•  

  pokaż komentarz

  Wszystko się zgadza tylko szykują się do tej wojny ciut dłużej, gdzieś od 1945 xD

  •  

   pokaż komentarz

   @amath: Co by nie mówić o Rosji, naszej historii z nimi i ich dyplomacji zagranicznej, to ostatnio zacząłem się zastanawiać czy aby masowy najazd ukraińców do nas nie będzie wykorzystany do prowokacji ruskich w stronę Polski, a odpuszczeniem Ukrainie. Pójdzie jakiś nakaz wydalenia z naszego kraju jakiegoś Iwana Iwanowicza od Kremla,bo terrorysta itd, ktoś odmówi, bo nie ma np takiego obowiązku, a ruskie będą mieć pretekst,żeby psuć stosunki dyplomatyczne z nami. Albo jeszcze inaczej. Od c!$$# agentów fsb przeniknie do nas, a zdemaskowani powiedzą,że inwigilują uciekinierów z Ukrainy. Nasi goście z ukrainy sp?%!#!?ą do niemiec, a my z ruskimi będziemy się nap$!%#%!ać, bo tak miało być, tak ktoś to sobie wymyślił. Ruskich bardziej szanuję od ukraińców. Ci pierwsi bynajmniej nie sp?%!#!?ili ze swojego kraju, w którym zostawili swoje rodziny w czasie wojny.

  •  

   pokaż komentarz

   @amath: Dodatkowo ostatnio naszła mnie myśl właśnie na temat naszych południowo - wschodnich sąsiadów. W praktycznie każdym mieście u nas jest ich dziesiątki. Mieszkają razem, w skupisku często po kilkunastu, kilkudziesięciu. My, jako obywatele całkowicie rozbrojeni, oswoiliśmy się z sąsiadami z jednej ulicy. Mówią dzień dobry. Nie rozrabiają. Nagle na dany znak, o którym doskonale wiedzą, bo po to tu przyjechali, wyciągają ze swoich szafek w pokojach pracowniczych hoteli AK-47, granaty itd i znając "możliwości" swoich sąsiadów z bloku obok, domu,stodoły, atakują zaczynając od np naszych rodaków, którzy są zagrożeniem w razie pójścia na front, tj pierw idziemy do bloku numer 9, bo tam mieszka Seba,Mati,Karol i weźmiemy ich z zaskoczenia,bo mogą wyskoczyć na nas z nogami od krzeseł, a ci spod 10 to blok seniora, który nam nie zagrozi.Zwróćcie uwagę. Dzielnica miasta np stutysięcznego naszego kraju. Zamieszkała przez 5 tyś rodaków, a 500 ukraińców. Jako rozbrojeni nie mamy żadnych szans, a oni w jedną dobę zajmują nasze ziemie, wybijając przy tym 3/4 narodu.

  •  

   pokaż komentarz

   @amath: Poza tym coś tam u nich jest grubymi nićmi szyte. Muszą mieć pozwolenia na pobyt u nas, które wydawane są u nich w kraju. W kraju, który rzekomo pogrążony w wojnie. Kraju, który te pozwolenia wydaje im, w większości bardzo sprawnym fizycznie, bez mrugnięcia okiem. Kraj, który potrzebuje takich jak oni, nie wydał by pozwolenia na wyjazd, pracę za granicą, przeprowadzkę, potencjalnym dodatkowym karabinem, który obroni ich rząd, kraj. Chuj, niech jadą. Zostaną ich rodzice,dziadkowie. Nasz kraj rozjadą i zrównają z ziemią,ale oni będą bezpieczni i z groszem w kieszeni, bo u nas nie ma roboty. ....aha. Jeszcze jedno. Znając możliwości i wszechobecną korupcje w Rosji jak i na Ukrainie, gdzie każdy może zrobić sobie dokumenty za 50 dolarów i być w kilka godzin Marianem Nowakiem, Polakiem. W rzeczywistości nikt z nas nie jest w stanie odróżnić ukraińców od ruskich, bo są prawie identyczni oraz język mają ten sam lub bardzo zbliżony do siebie.

   To tylko moja taka chora myśl, tzw najgorszy scenariusz, lecz musicie mi przyznać rację,że to, co napisałem ma jakiś sens? Pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @KokainowyKowboj: Tak to jest chora myśl xD

   Dlaczego w ogóle polaczki uważają, że Rosja chce nas atakować xD dajecie się tak samo manipulować jak rosyjskie społeczeństwo, które cały czas myśli, że zachód ma zamiar ich zaatakować i zniszczyć xD

 •  

  pokaż komentarz

  Chyba za wszy ta wojna. Rosja to bankrut.

 •  

  pokaż komentarz

  Trzech największych graczy na planszy przygotowuje się do konfliktu pełnoskalowego.

  Poza tym.
  Jak to kiedyś określił pewien człowiek, może słusznie, może nie. Rosja jest przedstawicielem Cywilizacji Turańskiej. Musi prowadzić wojnę, lub przygotowywać się do niej. Inaczej się zapadnie.

 •  

  pokaż komentarz

  ... na szczęście jest Kapitan Szwecja !!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: 1498229260_rm3fjz_fb_plus.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Akurat Rosja ma wszelkie podstawy ku temu by się zbroić.Z jednej strony Chiny z ich chrapka na ziemie wschodnie, które już ekonomicznie przejmują, a z drugiej coraz bardziej agresywne działania USA w Polsce, na Ukrainie, Białorusi, Rumuni itd. itd.