•  

  pokaż komentarz

  Patrzcie na odległość między pojazdami. Jakie to wymuszenie? Może się chłopi coś przewidziało albo oślepił go samochód z naprzeciwka. Za to reakcja nagrywającego pojazdu na poziomie szachisty.

  •  

   pokaż komentarz

   @kacperinjo: A119 to specyficzna kamerka z mega kątem, auto jest bliżej niż się wydaje.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypokowy_expert: To tym bardziej jeżeli autor uważa że gość próbował wymusić odszkodowanie to powinien był zwiększyć dystans po tym jak ponownie ruszyli.

  •  

   pokaż komentarz

   A gdyby tym przejściem przechodziła matka nagrywającego? Ta próba wymuszenia jest nie do udowodnienia, ba naraża publikującego na sankcje...

   Art. 212. Zniesławienie
   § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
   podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
   § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
   podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
   § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
   § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @kacperinjo: A może klient niezdecydowany?
   Cholera, przywidziało mi się, że to taksa była

 •  

  pokaż komentarz

  No faktycznie, stary golfa 3ka to może nawet 1000zł by dostał....interes życia!

  •  

   pokaż komentarz

   @raffciou: możliwe ze ma rupiowaty stan ze wymaga to wymiany duuuzej ilości i po prostu chciał całkowitą i tyle. Parę razy tak zrobi na kimś kto nie trzyma odległości i złapie na wędkę :)

  •  

   pokaż komentarz

   No faktycznie, stary golfa 3ka to może nawet 1000zł by dostał....interes życia!

   @raffciou: NIE ważne ile auto warte. Dzban wezwie od razu karetkę + bagiety i powie że szyja boli. Potem będzie udał wielce rannego mimo że prędkość auta w momencie kolizji spadła do ~10km/h ale on ma zniszczone kręgi szyjne itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Da się w ten sposób grube tysiące obecnie wyciągnąć. @a-lexis:

 •  

  pokaż komentarz

  Nie chodzi o wartość auta a o możliwe odszkodowanie za szkody osobowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzban wezwie karetkę + bagiety w pakiecie i będzie próbował ugrać tysiące złotych na szkodach osobowych bo "zniszczone" kręgi szyjne nawet jak samochód za nim uderzył z prędkością poniżej 10km/h a na zderzaku będzie miał ledwo widoczne zadrapanie (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Kierowca a nawet pasażerowie bo też możliwe będą ściemniać że są w ch?$ ranni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  A może jeż przechodził po pasach i chciał go przepuścić.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ma pisku opon, odległość nie najgorsza, niema w zasadzie nagłego hamowania przed nosem, cofania itp. Zatrzymuje się typ przed przejściem, można domniemywać że raczej zbytnia ostrożność, oślepiło go coś, przywidziało. Ja tu wymuszenia (próby) nie widzę.

  Zakop, informacja nieprawdziwa.