•  

  pokaż komentarz

  Media milczą w tej sprawie a niewinnie ludzie są wciąż mordowani.

  •  

   pokaż komentarz

   @RePORterWorld: Nie wstyd ci promowac takiej gównostrony?

  •  

   pokaż komentarz

   @John_archer: Nie wstyd ci gówniarzu bronić rasistów?

   Oczywiście, że ci nie jest wstyd. Syjonistyczni Żydzi ani wstydu ani honoru nie mają. Oni mają tylko swoje geszefty...

   Na szczęście jeszcze istnieją - choć bardzo nieliczni Żydzi - którym wojenna propaganda Izraela nie zrobiła wody z mózgów. http://szkola-filozoficzna1gb.5v.pl/chomsky.html

   źródło: talmud-kampf.JPG

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wstyd ci gówniarzu bronić rasistów?

   @WolnyLechita: Co ty gówniarzu pierdzielisz kogo ja niby bronię? Odnoszę się tylko do piramidalnych idiotyzmów jaki masa na tej stronie dla foliarzy. Wstyd k??@a takie idiotyzmy wypisywać.

   Smugi Chemtrails zawierają środki psychoaktywne oraz antygen, będący formą szczepionki w aerozolu.
   W wieże WTC nie uderzyły samoloty, to były hologramy. Ostatnia szansa, by się w końcu ocknąć.


   Były pilot CIA oświadczył, że na Księżycu żyje ponad 250 mln ludzi

   Litości...

  •  

   pokaż komentarz

   @John_archer:
   Nawet gdybym cię rasisto opluł - to i tak byłby to dla ciebie niczym nieuzasadniony zaszczyt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   AUDIENCJA SKOŃCZONA. (Za otrzymane napomnienie nie musisz dziękować.)

   źródło: slowianin.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @WolnyLechita: A weź spadaj oszołomie. Wielki Lechita z koziej dupy się znalazł.

  •  

   pokaż komentarz

   Ktoś tu coś napisał? Eeee... Wydawało mi się chyba tylko - bo mi od tego syjonistycznego, propagandowego, polakożerczego smrodu już w głowie zawraca. ...pewnie jakiś gówniarz talmudycznego bąka puścił, że aż w oczy szczypie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Mirek Gozd 23 wrzesień o 21:11 fragmenty z talmudu:

   1/ Błagamy Cię o Panie, wytrać wszystkich nieprzyjaciół twojego narodu. – Synagoga Judaica. s. 212
   2/ Nauki Talmudu są ponad wszelkimi innymi prawami. Są one ważniejsze niż prawa Mojżesza. – Babbi Ismael, R. Chjamber i inni rabini.
   3/ Nauki Talmudu są ponad wszelkimi słowami żywego Boga. Sam Jachwe zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie. Komentarz rabina Menechema do Piątej Księgi.
   4/ Jechowa studiuje Talmud na stojąco ze względu na szacunek dla tej księgi. – Tract Mechilla.
   5/ Gorszą rzeczą jest kwestionować słowa rabinów niż słowa Tory. – Michna Sanhedryn 11, 3
   6/ Zabronione jest ujawniać sekrety prawa (Talmudu) Kto to czyni, staje się winnym tak, jakby zniszczył cały świat. – Jekut Chadasz 17, 3
   7/ Jeśli goj studiuje Talmud, a żyd mu w tym pomaga, obydwaj zasługują na śmierć. – Sanhedryn 59 a.
   8/ Przekazywanie gojowi wiedzy o naszej religii oznacza skazywanie na śmierć wszystkich Żydów, ponieważ zapoznanie gojów z tym co my uczymy o nich, może spowodować jawne zabijanie nas. – Libre Dawid 37.
   9/ Jeżeli Żyd wezwany jest do wyjaśnienia ksiąg rabinackich, powinien przekazywać tylko fałszywa wyjaśnienia. Ktokolwiek naruszy to rozporządzenia, winien być skazany na śmierć. – Libre Dawid 37.
   10/ Żyd powinien i musi przysięgać fałszywie, jesli pytany jest przez gojów, czy nasze księgi zawierają coś przeciwko nim. – Szaaloty Utszabot.
   11/ Żydzi są istotami ludzkimi. Natomiast inne narody świata nie są istotami ludzkimi, ale bestiami. – Baba Mercia 114,6.
   12/ Kiedy przyjdzie Mesjasz, Każdy Żyd będzie miał 2800 niewolników. – Simon Hadderson, fol, 56-D
   13/ Jahwe stworzył nie-Żydów w postaci ludzkiej, aby Żyd nie czuł się źle, że jest obsługiwany przez bestie. Nie-Żyd, jako zwierzę w postaci ludzkiej, skazany jest na służbę Żydowi we dnie i w nocy. – Midrasch Talpioth, p. 225-L
   14/ Skoro król Mesjasz się ukaże, rozpocznie okrutną wojnę przeciw gojom, zabijając ich masowo. Będzie mówił do Żydów: Ja jestem Królem Mesjaszem, na którego czekaliście. Zabierajcie gojom srebro i złoto. – Josiach 60, 6.
   15/ Trzyletnia dziewczynka goja może być gwałcona przez Żyda. – Aboda Sarach 37 a.
   16/ Żyd może gwałcić dziewczynkę nie-Żydówkę, ale nie może ją poślubić. – Gad. Sachs. 2.2.
   17/ Żyd może robić z nie-Żydówką, co mu się tylko podoba. Może ją traktować jak kawałek mięsa. – Nadrine 20, B.
   18/ Żyd może nadużywać nie-Żydówkę, udając wobec niej jakoby to było normalne. – Majmonides, Jak. Cheseka 2,2.
   19/ Jeśli goj zabije goja lub Żyda, jest za to odpowiedzialny. Ale jeśli Żyd zabije goja nie jest za to odpowiedzialny. – Tasefta, Aboda, Zarta 8.5.
   23/ Żyd może gwałcić, oszukiwać i fałszywie przysięgać, ale musi to robić tak, aby jego czyny nie wyszły na jaw i aby Izrael przez to nie ucierpiał. – Schulchan Aruch Jore Dia.
   24/ Żyd może goja obrabować, może go oszukać w rachunku, jeśli goj się w tym nie zorientuje. – Schulchan Ar., Ch. Hamishpat 343.
   25/ Jeśli Żyd wezwany jest przez goja do sądu jako świadek przeciwko Żydowi, a może tego uniknąć, ma się od tego wymówić. Ale jeśli Żyd wzywa do sadu Żyda przeciwko gojowi, zawsze może być świadkiem. – Schulchan Aruch Hamiszpat 8.
   26/ Na dom goja należy patrzeć jak na pomieszczenie dla bydła. – Tosefta Erubin III.
   27/ Jak rozumieć słowo rabunek. Goj ma zabronione rabować, zabierać kobiety, niewolnice Gojowi, czy Żydowi. Natomiast Żydowi wolno to czynić w stosunku do gojów. – Tosefta Abda Zora VIII 5.
   28/ Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle. – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.
   29/ Jeśli Żyd doniesie do władz gojowskich, że drugi Żyd ma dużo pieniędzy, i ten drugi Żyd poniesie jakies straty pieniężne z tego powodu, Żyd donosiciel powinien mu te straty wynagrodzić. – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 388
   30/ Ci którzy nie uznają Tory i Proroków, powinni być zabici. Jeśli ktoś ma władzę zabić ich mieczem, powinien to uczynić. A jeśli nie można zabić ich oficjalnie, powinni być zabici podstępem. – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 426, 5.
   31/ Wszystkie nasz przyrzeczenia, przysięgi, obietnice uważajmy za nieważne, nieistniejące. Nasze przysięgi i przyrzeczenia nie mają żadnej mocy wiążącej nas. – Schulchan Aruch, Edit I 36.
   32/ Cokolwiek Żyd potrzebuje do wykonania obrzędów kościelnych nie może być zrobione przez goja, tylko przez Żyda, ponieważ to musi być wyprodukowane przez istoty ludzkie. – Schulcha Aruch Orach Chaim 14, 20, 32, 33, 39.
   33/ Żydówka jest obowiązana pomóc swojej matce także w Szabat, ale nigdy nie wolno jej pomagać kobiecie nie-Żydówce, ponieważ nie-Żydówka ma być traktowana jak zwierzę. – Schulchan Aruch Orach Chaim 330.
   34/ W czasie święta Cholhamoed zabronione jest dokonywanie spraw biznesowych. Ale dozwolone jest wtedy oszukać goja, ponieważ oszukiwanie gojów podoba się Bogu w każdym czasie. Schulcha Aruch Orach Chaim 539.
   35/ Zabronione jest Żydom oszukiwać swoich braci. Odnosi się to tylko do Żydów. Natomiast wolno oszukiwać gojów. Biblia mówi: Nie będziesz oszukiwał twojego brata. Ale nie-Żydzi nie są twoimi braćmi. Jak wyżej powiedziano, są gorsi niż psy. Aruch Choszen, Himiszpat 227.

   Powyższe talmudyczne zasady postępowania mówią najlepiej, czego można spodziewać się od ludzi ukształtowanych na tych zasadach.

   źródło: Dziecioł.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @WolnyLechita: Niedawno straszyli Koranem i szariatem na wykopie teraz Talmudem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz: Widzisz jakąś istotną różnicę pomiędzy Koranem a Torą i Talmudem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   To wszystko są "intelektualne" koncepty światopoglądowe, pochodzące ze wspólnego, "kulturowego" pnia dzikich koczowników, handlarzy-lichwiarzy, erotomanów, patologicznych kłamców, rabusiów i pastuchów z Lewantyńskiego Półksiężyca. Przecież Żydzi i Arabowie modlą się do dokładnie TEGO SAMEGO, wspólnego, plemiennego bożka...

   źródło: YHWH.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @WolnyLechita: A ty do kogo się modlisz? O ile wiem Jezus Chrystus pochodził z tego samego kulturowego pnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz:
   ...nawet Watykańczycy (mieniący się być Polakami-katolikami) TAKŻE się do niego modlą - dzięki inicjatywie cesarza Konstantyna, który ubogacił syjonistyczny rasizm o rzymski zamordyzm.

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz: Ja się nie modlę. Ja myślę - ale tobie tego nie polecam. To jest męczące i w dzisiejszej sytuacji dość ryzykowne zajęcie.
   http://szkola-filozoficzna1gb.5v.pl/

   źródło: furta1.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @WolnyLechita: Dla mnie się ludzie mogą modlić do kogo chcą nie mam nic przeciwko czy to żydowski król, arabski kupiec czy pół litra wódki.

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz: ...to zupełnie tak samo jak ja!

   Słowianie (w tym rdzenne PoLachy - "Polacy") nigdy nie brudzili sobie rąk misjonarstwem. Nigdy i nikogo nie nawracali ani siłą ani też podstępem na własną wiedzę. Właśnie na WIEDZĘ (w jej starożytnym kształcie) - bo byli zorganizowani w NAJSTARSZEJ NA ŚWIECIE proto-demokracji wiecowej. Żadna wiara Ich zupełnie nie interesowała - tylko właśnie wiedza.
   http://www.lechici-filozofia2001.ugu.pl/karta1.html
   Niestety, byli u nas zdrajcy, którzy postanowili się zaprzedać...
   Teraz większość woli wierzyć - zamiast wiedzieć. Trudno. Ale mnie to nie kręci...

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz: Wprawdzie Jezus był Żydem, ale pamiętaj, że to Żydzi Go zabili.I pamiętaj, że cudzymi rękami!

 •  

  pokaż komentarz

  to tak w ramach negacji oczywistego faktu, ze "żydzi rządzą światem" - jaki inny kraj mógłby przeprowadzać legalną eksterminację cywilnej ludności? przy wsparciu międzynarodowych organizacji, które jedyne co robią to kiwanie paluszkiem dla PRu?

 •  

  pokaż komentarz

  globalne-archiwum.pl
  xDDDD Kto to czyta?

 •  

  pokaż komentarz

  Żydzi są najwierniejszymi uczniami Adolfa Hitlera. Netanyahu całymi garściami bierze pomysły niemieckich oprawców w sprawie ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej, tylko że ten morderca stosuje je wobec Palestyńczyków. Mam nadzieję, że Iran zdąży...