•  

  pokaż komentarz

  Jak zniszczyć mężczyznę - cisza
  (Hipotetycznie) Jak zniszczyć kobietę - kwik, krzyk, patriarchat

  (╯°□°)╯︵ ┻━┻

 •  

  pokaż komentarz

  Panowie (szczególnie ci młodsi), nie dajcie się straszyć głupotami bo skończycie na fapowaniu a rodzina to całkiem fajna sprawa. Po prostu omijajcie szerokim łukiem idiotki, nie bierzcie się za 10/10 (w statystyce zawsze odrzuca się skrajne wartości), obserwujcie relacje rodzinne u kandydatki - w szczególności matkę - szukajcie objawów maskowanej patologii jak również chorób genetycznych, psychicznych i geriatrycznych. Na pierwszej randce szybka selekcja - spóźnia się 30 minut, nie proponuje że zapłaci za siebie (nie mówię że ma płacić ale ma proponować), grymasi, próbuje narzucić swoją wolę ? Do widzenia.
  Powodzonka życzę. Świat faktycznie trochę wujowy się zrobił ale nadal większość kobiet to normalne i fajne istotki.

  •  

   pokaż komentarz

   @Luki_78: Czemu mialbym placic za kobiete?

  •  

   pokaż komentarz

   @Luki_78: Szkoda, że na wychowaniu do życia w rodzinie chłopaków tego nie uczą.

  •  

   pokaż komentarz

   spóźnia się 30 minut, nie proponuje że zapłaci za siebie (nie mówię że ma płacić ale ma proponować), grymasi, próbuje narzucić swoją wolę ? Do widzenia

   @Luki_78: sam obecnie swojej dziewczynie pokazywałem jak to rok temu jeździłem po 4 gwiazdkowych hotelach co weekend, a ona kiedy ją zabiore... to powiedziałem że mozemy jechać nawet za tydzień ale płaci za pół pokoju, to się jej odechciało jechać xD
   to jest okrutne ale facet musi znać swoją wartość, a kobieta musi znać swoje miejsce...

   facet może płacić za wszystko swojej żonie albo w ostateczności narzeczonej, a nie dziewczynie której prawie w ogóle nie zna

   chyba że ktoś chce być beta samcem to prosze bardzo ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Luki_78: Brzmi dobrze. W praktyce, nie jest takie łatwe rozpoznanie prawdziwej twarzy kogoś, kto jest wyżej na szczeblu ewolucyjnym pod względem inteligencji emocjonalno społecznej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Luki_78: tu jeszcze należałoby zwrócić uwagę, by kobieta nie miała dziecka z poprzedniego związku. Sam byłem mniejszym lub większym świadkiem rozpadu związku 29letniego typa z babą która miała 34 lata po 3 latach. Baba od początku wiedziała, że typ ma dziecko, w dodatku jest w separacji/w trakcie rozwodu. Ona (ta nowa) była zapalnikiem, by tą sprawę rozwodową ruszyć. Gość myślał, że ma już ułożone życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a babie przypomniało się po 3 latach, że w sumie widzenia z dzieckiem nie wyglądają tak, że on będzie schodził pod klatkę na dół i ona to dziecko siłą rzeczy i tak i tak będzie widzieć. Mi też poszła jakiś czas temu relacja. Niby pod pretekstem, że napisałem na fejsbuku w komentarzu, że 9 najbogatszych kobiet na 10 to rozwódki i wdowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Panie, co to za hurr durr było, że ja kobiet nie szanuję, wówczas, gdy ja tylko podałem statystyę. Ostatnio spotkałem takiego koleżkę z gimnazjum jeszcze. Trochę pogadaliśmy, bo sytuacja zmusiła nas do wspólnego czekania. Jego dziewczyna/narzeczona chciałą studiować, na co nie pozwalała jej sytuacja rodzinna. Jego rodzice powiedzieli, że niech sobie idzie studiować, dadzą jej nawet 3k stypendium na miesiąc. Chłop z bogatej rodziny, mówi, że mieszka w mieszkaniu za bańkę. Jak usłyszała hasło intercyza ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) resztę dopowiedzcie sobie sami.

   A co do 'płacenia za siebie' - zgadzam się. Baba, jeszcze na pierwszej randce, jest praktycznie nikim i nie ma powodów, by jej cokolwiek stawiać. Jeżeli dobrze spędziłeś czas i masz ochotę postawić - nie ma w tym nic złego. Ale jak baba robi wyrzuty, że nie postawiłeś, to niech sp%%#??%a. W końcu - ona wieczorem też by nie stawiała, więc po co afera? To nie jest dziecko z Afryki, żeby jej kupować ciuchy i jedzenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Luki_78: LOL może sobie zatrudnie konsultanta bo ten proces rekrutacyjny mnie przerasta.

  •  

   pokaż komentarz

   @Luki_78: Mam wrażenie, że jednak skreśliłeś większość kobiet. A już na pewno większość dla przeciętnego, niezbyt atrakcyjnego bety.

  •  

   pokaż komentarz

   @Luki_78: jeszcze kwestia byłego/byłych. Co prawda to niezbyt temat na pierwsze spotkanie, ale to jak dziewczyna wypowiada się o byłym i jaki ma do niego stosunek bardzo dużo o niej mówi.

   I też złota zasada (sam tego doświadczyłem): jak laska zdradza swojego chłopaka z tobą, to potem będzie zdradzać ciebie z twoim następcą.

 •  

  pokaż komentarz

  A wy co spermiarze, dalej poniżecie siebie i godność człowieka pod zdjęciami jakiejś świni w rajtach ? xDD

 •  

  pokaż komentarz

  Tylko że takie łatwe niszczenie mężczyzn przez oskarżenia z dupy nie będzie trwać wiecznie. Już ostatni przykład z oskarżeniami wzgl. kandydata do sądu najw. USA pokazały że coraz więcej ludzi ma to w dupie i nie zatrzymało to jego nominacji (sprawa Brett Kavanaugh).

  •  

   pokaż komentarz

   @mbn-pl: Naiwny. Większość mężczyzn będzie niszczona nadal, bo są naiwnymi idiotami, wykastrowanymi biernymi ofiarami. Od kiedy pamiętam kobiety wykorzystywały przy rozwodach wszystkie chwyty, łacznie z oskarżeniami o gwałt, pobicie, znęcanie, nękanie, molestowanie dzieci (tak, córki były nakłaniane do fałszywych oskarżeń, że tata ich dotykał) i było to lata przed metoo.

   Ten sędzia był za gruby żeby utonąć, ale każdego zwykłego faceta zniszczysz banalnie łatwo, a potem stado zidiociałych wykopków jeszcze będzie wyzywać sąd, że śmiał zwyrola uniewinnić. Każdy i tak swoje będzie wiedział.

  •  

   pokaż komentarz

   @MinisterPrawdy:

   ... Od kiedy pamiętam kobiety wykorzystywały
   ale czasy się zmieniają, dawniej kobieta praktycznie nic nie miała z takiego oskarżenia - bo nawet jak zboka ktoś złapał była już towarem "trefnym" któremu ciężej było znaleźć męża. Więc praktycznie każde oskarżenie było prawdziwe.
   Teraz się zrobiło z tego maszynkę do szantażowania facetów i powoli ludzie to ogarniają. To pokolenie które dzisiaj rządzi w biznesie i polityce już się raczej nic nie nauczy, ale za 1-2 dekady będziemy nową rewolucję obyczajową i się eldorado oszustkom skończy.

 •  

  pokaż komentarz

  I tak więcej kobiet czyta " Wąsik kobiecy - poznaj przyczyny i dowiedz się jak się go pozbyć".
  He he.