•  

  pokaż komentarz

  Kurdę - w ogóle tego nie rozumiem. Gówniarz z dużą prędkością wjechał w czyjeś auto i zamiast jakiegoś hejtu na jego jazdę, chęci pomocy i tak dalej to lecą komentarze o tym, że auto ofiary było słabe. Plizzz.

  Czy ktoś mógłby zawołać jeśli coś ustalą o sprawcy?

  •  

   pokaż komentarz

   @leburaque: Kurde - a ja w ogóle nie rozumiem jak można nie dbać o swoje życie i jeździć takim samochodem w wątpliwym stanie technicznym. Jak dla mnie jest tutaj współwina, wiec jednego sprawcę masz w szpitalu, drugi uciekł.

  •  

   pokaż komentarz

   @leburaque: @YarpenZid: bo polactwo wychodzi z nich, każdy bierze odpowiedzialność za siebie chcesz jeździć zardzewiałym samochodem to se jeździj byle nie zagrażał innym uczestnikom ruchu i przechodził przegląd , a to czy przy wypadku rozpadnie się na kawałki to powinno ludzi h!! obchodzić, ale to jest polska i ludzie mają te k?!#%%?o we krwi i wpadają na takie pomysły żeby wszystkiego zabronić w imię twojego bezpieczeństwa, idąc tym tokiem rozumowania tych debili to powinno zabronić się jazdy na motocyklach i innych tego typu pojazdach bo przecież w wypadku będzie jeszcze większe ryzyku zgonu niż przy zardzewiałym foresterze, piszą takie niedorajdy potem te swoje wypociny zabronić wszystkiego.

  •  

   pokaż komentarz

   bo polactwo wychodzi z nich, każdy bierze odpowiedzialność za siebie chcesz jeździć zardzewiałym samochodem to se jeździj byle nie zagrażał innym uczestnikom ruchu i przechodził przegląd , a to czy przy wypadku rozpadnie się na kawałki to powinno ludzi h#? obchodzić,

   @ciasteczkowy_otwur: Dodam tylko, że gdyby tym ludziom przyszła ochota, to mieli prawo jechać sobie tą drogą furmanką. I hak komuś do tego.

  •  

   pokaż komentarz

   @leburaque: Bo mają mentalność niewolnika, intelekt małpy i moralność złodzieja. Oni się stawiają na miejscu kolesia w BMW. Po prostu wierzą, że kiedyś będą śmigać M2 za 300 koła i doskonale zdają sobie sprawę, że nie będą jeździć powoli. W domyśle utożsamiają się z bandytą, a ich bandycka natura każe im wierzyć, że jak coś komuś zrobią to nie będzie ich wina. Bo wina jest zawsze słabych - w domyśle biednych i głupich.

   Ten kraj zamieszkują dwa narody. Naród Polski i naród polacki. Polactwo to rak żerujący na zdrowej tkance. Złogi po PRL. Homo sovieticus. Oni są jak chińskie podróbki markowych ciuchów. Niby wyglądają tak samo, ale są uszyci z innego materiału.

  •  

   pokaż komentarz

   @YarpenZid: Ale samochód zgnity tak się nie rozrywa na kawałki. Moim zdaniem ten samochód był spawany z co najmniej 2 części.

 •  

  pokaż komentarz

  Sprawca już pewnie u lekarza psychiatry sobie dorabia historie choroby, będzie grał niepoczytalnego czy tam inną 'pomroczność jasną'... jeszcze wspomnicie moje słowa!

  Jak ten sprawca TEGO WYPADKU.

  Koleś (bandyta) chciał przycwaniakować i ominąć sznurek aut, rozjechał 2 kobiety (jedna zmarła). Znajoma była świadkiem. Bandyta zygzakiem zmieniał pasy z dużą prędkością, ale na koniec 'pas mu się skończył' na pełnym gazie przeciał skrzyżowanie, ściął wysepkę i uderzył w kobiety.

  A teraz najwazniejsze... cwel wyszedł z auta i od razu 'niech ktoś wezwie karetkę BO MAM ZAWAŁ!!!' Czaicie? Nie do kobiet karętkę, tylko do niego! BO ON MA ZAWAŁ!!!!! Chu...ja a nie zawał, cwaniak wiedział że tylko tak się wybroni!

  źródło: wypadek.png

 •  

  pokaż komentarz

  Nie piszcie, że spawany z dwóch, bo tak się generalnie nie robi i nie robiło. Może w latach 90. ktoś uskuteczniał taką c@!#!wą m metodę, ale na pewno nie robili tak ze starym foresterem. Każdy kto oglądał dokładnie tak leciwe auta japońskie wie jedno- nie można kupić takiego auta w przyzwoitym stanie. Rdza zżera wszystko i wszędzie. Najpewniej to było takie auto, którego prawdziwy mechanik by nie wziął na podnośnik, a przegląd oznaczał zapłatę 100 zł za badanie i kolejną stówę dla diagnosty.
  Forester jest zbudowany na nadwoziu samonośnym, tam progi, podłoga i ogólnie cała konstrukcja mają spory wpływ na zachowanie auta. Nawet drzwi stanowią wzmocnienie dla karoserii. Niestety żyjemy w kraju, w którym brak progów czy rude podwozie to norma i diagnosta takie auto puści. A później jest płacz, bo dzwon to zgon.
  I nie piszcie mi o soli na drogach itp., bo w innych krajach też ją stosują i jest ok. To tak jakby narzekać na psujące się zęby, bo cukier. Wystarczy okresowo badać auto i zapobiegać już na wczesnym etapie. Wystarczy raz do roku jeździć na konserwację podwozia i auto po 20 latach potrafi wyglądać jak nowe. Ale w Polsce to niemożliwe, bo Polacy mają typowo wschodnią mentalność, bardzo zbliżoną do cygańskiej- zastaw się a postaw się. Wystarczy niewielka praktyka księgowa, aby zobaczyć jak wygląda zakup auta na firmę w typowej 1os dg- mam dochodu 5k to biorę leasing za 3-4k zł, żeby się pokazać! Podobnie jest wśród osób prywatnych. Kupowanie za ostatnie pieniądze, żeby tylko kurła było jak najnowsze bmw, często z usa w stanie agonalnym. Ale bus musi latać tak samo auto, ma jeździć. A później szukacie aut takich względnie świeżych i nie tanich, 6-7 lat i powiedzmy 50-70k zł i co? I 90% aut to złomy, które już powinny mieć problem z przejściem przeglądu. U nas to 90% a np. za Odrą takich aut prawie nie ma, nie licząc komisów śniadych panów. Już nie mówiąc o Skandynawii, w której o auta się dba. Tylko tam jak ktoś zarabia dobrze to nie musi się pokazywać w nowym bmw albo ałdi, tam nie ma takiej murzyńskości wśród ludzi jak u nas.

 •  

  pokaż komentarz

  Znowu miło zobaczyć rodzinne strony ;) Ile razy jeszcze w tym roku? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  Człowiek tylko wyjedzie i co po chwila jakieś akcje. To Mercedes się pali, to Subaru się rozpada. Co będzie następne?
  Aż boję się pomyśleć xDD
  Bolesławiec, ah ten Bolesławiec (╥﹏╥)

 •  

  pokaż komentarz

  Jestem ciekaw z ilu pojazdów było te Subaru spawane.....