•  

  pokaż komentarz

  ...Skoro wszyscy wrogowie żydów należeli do zupełnie różnych ras, mieszkali w odległych krajach, podlegali zupełnie różnym prawom, kierowali się różnymi pryncypiami, mieli różną moralność, różne zwyczaje – te wszystkie zasady społeczne, niepozwalające niczego ocenić w ten sam sposób – toteż główna przyczyna antysemityzmu zawsze leżała w samym Izraelu, a nie w tych, którzy przeciwko niemu walczyli.”…

  •  

   pokaż komentarz

   @Klosinski:
   Więc twierdzisz, że antysemityzm jest prawidłowym zachowaniem?

  •  

   pokaż komentarz

   główna przyczyna antysemityzmu zawsze leżała w samym Izraelu

   @Klosinski: Zastanawiałem się nad tym. A może po prostu żydzi jako bardzo inteligentny naród wybijają się w każdym społeczeństwie i inni nie mogąc konkurować robili to co robili?
   To takie moje przemyślenia, nie wiem czy słuszne.
   Pomijając przywary żydów to znaczny procent wszystkich wybitnych jednostek to wlaśnie żydzi. Skoro bywają najlepsi w dobrych rzeczach to i w złych też.

  •  

   pokaż komentarz

   @Deykun Historia tak twierdzi i dzisiaj widać, że ma rację.

  •  

   pokaż komentarz

   @Deykun: ,,prawidłowym" - a co byłoby przeciwie:stwem antysemityzmu? - filosityzm, żydofilia, itp. Przyzwoici tego nie oczekują, tylko zostawiają innych w wolności od siebie, w świętym spokoju. A jak ktoś ma jakieś przewagi nad innymi, i je wykorzystuje ze stratą dla owych innych - to jako antyspołeczny, antytutejszy, ksenofobiczno-rasistowski egocentrycnny wróg jest przepędzany. I spoko.

  •  

   pokaż komentarz

   @Luks_x Jeżeli lichwe, kombinatorstwo i szkodzenie swoim gospodarzom nazywasz inteligencją to chyba bliżej takiej inteligencji do zwierzęcych instynktów, a nie ludzkiego pożytecznego współistnienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Luks_x: tak się kiedyś zastanawiałem. Żyją w raczej homogenicznych grupach. Wspierają się, są uzdolnieni choć tu akurat spotkałem się z opinia ze wypychają swoich a zamykają drogę dla obcych. Taka sytuacja z Sorbony, 90% miejsc na kierunkach medycznych to wlasnie nazwiska żydowskie. I teraz ciężko powiedzieć czy to ze względu na ich niewątpliwe talenty czy tez promują swoich. Wiem z opowiadań francuzow ze ciężko się tam załapać. Z drugiej strony jeśli chodzi o dentystów to mam same dobre wspomnienia. Gabinety jak w Star Trek, potrzeba prześwietlenie zęba czy tez panoramiczne całej klawiatury to robi ci to na fotelu itp. Natomiast wqrwia niemiłosiernie ze od piątku popołudnia do końca weekendu zapomnij o wizycie. A ze 90% gabinetów to oni wiec w razie W jest problem.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli lichwe, kombinatorstwo i szkodzenie

   @Klosinski:
   Pierwsze w dzisiejszym świecie to już nie zarzut, bo cały świat robi tak samo. Widać sposób jest dobry i już powszechnie akceptowalny
   Drugie to na pewno nie zarzut.
   Szkodzenie. Hmmm trudno mi powiedzieć. Musiałbyś doprecyzować o co chodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Niejako pasożytując na tych społeczeństwach.

   @MegaJM: Często słyszę o pasożytnictwie, jednak znów wracam do telentu i inteligencji. Oni są najlepsi w większości rzeczy jak pisałem i w dobrych i złych. Co nazwisko żydowskie to wysokie stanowisko i uznanie. Skoro ktoś jest wybitnym malarzem to deklasuje innych to nikogo nie dziwi. Wybitny żydowski bankier będzie postrzegany już jednoznacznie źle i to może wpływać już na wszystkich postronnych.
   By takie rzeczy rozstrzygać to trzeba by wziąć pod uwagę np 10 bankierów żydowskich i 10 innych i sprawdzić jak prowadzą swoje interesy i która grupa bardziej drenuje klientów i jest bardziej bezwzględna,
   Mnie zapadło w umyśle jak moja babcia opowiadała jak u nich pomagali sklepikarze w czasie wojny. Mówiła, że żyd dał i przyszedł po kasę, a polak nie dał wcale.
   Często słyszę złe rzeczy o żydach, ale z reguły to są oklepane slogany bez konkretów.
   Jaka jest prawda to nie wiem. Chętnie bym coś przeczytał, jakieś opracowania, badania, ale takie bez uprzedzeń tylko ot naukowa analiza.

  •  

   pokaż komentarz

   @Luks_x: Fakty są takie: Polacy stoczyli ponad 350 bitew w obronie ojczyzny - miliony ofiar i 40 milionowy kraj w sercu europy; żydzi byli wyganiani prawie 350 razy - miliony ofiar i 10 milionowy kraj na zadupiu nowoczesnego świata.

  •  

   pokaż komentarz

   A może po prostu żydzi jako bardzo inteligentny naród wybijają się w każdym społeczeństwie @Luks_x jeśli by byli tak inteligentni to w końcu by założyli własne państwo, które by było światowym hegemonem i podporządkowaloby sobie inne kraje, tak jak... ! USA ! oh wait! ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @Klosinski Hmm, coś jak pasożyty w żyjącym organizmie???

  •  

   pokaż komentarz

   @crowbar: Historię mieli kiepską. A kraj założyli, w kiepskim (delikatnie powiedziane) miejscu i radzą sobie znakomicie. Czy wcześniej byli w stanie to zrobić? Nie wiem, nie jestem w stanie powiedzieć.
   Co do ich inteligencji to raczej nie ma co do tego wątpliwości i moim zdaniem nigdy nie było.

  •  

   pokaż komentarz

   Typowa rozmowa na portalu wykop.pl o tym czy i w jakim stopniu Żydzi są pasożytami.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @Klosinski: Poprawiłbym że nie w Izraelu a Izraelczykach. Bo kraj jako taki nikomu nic winny nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  •  

   pokaż komentarz

   @Klosinski:
   Więc twierdzisz, że antysemityzm jest prawidłowym zachowaniem?
   @Deykun: nie, antysemityzm jest wypracowanym zachowaniem poprzez obserwacje rzeczywistości i zachowań innych ludzi :)

  •  

   pokaż komentarz

   ...Skoro wszyscy wrogowie polaków należeli do zupełnie różnych ras, mieszkali w odległych krajach, podlegali zupełnie różnym prawom, kierowali się różnymi pryncypiami, mieli różną moralność, różne zwyczaje – te wszystkie zasady społeczne, niepozwalające niczego ocenić w ten sam sposób – toteż główna przyczyna antypolonizmu zawsze leżała w samym państwie polskim, a nie w tych, którzy przeciwko niemu walczyli.”…

   @Klosinski: no więc my przeprośmy za rozbiory, Wołyń i okupację a Zydzi za Holokaust i wypędzenia

  •  

   pokaż komentarz

   @Deykun: jak wszystkich wk!!@iasz w koło, to wina leży w tobie, a nie we wszystkich innych

  •  

   pokaż komentarz

   radzą sobie znakomicie

   @Luks_x no nie wiem czy tak znakomicie. Stracili państwo w VIII w p.n.e. i odzyskali dopiero w XX n.e.

  •  

   pokaż komentarz

   @Luks_x: judejczykowie to najbardziej roszczeniowa nacja żyjąca na kuli ziemskiej. Taki wniosek zostanie poparty przez każdego kto zna ich historię. Mogę podać parę tytułów które warto przeczytać; "W przededniu" Bernarda Wassersteina, "Żydzi, Świat, Pieniądze" Jacquesa Attali, "Szpiedzy Mossadu i tajne wojny Izraela" Dana Raviva, "Mojżesz i Ksawery" Mieczysława Pruszyńskiego a na podsumowanie "Zapomniany Holokaust"Richarda C. Lukasa. to tak na początek. Miłej lektury. Po przeczytaniu chętnie podam następne tytuły.

  •  

   pokaż komentarz

   @Luks_x: Przyczyna leży nie w wyjątkowej inteligencji żydów , ale w monopolizowaniu pewnych sfer życia publicznego , i poprzez ustanowienie korzystnych dla nich praw , blokowanie dostępu innym grupom społecznym .Przykład masz pod bokiem , w Polsce , środowisko prawnicze . Hermetycznie zamknięte .

  •  

   pokaż komentarz

   @Luks_x: Ta ichniejsza "mądrość" to fikcja, bujda na resorach. Określenie stworzone na potrzeby wyniesienia ich na piedestał... Jeśli już to są dobrze zorganizowani, ale to nie czyni ich mądrymi bardziej niż innych ludzi.
   Śmiem twierdzić że jest wręcz odwrotnie. Ich "mądrość" to umiejętność manipulacji, odwracania kota ogonem, wykorzystywania i żerowania na słabszych i ułomnych. A jeśli mają już siłę sprawczą uciekają się do szantażu, zastraszania i eliminacje wrogów. Niby tacy mądrzy a przez 2000 lat niczego się nie nauczyli, nadal są zakałą tego świata. Nie wyciągnęli żadnego morału z licznych lekcji... Ukatrupili Jezusa Chrystusa, który chciał ich naprostować... ehhh szkoda gadać.

   źródło: W@VRW.png

  •  

   pokaż komentarz

   @Naturmensch: sęk w tym, że to prawda (i w jednej i w drugiej wersji)

  •  

   pokaż komentarz

   @Deykun: a Ty jak twierdzisz? Jaka powinna być nasza reakcja?

  •  

   pokaż komentarz

   @Luks_x: wybijają się , bo są bezwzględni
   przykład wczoraj i dzisiaj
   no i jeśli wybitna jednostka ma choć kropelkę krwi żydowskiej to jest Żyd z krwi i kości
   jeśli łajza, pijak i głupek to Polak, tak jest na amerykański filmach

  •  

   pokaż komentarz

   @Klosinski: Izraelu? Przecież to państwo istnieje stosunkowo od niedawna ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Deykun: nie, on jest konsekwencją, jeśli gość pluje na gospodarza i robi do jego domu, to nawet najlepszy gospodarz w końcu traci cierpliwość...

  •  

   pokaż komentarz

   @Luks_x:

   Szkodzenie. Hmmm trudno mi powiedzieć. Musiałbyś doprecyzować o co chodzi.
   Czy bolszewizm w Rosji i związane z tym ludobójstwo milionów jest wystarczającym szkodzeniem?
   Polecam 200 lat razem noblisty Aleksandra Sołżenicyna. Jest tam między innymi o tym ¯\_(ツ)_/¯
   Nie chcę wybielać innego ludobójcy ale w świetle Holodomoru i Żydokomuny, Holocaust to była obrona konieczna xD
   Na lekcjach historii o tym się nie usłyszy...

  •  

   pokaż komentarz

   @Pajonk_STRACHU: ,,jezuaa chrystusa" - którego wyznawcy są dla żydów trzodą, gojami, przestrzenią ich prosperity.

  •  

   pokaż komentarz

   @Luks_x Wydaje mi sie, że bardziej chodziło o to iż, jak murzyni teraz - powiesz że je pomarańczowego(rozowego, whatever) łososia, On Ci teraz odpowie ze - "uwazasz ze jestem czarnuchem?!" Wszystko zasłaniają rasizmem. Do czego zmierzam, tak samo było z żydami, wszystkie potencjalne niewypały polityczne i biznesowe zakrywane były i są wciąż względami antysemityzmu. Nikt nie chce mieć problemów i przyzwala na wyjątki badz preferencyjne traktowanie, stad najwazniejsze posadki dawno są nieosiągalne... Przez nepotyzm żydowski. Nawet jak dochodzi do jawnej niechęci w ich kierunku to i tak odpowiednie ugrupowania kontrolują tak informacje, ze wszyscy przeciwni badz krytyczni magicznie nie mają racji

  •  

   pokaż komentarz

   @Luks_x: Inteligentni są tylko europejscy żydzi. Żydzi z bliskiego wschodu i Etiopii mają lokalne iq i wynika to mi. z "pasożytnictwa". Po pierwsze Ci co nie byli wstanie zebrać i utrzymać "poduszki pieniężnej" bardzo twardo lądowali. A po drugie gdyby nie chłopi przy pługu wszyscy umarlibyśmy z głodu, i naród "intelektualistów" może istnieć tylko i wyłącznie pasożytując na większej tkance która wykonuje faktyczną prace. Podobnie jest z cyganami których też wszedzie nie lubią i wszędzie unikają normalnej pracy i integracji. Taki stan rzeczy jest możliwy tylko i wyłącznie gdy są mniejszością na zdrowej tkance bo kraj pełen nie pracujących ludzi rozleciał by się po tygodniu.

  •  

   pokaż komentarz

   @crowbar: Nie odzyskali , tylko kupili , przy pomocy GB... I teraz siedzą na tej beczce prochu , i zastanawiają się gdzie tu wyp!?!?@#ić.....

  •  

   pokaż komentarz

   @Melodykop: Myślę że ta pogarda do nie-żytów wzięła się właśnie stąd o czym pisałem wcześniej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Klosinski: Bo ten naród ma niesamowitego pecha, gdzie nie zamieszka tam sami antysemici...

  •  

   pokaż komentarz

   @MegaJM: Może nie tyle że wybierają ile są wybierani dzięki koneksjom . W sumie każdy by w taki sposób działał nie mając od tylu lat własnego państwa . A teraz mają swoje państwo , ale zwyczaje się nie zmieniły. I nigdy się nie zmienią . I nie chodzi tylko o "władze nad światem" . Po prostu ich kraj ogólnie mówiąc jest w c#$@?wym położeniu . Dlatego tym bardziej potrzebują koneksji w innych państwach . Tak wygląda prawdziwy patriotyzm . A że mają pewne rzeczy we krwi , tak jakby Polacy byli inni .

  •  

   pokaż komentarz

   @Keris: jest, winien terytorium palestynie

  •  

   pokaż komentarz

   @Klosinski: @Deykun: Hitler pisał w Mein Kampf, że antysemityzm to prawidłowa reakcja obronna każdego zdrowego organizmu.

  •  

   pokaż komentarz

   @fiszuu: Kolego, kawał terytorium przesuwają ludzie / władcy na mapach czy kraj sam sobie to robi?

  •  

   pokaż komentarz

   @Klosinski to czego zabrakło nam przez 800 lat (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  •  

   pokaż komentarz

   Ich "mądrość" to umiejętność manipulacji, odwracania kota ogonem,

   tu akurat spotkałem się z opinia ze wypychają swoich a zamykają drogę dla obcych.

   @Pajonk_STRACHU: @Alaindeloin: Dokladnie to + skrytosc, terrorystyczne kolesiostwo, zlodziejstwo, rasizm (Talmud) i kilka sztuczek psychologicznych (np. pedagogika wstydu, rozpieprzanie wypracowanego przez spolecznosc ladu).

   Niedoj?$!nie mozgowe to nic nowego u zydow. Dlatego tak chetnie spiskuja przeciwko gojom, bo wyczuwaja, ze wsrod gojow jest wielu duzo bardziej utalentowanych i sprawniejszych od zydow. Maja nawet zalecenie, zeby zabijac gojow poczynajac od tych najlepszych oraz od tych zapoznanych z zydowskim planem.

   „Żydzi są bardziej podatni na choroby systemu nerwowego niż inne narody i ludzie pośród których żyją. Histeria i neurastenia wydają się być najczęstsze. Niektórzy bardzo doświadczeni żydowscy lekarze posunęli się nawet tak daleko, że stwierdzili iż większość z nich to neurastenicy i histerycy”. (The Jewish Encyclopedia, t. IX, (1905), s. 225).

   źródło: pbs.twimg.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Deykun spostrzegawczość to antysemityzm?

  •  

   pokaż komentarz

   @Deykun: a Ty twierdzisz, że ludzie patrząc na to co oni robią powinni być semitofilami? Największy problem polega na tym, że dziś bycie antysemitą jest zrównane do bycia nazistą. Żyjemy w świecie w którym już nawet nie można potępić bezkarnego mordowania palestyńczyków w ich własnej ojczyźnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @stachmat: No ale wczuć problem? Reszta „powinna” postępować podobnie do nich i równowaga wróci. A póki co to choćby patrząc na nasza „społeczność” we Francji to jest odwrotnie a wręcz robimy sobie sami pod górkę. Opowieści z cyklu brat w dupe brata harata znam na pęczki. A 20 lat daje mi spora perspektywę. Choć Polacy to tez trochę inna bajka, najbardziej pokebanym będzie niewolnik który dostawał najbardziej w skore. Zreszta te dwadzieścia lat temu w sporym mieście z tradycjami , polskim,wcale nie było lepiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Deykun Wydaje się być odruchem naturalnym. Jest chyba więc po prostu reakcją, a nie świadomą nienawiścią.

  •  

   pokaż komentarz

   @Luks_x: nie mam pojęcia za co minusy ponieważ o zydach można powiedzieć wiele ale nie to ze są głupi. Natomiast mniej więcej w czasach zanim pojawił się mój pierwszy wąs myślałem ze wydarzyła im się straszna krzywda i są bardzo pokrzywdzonym narodem natomiast im jestem starszy coraz bardziej rozumiem ze ludzie mogli mieć sporo powodów do takiej nienawiści, i oni naprawdę chyba robią wszystko żeby na taka nienawiść zasłużyć. A sam fakt tego ze ludzie którzy 70 lat temu byli mordowani i zamykani w gettach, teraz budują swoje getta i zamykają w nich innych ludzi jest żartem historii i są takimi samymi zwierzętami jakimi byli nazisci.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli już to są dobrze zorganizowani, ale to nie czyni ich mądrymi bardziej niż innych ludzi.
   Śmiem twierdzić że jest wręcz odwrotnie. Ich "mądrość" to umiejętność manipulacji, odwracania kota ogonem, wykorzystywania i żerowania na słabszych i ułomnych.


   @Pajonk_STRACHU: Ta organizacja u żydów to ich główny atut. Oni po prostu mają jeden wspólny cel - naród żydowski, który realizują od tysiącleci. Przez tysiąclecia zbudowali sobie kodeks postępowania, który stale unowocześniali i ten kodeks się sprawdza, a wszystko sprowadza się do tego, że naród jest celem najwyższym. Zobaczcie jak żyją żydzi w różnych miejscach świata. Oni żyją razem. Nawet jeśli nie na jednej ulicy to wszyscy spotykają się w synagodze i wszyscy się znają. I nie jest to takie życie razem jak mają np. murzyni w USA, gdzie niby są osiedla czarnych (nomen omen getta), ale co osiedle to inny gang. Żydzi nawet z różnych synagog trzymają się razem, a przynajmniej nie słychać o jakiś walkach czy konfliktach między nimi.
   Nie wiem czy ta instytucja nadal istnieje, zapewne tak, ale kiedyś żydowskie gminy miały podatek, który nazwę "na czarną godzinę". Każdy żyd coś tam wpłacał i jeśli jakiemuś żydowi spłonął sklep czy karczma to brał pożyczkę od gminy. Gmina kasę miała właśnie z funduszu zgromadzonego z podatku "na czarną godzinę". Dzięki tej nieoprocentowanej pożyczce żyd już po kilku dniach czy tygodniach miał nowy biznes i mógł znów zarabiać (i powoli zwracać pożyczkę). To sprawiało, że zdarzenie, które w innych nacjach było katastrofą, dla żydów było tylko chwilowym przestojem, a ich stan finansowy nie pogarszał się zbytnio.
   Idąc dalej - naród jest najwyższym dobrem więc żydzi zupełnie inaczej traktują siebie, a inaczej obcych - gojów. To ma przełożenie na wszystkie aspekty życia. Jak już wcześniej powiedzieliśmy - żydzi trzymają się razem - więc żyd-sprzedawca owoców zna każdego żyda, który posiada w okolicy spożywczak, a co za tym idzie daje im lepszą cenę niż gojom. To sprawia, że nawet goje idą do żyda na zakupy, bo tam są lepsze ceny. Zyskują i żyd ze spożywczaka (bo ma dużo klientów) i żyd od owoców (bo żyd ze spożywczaka ich dużo sprzedaje więc ten od owoców ma zbyt). Społeczeństwo żydowskie bogaci się.
   Dlatego też więcej żydów stać na różne fajne rzeczy. Mogą wykształcić swoje dzieci, bo stać ich na posłanie ich na studia. Mają kasę więc mogą wystawiać przyjęcia i kupować obiadki dla wysoko postawionych gojów. To sprawia, że łapią znajomości nawet wśród znienawidzonych gojów. To pozwala im łapać dobre stanowiska, a przynajmniej mieć wpływy w wyższych sferach, a to już jest władza.
   Taka władza pozwala im - w imię najwyższego celu na ziemi (bo przecież generalnie celem jest zbawienie) czyli narodu żydowskiego - faworyzować swoich. To sprawia, że więcej żydów dostanie się na studia, że żydzi wiedzą o intratnych kontraktach publicznych (i w miarę możliwości dostają takie kontrakty inni żydzi) czy wszelkich zmianach prawnych (na które oczywiście wpływają). Kasa i wynikająca z niej władza pozwalają im na pchanie swoich w lepsze uczelnie, lepsze stanowiska itd. To sprawia, że jest dużo wykształconych żydów (i stąd też dużo noblistów żydowskich).
   I teraz, jeśli dotrwaliście, pomyślcie. Ile razy Wy wsparliście innego Polaka (czy też innego członka swojego narodu) tylko dlatego, że był Polakiem? Nie sąsiada, nie brata czy krewnego, a po prostu Polaka? Zapewne rzadko. Może czasem coś sypnęliście na WOŚP czy jakąś zrzutkę dla chorego, ale czy załatwiliście stanowisko nieznanemu sobie Polakowi? U żydów to norma, że pchają swoich, bo to wpisuje się w nadrzędny cel - naród. Każdy dobrze wykształcony żyd, każdy żyd na dobrym stanowisku, z kasą itd. to kolejny punkt zaczepienia dla następnych żydów, a więc dobro narodu zwiększa się.
   I sam kiedyś myślałem, że to tylko p@$?!!@enie jakiś nacjololo, ale jak trochę poobserwowałem jak świat działa to doszedłem do powyższych wniosków.

  •  

   pokaż komentarz

   Więc twierdzisz, że antysemityzm jest prawidłowym zachowaniem?

   @Deykun: Jest normalna odpowiedzia na panoszacy sie semityzm.

   Bez kwitnacego semityzmu nie byloby anty...

  •  

   pokaż komentarz

   @MarMac: No ale my mieszkamy u siebie a oni przez wieki wykształcili pewne wzorce zachowań i nie mieszkali u siebie, przeważnie żyją u kogoś. Łatwiej jest się wspierać w małej społeczności niż w kraju 40mln polaków.
   Zapomniałeś dodać w tej swojej opowieści że im ich więcej i wyżej tym gorzej traktują nie swoich. Stąd po paru latach mają opinię pijawek. No bo sobie na to zapracowują.
   W normalnym świecie wspiera się wszystkich ale dobrych, a nie uprawia kolesiostwo, kumoterstwo, bo jest żydem to mu się należ stołek. Nie w normalnym świecie promuje się inteligentnych a nie narodowość.

   Jak to jest że taki naród dopiero od 60 lat ma własny kraj. Wcześniej jakoś nie mogli razem żyć...

  •  

   pokaż komentarz

   @oremi: No tak - kiedyś to były małe społeczności. Dziś - dzięki rozwojowi komunikacji - zapewne cały naród się wspiera niezależnie od tego czy są w Izraelu, USA czy w Brazylii.
   Co do normalnego świata to się zgodzę, ale ja chciałem wskazać skąd taka moc u żydów, a nie czy to dobrze czy źle.

  •  

   pokaż komentarz

   @MarMac: w koncu solidny komentarz kogos kto ma wiecej madrosci i wiedzy niz gownoprawakowe portale. Brawo mirku

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @settogo: Dzięki. "Najśmieszniejsze" jest to, że długo broniłem się przed takim poglądem. Nie chciałem wpadać w paranoje w stylu "żydzi stoją za wszystkim".

  •  

   pokaż komentarz

   @MarMac: najwiecej do powiedzenia o Zydach czy Arabach maja Ci, ktorzy znaja ich z napisow na murach :-) Dlatego fajnie przeczytac tutaj dobry content

  •  

   pokaż komentarz

   Wybitny żydowski bankier będzie postrzegany już jednoznacznie źle i to może wpływać już na wszystkich postronnych.

   @Luks_x: mylisz spryt, od braku moralności, normalny świat dąży przede wszystkim do pokoju i równowagi, a żydzi do wyzysku.

   Jeśli świat staje się taki sam jak żydowska moralność na skutek ich działań, to nagle ich "spryt" przeradza się holokaust i ludobójstwa i wygnania.

   To tak jakby na wyspie żyło 5 uczciwych pracowitych ludzi, a jeden wzbogacił się lenistwem, kradnąc i wykorzystuje ich dobroć, A ty nazywasz to sprytem bo tamtych 5 dąży do ładu, a jeden nie ma skrupułów.

   ktoś cię zaprasza do domu ofiaruje ci dach i pomoc, a ty go okradasz i nazywasz to sprytem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Deykun: Nie tyle prawidłowym zachowaniem, co naturalnym.

  •  

   pokaż komentarz

   @Quran812WhoBelieveInScripturesOther: - żyć z goja, pasożytując. Co do ich słabości do chorób umysłowych należy dopisać schizofrenie - "Za każdym rogiem czai się antysemita, który chce mnie zabić"

   @MarMac:
   Kwitując temat "mądrości żytowskiej" to nie jest jakaś nadzwyczajna, nadprzyrodzona "mądrość" tylko zwyczajne kolesiostwo jak z komuny [ komunizm to żytowski "wynalazek" ]
   To wynik, motywowany przez obrany cel - nadrzędny nacjonalizm.

   ps.
   @MarMac:
   Pytasz czy często Polak pomaga Polakowi? Staram się pomagać jeśli widzę że pomoc jest potrzebna, ale bez narzucania się. Pomagam, starszym osobą, często pytam czy np. [najczęściej się zdarza] zanieść torby.
   Ale np. gdyby jakaś starsza osoba, chociaż nie koniecznie, powiedziała by że przydało by jej się np. pomalować, umyć okna, zmienić żarówkę itp. itd. to bez wahania umawiam termin, przychodzę i pomagam. Bezinteresownie. Wygląda jak bym tylko starym pomagał a innym bym odmówił... nie. Mi też ludzie czasami pomagają! Musimy żyć jakbyby w symbiozie, bezinteresownej symbiozie!
   Tego właśnie chciał nauczyć Jezus Chrystus żytów, ale go woleli ukatrupić...

   Dziękuję Wam obu za podzielenie się spostrzeżeniami i informacjami.
   Pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @Luks_x: poczytaj historie. Oni nie są jacyś wybitnie inteligentni czy ukształtowani tylko promują swoich. Dzięki temu jednostki się lepiej i szybciej rozwijają.

   Czy zuckenberg wymyślił Facebooka bo jest wybitnie inteligentny i utalentowany? Nie. On podstępem wszedł w projekt mądrzejszych od siebie, wyciągnął informacje, w kulminacyjnym momencie opóźnił prace by dać sobie czas na samodzielny start z tym samym projektem tylko pod inna nazwą.

   Nie muszę chyba nikomu mówić ze z logicznego punktu widzenia jest to szkodliwe dla rozwoju cywilizacji, wręcz jak pasożytnictwo.

 •  

  pokaż komentarz

  Patrząc na te dzisiejsze wypowiedzi niektórych osób oraz na konferencję we Francji nt naszego kraju, to mam nieodparte wrażenie, że to wszystko specjalnie ustawione. Reporterka mówi w programie, a przeprasza gdzieś na necie. Premier Izraela obraża nas oficjalnie i mówi co mi zrobicie, jednocześnie we Francji Grosy i była stara Boniego będzie po nas jechać. Chyba zaczęło się przerabianie historii na dobre, i na dodatek chcą nam pokazać, że nic nie zrobicie nawet jak jawnie na waszych oczach będziemy to robić. Chyba trzeba zacząć jakoś z tym walczyć, bo prostowanie na internecie o ile jest potrzebne, to przestało wystarczać, chociażby dlatego bo nie dociera do masy osób jak tv.

  •  

   pokaż komentarz

   Chyba trzeba zacząć jakoś z tym walczyć

   @Hitmanq: po prostu przestańcie wybierać tę nację i głośno mówcie kto z diaspory bierze udział w wyborach

  •  

   pokaż komentarz

   @Itsok: Ja ich nie wybierałem, a muszę żyć z konsekwencjami wyboru innych ludzi. Co więcej, efekty wyboru innych ludzi często odczuwam negatywnie, i pewnie nie tylko ja (dzisiejsze cyrki to pokazały dobitnie, idioci nawywijali, a masy szaraczków muszą walczyć o dobre imię kraju)

  •  

   pokaż komentarz

   @Hitmanq: można odwrócić kota ogonem i robić dokładnie to samo. Ale my Polacy źle to robimy mało tego, propagujemy hasła Izraela, niby walcząc z nimi, jak. np. "polskie obozy". w dodatku "nasz" rząd chce oddać jedyne oryginały, które ukazują prawdę, jawnie to udowadnia komu służy PIS, ale ile osób to widzi? wiec jak walczyć, z oszczerstwami skoro nie potrafimy wybrać rodowitych Polaków od 1945 do władzy, tylko na zmianę farbowane lisy.

 •  

  pokaż komentarz

  Inne interesujące artykuły w lutym ze strony klubinteligencjipolskiej.pl (Bóg ⬩ Honor ⬩ Ojczyzna):

  Beata Szydło o wspólnym państwie żydowsko-polskim: „Nasze wspólne państwo”.
  Trwa proces oswajania Polaków z utworzeniem na terytorium Polski państwa POLIN, na podobieństwo tworzenia Izraela kosztem Ziem Palestyńczyków, ze znanymi skutkami.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/beata-szydlo-o-wspolnym-panstwie-zydowsko-polskim-nasze-wspolne-panstwo/


  SATANISTYCZNY HOLOKAUST- 85% LUDNOŚCI z użyciem IZRAELSKIEJ BRONI 5G ! – Ewa Pawela
  Satanistyczne gigantyczne ludobójstwo na skalę planetarną, za pomocą broni wynalezionej przez naszego „WIELKIEGO PRZYJACIELA” czyli IZRAEL i za pomocą chińskiej firmy Huawei w Polsce, zostanie zapewne medialnie „osłodzone” przez „polskojęzycznych” rządzących. No bo jak „przyjaciel” to napewno nie on, lecz Chińczycy, albo nawet … kosmici…
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/satanistyczny-holokaust-85-ludnosci-z-uzyciem-izraelskiej-broni-5g-ewa-pawela/


  Cenzura a „mowa nienawiści”, „antysemityzm” – a gdzie jest wolność słowa?
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/cenzura-a-mowa-nienawisci-antysemityzm-a-gdzie-jest-wolnosc-slowa/


  „Oni” nie mogą czytać moich myśli … prawda? Błąd !
  Technologia kontroli umysłu jest daleko zaawansowana poza to, co wiemy. A dzięki niektórym demaskatorom i badaczom to, co już wiemy, jest naprawdę przerażające.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/oni-nie-moga-czytac-moich-mysli-prawda-blad/


  MIĘDZYNARODOWY APEL o powstrzymanie 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/miedzynarodowy-apel-o-powstrzymanie-5g-na-ziemi-i-w-przestrzeni-kosmicznej/


  CZERWONY ALARM: LUDOBÓJSTWO 5G Ponad Prawem
  Kolejny bardzo ważny film o tym, co nam szykują „polskojęzyczni” rządzący, wspólnie z obcymi korporacjami oraz satanistycznymi organizacjami i religiami.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/czerwony-alarm-ludobojstwo-5g-ponad-prawem/


  Bardzo cieszy, że ktoś próbuje otworzyć oczy głupim masom.

  Wrzucam zdjęcie z galerii "Dobra Zmiana czyli rządy Prawdziwych Polaków…":

1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 następna