•  

  pokaż komentarz

  tak niech płacą złodzieje. nasi dziadkowie pomagali im poprzez narażanie się na śmierć i nie tylko swoją chowając ich w piwnicach itd. Teraz sie tak odpalacją to jest dla mnie smieszne jak mozna byc zakutym

  •  

   pokaż komentarz

   @zakv: I takie coś czytam na wykopie. Gdzie 90% hołoty wyje że jest wykorzystywana i okradana, bo nie ma swojego niewolnika tylko trzeba uczciwie chodzić do pracy i to jest przyczyna wszelkich ich nieszczęść oraz przegranego życia :D W kraju gdzie za niedługo nawet na rynek srajtaśmy będzie koncesjonowany i opanowany przez państwowy monopol... gdzie Niemcy muszą produkować nawet ołówki bo rodzime tłumoki jedynie powołałyby w fabryce 15 związków zawodowych a później kwiczały, "rzondzie ratuj i dotuj bo nie wiedzieć czemu siem nie opłaca".

   Na końcu ci durnie drą mordy, że "somsiad ma za dobrze", więc trzeba zaorywać rodzimy biznes, wypychać ludzi za granice i podwyższać podatki... i się dziwią, że z krajem który (na razie) jest potentatem w produkcji... tanich jabłek, a oprócz tego nie ma kompletnie nic oprócz taniej siły roboczej - nikt się nie liczy. Nawet mi was tłumoki nie żal...

  •  

   pokaż komentarz

   @juesend_ej: Ty żydzie, komunisto, ojkofobie! Jak śmiesz... rzucać perły przed wieprze? Przecież większość wykopków to tłumoki marzące o tym, żeby obywateli trzymać mocno za ryje, a każdego, kto nie pasuje do sztancy najlepiej likwidować.

 •  

  pokaż komentarz

  w sprawie mienia bezspadkowego, które szacowane są na 300 miliardów dolarów

  Chyba przez prawackich analfabetów ekonomicznych. Wartość wszystkich polskich nieruchomości to obecnie jakieś dwa biliony złotych, II RP była krajem wielokrotnie biedniejszym pod tym względem, a Żydów było około 10%.

 •  

  pokaż komentarz

  Gdy pierwszy raz czytałem coś o Żydach na wykopie pomyślałem, że może być coś na rzeczy. Drugi, trzeci, nadal ok, każdy może mieć rację. Po 50 artykule zacząło być głupio. Po kilku dniach zasranych setkami artykulików o Żydach stwierdzam, że jesteście zwyczajnie p!$$$$$nięci.

 •  

  pokaż komentarz

  Taa, 100 bilionów od razu. Po co się ograniczać? xD

 •  

  pokaż komentarz

  Mogą nam zapłacić za chronienie ich dziadków i babć

  •  

   pokaż komentarz

   @Medyc: Jakim "nam"? Chroniłeś kogoś?

  •  

   pokaż komentarz

   @John_Finn: Osobiście nie, ale moi dziadkowie już tak. Moja prababka zginęła ukrywając żydów w swojej stodole.

   Tak te ścierwa nam się teraz odpłacają...

   pokaż spoiler Po za tym argument "chroniłeś kogoś" jest żałosny i na poziomie gimnazjum

  •  

   pokaż komentarz

   @Medyc: Na poziomie gimnazjum jest pisać o kimś "ścierwa", wycierać sobie gębę czyimś poświęceniem i żądać za nie zapłaty.

  •  

   pokaż komentarz

   @John_Finn: Ja nic nie żądam.

   Muszę tobie tłumaczyć że daje przykład zachowania właśnie żydów?
   Oni od nas chcą za wszystko pieniędzy.

   Ale widzę że musisz być jednym z nich że czegoś takiego nie zauważyłeś

  •  

   pokaż komentarz

   @Medyc: zydy zaczynają kampanie szkalowania... nawet na "wykop"

  •  

   pokaż komentarz

   Muszę tobie tłumaczyć że daje przykład zachowania właśnie żydów?

   @Medyc: Musisz. Nie odczytałem tego finezyjnego przesłania w twoim debilnym poście.

   Oni od nas chcą za wszystko pieniędzy.

   Czyli za co? Co oznacza to "wszystko"? Bo tak summa summarum, to jedynym żądaniem/prośbą/monitem, formułowanymi od lat przez środowiska żydowskie są te dotyczące ustawy reprywatyzacyjnej, ułatwiającej odzyskiwanie przez byłych właścicieli lub ich spadkobierców znacjonalizowanego mienia, bądź odszkodowania za nie.

   I odnoszę wrażenie, że oburzenie w związku z tym jest wysoce nieproporcjonalne do faktycznych strat, które ponieślibyśmy z tego tytułu (o ile można mówić o stratach w kontekście przywracania świętej własności w prawowite ręce). Bo póki co nie ponosimy żadnych i tylko od nas zależy, jak tę sprawę rozwiążemy. Możemy też przeciągać ją w nieskończoność. W sumie obecnie nie ma to już większego znaczenia. Sądzę, że kwestia mienia znacjonalizowanego została w przeważającej większości uregulowana czy to przez prywatną inicjatywę, występującą przed sądami, czy też na mocy różnych tam umów indemnizacyjnych.

   Z drugiej strony zawsze można dać się ponieść histerii z 300 miliardami dolarów w tle i płakać nad ósmym rozbiorem Polski, rychło mającej zostać zagrabianą brudną ręką chciwego żydostwa.

   Ale widzę że musisz być jednym z nich że czegoś takiego nie zauważyłeś

   Oczywiście, że jestem jednym z nich. I to wcale nie jest z twojej strony zarzut na poziomie gimnazjum...

  •  

   pokaż komentarz

   Po za tym argument "chroniłeś kogoś" jest żałosny i na poziomie gimnazjum

   @Medyc: Wprost przeciwnie, jest bardzo trafny. Przypisujesz sobie czyjeś zasługi tylko dlatego, że należysz do tego samego narodu, co on. To tak jakbym powiedział, że należy mi się Nobel za odkrycie polonu i radu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Trias: @John_Finn: hehehe tylko roszczenia reprywatyzacyjne wiesz jak sie sp!!$?@?a i ukrywa i ludzie gina za ciebie , potem robi sie z nich najwiekszych oprawcow wiekszych od nazistowskich niemiec bo przciez to polskie obozy i duzo innych rzeczy po ktorych noz babci w kuchni sie w blat wbija to sory ale ja osobiescie nie lubie byc ruchany w dupsko i twoje argumenty nie trafiaja do mnie . Ale widze ze masz jedno mysleinie sam napisales

   wycierać sobie gębę czyimś poświęceniem i żądać za nie zapłaty

   a to z reprywatyzacja jak jest ? czy nie jest tak samo ze za czyjes poswiecenie chca teraz zaplaty ?

  •  

   pokaż komentarz

   @kmt12: Naucz się jasno formułować swoje myśli, bo ciężko się odnieść do tego chaosu. Przede wszystkim mieszasz pojęcia. Reprywatyzacja to jedno, ratowanie Żydów to drugie, a nieuzasadnione oszczerstwa to jeszcze co innego.

  •  

   pokaż komentarz

   @John_Finn: ok po prostu zaowarzyłem ze napisałes , ze nie powinno sie pisac scierwa , prawda , i jeszcze napisałes wycierać sobie gębę czyimś poświęceniem i żądać za nie zapłaty. , jak dla mnie to mozna to samo do reprywatyzacji czyli utraconego majatku byłych polaków( zydów, zyd tez kiedys polak ) . Sory ale jak sie sp?#?###a i oczernia gorzej niz prawdziwych oprawców nie nalezy im sie chodzby 1 m2 ziemi z ktorej sp#!@#%@ili .