•  

  pokaż komentarz

  Irlandia jako jedyny chyba kraj w Europie,który otwarcie krytykuje i bojkotuje Izrael czy jego firmy na swoim terenie, mają ich głęboko w dupie i się ich nie boją. Warto żeby w końcu nasze sługusy z rządu, przestały się bać i wzięły z Irlandii przykład.

  •  

   pokaż komentarz

   @RUNDMC: wydaje mi sie ze Irlandia ma duza lepsza sytuacje geopolityczna niz Polska i moze sobie pozwolic na takie akcje.

  •  

   pokaż komentarz

   @RUNDMC tylko Irlandia nie jest obarczona taką historią jak my.
   Ich najwyższej o antysemityzm posądzą, nas za zbrodnie. Wojenne. Ludobójstwo już niedługo jak to tak dalej będzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Felix5k: @RUNDMC: @prosiaczek:

   Gdyby Izrael nie bylby pupilkiem USA, a polskojezyczne elity na ich pasku tez moglibysmy miec ich w dupie. Politycznie i gospodarczo sie zalezymy od nich bezposrednio, natomiast Izrael doskonale wie, ze izolacja ich przez kraje UE i Turcje moze skonczyc sie tragicznie.

  •  

   pokaż komentarz

   @RUNDMC: potyczki między państwami to nie kłótnia z sąsiadem. Rozumiem, że masz pełny obraz sytuacji i dostęp do informacji niejawnych i wiesz jakie konsekwencje może to wywołać?

  •  

   pokaż komentarz

   @ropuchapodkamieniem: chyba nie zdajesz sobie powagi z całej sytuacji, albo jesteś tak inteligentny jak typowy wyborca Pisu. Wyjaśnię w 2 zdaniach, Polska nie ma az tak wielkich interesów z żydowskim państwem, nie jesteśmy od nich uzaleznieni i nie są naszym strategicznym partnerem. To żydom powinno zależeć na świetnych stosunkach z nami nie odwrotnie. A jak się nie potrafią zachować to won, bo usrael to nie pępek świata. Koniec przekazu

  •  

   pokaż komentarz

   @RUNDMC: Spójrz na mapę. Państwo wielkości woj. łódzkiego trzęsie całym światem państw arabskich, które są do niego wrogo nastawione, a które gdyby mogły to nakryłyby je czapkami. Izrael mając zapewnioną protekcję USA zmusi Polskę do "naprawy" stosunków.
   Dlatego pytam ciebie - specjalisto od geopolityki - jeszcze raz czy masz dostęp do bardziej szczegółowych informacji i czy potrafisz przewidzieć jakie zbyt śmiałe postępowanie może mieć dla nas konsekwencje?

  •  

   pokaż komentarz

   @ropuchapodkamieniem: Izrael niczym nie trzęsie, ma jedynie zielone światło od USA i UK do terroryzowania i gnębienia innych nacji. Żydów i ich bezczelną politykę represji można porównać do faszyzmu, są agresywni, bezlitośni i roszczeniowi. Żydzi nigdy nie byli i nigdy nie będą przyjaciółmi Polaków, zapamiętaj to sobie raz na zawsze, wchodzenie z nimi w jakiekolwiek interesy, kończy się totalnym uzależnieniem i podporządkowaniem, skutki takiego braterstwa znamy z historii. Niewdzięcznicy jak cholera, jak nadaży się tylko okazja ograbią każde państwo do cna - przykład ustawa 447, to tylko jeden przykład. Irlandia idąc na kosy z żydowskim państwem jest w gorszej sytuacji niż Polska. Zapewniam cie że w Anglii jest więcej biznesów pod kontrolą żydów jak gdziekolwiek w Europie, więc Irlandia ryzykowała duzo więcej. Mimo tego Irlandczycy nie pozwolili sobie na uzależnienie kraju i podziękowali im wydając specjalną ustawę. Kolejny przykład zniewolenia przez biznes ...patrz rosyjskie surowce kopalne, podskoczysz kurek zakręcą. Od żydów jak najdalej, niech się kotłują między sobą to nie jest dla nas partner czy sojusznik, jak to pieprzą w mediach, a raczej wróg, sojusznika tak się nie traktuje.

 •  

  pokaż komentarz

  Dlatego zleciłem odwołać wizytę delegacji Knsesetu w Irlandii, do której miało dojść w marcu...
  Żydki szybko się od nas uczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Izraelski rząd zagroził działaniami odwetowymi, jeśli ustawa zacznie obowiązywać. MSZ nazwało ją “pełną hipokryzji i antysemicką”
  Tak najłatwiej. Jakikolwiek ruch wbrew myśli Izraela jest antysemityzmem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Tak naprawdę jako ogół Żydzi są nie zbyt lubiani. Są niemili, aroganccy i pazerni. Na zachodzie ludzie jednak boją się wyrażać swoje zdania, bo raz antysemityzm, dwa budzą współczucie Holocaustem. Najbardziej tracą jednak na takich akcjach i na tym co wyprawiają na bliskim wschodzie. Kolejny problem u nich to młodzież. Mają wyprane mózgi,ale co raz częściej nie chcą być tacy jak ich przodkowie. Mają pretensję o izolację i niechęć do nich.

 •  

  pokaż komentarz

  Tak naprawde to aby Zydzi cos zrozumieli to trzeba robic tak aby ich bolalo i to co rozumieja najbardziej czyli pozbawic ich $$$$$ a wiec np natychmiast wstrzymanie dotacji (100mlnzl) na cmentarz w Wawie anulowac inne umowy itd bo to ,ze jutro jakis urzednik 2giego sortu przeprosi i powie, "premier mial co innego na mysli" to mam szczerze mowiac w pupie.
  Umowmy sie w calym tym "zamieszaniu" im chodzi tylko i wylacznie o $$$$.