•  

  pokaż komentarz

  Taka akcje mogl robic Polski rzad 10-15lat temu... Teraz jest za pozno. Dla wielu wciaz podpisana umowa miedzy Polska a organizacjami zydowdkimi (podpisywal ja gowin ktory samoznawczo nazywa sie zydoznawca) w hotelu Marriott w 2012r jest teoria spiskowa... xD xD Serio nigdy was to nie zastanowialo ze np o staraniach zydowskich w sprawie odszkodowan ciemna masa dowiedziela sie dopiero jskies 3lata temu, I w przeciagu tego czasu co polskie elity zrobily aby do tego niedopuscic? Takze mozemy sobie conajwyzej popisac grozne konetarze na portalu ze smieszne I obrazkami...

  pokaż spoiler Jeszcze mozemy popisac...

 •  

  pokaż komentarz

  Szkoda że się tak późnobarokowy obudzili. Teraz jest z USA pokazali gdzie nas mają. A Żydki mają wiatr w żagle. Jedyne co możemy to blokować tę żydowską hołotę, nie dawać im absolutnie nic, no i zmienić rząd, bo ten niestety, delikatnie mówiąc, się nie sprawdził. Szanowny panie PiS, do zobaczenia na jesieni, jestem za tym, żeby w porze kampanii wyborczej przypomnieć ludzi jak pięknie upokorzyli każdego z nas, prawaka i lewaka, geja i heteryka, dziecko i starca, kobietę i mężczyznę, a także każda inną płeć. Specjalnie pomijam feministki, one lubią być poniżane.
  Ale to będziemy pamiętać. Takiego upokożenia się nie zapomina.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeśli chce dotrzeć do Polaków, to jest to jakaś opcja. A jeśli już chce dotrzeć do Żydów, to rozwieszanie plakatów w Polsce za wiele nie da. O, gdyby tak na ten przykład zrobił zbiórkę na wynajęcie billboardu w Nowym Jorku, możliwie blisko siedziby Światowego Kongresu Żydów, aby każdy przejeżdżający tamtędy Żyd to widział... A na tym billboardzie przez x-tygodni pojawiałoby się coś w stylu:

  Drodzy Żydzi, my, Naród polski, nie zamierzamy Wam płacić żadnych wyimaginowanych odszkodowań! Oto dlaczego:

  I adres strony www, na której byłyby jasno podane nasze argumenty dlaczego płacić nie zamierzamy + może jeszcze jakaś lista podpisów poparcia, nie wiem. Na taką inicjatywę (o ile byłaby organizowana przez godne zaufania osoby) mógłbym wpłacić parę złotych. A bieganie po Warszawie z kartkami to tak jakoś średnio skuteczne mi się wydaje - jeśli już ktoś chce zbić polityczny kapitał na tym zamieszaniu, to powinien się chyba lepiej postarać. Ale zawsze to jednak lepsze niż nicnierobienie, to trzeba docenić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli chce dotrzeć do Polaków, to jest to jakaś opcja. A jeśli już chce dotrzeć do Żydów

   @grafikulus: Jak dotrze do Polaków i wywoła to odpowiedni rezonans - to dotrze to także do Żydów.
   Na bilbordy w US trzeba kupę kasy, której zapewne nie ma. Możesz go wspomóc nie tylko dobrą rada co ma gdzie powiesić :P

  •  

   pokaż komentarz

   @pan_koscielny: Z tym dotarciem do Żydów to raczej musiałaby być masowa skala i protesty w Polsce. A co do pomocy - no to nie wiem, może warto byłoby pomyśleć nad stworzeniem jakiejś niezależnej politycznie fundacji (przynajmniej na tyle, na ile mogłaby być niezależna), która dbałaby o nagłaśnianie tej sprawy...? Tylu Mirków i Mirabelek wpłaca tutaj kasę na różne cele charytatywne, że nie wierzę, żeby się nie udało zebrać kasy na organizowanie jakichś ciekawych akcji. O, przecież zrzutka na film dokumentalny "German Deth Camps" przyniosła ponad 100 tys. PLN, a za taką kwotę coś już można zdziałać fajnego - wiadomo, pieniądze dają siłę przebicia, ale trzeba je zebrać najpierw. Inicjatywy oddolne są fajne, ale myślę, że w tak ważnej sprawie jakieś bardziej znane osoby mogłyby się dogadać ponad podziałami i wspólnie ruszyć temat - niezależnie od tego, kto z jakiej partii jest i jakie ma poglądy. Bo to jest sprawa zbyt ważna, aby się wokół niej nie zjednoczyć. Jakby co, to mógłbym pomóc zarówno wpłacając pieniądze, jak i promując coś takiego, może pomagając organizacyjnie. Wiem, nieco idealistyczna wizja mnie dopadła, ale kto wie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   No to nie wiem, może warto byłoby pomyśleć nad stworzeniem jakiejś niezależnej politycznie fundacji (przynajmniej na tyle, na ile mogłaby być niezależna), która dbałaby o nagłaśnianie tej sprawy...? Tylu Mirków i Mirabelek wpłaca tutaj kasę na różne cele...

   @grafikulus: Mirki nei powieszą plakatu na bilbordzie przed giełda na Wall Street choćby nie wiem jaką mieli ochotę i ile entuzjazmu dla takiego pomysłu. Ani nie wpłacą tyle kasy ile byłoby potrzebne-o ile w ogóle wpłaca, przecież pół wykopu to lewica albo socjaliści a pewnie z 90% boi sie oskarżeń o antysemityzm.
   Założenie fundacji nie zmieni faktu, że kasa tej fundacji nadal będzie pusta.

  •  

   pokaż komentarz

   @pan_koscielny: To tylko pomysł. Ja nie twierdzę, że sam Wykop byłby w stanie "pociągnąć" taką fundację, ale przykładowo weźmy tak:
   - promuje to u siebie Korwin
   - promuje Gwiazdowski
   - promuje Kukiz
   - promuje Biedroń
   - promuje Jakubiak
   - promuje Braun
   - promuje może i nawet PO dla doraźnych korzyści politycznych (ale to nieważne w tej sytuacji)
   Wszyscy pokazują, że są ponad podziałami i dają zasięgi, może nawet trochę kasy. Są zasięgi i słuszna idea - ludzie wpłacają kasę = można przeprowadzać akcje. Ja wiem, że to się nigdy nie stanie, bo zaraz każdy polityk będzie chciał pokazać, że to on pierwszy wystąpił z pomysłem i że to jego zasługa. Dlatego musiałby to skoordynować ktoś, kto nie jest związany z żadną partią polityczną, a jednocześnie ma tam jakąś siłę przebicia. Wstępnie tak bym to widział, ale to tylko luźny, idealistyczny koncept, który miałby zapewne kilka - kilkanaście % szans na powodzenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   - promuje Biedroń

   - promuje może i nawet PO

   @grafikulus: :D :D :D Tod doj@$#ł do pieca XD

  •  

   pokaż komentarz

   A jeśli już chce dotrzeć do Żydów, to rozwieszanie plakatów w Polsce za wiele nie da. O, gdyby tak na ten przykład zrobił zbiórkę na wynajęcie billboardu w Nowym Jorku, możliwie blisko siedziby Światowego Kongresu Żydów, aby każdy przejeżdżający tamtędy Żyd to widział..

   @grafikulus: wystarczy bilboard przed bramą oświęcimską, ale do tego trzeba rządu z jajami nie pejsami

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora