•  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Zajefajna sprawa. Niby proste a tak skuteczne. Nic tylko szerokości życzyć.

 •  

  pokaż komentarz

  Kompetentny kierownik to gwarancja udanego produktu (✌ ゚ ∀ ゚)☞

 •  

  pokaż komentarz

  Poproszę o test łosia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Pomysł genialny w swojej prostocie. Zapewne dlatego krytykowany, bo może być relatywnie tani i powszechny wśród niepełnosprawnych. ...a to raczej nie jest geszeft.

  •  

   pokaż komentarz

   @WolnyLechita: Tak szczerze to nie jest nic nowego (co widać po filmiku), ani niestety taniego. 7-10 tys. to 2/3 ceny porządnego aktywnego wózka (takiego lekkiego, a nie szpitalnej landary)

  •  

   pokaż komentarz

   @WolnyLechita: to nie jest genialny pomysł. Nie przejedziesz tak krawężnika, a nawet niewielkie nierówności sprawiają problem. Nawet szyszka może sprawić, ze wylądujesz ba glebie

  •  

   pokaż komentarz

   @thislookslikeheresy: Jeśli to nie jest (relatywnie) tanie - to znaczy, że zostało pomyślane wyłącznie jako geszeft.

  •  

   pokaż komentarz

   @JulienSorel: > to nie jest genialny pomysł. Nie przejedziesz tak krawężnika, a nawet niewielkie nierówności sprawiają problem.

   Genialnym pomysłem byłby taki wózek wtedy, gdyby za jego pomocą niepełnosprawny mógł chodzić. ...a nawet i wtedy TAKŻE NIE BYŁBY GENIALNY, bo przecież ten kto chodzi, w każdej chwili może się potknąć o wystający krawężnik.
   ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawda?
   Chodzącemu normalnie człowiekowi, nawet niewielkie nierówności w określonych okolicznościach mogą robić problem... Może wylądować na glebie.

   Nie w tym problem moim skromnym zdaniem. Problem jest w tym, że nisza biznesowa drogich wózków z własnym napędem nieuchronnie mocno by podupadła.
   Bądźmy choć raz szczerzy.
   Sam niepełnosprawny "zaliczający glebę" jest tu najmniej ważny. Dzisiejszy człowiek obecnie się nie liczy. Przecież jest tylko konsumentem i środkiem produkcji. W najmniejszym stopniu nie jest już "człowiekiem".

   Nie radzę wchodzić ze mną w dyskusję na temat mechanicznych aspektów konstrukcji tego dodatku do tradycyjnego wózka inwalidzkiego - który z racji swojej konstrukcji już jest bardzo niebezpiecznym środkiem lokomocji. Chyba, że koniecznie chcesz pochwalić się publicznie swoją ignorancją w dziedzinie mechaniki i transportu?

  •  

   pokaż komentarz

   @WolnyLechita: kolego, ja na codzień poruszam się na wózku i jeździłem na takich dostawkach. Są niepraktyczne w codziennym funkcjonowaniu i tyle. Montując taka dostawkę, nie zrobisz na wózku balansu (podniesienie przednich kołek), żeby wjechać na krawężnik, ominąć szczelinę w chodniki, których w Polsce niestety nie brakuje. Także te peotekcjonalne uwagi zachowaj dla siebie i wracaj na elektrodę, specjalisto od siedmiu boleści.

   I wózek inwalidzki (aktywny) nie jest najbezpieczniejszym środkiem lokomocji. Trzeba się nauczyć na nim jeździć, ale przez mała wagę zapewnia najlepsze dostosowanie i normalne funkcjonowanie.

   Taka dostawka jest fanaberia i zwykłym gadżetem, nic więcej

  •  

   pokaż komentarz

   @JulienSorel:
   Rzecz ciekawa. Na twoim profilu przeczytałem coś takiego:

   Potrzebuje nowych akumulatorów do wózka, by dotrzeć na leczenie
   @a-internauta interwencja.polsatnews.pl #polska #zdrowie +2 inne

   Pan Wojciech cierpi na rdzeniowy zanik mięśni.Od niedawna NFZ refunduje lek poprawiający funkcjonowanie ludzi z tą chorobą.46-latek został zakwalifikowany do leczenia, ale żeby mógł jeździć na kolejne badania, potrzebuje zebrać pieniądze na akumulatory do wózka elektrycznego i na dojazdy do lekarzy.
   [koniec cytatu]

   Nie jestem twoim kolegą i nigdy nie będę - nawet gdybym stracił nogę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem człowiekiem myślącym, a nie "pakującym".

   Moją intencją nie było konstruowanie wózka idealnego - takiego, który uczy swoich użytkowników nie lubiących się uczyć (bo to dla nich zbyt trudne) w jaki sposób posługiwać się napędem elektrycznym. Takim, który przy okazji sam automatycznie naprawia szczeliny w chodnikach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Nikogo nie należy uszczęśliwiać na siłę, bo tego się po prostu zrobić nie da. Dla ciebie najlepsze jest TO co lubisz.

   PISAŁEM NA TEMAT ZUPEŁNIE INNY - sprowadzający się w istocie do tego, na co pieniądze są - a na co ich nie ma w tzw. "Polsce" (w stylu: "z braku laku i kit dobry"). Nie wymagałem od ciebie także komentarza. Napisałeś te swoje głupoty zapewne po to, bo uznałeś, że będzie to dobra okazja na odreagowanie własnych frustracji.
   Odreagowałeś? No to fajnie! ...to teraz lepiej pakuj w kółka od swojego pojazdu, bo sensowne uwagi to wymagają zupełnie czegoś innego od tężyzny fizycznej górnych kończyn.

   Nie wierzysz, że są to głupoty?
   Jeśli koniecznie chcesz się o tym dokładnie przekonać - to popyskuj mi tu jeszcze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Zrobię ci profesjonalne podsumowanie twoich "wzlotów intelektualnych" - gratis (bo jesteś niepełnosprawny).
   Zastanów się nad tą ofertą poważnie, bo twoja wybujała samoocena może na tym nieco ucierpieć.

   Pozdrowienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @WolnyLechita: ty masz coś nie tak pod kopułą. Totalnie nie wiesz, o czym mówisz. Mówimy o dostawkach do wózków aktywnych jak ze zdjęcia do znaleziska. Pan Wojciech nie byłby w stanie utrzymać się na takim wózku z racji choroby. Po co dostawka w wózku elektrycznym? ;D

   To ty przegladales mój profil x miesięcy wstecz. I kto tu jest frustratem?

  •  

   pokaż komentarz

   @JulienSorel: > Mówimy o dostawkach do wózków aktywnych jak ze zdjęcia do znaleziska.

   Mnie to zupełnie nie przeszkadza, o czym sobie mówicie. Możecie sobie paplać nawet o aktywnej dostawce do aktywnej dostawki - do aktywnego (napędzanego) wózka inwalidzkiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież inwalidztwo fizyczne nie wyklucza możliwości istnienia inwalidztwa umysłowego. Prawda?

   W moim przekonaniu zdrowy na umyśle człowiek za oczywistość uzna, że tego typu dostawki mają sens wyłącznie do wózków napędzanych siłą własnych rąk. ...ale ty się nad tym nie zastawiaj... ( ͡° ͜ʖ ͡°) ...przecież i tak nie ogarniesz.
   Lepiej trenuj balans...

   A twój profil jest taki sam X miesięcy wstecz - jak i 3 dni temu. Nie pomyślałeś o tym? ...czemu mnie to nie dziwi?
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)