Informacja nieprawdziwa - znalezisko nie zostało "ręcznie zakopane" a jedynie (na podstawie zgłoszeń użytkowników) oznaczone jako duplikat. Treść drugiego znaleziska nie wnosiła nic nowego do sprawy, w takiej sytuacji autor powinien skorzystać z możliwości dodania linków powiązanych do pierwszego znaleziska, a nie tworzyć kolejne.

To standardowe działanie, na podstawie zgłoszeń Wykopowiczów duplikaty są wyrzucane z Wykopu, niezależnie od tematyki znaleziska.

 •  

  pokaż komentarz

  Zydzi sa juz wszedzie, nawet wsrod moderacji

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @bede-gral-w-gre:

   Onże Hipolit Korwin-Milewski przytacza relację z rozmowy Ksawerego Orłowskiego z baronem Maurycym de Rothschildem. „Osobiście p. Rothschild, pamiętając, że aż do końca XVIII wieku Polska była najbardziej w Europie tolerancyjnym dla Żydów państwem, życzyłby sobie, żeby kwestia żydowska zupełnie nie była na Kongresie poruszana lecz pozostawiona układom w samej Warszawie między obywatelami obu wyznań, mojżeszowego i chrześcijańskiego, które potrafią dojść do zgody. Ale ten pogląd nie jest wśród Izraela ogólnie przyjęty. Między chrześcijanami panuje przekonanie, że całe żydostwo na całym świecie jest absolutnie solidarne i w kwestiach politycznych maszeruje jak jeden człowiek. To jest wielki błąd, bo istnieje cały szereg zagadnień, co do których panuje między samymi Żydami wielka rozbieżność, np. w kwestiach socjalnych i ekonomicznych, on Rothschild Żyd i p. Lejba Trocki, także Żyd, idą w zupełnie przeciwnych kierunkach.

   Lecz jest jeden punkt, na którym rzeczywiście cały naród Izraela jest do ostatniego człowieka absolutnie solidarny, mianowicie kiedy idzie o h o n o r I z r a e l a . (...) Jeśli na Kongresie oficjalnym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej będzie (nie wymieniając nazwiska) "były od miasta Warszawy członek Dumy Państwowej rosyjskiej", który zyskał wszechświatowy rozgłos jako zajadły antysemita, to cały Izrael i p. Rothschild sam będą uważali taką nominację za policzek wymierzony w twarz całego ich narodu i stosownie do tego postąpią. (...) Niechaj wie z góry i uprzedzi kogo należy, że kiedy Polska będzie oficjalnie reprezentowana przez tego pana, to Izrael zastąpi jej drogę ku wszystkim jej celom, a one są nam znane. Wy nas znajdziecie i na drodze do Gdańska, na drodze do Śląska pruskiego i do Cieszyńskiego, na drodze do Lwowa, na drodze do Wilna i na drodze do wszystkich waszych projektów. Niech pan hrabia to wie i stosownie do tego postąpi”.

   Baronowi Rothschildowi chodziło o Romana Dmowskiego, który – jak się okazuje – był podówczas „punktem honoru Izraela”. Płynie z tego kilka wniosków aktualnych również i dzisiaj, zwłaszcza, że – jak się wydaje, „Izrael” podniósł poprzeczkę swego „punktu honoru” o kilka, a może nawet kilkanaście stopni. Dzisiaj bowiem „Izrael” już nie zadowala się presją w celu usunięcia z areny politycznej swoich przeciwników. Dzisiaj „Izrael” za swój „punkt honoru” uznaje wymuszenie na wszystkich narodach, by obierały sobie przywódców, a nawet – by wychowywały dzieci podług jego wskazówek, to znaczy - wymuszenie na wszystkich narodach kapitulacji, nie tylko w sferze politycznej, ale nawet - moralnej.
   http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=695

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @solo1979: A mnie ciekawi, czy gdyby teraz znów nas najechała jakaś wege Adolfina, to Polacy też tak chętnie by pomagali żydom xD Co niektórzy mogliby się zastanowić, zwłaszcza tacy co pomagali i dożyli dnia dzisiejszego mogliby mieć pewne opory :D

 •  

  pokaż komentarz

  Zakopali poniewaz były podobne zdjecia.

 •  

  pokaż komentarz

  Greenspan to człowiek który polityką monetarną zapoczątkował odchodzenie USA od wolnego rynku. To perfidna postać. To człowiek który zniszczył Amerykę.
  Gdyby KGB sobie wymyśliło jak zniszczyć największe mocarstwo świata bez rakiet i czołgów i wstawiliby swojego agenta na szefa Rezerwy Federalnej to postępował by dokładnie tak jak Greenspan.

 •  

  pokaż komentarz

  na moderację pewnie zadziałał jakiś szeleszczący argument ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Jak płatne trolle z #neuropa nie zdążą zakopać to moderacja pomoże ;)