•  

  pokaż komentarz

  Ta firma odzieżowa to "River Island ",nie kupuje .

 •  

  pokaż komentarz

  Nie no spoko.
  Co innego możliwość legalizacji swojego związku, bo to powinno być normalne, ale co innego adopcja dzieci. Sorry, ale geje prowadzą bardziej rozwiązłe życie, niż hetero i to jest fakt. Nie chcę wchodzić w pedofilię, bo nie jest wcale takie pewne, że wśród ludzi homo jest pedofili więcej, ale styl życia to duży argument za tym, żeby jednak się z tym nie spieszyć. Ani uznawać dzieci u gejów za normę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel: Co to za argument? Mężczyźni homoseksualni w przeszłości nie wchodzili aż tak często w stałe i publiczne związki, gdyż nie mogli tego zrobić z powodu dyskryminacji, prześladowań, problemów w znalezieniu pracy, kwestii finansowych, rodzinnych (np. rodzicie wyrzekali się danego syna, przez co np. nie otrzymywał od nich spadku), nienawiść, przemoc psychiczna, przemoc fizyczna - pobicia itp. Jest jeszcze sporo innych powodów. Często za to brali ślub z kobietami z powodów społecznych.

   Obecnie coraz więcej osób homoseksualnych decyduje się na wejście w stały związek. Sama w sobie orientacja seksualna nie ma wpływu na to, czy ktoś prowadzi 'rozwiązłe życie' - na to mają wpływ kwestie społeczne. Gdyby mężczyźni hetero mogli łatwiej znaleźć kobietę na zabawę to również by to robili. I niektórzy i tak to robią. Nie ma również niczego złego w tym, że ktoś prowadzi 'rozwiązłe życie' zanim zdecyduje się na stały związek.

   Do tego według różnych statystyk, rozwody wśród par jednopłciowych są rzadsze w porównaniu do par hetero. Przykład.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: kolego ja mam znajomych gejów. Ja wiem co wy robicie. Weź czaruj sobie naiwniaków, bo mnie nie przekonasz.
   Każdy klub gejowski ma tzw. dark room. Nie będę tego nawet rozwijał.
   Osoby homo mają większą skłonność do wchodzenia w ryzykowne relacje. A rodzina wymaga stałości.

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel: Wow, dowody anegdotyczne, gratuluję. Naprawdę uważasz, że każda osoba homoseksualna w danym mieście, chodzi do 'dark roomów'? Byłem w sporej ilości klubów lgbt w UK, nigdy nie byłem w dark roomie. Ludzie tam chodzą po to, aby się bawić. W tych czasach więcej osób woli umawiać się ze sobą poprzez aplikacje. Osoby homoseksualne również mają potrzeby bycia w związku i kochaniu/opiekowaniu się drugą osobą. Również mają potrzeby związane z rodzicielstwem.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: ja nie rozmawiam o UK, tylko o Polsce kolego. To są dwa zupełnie różne światy.
   I nie mam zamiaru ci niczego udowadniać, bo nie mam zamiaru nikogo przekonywać.
   Po prostu mówię jak jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel: Tak, są to inne światy, do klubów lgbt w Polsce nie chodzi aż tak dużo osób, do tego więcej gejów/lesbijek się ukrywa. W Polsce i w innych krajach również istnieją wydarzenia swingerskie/imprezy gdzie osoby hetero uprawiają seks z innymi. Nie odniosłeś się do większości tego co napisałem.

   Fakty są takie, że mężczyźni homoseksualni również wchodzą w stałe związki i myślą o założeniu rodziny. Dzięki większej akceptacji w społeczeństwie i rozwiązaniu problemów prawnych takich rodzin będzie coraz więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: ale ty cały czas nie rozumiesz, znaczy rozumiesz, ale chcesz to zakrzyczeć, tego co napisałem, więc po co będę wchodził w głupie polemiki, gdzie mnie doprowadzisz do swojego poziomu i pokonasz doświadczaniem?
   Ja nie twierdzę, że mężczyźni homo nie wchodzą w stałe związki. Nie twierdzę, że osoby homo mają takie czy inne potrzeby.
   Ja twierdzę i powtarzam, że w tym środowisku jest większa skłonność do ryzykownych zachowań seksualnych. I o tym rozmawiaj, a nie sadzisz kolejny raz rzewne historyjki o tym, jak to geje też chcą kochać. Bo przez ryzykowne zachowania seksualne to nie rozumiemy tylko

   'rozwiązłe życie' zanim zdecyduje się na stały związek
   jak ty to pięknie starasz się tutaj malować.

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel: W jaki sposób próbuje to 'zakrzyczeć'? Odpowiadaniem na komentarz, linkiem do badań naukowych? Próba zakrzyczenia to dawanie dowodów anegdotycznych, czy ocenianie rozmowy stwierdzeniem 'głupia polemika'. Odpowiedziałem jakie są powody danych zachowań. I nie jest to żaden argument prowadzący do łamania praw człowieka - odmawianie mężczyznom homoseksualnym możliwości adopcji, czy adopcji dziecka partnera.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: a dla mnie to, że tatuś A lub tatuś B ma dużo większe szanse na HIV (albo ma go w fazie ukrytej) czy inne choroby przenoszone drogą płciową ma kolosalne znaczenie.
   Dowody? Ależ proszę, poniższy wykres ze Stanów 2016 rok.
   MSW - mężczyźni szukający kobiety.
   MSM - mężczyźni szukający mężczyzn.

   Widzisz jakie są różnice?
   Od czasów F. Mercury'ego niewiele się widać zmieniło.

   I wiesz, zakończmy już głupie dyskusje, bo jakie są fakty każdy widzi. Tu masz źródło, poważna rządowa instytucja: https://www.cdc.gov/std/stats16/figures/x.htm

   źródło: figx.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel: Nadal nie widzę tutaj żadnego argumentu, który by miał zabraniać mieć osobom homoseksualnym możliwość adopcji dzieci/wychowywania. HIV to zupełnie inny temat - łatwiej przenieś HIV poprzez stosunek analny.

   Dodatkowo około 95% osób z HIV/AIDS to osoby mieszkające w Azji/Afryce i zdecydowana większość z tych osób to osoby heteroseksualne. Inaczej jest w Europie/US, jednak mylisz się, że od czasów F Mercury’ego niewiele się zmieniło - zmieniło się i to wiele - dzięki edukacji i rozwoju medycyny, w coraz większej ilości krajów liczba osób nowozarażonych HIV wśród osób homoseksualnych spada. Przykład - UK. http://www.aidsmap.com/HIV-diagnoses-in-gay-men-in-the-UK-decreased-by-a-third-in-two-years/page/3333191/

   Jedynym sposobem walki z HIV/AIDS jest rzetelna edukacja, antykoncepcja, łatwa dostępność do klinik zdrowia seksualnego z dobrze przeszkoloną załogą, informowanie o możliwości brania PrEP itp.

   Osoby z HIV również mogą w tych czasach dożyć tyle samo lat co osoba bez wirusa, jeśli wirus został wykryty w odpowiednim czasie i dana osoba bierze leki - jest również wtedy bardzo niskie ryzyko przekazania HIV innym.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: znowu gadasz jak kataryna. Nie chodzi o to, że łatwiej wyleczyć, czy się zarazić łatwiej dupą, tylko że dalej geje się walą bez zabezpieczenia. I to się nie zmieniło. Nie szanujecie swojego zdrowia, to jaka jest gwarancja, że będziecie szanować życie innych? Jak ktoś niefrasobliwie podchodzi do kwestii zdrowia i higieny (bo ja nigdy bym w sralnik nie włożył penisa bez gumy - dupą się sra, to jest nieczyste), niefrasobliwie podchodzi do kwestii informowania innych o swoich chorobach, to jaka jest gwarancja, że w sprawach dziecka będzie bardziej rozważny? Żadna. A nawet należy podejrzewać, że będzie podobnie.

   A danymi z UK to mi nie epatuj, bo one są wysoce nierealne. A wiesz dlaczego? Bo w Unii nie wolno zbierać takich informacji. Więc to wszystko to są szacunki. A szacunki to są jak dupy, każdy je ma i każda śmierdzi. Choć wam gejom to pachną, więc może nie był to dobry przykład... He he.
   Ale wracając. Dla porównania kobiety, mają dużo mniejszą zachorowalność, porównywalną z ludźmi hetero. Bo kobiety są mniej skłonne do podejmowania ryzyka walenia się z przypadkowo spotykanymi osobami bez gumy. I jeżeli już bym miał myśleć o dzieciach dla ludzi homo, to lesbijki wydają się dużo bardziej "bezpieczne" dla dzieci. Ale ponieważ rozróżnienie ludzi na płeć jest be, więc uważam, że w ogóle homo nie powinni mieć na razie dzieci, przynajmniej do czasu, jak się nauczą geje dbać o siebie i innych... Bo to żenada, żeby w XXI wieku była grupa społeczna tak pod tym względem zacofana. Jak Afryka.
   A wiesz dlaczego jest tyle HIV w Afryce? Bo się gwałcą i w ten sposób to się głównie rozprzestrzenia. I z turystyki seksualnej. I braku zabezpieczenia. W ogóle Afryka to "dobry" przykład, wchodź w to dalej. Ma to wiele wspólnego z gejami. Taka sama świadomość.

  •  

   pokaż komentarz

   znowu gadasz jak kataryna

   @Brother_of_Steel: Znowu rozpoczynasz komentarz próbą obrazy. Reszta komentarza to jeszcze niższy poziom wypowiedzi.

   tylko że dalej geje się walą bez zabezpieczenia. I to się nie zmieniło. Nie szanujecie swojego zdrowia, to jaka jest gwarancja, że będziecie szanować życie innych?

   @Brother_of_Steel: Homoseksualizm nie oznacza tego, że gej lubi/uprawia/ma ochotę na seks analny. Homoseksualizm to pociąg do tej samej płci. To już indywidualna sprawa danej osoby/pary co będzie ona robić w łóżku. Statystyki jasno pokazują, że sytuacja się zmienia i więcej osób lgbt korzysta z antykoncepcji. Pisanie stereotypowo w liczbie mnogiej o grupie milionów ludzi nie jest również zbyt mądre.

   (bo ja nigdy bym w sralnik nie włożył penisa bez gumy - dupą się sra, to jest nieczyste)

   @Brother_of_Steel: Polecam ją umyć. Seks analny jest uprawiany również przez pary hetero. Można się do niego odpowiednio przygotować, aby był przyjemny dla obu stron.

   A danymi z UK to mi nie epatuj, bo one są wysoce nierealne. A wiesz dlaczego? Bo w Unii nie wolno zbierać takich informacji.

   @Brother_of_Steel: To są oficjalne dane z klinik seksualnych. Nie masz żadnych dowodów, że są 'nierealne'. Fakty są jasne - dzięki edukacji, badaniu się, antykoncepcji, informowaniu o możliwości PrEp itp., coraz mniej osób homoseksualnych zaraża się HIV.

   A szacunki to są jak dupy, każdy je ma i każda śmierdzi. Choć wam gejom to pachną, więc może nie był to dobry przykład... He he.

   @Brother_of_Steel: Bardzo jesteś zafascynowany 'dupą' - piszesz o niej w niemal każdym zdaniu. Ponownie polecam ją umyć skoro ci 'śmierdzi'.

   Dla porównania kobiety, mają dużo mniejszą zachorowalność, porównywalną z ludźmi hetero. Bo kobiety są mniej skłonne do podejmowania ryzyka walenia się z przypadkowo spotykanymi osobami bez gumy.

   @Brother_of_Steel: Wynika to z różnych czynników, jednak najważniejszym jest to, że trudniej przenieść HIV poprzez stosunek waginalny, antykoncepcja jest również częściej używana ze strachu przed ciążą.

   ięc uważam, że w ogóle homo nie powinni mieć na razie dzieci, przynajmniej do czasu

   @Brother_of_Steel: Możesz sobie tak uważać, ale fakty są takie, że osoby homoseksualne miały, mają i będą mieć dzieci.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Jak umyjesz dupę w środku? Już to widzę, jak geje sobie robią lewatywę przed każdym stosunkiem. Hahaha. Jak tu się nie śmiać z twoich głupot.

   Statystyki pokazują, że 4.5x więcej gejów ma choroby przenoszone drogą płciową, to o czym to świadczy? Jaka jest metoda ochrony przed tym? Używanie zabezpieczeń.
   I o tym właśnie mówiłem, jak pisałem o tym, że mnie sprowadzisz do swojego poziomu. Jak pisze delikatnie i oględnie, to nie rozumiesz, jak napisze obrazowo, to będziesz marudził, że cię obrażam i jestem obcesowy.
   Zresztą ty potwierdzasz co ja mówię, piszesz że wśród kobiet

   antykoncepcja jest również częściej używana ze strachu przed ciążą.
   Ale jak napisałem, że

   dalej geje się walą bez zabezpieczenia
   To się zagulgotałeś, że statystyki jasno pokazują... Co pokazują? Że się walicie w dupy bez gumy.

   Jeszcze raz, cztery i pół razy więcej przypadków chorób wenerycznych. To nie świadczy ani o stosowaniu zabezpieczeń, ani o waszej rozwadze, w stosunku do ogółu społeczeństwa.

   Ty jesteś taka szmatka na wietrze, gdzie wygodnie to się powołujesz na wygodne fakty.
   A ja, cały czas mowie i bazuje na czymś, czemu nawet nie zaprzeczyłeś. Bo ciężko zaprzeczyć prawdzie.

   Więc może skończmy, bo to do niczego nie prowadzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak umyjesz dupę w środku? Już to widzę, jak geje sobie robią lewatywę przed każdym stosunkiem. Hahaha. Jak tu się nie śmiać z twoich głupot.

   @Brother_of_Steel: Jakich głupot? Osoby, które stale uprawiają seks analny znają swoje ciało i wiedzą jaki sposób jest dla nich najlepszy. Ważne jest również to co jesz. To jak najbardziej może być higieniczny stosunek. Jeśli chcesz się więcej na ten temat dowiedzieć to polecam: https://imgur.com/gallery/yjOXz W internecie znajdziesz również sporo innych artykułów/poradników na ten temat.

   Tematem rozmowy była kwestia wychowywania dzieci/adopcja przez pary jednopłciowe. Dla ciebie argumentem na 'nie' jest kwestia możliwych chorób przenoszonych drogą płciową - co nie jest żadnych argumentem, gdyż każdy może mieć tego typu chorobę. Dlatego ważna jest edukacja i promocja badań, a nie stygmatyzacja i odbieranie ludziom prawa człowieka. STDs można wyleczyć, a w przypadku HIV można brać leki.

   Jeśli dana para jednopłciowa żyje w stałym związku, pobrała się i decyduje się na rodzicielstwo to znaczy, że mocno przemyśleli ten temat i sytuacje swojego związku, gdyż kwestia adopcji czy ewentualnej surogacji to nie są proste procesy.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: teoria teorią, praktyka praktyką.
   Jak się geje tego nauczą, jak i stosowania zabezpieczeń, to wtedy wrócimy do tematu dzieci, które wymagają większych standardów niż obecnie przez gejów stosowane.
   I wybacz, ale

   Jeśli dana para jednopłciowa żyje w stałym związku, pobrała się i decyduje się na rodzicielstwo

   To wcale nie znaczy, że

   mocno przemyśleli ten temat i sytuacje swojego związku

   Nawet o parach hetero bym tak odważnie nie powiedział. To są tylko twoje wyobrażenia.
   A proces surogacji to kochany jest banalny. Wystarczy znaleźć surogatkę. Więc znowu, twoje imaginacje, a nie prawda.

   A jak chcesz rozmawiać o prawach człowieka, to z biologii wynika, że do dzieci potrzeba kobiety, która jest tego dziecka matką, i mężczyzny, który jest tego dziecka ojcem. Każde inne konfiguracje nie są naturalne. I trzeba się też liczyć z prawami tego dziecka, które nie koniecznie może mieć chęć mieć dwóch tatusiów, czy dwie mamy. Bo jak na razie, to mówimy o eksperymencie, który wcale nie wiadomo, jakie nowe problemy przyniesie. I o tym może też nie zapominajmy w tym ludzkim traktowaniu gejów. Z dupy dzieci nie powstają.

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel

   Ja wiem co wy robicie. Weź czaruj sobie naiwniaków, bo mnie nie przekonasz. Każdy klub gejowski ma tzw. dark room. Nie będę tego nawet rozwijał.

   Jak to dobrze dla Ciebie, że hetero mogą robić to samo w aucie pod klubem i jedyne co może ich spotkać, to uśmiech pod nosem przechodzących osób.. O klubach i imprezach dla swingersów słyszał?

   kolego ja mam znajomych gejów. Ja wiem co wy robicie. Weź czaruj sobie naiwniaków

   Kolego ja mam znajomych hetero, większość zdradza swoje żony/dziewicy.. do tego dochodzi roxa, delegacje, itd, itp.. Weź nie czaruj naiwniaków (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  •  

   pokaż komentarz

   @Brother_of_Steel

   Ja twierdzę i powtarzam, że w tym środowisku jest większa skłonność do ryzykownych zachowań seksualnych. I o tym rozmawiaj

   A wiesz, że praktycznie każda osoba lgbt, słyszy o tym, że ryzyko jest większe - bo tacy jak ty ciągle nam o tym przypominają - dlatego częściej się badają i bardziej uważają (statystyka z dupy, na podstawie obserwacji 100% własnych znajomych)

  •  

   pokaż komentarz

   @liquidlight:

   A wiesz, że praktycznie każda osoba lgbt, słyszy o tym, że ryzyko jest większe

   O stary, to znaczy, że chcesz mi wmówić, że jesteście głupsi? Bo fakty (wklejałem) pokazują, że może i wiecie, ale gówno z tą wiedzą robicie. Widocznie lubicie kupę spod napletka wyjmować.

   Kolego ja mam znajomych hetero, większość zdradza swoje żony/dziewicy..

   Kolejny, co mu się myli ryzykowne zachowanie seksualne, ze zdradzaniem, czy w ogóle z rozwiązłością. Czytania ze zrozumieniem się naucz, a potem dyskutuj synku.

  •  

   pokaż komentarz

   @liquidlight: nie dogadamy się, bo jesteś po prostu krętaczem i kłamczuchem