•  

  pokaż komentarz

  Nie pozwólmy się opluwać i opluwać naszych przodków który zginęli ratując ten niewdzięczny naród.

 •  

  pokaż komentarz

  Wszystko jest celowe. A ta glupia konferencja doprowadzi tylko do zapisu w historii, ze "w Polsce zostala podjeta decyzja o ataku na Iran" i nie bedzie to historycznie nieprawda.

 •  

  pokaż komentarz

  Żydzi obrażanie państw mają we krwi, przypominam jak podali deser Japończykom w bucie:
  https://www.timesofisrael.com/japan-pm-said-offended-by-dessert-served-in-shoe-at-netanyahu-home/
  Ich nomen omen buta jest na tyle wysoka że z automatu powinno się ich traktować jakby powiedzieli najgorszą wersję, zwłaszcza jak nie chcą rozjaśnić tematu bo mają jedną wersję na użytek wewnętrzny, drugą na zewnętrzny. Odwołać szczyt w Izraelu definitywnie, przynajmniej jakbyśmy byli wolnym państwem.

  •  

   pokaż komentarz

   Ich nomen omen buta

   @Usmiech_Niebios: przepraszam że nie ma temat, ale chciałem pogratulować. Jesteś pierwszą znaną mi osobą, która poprawnie używa wyrażenia "nomen omen" w internecie. Szanuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @Usmiech_Niebios: na miejscu tego Japończyka oddał bym swoim gospodarzom swoją porcje i powiedział masz będziesz miał do pary i robił bekę ze dyplomata je z butów

  •  

   pokaż komentarz

   Żydzi obrażanie państw mają we krwi,

   @Usmiech_Niebios: Cała żydowska filozofia, cała ich tradycja, cały kultywowany od 3 tysięcy lat pomysł Lewitów jest następujący: albo będziecie przestrzegać praw boga i wtedy bóg da wam, narodowi wybranemu, świat i gojów za poddanych, albo nie będziecie przestrzegać praw boga, a wtedy bóg będzie na was zsyłał gojów jako karę.

   To jest doktryna paranoików, którzy uważają, że urodzili się by być królami, ale na każdym kroku ktoś chce ich zabić,

   Dlatego nigdy się z nimi nie dogadamy. Kiedy będą silni i butni, wtedy będą chcieli wszystkimi rządzić. Kiedy będą słabi, to będą jęczeć, że to kara boska i bog zesłał obcych by ich pobili. Ale w jednym i drugim przypadku wszystko będzie się im zgadzać z ich pierwotnym pomysłem.

   W tym całym gadaniu o holocauscie też nie chodzi tylko o kasę, bezpieczeństwo itp,, ale o podtrzymywanie tej dychotomii i odwiecznego przekonania, że albo my będziemy panować, albo oni będą nas gnębić.

   Najbardziej smutne i beznadziejne jest to, że oni muszą to kultywować, bo bez tego całe to ich talmudyczne żydostwo rozpadłoby się jak domek z kart, bo tam nie ma żadnego innego pomysłu na życie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Radokop: Sto procent racji, zapisałem kiedyś posty z 4chana na ten temat:

   Judaism has always been about feeling excluded, separate. (((They))) tell themselves they're Chosen, but yet also feel outcast, wanderers, homeless. (That b/c of this they'd always covet what others have, thus their God giving them the explicit Commandment "Thou shalt not covet," is why they're trying through destruction of all other cultures to take over the world and finally be the Pharaohs and make everyone else their slaves.)

   Of course that condition of feeling separate is self-inflicted. Jews generally don't realize, although Einstein certainly did, that "anti-semitism" is actually the result of the Jews choosing to see the world how they do (themselves as victims and hated outcasts) and thus unconsciously manipulating the rest of humanity into treating Jews the way they demand to be treated to confirm their inner belief system.

   Rather than being powerless to be part of humanity, the Jews have complete and total power to not just join, but recognize they've never been separate at all. Their separation was only ever a self-fulfilling belief but illusion.

   So for thousands of years the Jews have felt they're Chosen, and the rest of humanity isn't even human (goyim). And for about half as many thousands of years a different part of humanity has been following the contrary view, that of all humans being family (some 2k char liberties are being taken here; mea culpa). And that leavening, so to speak, has created the condition where we now have a physical expression of connection: autism.

   So to me the explosion of autism is the body of humanity finally creating the connection that will heal and balance those ancient feelings of separation (that all of us to some degree feel, just some more than others). Autism is part (not all) of humanity ending the psychopathy that allowed us to do all of the horrific things we've done (wars, destruction of the environment, all of it).

   If we believe we're seeing a battle between psychopathy (disconnection) and autism (connection), then that means the real battle is happening inside each of us.

   We all have both of those feelings. To the extent that we, collectively, can find a way to get those feelings to coexist within us, our outer world will have no choice but to manifest and reflect our progress and balance.

   Inner and outer aren't separate, they're reflections of each other. So if I manage my own personal world so I'm less psychopathic (for example, seeing psychopaths as totally unlike me less), then the outer world will also get less psychopathic.

   This is also why choosing different leaders but not changing ourselves will never change the world. We have to change ourselves first. It's only then that new leaders (or even better, employees who can follow the instructions of the attentive employers we have become) will appear.

   See what I want to change out there, change something similar in here. It's the only thing that changes the world. It's simple.

  •  

   pokaż komentarz

   @za_niemca_bylo_lepiej: Holocaust nie był pierwszym przypadkiem ataku na Żydów. Przy stu dziewięciu przypadkach wygnań w różnych, często niepowiązanych ze sobą państwach narracja o zawsze niewinnej ofierze podupada.

  •  

   pokaż komentarz

   na Polaków nikt nigdy nie napadał?
   @za_niemca_bylo_lepiej: fałszywa dychotomia. Na każde państwo ktoś kiedyś napadał. Nie zmienia to nadreprezentacji Żydów w wygnaniach.

   Ja akurat pytałem o Holocaust.
   Z wbudowaną tezą że zasłużyli, więc nawet nie zaszczyciłem odpowiedzią.

   Holocaust był zbrodnią nazistów i spółki czy może się należał tym złym Żydom?
   I pisze to ktoś z nickiem "Za niemca było lepiej". To raczej Ciebie powinni pytać.

   Wątpię by naziści wysyłali Żydów do komór gazowych a Polacy dobijali ich łopatami w Jedwabnem bo w 1290 Król Edward wygnał ich z Anglii.
   O, a jaki według Ciebie mieli powód?

  •  

   pokaż komentarz

   @za_niemca_bylo_lepiej: Czyli "Żydzi byli scapegoatem". Sto dziewięć razy jak mniemam?
   No i Ty swojego oświeconego odpowiednika zapewne również miałeś, więc nie ma w tym nic dziwnego. W końcu nazwałeś się "Za Niemca było lepiej", więc przynajmniej w czasach zaborów Twój odpowiednik istniał. Miał nawet nazwę "Volksdeutsch".

  •  

   pokaż komentarz

   @Usmiech_Niebios: “You know the famous joke? A journalist goes around and asks a Russian, a Pole, and an Israeli the same question. He first goes to the Russian: ‘Excuse me, what’s your opinion on the meat shortage?’ The Russian says: ‘What’s an opinion?’ The reporter then goes to the Pole: ‘Excuse me, but what do you think of the meat shortage?’ The Pole goes: ‘What’s meat?’ He then goes to the Israeli: ‘Excuse me. What’s your opinion on the meat shortage?’ The Israeli replies: ‘What’s “excuse me”?’” – Norman Finkelstein

  •  

   pokaż komentarz

   czym takim Żydzi zasłużyli sobie na Holocaust?

   @za_niemca_bylo_lepiej: "Zasłużyli sobie na holokaust"....Kiepsko próbujesz ustawić sobie dyskutantów w narożniku.

   No;ale skoro tak stawiasz sprawę, to może sięgnij do pism tych Żydów, którzy sugerowali, że Hitler był mesjaszem? Podobno byli tacy nawet w Europie. Coś byś może znalazł w Pradze, ale podejrzewam, że i w innych miejscach. Może oni mieli dla ciebie jakąś odpowiedź?

   Ja bym nawet nie był zdziwiony, gdyby Hitler czerpał inspirację z żydowskich mistrzów. Takie pomysły totalnego wyniszczania całych plemion, mordowania "mężów, niewiast i dzieci ich" i zwierząt ich, i równania z ziemią domostw ich, i generalnie robienia wszystkiego tak, by nie pozostał kamień na kamieniu, to w wielkich ilościach najłatwiej znaleźć w Starym Testamencie i Torze. Piszę "najłatwiej" ale to tylko dla asekuracji, bo tak naprawdę, to wydaje mi się, że poza Żydami i Hitlerem nikt więcej podobnie chorych idei w takiej skali nie roił.

   Kto wie; może awantura na linii Hitler-Żydzi to jakiś dziwny spór w patologicznej rodzince? Połączyła ich, wspólna dla obu, idea panowania nad światem i iście starotestamentowe sposoby na jej realizację. Najpierw się pokłócili, a później jakoś tak łatwo pogodzili. Dziś chyba nawet znowu się lubią.

   Naprawdę myślę, że odpowiedzi na swoje pytanie powinieneś szukać u Żydów i, mniej, u Niemców.Ja czuję się przynależny do Słowian. Jeśli o mnie chodzi, to najchętniej zawczasu pozamykałbym jednych i drugich w psychiatrykach. Obłąkana filozofia pustynnych pasterzy kóz i ich niemieckich naśladowców wzbudza we mnie tylko odrazę. Nie wnikam w nią głębiej, niż mnie do tego zmuszają swoją natarczywością raz jedni, raz drudzy.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ma i nie będzie w Polsce prawdziwego Polskiego rządu. Im szybciej sobie każdy z nas to uświadomi tym lepiej dla niego. Nasi sąsiedzi oraz wrogowie nigdy do tego nie dopuszczą. Zawsze będziemy dziwką na smyczy, która każdy będzie ciągnął w swoją stronę.

 •  

  pokaż komentarz

  Hehe ale wiecie że tutaj problemem z wami Polacy i z naszymi politykami jest to że na siłę próbujecie nie być antysemitami, gdzie z żydami nie da się żyć w zgodzie żadnej. Powinniśmy otwarcie mówić o nie lubieniu żydów, tak jak np. robi to Irlandia, i mają spokój z tym narodem kłótliwym. Ja np. otwarcie, wszem i wobec ogłaszam iż nie lubię narodu żydowskiego i nimi gardzę, jestem z tego powodu szczęśliwy i żyje mi się lepiej. Gdybyśmy wszyscy mieli takie zdanie jak ja to nie byłoby żadnego problemu z antysemityzmem i innymi oskarżeniami o zabijanie żydów w czasie wojny.

  •  

   pokaż komentarz

   na siłę próbujecie nie być antysemitami,

   @Superincomprehensible: ale prawda jest taka, że jeżeli by nas nie opluwali bez przerwy to 99% polaków miałoby ich w d... bo chcemy tylko żyć w spokoju, tylko tyle i aż tyle i to ich tak złości, przyznanie nawet wbrew sobie łatki antysemityzmu to dla nich największa nagroda bo się tym karmią jak rak zdrowymi komórkami. Irlandia nie ma piętna cmentarzyska narodu wybranego więc to słaby imo przykład. Niech oni lepiej powiedzą kto w historii i obecnie kiedykolwiek i gdziekolwiek ich lubił jak nawet ich pobratymcy ich nie przyjęli jak uciekali statkiem z Europy do USA.

  •  

   pokaż komentarz

   @Superincomprehensible: no mam właśnie z tym problem.
   Często widzę na ulicy turystów żydów i niestety nie bardzo na pierwszy rzut oka widzę za co miałbym ich nienawidzić.

  •  

   pokaż komentarz

   @aardwolf: Nie wiem kolego, ja ich nie nienawidzę, ja na nich sram po prostu, wiem że ja jestem dla takiego pejsatego w czarnej czapce, czymś gorszym wiec z góry ja go też nie lubię, nie nienawidzę, bo nienawiść jest bolesna dla nienawidzącego, tutaj z przyjemnością po prostu ich nie lubię bo wiem że oni mną gardzą też, więc vice versa! Niech sobie żyją ale od Polski z dala, turystycznie też ich tu nie chcę widzieć, w ogóle najlepiej gdybym już nigdy więcej nie musiał ich widzieć w żadnych mediach ani na żywo. Trzeba być naiwnym optymistą bez mózgu żeby wierzyć że ten naród jest normalny, nie nie jest to naród normalny co pokazuje historia, z każdego miejsca na świecie byli wypędzani bądź zabijani, właśnie za to jacy są.

  •  

   pokaż komentarz

   Powinniśmy otwarcie mówić o nie lubieniu żydów, tak jak np. robi to Irlandia, i mają spokój z tym narodem kłótliwym.

   @Superincomprehensible: skad wacpan masz te informacje?
   (mnie osobiscie powiedzieli miejscowi c.Clare ze nienawidza niemcow)