•  

  pokaż komentarz

  Szkoda, że artykuł nie zawiera zdjęć tych materiałów.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasztomasz1234: thx. Rzeczywiście rak. Z kraju wyjechała też patologia, więc cześć opisu może być prawdziwa. Jednak uczyć dzieciaki o patologii czy od kogo kupować narkotyki to słaby pomysł.

  •  

   pokaż komentarz

   @grajkoo: @tomasztomasz1234: @grajkoo: :D Jak ktoś tam mieszkał w okolicy to trochę nie można sie przyj$?%ć do tego co jest w tym wycinku.

  •  

   pokaż komentarz

   @grajkoo: Niech wiedzą że najlepsze narkotyki w Peterborough to tylko u Ryana a nie u Romana ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   Z kraju wyjechała też patologia, więc cześć opisu może być prawdziwa. Jednak uczyć dzieciaki o patologii czy od kogo kupować narkotyki to słaby pomysł.

   @grajkoo: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   hmm, a moze wyjechali Ci ktorzy mieli dosc polskiej patologii? Ci ktorzy nie bali sie zmiany i nowych wyzwan?

   Bo czytajac polskie newsy, sporo tego tam u Was jest i jakos konca nie widac.

   Pomijajac ze ciagle slemy pieniadze do Polski, a Polska eksportuje produkty spozywcze do UK...

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasztomasz1234: ... odpowiedź środowisk polonijnych xD

   źródło: images.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasztomasz1234: Buahaha, comic sans i źle użyty dopełniacz saksoński (European’s), humor zeszytów szkolnych w zdaniu o dzieciach i osobach starszych, doskonała ta placówka oświatowa.

  •  

   pokaż komentarz

   @internet3000: wow, ślecie pieniądze do Polski, trzeba było nie robić dzieciorów, to i alimentów byście nie musieli płacić ( ͡° ͜ʖ ͡°) a Polska eksportuje spożywkę, o k#?@a, skandal, a wielcy brytyjczycy kupują to tylko z dobroci serca...

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasztomasz1234: "(...) between the English, Polish and other Eastern European's." Czy to jest prawdziwy podręcznik? Tak rzeczywiście jest napisane w książce do geografii? Przeciez w tym zdaniu jest ordynarny błąd.

  •  

   pokaż komentarz

   @ppanicz:

   wow, ślecie pieniądze do Polski, trzeba było nie robić dzieciorów, to i alimentów byście nie musieli płacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Slemy np. na splate kredytow zaciagnietych w Polskich bankach. Slemy zeby pomoc rodzinie.

   A 3mln wyjechalo to i wiecej pracy naraz w PL.

   wielcy brytyjczycy kupują to tylko z dobroci serca...

   Lol, nie, eksport idzie do UK bo czesc z nas nadal kupuje polskie produkty.

   Z takim tonem, to raczej udowadniasz ze prawdziwa patola zostala w PL.
   Nie wygramy z Wami - zawsze bedzie Was wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasztomasz1234: "(...) between the English, Polish and other Eastern European's." Czy to jest prawdziwy podręcznik? Tak rzeczywiście jest napisane w książce do geografii? Przeciez w tym zdaniu jest ordynarny błąd.
   @mlody_perspektywiczny: to nie jest podręcznik, tylko napisana i zuploadowana do internetu przez jakiegoś randoma "pomoc naukowa"

  •  

   pokaż komentarz

   @grajkoo: @za_niemca_bylo_lepiej @pc86 nikt nie uczy w szkołach to co tu jest napisane to może się zdarzyło w jakieś tam jednej szkole ale nie można tego odnieść do szkół a Inną sprawą jest że w latach 2004 na słupach ulicznych na latarniach pojawiły się ogłoszenia zielone białe i inne i takie małe karteczki do wyrywania z nr. telefonu, przywieźli najgorsze gówno z Polski Speeda do tego wszechobecnych handel papierosami polskim piwem i wódką

   Ale to jest prawda, żyję w UK 21 kat. Polacy piją na murkach pod sklepem w domach odbywają się cotygodniowe libacje w tak zwanych spokojnych polskich domach.
   Polacy nie integrują się mieszkają w polskich enklawach na zakupy nawet chodzę do polskiego sklepu kupować Polski pieprzy Polski Red Bull.
   jeszcze w latach 2000 2006 miło było spotkać Polaka na ulicy i z nim porozmawiać po pewnym czasie coś pękło i Polacy widząc siebie spuszczają głowę nie chcą ze sobą kontaktu.
   Tutaj co ty w toaletach jest napisałem to jest pikuś normalne były bójki o to kto będzie spał w toalecie regularna bitwa co wieczór te toalety są ogrzewane i z ciepłą wodą.
   Ach mógłbym opowiadać godzinami, przepraszam za błędy pisane Google text-to-speech
   Filmik mega trwa przypadkowe spotkanie z robakami jedno z bardzo wielu

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: Screenshot_20190207-124319.png

  •  

   pokaż komentarz

   @grajkoo: @za_niemca_bylo_lepiej @pc86 Polacy na majówce coś strasznego coś bardzo przykrego to jest centrum londynu regents Park.

   źródło: m.youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @swiety_mikolaj_: Szkoda, że nie nagrywałem rdzennie angielskiej patoli (kwiat młodzieży) którą spotykałem na codzień, też byśmy się pośmiali

  •  

   pokaż komentarz

   @PC86: tak kwiat angielski młodzieży tylko kwiat angielskie młodzieży jest zdecydowanie więcej niż w naszego kwiata ale nasz kwiat zdecydowanie widać bardziej na ulicach

  •  

   pokaż komentarz

   @grajkoo: jak nie zawiera zdjjec jak zawiera wszystko.

  •  

   pokaż komentarz

   ale nasz kwiat zdecydowanie widać bardziej na ulicach

   @swiety_mikolaj_: No nie zgodzę się z tym. Być może to zależy od regionu.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasztomasz1234 ooo... Peterborough, az zasięgnę informacji na mieście, w końcu tu mieszkam. Swoją drogą ciekawe że o takich patologiach dowiaduje się z wykopu a nie na mieście.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasztomasz1234: To jest z błędami napisane. Co to za idiota pisał xD.

  •  

   pokaż komentarz

   @internet3000: odnośnie "tonu" napisałeś Pomijajac ze ciagle slemy pieniadze do Polski, a Polska eksportuje produkty spozywcze do UK... , co wskazuje, że jakąś wielką przysługę robicie Polsce, a okazuje się, że spłacacie własne zobowiązania i utrzymujecie własne rodziny oraz żrecie najtańszą polską kiełbę. Typowy syndrom polaczka-emigranta - będzie sobie wmawiał, że pracuje dla Polski, a nie żeby jakoś tam godnie żyć (a w kraju nie chcieli to pojechali tam gdzie brak najprostszej siły roboczej). Jedyna przysługa jaką świadczycie to że robicie bydło w Anglii a nie w Polsce, za to dziękuję :)

   Swoją drogą trochę się pomyliłem i bardzo za to przepraszam - nie jedziecie do UK żeby móc płacić alimenty, jedziecie żeby tego nie robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Akaano: w Bedford u Lennego nie Łukasza, i tak pod tym pakistańskim oknem zawsze było trochę śmieci.

  •  

   pokaż komentarz

   @ppanicz: Z ta kiełbasą to dokładnie jest tak jak mówisz większość Polaków w UK stołuje się w polskich sklepach w najgorszym jedzeniu Jaki można tutaj dostać.
   Żyje 21 lat w UK i nie wysyłam pieniędzy do Polski.

  •  

   pokaż komentarz

   @ppanicz:

   co wskazuje, że jakąś wielką przysługę robicie Polsce

   oczywiscie ze robimy, bo moglismy wyjechac bez splacania wlasnych zobowiazan.
   Wyobraz sobie 3mln ludzi ktorzy maja w nosie wlasne zobowiazania.

   Typowy syndrom polaczka-emigranta - będzie sobie wmawiał, że pracuje dla Polski, a nie żeby jakoś tam godnie żyć (a w kraju nie chcieli to pojechali tam gdzie brak najprostszej siły roboczej).

   Ja nie pracuje dla Polski, tylko dla siebie. Place podatki w UK i jestem tego doskonale swiadom.

   (a w kraju nie chcieli to pojechali tam gdzie brak najprostszej siły roboczej).

   Mowisz ze praca jako programista to najprostsza "sila robocza"?
   Mowisz ze te tysiace biznesow zalozone w UK przez Polakow to tez nic?
   OK ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chetnie zaplacimy podatki tutaj a nie w Polsce.

   Jedyna przysługa jaką świadczycie to że robicie bydło w Anglii a nie w Polsce, za to dziękuję :)

   Nikt tutaj bydla nie robi.

   Zdarzy sie jeden czy drugi, ale zaraz wracaja darmowym lotem do Polski, tam do Was, do kraju pelnego kultury - w ktorym sie przeciez urodzili wychowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   UK bardzo chetnie pozbywa sie takich wlasnie.

   Swoją drogą trochę się pomyliłem i bardzo za to przepraszam - nie jedziecie do UK żeby móc płacić alimenty, jedziecie żeby tego nie robić

   No to zdecyduj sie. Bo raz mowisz jedno, a raz drugie - widze ze koniecznie chcesz cos udowodnic, tylko jakos Ci sie argumenty mieszaja.

   Prawda jest taka, ze wyjechali Ci ktorzy mieli jaja, ktorzy nieczekali az cos sie zmien.
   A zostali Ci ktorzy lubia sobie ponarzekac, pozwalac na innych, powyzywac od patologii - wtedy czujecie sie najlepiej, wtedy sobie jakos wyjasniacie te gowno w ktorym zyjecie.

  •  

   pokaż komentarz

   @internet3000: patrz punkt 1 i później przeczytaj pierwsze zdanie mojej wypowiedzi ze zrozumieniem. https://sjp.pwn.pl/sjp/tez;2529631.html

  •  

   pokaż komentarz

   @grajkoo: zgadza sie, masz racje, przepraszam

  •  

   pokaż komentarz

   @ppanicz: Z ta kiełbasą to dokładnie jest tak jak mówisz większość Polaków w UK stołuje się w polskich sklepach w najgorszym jedzeniu Jaki można tutaj dostać.
   Żyje 21 lat w UK i nie wysyłam pieniędzy do Polski.
   @swiety_mikolaj_: bzdury pleciesz o tej większości

  •  

   pokaż komentarz

   @piwniczak:Oj większość większość, tego polskiego syfu nikt inny nie kupuje o prócz Polaków. Nawet oliwki kupujaw polskim sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo przyprawę cury kamis...

  •  

   pokaż komentarz

   @internet3000: ojej, jaka łaska, że spłacisz swoje zobowiazania - ten tekst chyba mówi wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście znowu z litości dla Polski, nie ze strachu o dupkę, majątek, bo o przyzwoitości i uczciwości nie ma chyba co mówić ¯\_(ツ)_/¯

   Piszesz, że pracujesz dla siebie, ale za każdym razem podkreśla jakieś ale, jakbyś to robił z łaską - w sumie fakt, przecież mógłbyś laskawco ciągnąć zasiłki z dwóch państw. Pewnie to traktujesz jako szczyt przyzwoitości.

   Dalej znowu piszesz o pracy i podatkach w Anglii, jakbyście komuś przysługę tym sprawiali, a nie pracowali na swój chleb. Niektórzy potrafili sobie bardzo dobrze poradzić w Polsce i nie robią afery z tego, że oto oni wspaniali wzięli się do pracy albo biznes założyli...

   Nikt nie robi bydła, tylko dziwnym zbiegiem okoliczności wyjechała najwieksza patola, która nie miała czego szukać w Polsce. Ale wraz z przekroczeniem granicy przywdziali garnitury i zaczęli "programować" produkty na kasie. Oczywiście filmiki swietymikolaj to fotomontaże, a informacje w mediach o Polakach-emigrantach-przestępcach wyssane z palca.

   Prawda jest taka, że Ci co wyjechali nie mogli sobie zapewnić oczekiwanych standardów życia w Polsce, A Ty ponownie robisz z emigracji jakiś akt bohaterstwa - sp%$!@@@anie przed alimentami to brak jaj, a nie ich przejaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @ppanicz:

   ojej, jaka łaska, że spłacisz swoje zobowiazania - ten tekst chyba mówi wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście znowu z litości dla Polski, nie ze strachu o dupkę, majątek, bo o przyzwoitości i uczciwości nie ma chyba co mówić

   Pokazuje, ze nie wyjechala patologia co nie olala swoich zobowiazan.

   Piszesz, że pracujesz dla siebie, ale za każdym razem podkreśla jakieś ale, jakbyś to robił z łaską - w sumie fakt, przecież mógłbyś laskawco ciągnąć zasiłki z dwóch państw.

   Za kazdym razem? Napisalem to raz, podkreslajac specjalnie, zebys zrozumial, ze wbrew opinii - polacy pracuja i placa podatki.

   Dalej znowu piszesz o pracy i podatkach w Anglii, jakbyście komuś przysługę tym sprawiali, a nie pracowali na swój chleb. Niektórzy potrafili sobie bardzo dobrze poradzić w Polsce i nie robią afery z tego, że oto oni wspaniali wzięli się do pracy albo biznes założyli...

   Dalej bredzisz.

   Nikt nie robi bydła, tylko dziwnym zbiegiem okoliczności wyjechała najwieksza patola, która nie miała czego szukać w Polsce. Ale wraz z przekroczeniem granicy przywdziali garnitury i zaczęli "programować" produkty na kasie. Oczywiście filmiki swietymikolaj to fotomontaże, a informacje w mediach o Polakach-emigrantach-przestępcach wyssane z palca.

   Widze ze Twoj poziom wiedzy na temat emigracjii czerpiesz z brukowcow. Co jeszcze robimy? Zjadamy dzieci?

   Prawda jest taka, że Ci co wyjechali nie mogli sobie zapewnić oczekiwanych standardów życia w Polsce,

   Standardow jakich?
   Srednia klasa w Polsce, to brytyjska klasa nizsza, wiec o jakich standardach mowisz?

   A Ty ponownie robisz z emigracji jakiś akt bohaterstwa - sp%$!@@@anie przed alimentami to brak jaj, a nie ich przejaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Akt bohaterstwa? W ktory miejscu? Jak widze odezwal sie w Tobie typowy polaczek, ktory w dupie byl i gowno widzial.

   Bredzisz jak typowy nieudacznik, ktoremu dupe sciska zazdrosc, nic wiecej.

   Do tego twoim zrodlem informacji musza byc brukowce, bo takich bredni dawno nie czytalem.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale to jest prawda, żyję w UK 21 kat. Polacy piją na murkach pod sklepem w domach odbywają się cotygodniowe libacje w tak zwanych spokojnych polskich domach.
   Polacy nie integrują się mieszkają w polskich enklawach na zakupy nawet chodzę do polskiego sklepu kupować Polski pieprzy Polski Red Bull.

   @swiety_mikolaj_: Sam sobie zaprzeczasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @internet3000: piszesz o oczywistych rzeczach lub też rzeczach, które robicie dla korzyści własnej i rodziny, jakby to było poświęcenie, łaska - "Pomijajac ze ciagle slemy pieniadze do Polski", "bo czesc z nas nadal kupuje polskie produkty", "bo moglismy wyjechac bez splacania wlasnych zobowiazan" - chwalisz się, czy żalisz? Choć nie mam przekonania czy faktycznie spłacacie zobowiązania.

   Widze ze Twoj poziom wiedzy na temat emigracjii czerpiesz z brukowcow. Co jeszcze robimy? Zjadamy dzieci?
   https://www.youtube.com/watch?v=MVapEoUqfyg

   No tak, wszystko kłamstwo i brukowce ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to że znajdziesz takich przykładów multum też. Mieszkanie w kiblach to też brukowce.

   Standardow jakich?

   Oczekiwanych, napisałem.

   Kreujesz sobie piękną wizję świata najlepszych emigrantów, którzy wyjechali bo mieli odwagę (nie że nie potrafili sobie poradzić w Polsce), że bohatersko i męczeńsko ślą pieniądze do Polski (nie rodzinie, ale żeby wspierać naród Polski), spłacają (o zgrozo) z własnej nieprzymuszonej woli zobowiązania, pracują (!!!) i patriotycznie wspierają gospodarkę zażerając Polską kiełbę (╥﹏╥). Trochę świata widziałem, większość emigracji to ludzie, którzy nie mogli znaleźć pracy u siebie i musieli wyjechać, nie ma w tym niczego odważnego i nadzwyczajnego, wyjeżdżają zwykle ci, którzy będą robić za tanią siłę roboczą - nie elity, raczej społeczne niziny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nedkely: chodzą, literowka się wdarła, napisałem, że piszę Google text to speech i za błędy przepraszam.

  •  

   pokaż komentarz

   @swiety_mikolaj_: Nie wiesz o co mi chodzi także wytłumacze.
   To kultura UK zamienia ludzi w pijaków, brytyjczycy to najbardziej pijacki naród świata i nawet z tym nie handluj. Picie w UK tydzień w tydzień to jest standard dla niskiej klasy, Polacy się zintegrowali doskonale z tą kulturą, pomimo tego że w Polsce picie co tydzień jeszcze pare lat temu to była rzadkość, zdecydowana większość Polaków piła okazyjnie na święta zanim przyjechali do UK.
   Zdecydowana większość Polaków nauczyła się brać narko i chlać na wyspach, nie przynieśli tego z Polski.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nedkely: ile czasu żyjesz na wyspach? bo ja 21 o mam coś do powiedzenia.
   Przyjechało tu w latach 2006 pełno alkoholików u bezdomnych.
   W Polsce picie parę lat temu co weekendy to rzadkość hahhaa a ile masz lat dopiero to zauważając? tak wiek jest bardzo istotny.

   zaczęli pić we własnym towarzystwie, kiedyś wynajmowałem domy i pokoje dla Polaków trochę tego było i widziałem baaaaardzo dużo.
   Inni nie chlaja po parkach, murkach etc.
   Cpanie było w Polsce dawno temu.

   a wiec moje 2 pytania ile żyłeś na wyspach
   i w jakim jesteś wieku?

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: Screenshot_20190207-175341.png

  •  

   pokaż komentarz

   @swiety_mikolaj_: p@#%!!#isz pan. Najbardziej to widać na ulicach czarnych i muslimów. Z czarnymi zawsze są problemy, Polacy potrafią robić wiochę jak się napiją ale generalnie są niegroźni, bo jednak wiedzą że nie są w swoim kraju i są mimo wszystko bardziej cywilizowani niż przybysze z Afryki czy Bliskiego Wschodu. Czarni o wszystko mają problemy, skaczą do bicia, wyzywają od rasistów, drą ryja, straszą bronią, nożem itd. Muslimy to samo, jak podpadniesz to całą dzielnicę na ciebie zwołają: starego, wujków, braci, kuzynów. Parę lat temu byłem świadkiem jak się muslimy między sobą nap##$$##ały w Slough. Normalnie dwie duże grupy, na ulicy. Byłem w szoku. Tyle lat w Anglii i z Polakami nigdy nie miałem problemów, poza jednym menelem, który był nieszkodliwy. Za to na czarnych wzywałem policję wiele razy

  •  

   pokaż komentarz

   @internet3000: „Ci ktorzy nie bali sie zmiany i nowych wyzwan?” Stary poważnie ? godzine samolotem od domu to wyzwanie ?
   Prawda jest taka ze 90% ludzi która wyjechała nie zalicza się do elity xd i nie wysyłają do polski pieniędzy żeby zasilać polskie banki tylko spłacać kredyty które nabrali przed wyjazdem i jedyna opcja jest odrobienie tego na zmywaku/budowie w uk, także całkiem miło z ich strony ze spłacają.

  •  

   pokaż komentarz

   @cygaro86: Czarni i muslimi pija na ulicach? to w którym ty Londynie żyjesz?

   tu jest tenat o Polakach pijakach s nie czarnych

  •  

   pokaż komentarz

   @swiety_mikolaj_: Nie żyję w Londynie, nie wiem skąd to sobie ubzdurałeś. UK to nie tylko Londyn jakbyś zapomniał. Polaków pijaków jest o wiele mniej niż czarnych naćpanych, agresywnych patusów

  •  

   pokaż komentarz

   @cygaro86: To skończ p$@$!?!ic o czymś o czym nie masz zadnego pojęcia. znaffca bo widział film na YT.
   Jeszce nie widziałem czarnych kapiacych sie w kanałach i jedzacych łabędzie w parku tak bylo.

  •  

   pokaż komentarz

   @swiety_mikolaj_: To ty skończ p#@?@$!ić bo ja mam doskonale pojęcie o czym mówię i nie z filmików tylko z życia.Widziałeś czarnych sikających w budynku, w windzie, straszących nożem i bronią, wywalających nożem dziurę w podłodze, sprowadzających 15 osób na pokój dwójkę, jarających trawkę w pokoju gdzie czujnik zakryli reklamówką albo skarpetką, próbujących okraść kasetkę z kasą, podszywających się pod inne osoby, barykadujących się w pokoju z pianą na pysku i używających rasizmu jako wymówki od wszystkiego ? Bo jak tak, z tym wszystkim i więcej miałem do czynienia w pracy.

  •  

   pokaż komentarz

   @cygaro86: Widziałem pełno polskich złodziei, narkomanów, pijaków i innej maści robiących co wyżej. Ale ty nie żyjesz w Londynie i guano wiesz..
   Byłaś w UK?

  •  

   pokaż komentarz

   @swiety_mikolaj_: Byłaś ? Ślepy jesteś że nie rozróżniasz płci. Tak byłem, codziennie od kilkunastu lat. W Londynie też byłem ładnych parę lat a teraz w drugim co do wielkości mieście. To raczej ty gówno wiesz i masz jakąś nienawiść do Polaków, których tak naprawdę mało co widać na angielskich ulicach poza językiem polskim tu i ówdzie, bo tych normalnych jest większość w przeciwieństwie do tego co starasz się na siłę wciskać. Jak się obracasz po ściekach i skłotach to myślisz że same żule tutaj są. Przenieś się do normalnych miejsc, do normalnej pracy to spotkasz normalnych Polaków. Jest ich mnóstwo ale są zbyt nudni żeby kręcić o nich filmiki i pisać w gazetach

  •  

   pokaż komentarz

   @swiety_mikolaj_: No jasne miszczu dobrze że ty wszędzie byłeś i wszystko widziałeś, nie zamierzam tracić czasu na trola. Wskakuj na #czarnolisto i żegnam

  •  

   pokaż komentarz

   @cygaro86: wlasnie sam widzisz, że nie byłeś.

  •  

   pokaż komentarz

   to nie jest podręcznik, tylko napisana i zuploadowana do internetu przez jakiegoś randoma "pomoc naukowa"

   @piwniczak: A jakaś weryfikacja? Póki co jest to randomowe zdjęcie kawałka papieru przyklejonego do kartki z zeszytu. Poza tym, coś tu mocno śmierdzi. Materiały ponoć pochodzą o TES (Times Educational Supplement), jest to dodatek to gazety Times. TES wydaje Polka, Anna Mróz.

   https://en.wikipedia.org/wiki/Ann_Mroz

 •  

  pokaż komentarz

  Nie byłem w UK, ale kiedyś byłem sezonowo w Niemczech. Niestety większość (nie wszyscy, ale jednak większość) emigrujacych z Polski to półgłówki, które nie potrafiły poradzić sobie w kraju, albo patologia uciekająca przed wymiarem sprawiedliwosci (co w sumie się uzupełnia). Wcale się nie dziwię, że przywiera do nas taka opinia. Niestety, stereotypy nie biorą się z kosmosu. A nawet niewielki procent patoli może popsuć opinię reszcie.

 •  

  pokaż komentarz

  A to ciekawe. Mieszkałem w UK kilka lat. Na ulicach w środku nocy zaczepiają ludzi murzyni oferując sprzedaż narkotyków (pewnie czarni Polacy). Góry śmieci przed domami i lokalami widziałem w każdym mieście od Londynu po pipidówę w okolicach Leeds i Manchesteru (pewnie wszystkie domy i lokale są Polaków). Temat bezdomności, narkomanii i pijactwa jest chyba dużo poważniejszy tam niż w Polsce. W żadnym innym kraju nie widziałem tylu bezdomnych i narkomanów. Nie widziałem za to bezdomnego i wiecznie chlejącego Polaka (w UK). Anglicy to już w tradycji taki naród, że swoje kompleksy lubią leczyć na innych. Tak naprawdę poza (często sztuczną) uprzejmością i dobrymi zarobkami nie ma w tym kraju niczego ciekawego. Osobiście wygodniej i fajniej mieszka mi się w Polsce, dlatego też wróciłem, mimo, że w Anglii miałem już praktycznie ułożone życie.

  •  

   pokaż komentarz

   lami widziałem w każdym mieście od Londynu po pipidówę w okolicach Leeds i Manchesteru (pewnie wszystkie domy i lokale są Polaków). Temat bezdomności, narkomanii i pijactwa jest chyba dużo poważniejszy tam niż w Polsce. W żadnym innym kraju nie widziałem tylu bezdomnych i narkomanów. Nie widziałem za to bezdomnego i wiecznie chlejącego Polaka (w UK). Anglicy to już w tradycji taki naród, że swoje kompleksy lubią l

   @UberKatze: cos w tym jest, mi też się tam nie podobało, choć nie mieszkałem tam i nie pracowałem, jedynie zwiedzałem. Niemniej po tym, co widziałem, nie chciał bym tam się przeprowadzac nawet za 3 razy większą kasę niż w PL.
   w ogóle na dziś Polska jawi się dosłownie jak raj do życia na tle zachodu, głupio to brzmi niestetyt.,

  •  

   pokaż komentarz

   @Theczarek:

   w ogóle na dziś Polska jawi się dosłownie jak raj do życia na tle zachodu, głupio to brzmi niestetyt

   A myślisz, że po co cały czas tak jadą po tym zachodzie w rządowych mediach? Właśnie tak masz myśleć.

  •  

   pokaż komentarz

   @UberKatze: Zdarzało mi się spotkać uprzejmych i inteligentnych Anglików (Angielki). Ich cecha wspólną był wiek 50+.
   Młodsze pokolenia w mojej opinii są stracone (narkotyki, używki, tanie cwaniactwo, płytkie zainteresowania, brak wartości, nieróbstwo) stąd nie wróżę dobrej przyszłości Anglii.

  •  

   pokaż komentarz

   @Theczarek: raj, haha. Z najgorzeszj jakosci powietrzem, najgorszej jakosci jedzeniem i beznadziejna pogoda. Z pensjami rzedu 350 euro. Dziekuje za taki raj. Z tego raju 5 milionow wyjechalo, taki to raj. W UK pytal sie kiedys mnie taki pakistanczyk czy w Polsce jest wojna ze kazdy stad ucieka? Powiedzialem mu ze nie- to taki raj z ktorego kazdy wyjezdza. Odstaw wykop.

  •  

   pokaż komentarz

   ak naprawdę poza (często sztuczną) uprzejmością i dobrymi zarobkami nie ma w tym kraju niczego ciekawego.

   @UberKatze:

   Tak to może wypowiedzieć się tylko typowa katolicka miernota z Polski wschodniej!

   źródło: m.youtube.com

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna