie działania były by absurdalne, ale na zachodzie społeczeństwo nie jest takie samo. Nie każdy kto nie jest biały jest imigrantem

  •  

   pokaż komentarz

   : Człowieku, rolą policji nie jest łażenie z pała i napieprzanie ludzi którzy się wychylają z szeregu

   @suluf: Nigdzie tego nie powiedziałem. Ty sobie to wymyśliłeś. Ciekawe rzeczy siedzą ci w głowie.
   "Zależy im na zaufaniu społecznym"
   Jeżeli ktoś z mniejszości rasowych nie ufa drugiemu człowiekowi bo ten jest biały to znaczy, że jest rasistą. I tylko z jego rasizmem jest problem. Swoją drogą masz typowe alt rightowe argumenty.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli ktoś z mniejszości rasowych nie ufa drugiemu człowiekowi bo ten jest biały to znaczy, że jest rasistą

   @kazdywie1: Przecież to są podstawy psychologi że ufamy bardziej komuś kto jest do nas podobny.

   Swoją drogą masz typowe alt rightowe argumenty.

   @kazdywie1: Nawet nie będę tego komentować. Obawiam się że musisz się odrobinę bardziej postarać niż zarzucanie na każdym kroku rasizmu.

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież to są podstawy psychologi że ufamy bardziej komuś kto jest do nas podobny.

   @suluf: A więc twierdzisz, że nawet nauka sprzyja rasistom. Wstydził byś się.

   Na każdym kroku pokazujesz, że jesteś rasistą.

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: A więc twierdzisz, że nawet nauka sprzyja rasistom. Wstydził byś się.

   Na każdym kroku pokazujesz, że jesteś rasistą.

   @kazdywie1: Co ty konkretnie próbujesz osiągnąć ? 2/10 bo odpisałem

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: To, że popierasz rasizm bo jak sam twierdzisz jest on wpisany w naturę ludzką. Dla tego my biali mamy popierać rasizm wobec nas żeby walczyć ze skutkami multikulturalizmu. To wynika z twojej wypowiedzi :)

  •  

   pokaż komentarz

   No według ciebie nie. Twoim zdaniem pomagają czarnym i kobietom bo ci są głupsi od białych mężczyzn, którzy sami sobie bez pomocy poradzą.

   @torquemada: Nic takiego nie stwierdziłem.

   Napisałeś: "Biali faceci najwyraźniej nie potrzebują pomocy". Czyli czarni i kobiety sami sobie nie poradzą, dlatego jej potrzebują. Dajesz jasno do zrozumienia, że to przez ich kolor skóry czy płeć. To się nazywa rasizm i seksizm.

   Pomagają im bo statystyki pokazują że osoby z tych środowisk nie garną się tak mocno do pracy w policji jak reszta. to ty tutaj twierdzisz że są głupi

   Jaki jest sens zatrudnienia kogoś, kto się do pracy nie garnie? Dlaczego znowu zakładasz, że czarni i kobiety nie wiedzą czego chcą, nie mają pojęcia jak dotrzeć do stosownej informacji, trzeba ich specjalnie zachęcać i wmawiać im co jest dla nich dobre? Przecież to jasne, że masz ich za mniej rozgarniętych, czyli głupszych.

   nie chodzi o dosłowne podwórko. Nie rób z siebie idioty proszę. Chodzi o podobne pochodzenie wygląd czy tym podobne. Łatwiej zaufają komuś kto jest do nich podobny.

   Znaczy że czarni to z natury rasiści nauczeni nie ufać białemu? Dlaczego znowu negatywne założenia o tej mniejszości? Znasz jakiegoś czarnego z Wysp?

   @torquemada: Czy ty wiesz co to fetysz jest ? Kolor skóry i pochodzenie to fetysz ? Jesteś tego pewny ?

   Jeżeli kierujesz się czymś co zupełnie nie ma sensu w danych okolicznościach, to znaczy, że masz na punkcie czego tegoś fioła, innymi słowo to fetyszyzujesz. Dlaczego fetyszyzywać zawartość melaniny w skórze a nie kolor włosów? Z punktu widzenia obowiązków policjanta ma to dokładnie to samo znaczenie: żadne.

   Ludzie w historii raczej nie dzieli się na grupy ze względu na wzrost. Kolor włosów w sumie miał swojego czasu znaczenie, ale to nie były idealne czasy do naśladowania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie dzielą ze względu na wzrost, kolor oczu, włosów, liczbę palców, czy samochód którym jeżdżą, bo są to podziały raczej niewystępujące za często i sprawiające że policji to musiało by być prawie tyle samo co obywateli kraju.

   Jak najbardziej możesz podzielić ludzi na blondynów, brunetów, niebieskookich, niskich, wysokich.

   Niektórzy potrzebują zachęty albo wsparcia.

   Niektórzy czyli czarni i kobiety. Znowu sugestia, że są mniej rozgarnięci i, jak dzieci, potrzebują specjalnej zachęty tylko dlatego, że mają taki a nie inny kolor skóry/płeć. Dlaczego powielasz te rasistowskie i seksistowskie stereotypy? Potrafiłbyś powiedzieć takiem czarnemu policjantowi, który dostał pracę bez żadnych preferencji w twarz, że uważasz, iż jego rasę należy specjalnie niańczyć?

   Na tych warsztatach nie będą rozdawać karty kodów do testów policyjnych albo tajnych haseł jak przejść rekrutacje bez żadnych wymagań. Te warsztaty nie są też wymagane, możesz być kobietą czy kimkolwiek innym i aplikować bezpośrednio jeżeli chcesz tam pracować i nie potrzebujesz pomocy.

   Po raz czwarty: warsztaty dają wiedzę jak się najlepiej przygotować to rozmowy o pracę. Jeżeli masz taką wiedzę, to masz przewagę nad tymi, którzy chcieliby ją posiąść, ale nie mogą, bo ze względu na kolor skóry się na taki warsztat nie załapali.

  •  

   pokaż komentarz

   To wynika z twojej wypowiedzi :)

   @kazdywie1: Nie bardzo. Obawiam się że nie ogarniasz różnicy miedzy rasizmem i uprzedzeniami które są stosowane przeciwko danej grupie, a tym jak działają społeczności jak się tworzą i jak działa nasze postrzeganie innych osób. Ale jak chcesz to możesz dalej wyskakiwać z "ale prawdziwy rasizm to......." do każdej mojej wypowiedzi to możemy tutaj wieczność siedzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: " Nie bardzo. "
   Masz problem z elementarnym rozumieniem tego co sam piszesz? Napisałeś, że to normalne, że mniejszości rasowe nie chcą i nie potrafią współpracować z białymi. Potwierdziłeś sam powołując się na naukę najczęstszy argument alt rightów. Może zróbmy dla nich osobną policje co? A może sami sobie stworzą?

  •  

   pokaż komentarz

   nie chcą i nie potrafią współpracować z białymi.

   @kazdywie1: Napisałem że chętniej będą współpracować z kimś z ich środowiska. Jeżeli dla ciebie znaczy to dokładnie to samo to nic dziwnego że co chwila wyskakujesz z tym rasizmem. I cały czas mówisz z pozycji kogoś kto jest większością, z policją która jest z tego samego środowiska i opowiadasz że jeżeli ktoś ma problem z tym co tobie pasuje i odpowiada to jest rasistą.

   Potwierdziłeś sam powołując się na naukę najczęstszy argument alt rightów.

   @kazdywie1: Nauka sama w sobie nie jest "alt rightowa" subiektywna interpretacja jej wyników to już co innego. Masz jeszcze jakiś inny konkretny argument który nie zawiera słów alt right, albo rasizm ? I tak masz mój szacunek za fakt że nie wyskoczyłeś z argumentami o lewackiej logice czy podobnych

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: "opowiadasz że jeżeli ktoś ma problem z tym co tobie pasuje i odpowiada to jest rasistą."
   Napisze ci jeszcze raz. Jeżeli dyskryminujesz albo traktujesz lepiej kogoś ze względu na jego kolor skóry to jesteś rasistą. A dodawanie tu ideologi nie ma żadnego znaczenia. To dalej rasizm nawet jeżeli nazwiesz go pozytywnym.
   Ty natomiast twierdzisz, że trzeba stosować ten rasizm żeby jako tako leczyć skutki multikulturalizmu bo twoim zdaniem to naturalne, że ludzie o tym samym kolorze skóry dogadują się lepiej i że trzeba się pod to dostosować zamiast z tym walczyć. Nawet jeżeli dostosowanie się pod to ma uderzać w ludność rodzimą danego państwa i to ją dyskryminować.

   "Masz jeszcze jakiś inny konkretny argument który nie zawiera słów alt right, albo rasizm ?"
   Dyskutujemy o tym, że popierasz rasizm i co nim jest. Więc o czym mam mówić o ptaszkach w zoo?

  •  

   pokaż komentarz

   bo twoim zdaniem to naturalne, że ludzie o tym samym kolorze skóry dogadują się lepiej i że trzeba się pod to dostosować zamiast z tym walczyć.

   @kazdywie1: Podaj przykład walki z faktem że ludzie preferują kogoś do nich podobnego ? Zwłaszcza jeżeli mają im zaufać. To nie jest tylko kwesta koloru skóry bo czasami nie ufają innym ludziom jeżeli są z innego miasta albo nawet z innej ulicy.

   Ty natomiast twierdzisz, że trzeba stosować ten rasizm żeby jako tako leczyć skutki multikulturalizmu

   @kazdywie1: Ale w UK gdzie widnieje to ogłoszenie, społeczeństwo nie jest wyłącznie białe. Ludzie innych ras też potrzebują reprezentacji. Coś mi się wydaje że zatrudnianie głównie białych facetów i oskarżanie każdej mniejszości o rasizm jak im się nie podoba to może nie jest najlepsza droga dla POLICJI. Instytucji zaufania publicznego.

   Gdyby to było ogłoszenie o prace i brali tylko i wyłącznie ludzi czarnych albo kobiety i wywalali z pracy białych to byłby to rasizm. Tutaj masz pomoc dla grupy która żyje w UK a nie ma wystarczającej reprezentacji w służbach. Tam nie ma nawet słowa o zakazie pracy dla białych jak tytuł próbuje sugerować

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: " Podaj przykład walki z faktem że ludzie preferują kogoś do nich podobnego ?"

   Wiecznie powtarzana mantra, że rasizm to wymysł dorosłych, a dzieci go nie znają? Zresztą ja z tym się nie będę kłócił czy tak jest czy nie. Po prostu ty potwierdzasz fakt który jest jawnym pochlebstwem dla twierdzeń rasistów i przeciwników multi kulti. A czy on jest prawdziwy czy nie? Ja z tym w ogóle nie dyskutuje. To ty twierdzisz, że to oczywiste, że prawica ma w tym przypadku racje i że nawet nie da się z tym dyskutować.

   "Ludzie innych ras też potrzebują reprezentacji. "

   Sama idea rozdzielania ludzi na rasy jest pełna hipokryzji kiedy wygłaszają ją osoby które rzekomo z rasizmem walczą. Dlaczego czarnego ma reprezentować czarny, a nie biały? Co to ma za znaczenie w ogóle?

   "Coś mi się wydaje że zatrudnianie głównie białych facetów i oskarżanie każdej mniejszości o rasizm jak im się nie podoba to może nie jest najlepsza droga dla POLICJI"

   Sam sobie to wymyśliłeś? Nigdzie niczego takie nie powiedziałem. Nie masz argumentów i walczysz z wymyśloną przez siebie projekcją mojej osoby. Policja ma po prostu zatrudniać każdego kto spełnia wymagania w ogóle nie patrząc na kolor skóry. To ma być czynnik totalnie nie brany pod uwagę. Nie ma nikogo oskarżać o rasizm ma go po prostu nie stosować.

   "Tam nie ma nawet słowa o zakazie pracy dla białych jak tytuł próbuje sugerować "
   Zachęca się ludzi do danej pracy na podstawie ich koloru skóry, a nie pasji czy kompetencji. To jest jawny atak i dyskryminacja wobec białych osób.

  •  

   pokaż komentarz

   Po prostu ty potwierdzasz fakt który jest jawnym pochlebstwem dla twierdzeń rasistów i przeciwników multi kulti. A czy on jest prawdziwy czy nie? Ja z tym w ogóle nie dyskutuje. To ty twierdzisz, że to oczywiste, że prawica ma w tym przypadku racje i że nawet nie da się z tym dyskutować.

   @kazdywie1: Co ? Prawica ? Rasiści ? Ty jesteś pewny że odpowiadasz na moje wpisy ? Chyba musimy wrócić do podstaw. Zdefiniuj proszę rasizm prawicę i Multikulturalizm. Ja ci pisze o trochę bardziej skomplikowanym świecie niż prawica lewica a ty wyskakujesz jak nie z alt right to z rasizmem, ignorując przy tym że pisze rzeczy będące praktycznie po drugiej stronie bieguna politycznego.

   > Policja ma po prostu zatrudniać każdego kto spełnia wymagania w ogóle nie patrząc na kolor skóry. To ma być czynnik totalnie nie brany pod uwagę. Nie ma nikogo oskarżać o rasizm ma go po prostu nie stosować.

   @kazdywie1: Ona nie powinna dyskryminować ze względu na kolor skóry, I zabawne że używasz tego argumentu gdzie jedna strona ma większa reprezentacje w policji niż w społeczeństwie. Ciągle nie łapiesz że społeczeństwo powinno ufać policji i łatwiej będzie to robić gdy będzie bliżej odzwierciedlać rzeczywistość. Metoda która tu wybrano to praktycznie zachęta i pomoc dla grupy która nie ma wystarczającej reprezentacji, a nie zwalnianie albo nie zatrudnianie białych facetów. Jakby te same kryteria stosować dla zawodu w którym chodzi tylko i wyłącznie wydajność i produktywność to wtedy parytety były by absurdalne.

   Zachęca się ludzi do danej pracy na podstawie ich koloru skóry, a nie pasji czy kompetencji. To jest jawny atak i dyskryminacja wobec białych osób.

   @kazdywie1: https://www.police.uk/metropolitan/E05000556/performance/diversity/ Biali faceci tacy w mniejszości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: To ty mówisz, że ludzie innych ras słabo się ze sobą dogadują i nie mogą reprezentować siebie nawzajem. To znane postulaty przeciwnej migracji skrajnej prawicy. Chyba nie do podważenia.
   "Ona nie powinna dyskryminować ze względu na kolor skóry, I zabawne że używasz tego argumentu gdzie jedna strona ma większa reprezentacje w policji niż w społeczeństwie. "

   A czy ta większa reprezentacja ma związek ze stosowaniem przez policje standardów rasowych? Jeżeli tak ma ich zaprzestać zamiast stosować nowych. Jeżeli nie to widocznie więcej białych się nadaje/jest zainteresowanych. Życie.

   " Metoda która tu wybrano to praktycznie zachęta i pomoc dla grupy która nie ma wystarczającej reprezentacji"
   W jej celu zaczęto stosować kryteria rasowe czyli rasizm.

   "Jakby te same kryteria stosować dla zawodu w którym chodzi tylko i wyłącznie wydajność i produktywność to wtedy parytety były by absurdalne. "

   No tak bo wydajność na linii produkcyjnej ma większe znaczenie niż kompetencja ludzi odpowiadających za nasze zdrowie i życie.

   "Biali faceci tacy w mniejszości."

   Nigdzie nie powiedziałem, że nie są w większości. Kolejna rzecz którą sobie ubzdurałeś. Jak ja mam z tobą dyskutować jeżeli dosłownie w każdym komentarzu dyskutujesz z czymś czego nie powiedziałem.

   Ty po prostu uważasz, że stosowanie rasizmu, żeby leczyć skutki multikulturalizmu jest ok. Ja uważam, że jest absolutnie nie akceptowalne i pokazuje do czego polityka zbyt otwartych granic i polityczna poprawność prowadzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak ja mam z tobą dyskutować jeżeli dosłownie w każdym komentarzu dyskutujesz z czymś czego nie powiedziałem.

   @kazdywie1: Tak samo jak ty co chwila twierdzący że reprezentuje alt right i prawice bo uważam tytuł za kłamstwo i podałem dlaczego. Podałem ci też przyczyny dlaczego zrobiono te warsztaty i dlaczego twoje twierdzenie że rasizm na każdy argument jest głupie.

   Ja uważam, że jest absolutnie nie akceptowalne i pokazuje do czego polityka zbyt otwartych granic i polityczna poprawność prowadzi.
   Jeżeli nie to widocznie więcej białych się nadaje/jest zainteresowanych. Życie.


   @kazdywie1: Czekaj, chyba pomyliłeś kwestię, to ja miałem być w tym scenariuszu rasistą i ksenofobem.

   kompetencja ludzi odpowiadających za nasze zdrowie i życie.

   @kazdywie1: Ale nie każdy policjant jest bezpośrednio odpowiedzialny za to. Oni naprawdę nie zatrudniają ludzi którzy się nie nadają do tej pracy tylko według klucza rasowego. Gdyby tak było to statystyki wyżej by wyglądały inaczej. Możesz udawać że uprzedzenia rasowe nie istnieją i że walka z nimi i próba wyrównania szans to prawdziwy rasizm, ale po ostatnim wpisie widzę że sam zaczynasz się w swoim trollingu gubić.

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf:

   po to żeby grupy których nie ma wystarczająco dużo w policji dostały pomoc w APLIKOWANIU
   Co to oznacza, że jakichś grup nie ma wystarczająco w policji? Czy te grupy mają jakieś specjalne umiejętności niezbędne do pracy w policji, że akurat ich brakuje? Serio pytam.

  •  

   pokaż komentarz

   Co to oznacza, że jakichś grup nie ma wystarczająco w policji?

   @szpongiel: https://www.police.uk/metropolitan/E05000439/performance/diversity/ Jak spojrzysz wyżej to wydaje mi się że coś wspomniałem o teoretycznym powodzie takich działań

  •  

   pokaż komentarz

   „Oni naprawdę nie zatrudniają ludzi którzy się nie nadają do tej pracy tylko według klucza rasowego. Gdyby tak było to statystyki wyżej by wyglądały inaczej. Możesz udawać że uprzedzenia rasowe nie istnieją i że walka z nimi i próba wyrównania szans to prawdziwy rasizm, ale po ostatnim wpisie widzę że sam zaczynasz się w swoim trollingu gubić.”

   @suluf: Po co więc warsztaty dla czarnych skoro według twej logiki głównym kryterium przy rekrutacji jest biały kolor skory? Uczą ich na tych warsztatach malowania się na biało? Nie, chcą ich nauczyć jak przejść rekrutacje. Mieć przewagę nad białymi.

  •  

   pokaż komentarz

   @kazdywie1: Zgadzam się z tobą, że ta akcja jest rasistowska ale JEŚLI faktycznie chodzi o to żeby w ten sposób mieć lepszy kontakt z tymi środowiskami i zwiększyć w ten sposób bezpieczeństwo to nie jest zła. Policja ma za zadanie dbać o bezpieczeństwo, a nie traktować wszystkich po równo. Społeczeństwo jest jakie jest. Od walki z rasizmem itd. są inne instytucje. Jeśli czarny ma lepiej wykonać jakieś zadanie bo jest czarny to niech zostanie z tego powodu zatrudniony. Jeśli czarni popełniają więcej przestępstw to mają być częstszej przeszukiwani itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @suluf: Po co więc warsztaty dla czarnych skoro według twej logiki głównym kryterium przy rekrutacji jest biały kolor skory? Uczą ich na tych warsztatach malowania się na biało? Nie, chcą ich nauczyć jak przejść rekrutacje. Mieć przewagę nad białymi

   @Korda: skończyłeś ? Ja mówię o środowisku z którego są i tego że ich chcą zachęcić do aplikowania a ty swoje o wojnie rasowej