•  

  pokaż komentarz

  Fajny ten Izrael, taki nie za kulturalny.

  •  

   pokaż komentarz

   @wojtak: kulturalny kurtularny
   a ty tam dobieraj słowa ostrożnie bo antysemityzm

  •  

   pokaż komentarz

   @wojtak: @Mescuda: Izrael choruje niestety na tą samą chorobę co Polska i USA - populizm i demagogię.

   Różnica jest w tym, że w Polsce szczuje się na LGBT, Żydów i uchodźców, w Izraelu szczuje się na Polaków i Arabów, a w USA na Meksykanów, murzynów i emigrantów z Ameryki Południowej.

   W każdym z tych krajów chodzi z grubsza o to samo: dorwanie się do koryta przez manipulowanie "suwerenem".

  •  

   pokaż komentarz

   @gwiezdny_kupiec dlaczego sądzisz że ludzie robią i myślą to co im Kaczyński powie i nie mają własnego rozumu? żeby nie tolerować środowisk LGBT nie potrzebuje żadnego polityka bo sam widzę że to co oni robią i co sobą reprezentują jest dla mnie odrazajace. ( nie mylić z chęcią 2 facetów do bycia z soba). To co ty robisz to raczej jest demagogia.

  •  

   pokaż komentarz

   Izrael choruje niestety na tą samą chorobę co Polska i USA - populizm i demagogię

   @gwiezdny_kupiec: Tak jak każdy kraj na świecie, bo na tym polega polityka?

  •  

   pokaż komentarz

   @sEB-q: W czym konkretnie przeszkadzają Ci geje? Znam dwóch "jawnych" gejów i są to bardzo uczciwi i mili ludzie. To co robią w sypialni to ich prywatna sprawa.
   To czy ktoś jest homo- czy hetero- to kwestia tylko i wyłącznie genetyczna. Nie wiem czy masz albo planujesz dzieci ale jeżeli tak, to każde z nich ma kilka procent szansy na bycie homoseksualistą. Będziesz czuł odrazę do własnego dziecka, dlatego że urodziło się z określoną orientacją?

  •  

   pokaż komentarz

   @gwiezdny_kupiec: To co robia i co gdzie wsadzaja to faktycznie ich sprawa, ale ja nie organizuje ani nie uczestnicze w marszach fanatykow lodzikow czy minetek, wiec oni tez nie musza pokazywac swoich upodoban i drzec mordy o nie wiadomo co.

   @gwiezdny_kupiec: Od kiedy to homoseksualizm jest wrodzony ciołku, nowa medycyne probujesz uprawiac?

  •  

   pokaż komentarz

   @gwiezdny_kupiec widzisz taki jesteś niby inteligentny A nie czytasz w ogóle co ktoś pisze więc powtórzę może zrozumiesz. Albo manipilujesz celowo co mnie nie dziwi. Napisałem że nie mam nic przeciwko byciu razem 2 facetów, sam ma wielu znajomych gejów ale odradża mnie styl A raczej brak w tym co robią środowiska LGBT. Chodzi mi o te chore parady tolerowanie pedofili )i nie mów mi że nie bo Holandii jets tego całą masa itd)Jak jeszcze nie złapiesz o czym mowa to może na przykładzie ci to przedstawię mam wielu znajomych gejów i często ich goszcze u siebie na imprezach ale gdyby który mi przyszedł do domu w stringach wymachujac dildem i prowadząc kolegę na smyczy to bym wykopał na zbity pysk. Teraz dotarło???? nie wmawiaj ludziom że LGBT to są wszyscy geje. Tfu to nawet większość nie jest.

  •  
   p.................e

   +5

   pokaż komentarz

   żeby nie tolerować środowisk LGBT nie potrzebuje żadnego polityka bo sam widzę że to co oni robią i co sobą reprezentują jest dla mnie odrazajace.

   @sEB-q: tak samo jest z żydami. Są jeszcze bardziej odrażający.

  •  

   pokaż komentarz

   @sEB-q: Środowiskom LGBT chodzi o prawo do normalnego życia w społeczeństwie. Przykładowo, żeby kogoś w szkole nie nazywano "pedziem" i żeby później takie dzieciaki się nie wieszały. Temu ma między innymi służyć słynny program Trzaskowskiego i zajęcia z tolerancji w szkołach. Na marginesie Polska ma jeden z najwyższych w Europie wskaźników samobójstw wśród dzieci (ciekawe ile z nich to dzieci zaszczute z powodu swojej orientacji seksualnej).

   Inny przykład. Prawo do jakiejś formy uznania i formalizacji związków osób homoseksualnych.

  •  

   pokaż komentarz

   dobieraj słowa ostrożnie bo antysemityzm

   @Mescuda: Nie propaguj zastraszania ludzi antysemityzmem. Ta epoka już się kończy. Czas uczciwie i otwartym tekstem mówić o szowinizmie, rasizmie, bucie, bezkarności i okrucieństwach izraelskiego reżimu. Najwyższy czas skończyć z rozdętą do absurdu religia holokaustu, w którym zresztą żydzi sami mieli aktywny udział.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dante27: > Od kiedy to homoseksualizm jest wrodzony ciołku, nowa medycyne probujesz uprawiac?

   W 1990 roku WHO wykreśliła homoseksualizm z listy chorób i zaburzeń. Cytując wikipedię:

   Obecnie istnieje naukowy konsensus, że homoseksualizm jest normalnym wariantem ludzkiej seksualności, co potwierdzają oświadczenia szeregu organizacji naukowych, m.in. Światowej Organizacji Zdrowia, Światowego Towarzystwa Psychiatrycznego, Panamerykańskiej Organizacji Zdrowia, Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego, Amerykańskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego i Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego.

  •  

   pokaż komentarz

   @gwiezdny_kupiec: To ze lewactwo i lewackie lobby probuje wmowic ze pedalstwo jest czyms normalnym srednio kogo obchodzi, skoro to normalne to niech dwoch pedalow sobie zrobi dziecko a nie dra mordy o adopcje, natura was sama podsumowala, degeneraci.

  •  

   pokaż komentarz

   @gwiezdny_kupiec: Taa, Polska na tą samą chorobę, jak raz słychać jak zabieramy Ukraińcom i Słowakom ziemię strzelając co chwilę do nieuzbrojonych.

  •  

   pokaż komentarz

   Różnica jest w tym, że w Polsce szczuje się na LGBT, Żydów i uchodźców, w Izraelu szczuje się na Polaków i Arabów, a w USA na Meksykanów, murzynów i emigrantów z Ameryki Południowej.

   @gwiezdny_kupiec: Z tym,że u nas nie strzela się ani do LGBT, ani do Żydów, a tym bardziej do uchodźców,a tam co chwilę słychać o jakimś Izraelskim żołnierzu. Lewica szasta słowami takimi jak Antysemityzm,Rasizm i Homofobia tak jak im wygodnie. Kilkukrotnie zostałem nazwany "Faszystą" mimo iż, nie przeszkadzają mi Ani geje, ani czarnoskórzy,azjaci,hindusi,żydzi czy kogo tam sobie jeszcze lewica weźmie w swoją obronę.Dopóki ktoś jest wobec mnie w porządku to czemu ja mam być wobec niego nieprzychylnie nastawiony.

  •  

   pokaż komentarz

   @wojtak: Prorok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: i.kinja-img.com

  •  

   pokaż komentarz

   @e900: Trudno się z tobą nie zgodzić. Bardziej chodziło mi o aktualne szczucie na Polaków w Izraelu. Do Polaków w Izraelu nikt nie strzela. Nagonka na nas to jest dokładnie ta sama metoda uprawiania polityki którą stosuje Kaczyński, Trump, Putin albo Orban. Każdy oczywiście ma innych wrogów narodu ale zamysł jest identyczny.

  •  

   pokaż komentarz

   Środowiskom LGBT chodzi o prawo do normalnego życia w społeczeństwie.

   @gwiezdny_kupiec: bzdura nikt im nie odbiera prawa do normalnego życia w naszym kraju, jak każdy obywatel maja prawo do opieki medycznej, ochrony przez służby itd

   > Przykładowo, żeby kogoś w szkole nie nazywano "pedziem" i żeby później takie dzieciaki się nie wieszały.
   kolejne bzdety, dzieci są okrutne i to nie jest jakaś nowość a organizacje LGBT traktują tą sprawę jak by dzieci nikogo nie dręczyły jak tylko gejów a tak naprawdę najbardziej w tych czasach przewalone mają dzieci z rodzin ubogich, to ich dotyczy największy ostracyzm w szkole, u mnie za młodu przerypane nie miał kolega gej a chłopak z łuszczycą.

   Temu ma między innymi służyć słynny program Trzaskowskiego i zajęcia z tolerancji w szkołach.
   ma służyć wszystkiemu tylko nie propagowaniu tolerancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   najwyższych w Europie wskaźników samobójstw wśród dzieci (ciekawe ile z nich to dzieci zaszczute z powodu swojej orientacji seksualnej).

   pewnie dużo niższy od ilości dzieci zaszczutych za wady wrodzone lub swój niski status materialny

 •  

  pokaż komentarz

  Dla przypomnienia:
  Na miniaturce w drugim rzędzie po prawej stronie Yair Lapid, ten od "Polskie obozy śmierci istniały i żadne prawo nigdy tego nie zmieni".
  https://twitter.com/yairlapid/status/957208421794709504
  //

  •  

   pokaż komentarz

   @kjjbox: Racja, ale używaj "Pol%&ie o&*zy śmierci", przecież Google to indeksuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @randomlog: z indeksowaniem powyższej frazy mam pewien problem. Yair Lapid to nie jest byle jaki izraelski polityk i powiedział nie byle jaką głupotę. W mojej ocenie, gdyby powyższa fraza na zawsze została zindeksowana z jego wypowiedzią byłoby to dobre dla polskiej racji stanu.
   //

  •  

   pokaż komentarz

   @kjjbox: Nie ma nic dobrego w cedowaniu i rozpowszechnianiu odpowiedzialności za niemieckiej zbrodnie na Polskę. Długofalowo, będzie to dla polskiej racji stanu opłakane w skutkach.

  •  

   pokaż komentarz

   @randomlog: dla mnie jest to rozpowszechnianie wypowiedzi Lapida jest rozpowszechnianiem dowodu, że Żydzi kłamią i nie potrafią obiektywnie oceniać historii i Holokaustu.
   //

  •  

   pokaż komentarz

   @kjjbox: Dziwne, że nikt w Izraelu nie ruszy tym 130 IQ rozumkiem i nie zda sobie sprawy, że przez działania takich typów co to sobie komu chcą zarzucają branie udziału w Holokauście, sprawiają, że wiarygodność wiedzy o IIWŚ ze strony żydowskiej spada. Bo jak przedstawiciele najwyższych władz poważnego państwa formułują zarzuty np. w stosunku do Polski i Polaków, które nie wytrzymują krytyki z ŻYDOWSKICH źródeł, to jednak jest COŚ GRUBO NIE TAK. A przecież źródła żydowskie mają ten niepisany "najwyższy" stopień wiarygodności w oczach ludów międzynarodowych.

   Jeszcze odbiją im się czkawką słowa premiera Izraela i typa z MSZ, gdy pojawi się wola w społeczeństwach by zerwać wyłączność tworzenia historii dawanej do wierzenie z okresu Holokaust przez żydowskich historyków.

  •  

   pokaż komentarz

   @Metzger3: zrozum, takie działanie nacjonalistyczne i protekcjonistyczne powoduje że na przestrzeni ponad 2500 lat kultura, język, tradycja i najważniejsze naród żydowski przetrwał zawirowania tułając się po całym świecie.
   Oni doskonale zdają sobie sprawę że tylko power, twardy nacjonalizm i konsolidacja wszystkich Żydów w obronie własnej nacji zapewnia im siłę i wpływy.
   Jak ktoś tego nie widzi i nie potrafi zrozumieć to jest co najmniej bardzo naiwny.

  •  

   pokaż komentarz

   Racja, ale używaj "Pol%&ie o&*zy śmierci", przecież Google to indeksuje.

   @randomlog: Może lepsza byłaby nazwa Żydowskie obozy śmierci. W końcu byli tam Żydzi ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   @cerastes:
   Jeżeli w różnych rejonach świata i na przestrzeni setek lat, obwiniano ich o różne czyny, to coś jest na rzeczy. To przeważnie oni sponsorują i wywołują konflikty, by zarabiać i rozszerzać wpływy i interesy. Robili, robią i będą tak robić pod przykrywką i rękoma innych, ukazując siebie jako ofiary. Natury nie oszukasz. Najciekawsze jest to, że żydowska biedota się nie liczy, bo jest przez tzw. elitę i inteligencję gorzej traktowana i postrzegana niż goje. I tu nie chodzi o brak pieniędzy-majątku, a o brak chęci i dążeń, by za wszelką cenę je zdobywać. I tak oto w konfliktach żydowski plebs zostanie wymordowany, a przetrwają i umocnią się ci, co kręcą tym interesem głosząc wszem i wobec, jacy to oni biedny i znienawidzony naród jest. To taka ichnia selekcja raz na jakiś czas.

  •  

   pokaż komentarz

   Dziwne, że nikt w Izraelu nie ruszy tym 130 IQ rozumkiem i nie zda sobie sprawy, że przez działania takich typów co to sobie komu chcą zarzucają branie udziału w Holokauście, sprawiają, że wiarygodność wiedzy o IIWŚ ze strony żydowskiej spada.

   @Metzger3: geszeft jest do zrobienia na Polsce. A jak goje zaczną szemrać to się zrobi kolejne prawo jak to od negowania Holocaustu, w końcu jeśli prawnie zabronią to jaki respons będzie możliwy? O dwójmyśleniu nie wspomnę, ale przykład mamy piękny.

   źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  To jest właśnie ich stosunek do świata. Bardzo dosłownie i precyzyjnie zaprezentowany.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tulkandra:

   Bo USA zawsze zawetuje rezolucje Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawach dotyczących Izraela - a dla Izraela niewygodnych.

   ZAWSZE! - bo USA ma poczucie winy, że tylu Żydom odmówili azylu przed II WŚ, a podczas wojny USA też totalnie miała los Żydów gdzieś

   ZAWSZE! - bo Żydzi mają wpływ na prezydentów USA zawsze, a na Trumpa w szczególności - jego zięć jest Żydem

   źródło: uuu.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  O DZIZAS!! SZOK I NIEDOWIERZANIE!!!! ŚRODKOOOOOWYYYYY????

 •  

  pokaż komentarz

  Coraz bardziej się kundlą tam na górze. Widać chamstwo z nich bije już nawet na plakatach. Nieprawdopodobne jak agresywni ludzie mogą być przy władzy. Ostra polityka zagraniczna, nazistowska wręcz polityka wewnętrzna, oskarżenia o zbrodnie wojenne, wspieranie terroryzmu, prowadzenie wojen, zabranie praw mniejszościom, strzelanie do dzieci, niesprawiedliwe sądy i milion innych rzeczy które by nie przeszły w cywilizowanym kraju - żmije nie ludzie. Jak zwykle potem przez takie elity ucierpią tylko zwykli ludzie, którym współczuję, ale jak ich wybiorą to będą mieli to czego chcą - prawda?