•  

  pokaż komentarz

  Kobieta ma ciężko przy rozwodzie? A to ci historia. Porwania rodzicielskie? Kto najczęściej porywa dziecko, jak nie kobieta, która odcina dziecko od ojca. Czemu porywają ojcowie? Bo nie widzą innej możliwości bycia z dzieckiem, który świadomie jest od ojca odcinany przez matki. O co tu chodzi? Kim ta pani jest? Co tu się odjaniepawla?

 •  

  pokaż komentarz

  Jeśli to ta ze zdjęcia bo ja ją dyskryminuje ze względu na wagę

 •  

  pokaż komentarz

  Kobiety uwielbiają użalać się nad sobą i gloryfikować swoje nieszczęście. Widać to po dysproporcji samobójstw i prób samobójczych u kobiet i mężczyzn. Ale jak mężczyzna potrzebuje pomocy, to już nie ma się do kogo udać... Kobieca ofiara jest czymś co media, sądy i internety kochają, a mężczyzna "przecież twardy jest i na pewno jakoś da sobie radę", albo... "Na pewno sobie na to zasłużył"... Zresztą nic nowego

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   Kobiety uwielbiają użalać się nad sobą i gloryfikować swoje nieszczęście. Co najlepiej widać na tym portalu, gdzie stada kobiet narzekają na swój żywot, "przegryw" i ogólnie jedno wielkie zniewolenie i uciśnienie. A nie czekaj to faceci tu siedzą. A kobiety często wyrażają swoje emocje dlatego sobie ulżą chociażby, jak facet się do nikogo nie odzywa bo przecież wyśmieją to jest jak jest. >Ale jak mężczyzna potrzebuje pomocy, to już nie ma się do kogo udać... A co psycholog odmawia przyjęć mężczyznom? Ciekawe, mężczyźni narzekają na to, że nie mają do kogo się zwrócić a jednocześnie sami sobie najwidoczniej odmawiają pomocy bo przecież nie muszą zwracać się do kobiet. Tylu tu pisze, że kobiety niby znajdują pocieszenie u koleżanek. A gdzie są wykopków koledzy, znajomi, przyjaciele? Facet facetowi facetem? Może lepiej sie zastanowić czemu sami siebie macie w d..... bo pomoc psychologiczna niezależnie od płci u nas leży i kwiczy.

   @Persil_w_gelu: