•  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Kup mieszkanie w centrum miasta, na terenie ktory mozna bylo przeznaczyc na tereny rekreacyjne, a zamiast tego jeszcze bardziej zabetonowalo centrum
  Domagaj sie by na sasiedniej dzialce powstaly tereny zielone, krzyczac by nie betonowac centrum miasta...

 •  

  pokaż komentarz

  No cóż opozycja pod różnymi wymysłami chce utrudnić Rządowy program ,,Mieszkanie+''. Jak widać Wrocław wybiega przed szereg i chce być w tym liderem. Przecież my mamy tylko prawo do ,,wziątek'' od deweloperów, kto nam się tu będzie wtryndalał.

  •  

   pokaż komentarz

   @romani: czytales artykul? Nie widzisz wzmianki ile jest wolnej przestrzeni we Wroclawiu, a w jakich miejscach chce sie stosowac to prawo?

   Wybacz ale nawet za komuny planowanie przestrzenne mialo racje bytu i bylo sensowniejsze niz obecnie. Ale spoko jesli dla ciebie, ktos kto chcialby miec troche terenow zielonych za oknem, zamiast kolejnego bloku, to zwolennik opozycji to pogratulowac.

  •  

   pokaż komentarz

   czytales artykul? Nie widzisz wzmianki ile jest wolnej przestrzeni we Wroclawiu, a w jakich miejscach chce sie stosowac to prawo?

   @PurpleHaze: Należy popatrzeć na ceny/m2 w tych miejsach i miescach gdzie jest miejsce. Budując we Wrocławiu w centrum masz większy rynek zbytu i lepsza cenę za najem. Bo nie oszukujmy się. We Wrocku większość nowobudowanych mieszkań w centrum idzie na najem, a że jest symbioza między developerami a włądzami miasta....

  •  

   pokaż komentarz

   @kab_anos: masz racje i tutaj trzeba wladzy patrzec ostro na rece, zeby sie nie okazalo ze jak kolega wyzej przypuszcza, zamiast mieszkan+ i parkow powstanie cos od developera.

   Moglbym tu jeszcze troche popisac, ale spierdliny usunely moj poprzedni wpis, gdzie skomentowalem w niewybrednych slowach polityke mieszkaniowa i przestrzenna Wroclawia. Bo kuwa na tym jeanym portalu nie ma zakazu uzywania wulgaryzmow, ale jak wpis/wykop wejdzie w pierolone gorace, to kazdy koment zawierajacy byle przeklenstwo jest kasowany.

   I taki ch*j jak slonia nos jest tutaj z dyskusj, wiec mi sie po prostu nie chce ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @PurpleHaze: Ja czytałem cały i wniosków jest parę "Ze skutkami Lex Deweloper zmagają się m.in. mieszkańcy ul. Dmowskiego na Kępie Mieszczańskiej, którzy zamiast kolejnych bloków woleliby park" -
   Czyli:
   1) Ból dupy matołów co wyj#!@li w ch?% hajsu na mieszkanka na Kępie i chcą mieć parczek" no w końcu develpeł obiecał że będzie park achy i ochy" - zero trzeźwego myślenia.
   "Najbliższy park jest na Popowicach, kilka kilometrów stąd, więc aby tam dotrzeć, zwłaszcza z dziećmi to już wielka wyprawa. W grę wchodzi samochód albo autobus – mówi Aleksandra Potocka-Wołoszyn, mieszkanka Kępy Mieszczańskiej, mama dwójki dzieci" - Bicz plizzz a co mają powiedzieć matki ze Starego miasta albo z przedmieścia oławskiego. A te dzieciaki będziesz chciała dac do szkoły?? ale oby k!?@a nie kołomnie ta szkoła bo hałas, głośno itd.

   2) Ból dupy miasta, że obiecało developerom "panie tutaj nic nie będzie bo to skarbu państwa najwyżej park zorbią".

   3) Ból dupy developerów, że za działki na które wyj#!@li tyle hajsu nagle obok będzie ziemia za pół darmo.

   4) Ból dupy mieszkańców i developerów, że obok ich wycyckanych och i ach osiedlach powstanie dzielnica tanich mieszkań gdzie ludzie będą do pracy dojeżdżać autobusem lub passatem 1.9tdi a nie nową wypasioną BeMką lub Mercem.

   A tłumaczenie miasta, -że są inne działki, -że jest w ch?% hektarów na to przeznaczone. No właśnie gdzie?? Na zadupiach gdzie nic nie ma, gdzie k!?@a nawet tramwaj nie dojeżdża, a autobus jedzie raz na godzinę gdzie miasto ma w dupie czy jest infrastruktura (szkoła, przedszkole, komnikacja) Może niech miasto zamiast wyrzucać kasę w błoto na Śląsk wrocłąw niech wybduje na tych "super" terenach przykładowe osiedle ludzie będą się o te mieszkania zabijać, ale jakoś tego nie robi.
   i możesz zacząć czytać ponownie od punktu pierwszego.

  •  

   pokaż komentarz

   @JaroSubaru82: Pewnie, zabetonujmy k!$#a całe miasto. Niech będzie jak na Nadodrzu, gdzie psie gówna lezą na chodniku bo nie ma nawet j##?nego centymetra trawnika.

  •  

   pokaż komentarz

   @TomaszWKS: tak! własnie k#%@a tak! zabetonujmy. A psy zabornić posiadania jak w Tokio. Simple. k#%@a w czym problem? Ale zaraz jakoś miasto niechętnie oddaje swoje tereny pod parki, ale za to k#%@a jest pierwsze aby te parki robić na terenach skarbu państwa. Dlaczego Wrocław nie zrobił dużego parku między Sky tower a hotelem wrocław?, aby ludzie tam mieszkający mieli właśnie prawdziwy park w centrum?? aaaa bo kasa by uciekła wiec zabetonujmy. No to Ok jak betonować to betonować.
   PS przypomnę że miasto j??$lo się ze spzedażą Kępy ponad 8 lat!!! 4 x razy cena była obniżana po nieudanych przetargach i teraz nagle chcemy robić tam park??? mogli to zrobić od razu.

  •  

   pokaż komentarz

   Dlaczego Wrocław nie zrobił dużego parku między Sky tower a hotelem wrocław?

   @JaroSubaru82: Zapytaj o to dupkiewicza.

  •  

   pokaż komentarz

   @JaroSubaru82: bo chciali sprzedać pół wyspy w jendym kawałku, bez mzp. dziwisz się, że nikt nie kupił terenu z zabytkowymi budynkami bez pewności, ż emozna tam cokowlwiek postawic?

 •  

  pokaż komentarz

  A ja sobie mieszkam na komunistycznym osiedlu i nawet nie chcę patrzeć na to nowe budownictwo xD. Z okna mam widok na całe miasto z 9 piętra na gaju, a byłem u kolegi w nowym budownictwie to z okna widziałem co robi sąsiad naprzeciwko xD.

  Nie ukrywam, że są fajne oferty nowych bloków ale jak patrzę na większość z nich to to jest totalny rak xD.

 •  

  pokaż komentarz

  Bubel prawny zrobiony celowo.

  •  

   pokaż komentarz

   @sylwke3100: tak jak nakaz wjazdu ukrów do Polski
   angela powiedziała jarek ja oni nie przyjadą robić do Polski w niemieckich fabrykach za pół darmo to nam się nie będzie opłacało inwestować w polsce i wasza sllna gospodarka stanie się słabą gospodarką i ukraina wejdzie do ue