•  

  pokaż komentarz

  The anti-Iran summit in Poland which is started by the terrorist supporter governments will destroy Poland’s reputation and credibility as an independent country. It absolutely has no benefit to the people of Poland.
  Co by nie mówić mają rację - i chyba większość Polaków mogłaby się z tym fragmentem zgodzić. W końcu kto jak kto, ale ruscy ( tu, nieudolnie podszywający się pod arabów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) doskonale wiedzą, jaka retoryka może zostać zaakceptowana i skutecznie wpływać na polską opinię publiczną...

  •  

   pokaż komentarz

   @Helsantonio_Montes: A jaki masz interes pytać o coś oczywistego?

   Przykładowo: Pogłębianie polaryzacji, nieufności/niechęci społeczeństwa do własnej klasy politycznej, do sojuszników NATO / USA... - z ich perspektywy najlepiej, żebyśmy byli skłóceni ze wszystkimi, mieli wewnątrz anarchię i totalny rozp%?%@%?, tak żeby mogły tu wjechać zielone ludziki i wj$?$ć nas z powrotem do ich strefy wpływu.
   Tu masz szerzej.

  •  

   pokaż komentarz

   @randomlog: > A jaki masz interes pytać o coś oczywistego?

   Jest w tej cudownej grupie 80k patriotów piszących dla Kremla?

  •  

   pokaż komentarz

   80k patriotów

   @mixererek: jaką grupę masz na myśli?

  •  

   pokaż komentarz

   @randomlog: Co do artykułu z centrum analiz propagandy i dezinformacji, można śmiało stwierdzić, że wykop wykonuje większośc brudnej roboty nawet lepiej niż ruskie trolle.

  •  

   pokaż komentarz

   @horrendous: Sugerujesz, że na wypoku niema ruskich troli a wykopki nigdy 'pożytecznie' im nie ulegają? xD xD xD

   Nie bądźmy naiwni. Ostatnie dni na wypoku to dla nich istne eldorado. Oni są właśnie od tego, żeby wykorzystywać takie afery, jak ostatnia (powiedzmy sobie jasno - kompletna) kompromitacja rządu i podsycać w tobie i mnie wk##!ienie do granic twojego układu nerwowego, a później odpowiednio to wk##!ienie kanalizując (zgodnie z zakładanymi celami)...
   Mireczku, to są profesjonaliści ze - stuletniej, bolszewickiej szkoły propagandy, a ich działania są wciąż jeszcze bagatelizowane - ze strachu posądzenia o foliarstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @randomlog Nie raczej to, że większość już jest ustawiona przez trolli łatwo, sami wstawiają szkodzące rzeczy. Dobrym przykładem są znaleziska o Żydach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Helsantonio_Montes: Mają taki sam interes co USrael, tyle że nie w roli agresora a protektora. Trzeba spojrzeć obiektywnie na obie strony konfliktu, od dawien dawna oba kraje mają ze sobą kosę.
   Rosji i ich sojusznikom nie chce żeby USrael wjechał do kolejnego kraju pod hasełkiem przykrywką - "pokojowej demokracji" wiezionej na czołgach. I ja się z tym zgadzam. Zobaczcie ile wojen USrael rozpętało...
   Przyjęło się mówić że "USrael to światowy żandarm pokoju". A mam wrażenie że za tym pięknym opakowaniem kryje się światowy agresor, oczywiście na smyczy okupanta Palestyny...

   @Helsantonio_Montes:

   W końcu kto jak kto, ale ruscy ( tu, nieudolnie podszywający się pod arabów

   Nawet jeśli masz rację i to sprawka rosyjskich hakerów to chcesz powiedzieć że potępiasz ten atak na cztery polskie strony?
   A przecież nie powinno być ważne kto, ważne jest dlaczego i po co. Takie działania są skutkiem a nie przyczyną.

  •  

   pokaż komentarz

   @randomlog: można to podsumować słowami: w obronę suwerenności pokornie dajmy d***y lokalnym oprawcom z zewnętrznego nadania. Sam pachniesz mi chłopcze trollem tylko "Polskim" pragnącym za wszelką cenę utrzymać status quo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pajonk_STRACHU: Te, Sasza, a kacapska dzicz na ukraińskim Krymie to rozumiem, że robi misję pokojową? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Iran to państwo bandyckie, które wprost mówi o zniszczeniu Izraela, więc trudno się dziwić, że Izrael odpowiada - i się broni. Paszoł won do Rasiji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ranven: Te, gudłajowaty mośku, jak ty mało wiesz o świecie. Wszędzie naziści i rosyjscy trolle i #antysejsmityzm . Biedny jest umysł ślepego na własne życzenie.

   A co do Krymu, mieli referendum? Mieli. Wybrali kogo? Rosję.

  •  

   pokaż komentarz

   @randomlog: To reputację polszy można jeszcze bardziej zniszczyć?

  •  

   pokaż komentarz

   @Pajonk_STRACHU:

   A co do Krymu, mieli referendum? Mieli. Wybrali kogo? Rosję.

   xD Wy w Sankt Petersburgu naprawdę w to wierzycie, czy też macie z tego podśmiechujki?

  •  

   pokaż komentarz

   @randomlog:

   tak żeby mogły tu wjechać zielone ludziki

   Niekoniecznie, taki kraj jak Polska nie podbije się poprzez wojnę bezpośrednią. Wystarczy na tyle destabilizacji aby móc poprzez tani populizm wjechać do sejmu.
   Opłacić jakiś ruch polityczny, lidera (była już taka próba, patrz partia Zmiana) i wprowadzić ichniejszą strefę wpływów od środka. To jest nawet groźniejsze, bo nie wiadomo czyją maskę przydzieje ruski gigant.

  •  

   pokaż komentarz

   @randomlog: Jakaś pokrętna ta logika, czyli mamy być do końca frajerami USA i brać udziały w konfliktach które z Polską nie mają nic wspólnego? Chyba jakieś słowa sprzeciwu i trzeźwe spojrzenie na sytuację nie sprowadza nas do osobników zmanipulowanych przez ruskich agentów. Wg ciebie brak reakcji na to co się dzieje byłby najlepszą reakcją bo wszystko inne prowadzi do destabilizacji? Jedyne co prowadzi może prowadzić do poprawy aktualnego stanu rzeczy to właśnie zmiany, poza tym aktualne "elity" polityczne są już od dawna skompromitowane w oczach polaków.

 •  

  pokaż komentarz

  Wojska cybernetyczne jednak dobrze działają ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Wojska cybernetyczne jednak dobrze działają ( ͡° ʖ̯ ͡°)

   @czullo: A co mieli zrobić?

  •  

   pokaż komentarz

   @czullo: Twitter prezydenta nie został przejęty, o co Ci chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @less_is_more: Oni codziennie podobno monitorują, za to dostają pieniążki, dlatego mówione nam jest, że czytanie wiadomości e-mail, kontrolowanie naszych telefonów i komputerów jest dla naszego bezpieczeństwa, że jak zobaczą jakiś dziwny ruch to zadziałają błyskawicznie, tak jak banki błyskawicznie blokują karty czy konta bankowe gdy zauważą "nietypowy" ruch na saldzie :-) A w praktyce wygląda to tak jak wygląda :-)

  •  

   pokaż komentarz

   Oni codziennie podobno monitorują, za to dostają pieniążki

   @ThomasE: Ale monitorują co? Prywatny portal został zhaczony i co ma do tego wojsko? Tylko naiwna osoba, albo nie majaca w ogole pojecia o temacie moze sadzic, ze monitorowane sa wszystkie systemy pod kazdym kątem. To, że ktoś nie zabezpieczył serwisu www należycie to nie wina wojska. Wojsko nie ma ani srodów, ani podstaw prawnych, zeby miec wglad w systemy prywatnych firm.

 •  

  pokaż komentarz

  Jakby nie patrzec, Iran jest ostatnim stabilnym krajem w ich regionie. Ma sojusz z ruskimi, z drugiej strony jest zbrodnicza arabia sudyjska wspierana przez USA-Iz - z dwojga zlego wole Iran, jako przofujacy kraj ich regionu, ze wzgledu na umiarkowane zachowania, wzgledny balans miedzy wiara a rzadem.
  Akcja ruskich, jak kazda, jest watpliwego podloza etycznego, lecz w tych powalonych czasach zdaja sie zachowywac wiecej zdrowego rozsadku niz zbrodniczy Izrael z USA i rozmieniajaca sie na drobne UE.
  Osobiscie uwazam, ze miejsce Polski jest w UE (z wymaganymi i niezbednymi zmianami wewnetrznymi tej instytucji).
  Przy obecnym tempie globalizacji, juz od dluzszego czasu widac 3 sily - USA-Izrael, UE, Rosja-Chiny
  Uklad idealny - jak z Orwella - teraz tylko potrzeba stalego wroga, aby prowadzic niekonczacy sie konflikt

  •  

   pokaż komentarz

   @Mecowaty: Emiraty i ogólnie kraje GCC są bardziej stabilne niż Iran.

  •  

   pokaż komentarz

   @blinxdxb: hmm porownywanie zbrodniczych emiratow z w miare pokojowym Iranem jest troche nie na miejscu. No. kobiety w emiratach nie maja tyle swobod co w Iranie (tylko przyklad obrazujacy). W Iranie nie ma legalnego niewolnictwa, ktore ma miejsce w Arabii Saudyjskiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mecowaty: kobiety w Emiratach maja znacznie więcej praw niż w Iranie. Moja żona nigdy nie chce stad wyjeżdżac, bo w Polsce jest o wiele gorzej np. W Arabii Saudyjskiej nie ma niewolnictwa, a to, że ktoś źle maid traktuje to nie znaczy, że cały kraj jakieś niewolnictwo popiera. Lubię Iran, mam tam biznes, odwiedzam
   ten kraj przynajmniej raz w miesiącu, ale na stałe mieszkam w Emiratach, bo jest po prostu stabilnie i bezpiecznie, a inflacja nie skacze o kilkadziesiąt procent. Mieszkam na bliskim wschodzie ponad 12 lat, mam firmy w każdym kraju zatoki arabskiej i ciężko mi się takie bzdety czyta. Co do Iranu to ludzie są świetni, ale reżim to tragedia. Nikt ich tam nie chce, pojedz z pogadaj z lokalsami młodszymi, bo starsi x którzy robili rewolucję twierdzą, że holocaust się nie wydarzył...

 •  

  pokaż komentarz

  Na czym to działało? Wordpress? Jakiś gotowy CMS?

 •  

  pokaż komentarz

  Iranu szkoda, Polska dała popis w swojej głupocie, a Izrael i USA tylko nasrały na nas i prychli śmiechem sądząc, że jesteśmy jakimś potężny państwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)