•  

  pokaż komentarz

  "WARNING: I am not going to commit suicide, I am not going to take too much cocaine and drown in a bath, or shoot myself. So if this happens, it wasn't me. Save this Tweet," she wrote in April, 2018.

  źródło: i.imgur.com

 •  
  b........r

  +290

  pokaż komentarz

  Na świecie żyje dużo ludzi, którzy nie dopuszczają myśli, że rzeczywistość wygląda inaczej niż jest im serwowana w mediach. Takie osoby, prawdopodobnie na poziomie podświadomości, blokują dopuszczanie do siebie niewygodnych informacji ze względu na swój komfort psychiczny. Społeczeństwo nie lubi gdy ktoś się wyróżnia, bo wtedy jest inny, dziwny i potencjalnie niebezpieczny - nieakceptowany społecznie. Generalnie niewiedza jest błogosławieństwem, im mniej wiesz tym lepiej śpisz jak to mówią. W mafii była taka zasada, że gdy wstępowało się w jej szeregi, to trzeba było popełnić najgorszą zbrodnię, najczęściej morderstwo i było to dokumentowane - po prostu na wstępie tworzony był hak mogący potencjalnie zrujnować życie. Dawało to gwarancję, że członek mafii wszelkie tajemnice zabierze ze sobą do grobu. Uważam, że u szczytów władzy jest bardzo prawdopodobne gwałcenie dzieci by podporządkować sobie ludzi. Jest wiele osób, które nadają się na wysokie stanowiska, więc trzeba wybrać tych, którzy będą najbardziej posłuszni. Sprawa wyszła przy okazji Pizzagate, która została zamknięta w komiczny sposób. Nie twierdzę, że tak na pewno jest, ale dopuszczam możliwość, że tak może być - w odróżnieniu od osób, które na pewno wiedzą, że tak nie jest, chociaż wiedzą tyle co ja, czyli gówno.

  •  

   pokaż komentarz

   @blizzarder: łał, rozsądek... gratuluję (poważnie).

  •  

   pokaż komentarz

   @blizzarder:
   Kiedyś rozkminiałem czy przypadkiem celebryci przed byciem promowanym nie muszą zrobić czegoś kompromitującego przed kamerą, w razie gdyby zaczęli wykorzystywać swoją sławę w sposób niewygodny.
   Jednak takie przypuszczenia jak moje i twoje nie mają poparcia, bo żadne (z tego co wiem) rzeczy nie wyciekają, a pewnie ktoś wcześniej czy później by się zbuntował.

  •  

   pokaż komentarz

   @CreaOnion: Chociażby Michael Jackson się zbuntował. Skończyło się na zarzutach pedofilskich, które go zrujnowały, i ostatecznie zmarł w podejrzanych okolicznościach.

   Mel Gibson też dostał bolesnego pstryczka, gdy zaczął mówić nie po linii hollywoodzko-żydowskiej propagandy. Afera z żoną, a potem zniknął na długi czas. Teraz wrócił już potulny.

  •  

   pokaż komentarz

   Uważam, że u szczytów władzy jest bardzo prawdopodobne gwałcenie dzieci by podporządkować sobie ludzi
   @blizzarder: Dokładnie tak jest i są na to dowody. Najlepiej prześwietlona sprawa z całej serii to chyba tzw. afera Dutroux. Niesamowita historia, powiązania ze szczytami władzy, w trakcie procesu w dziwnych okolicznościach przypadkiem zmarło 30 osób związanych ze sprawą. TLDR na końcu.

   Prawdopodobna hipoteza po prześledzeniu całej afery :
   1. Zbieranie haków to podstawa działania służb i polityków od tysięcy lat
   2. Im okropniejsza i lepiej udokumentowana zbrodnia tym lepszy hak
   3. Wykorzystywanie dzieci się do takich zbrodni zalicza, można je łatwo zaaranżować i systematycznie dokumentować, w dodatku tworzy stałą zależność
   4. Tylko skąd służby miałyby wziąć dzieci które się na to zgodzą? Jak wciągać potencjalnych sprawców i namówić ich do takich zachowań? Jak publiczności wytłumaczyć logistykę, dziwne spotkania i znajomości? Jak zachować tajemnicę?
   5. Najlepiej korzystając z różnych niejawnych, tajnych stowarzyszeń związanych z pewną ideologią, np lóż masońskich, grup okultystycznych, stowarzyszeń religijnych, artystycznych itp
   6. Pionierami używania takich stowarzyszeń i używania ich do utrzymywania władzy i posłuszeństwa byli Naziści na czele z Himmlerem który był zadeklarowanym okultystą. Przykładem takiej organizacji jest Towarzystwo Thule.
   7. USA jest bardzo pragmatycznym narodem. Po wojnie w ramach operacji Paperclip służby USA ściągnęły do siebie tysiące Nazistowskich naukowców, którzy m.in. budowali bomby atomowe, silniki odrzutowe i rakiety. W zamian za darowanie win przesłuchiwali i wyciągali przez lata od nich wiedzę. Naziści przywieźli przy okazji swoje doświadczenia z okultyzmem, psychologią, praniem umysłu, przesłuchiwaniem więźniów pod wpływem substancji halucynogennych, badaniem granic ludzkiej wytrzymałości. Wiedza była najczęściej zdobywana na więźniach obozów koncentracyjnych.
   8. Dowodem na to że USA przejęło tą wiedzę i dalej ją rozwijało są odtajnione dokumenty programu MK-ULTRA. Ujawniono w nich długoletnie prace nad tym na ile możliwe jest pranie umysłu, zmienianie osobowości i tak dalej.
   9. Większość rzeczy, jak we wszystkich badaniach, okazała się niewypałem, ale wiemy o kilku ciekawych odkryciach.
   10. Jednym z nich jest to że u dzieci można wywoływać tzw DID czyli zaburzenie dysocjacyjne osobowości które polega na tym, że ludzie składają się z kilku osobowości które często o sobie wzajemnie nie wiedzą. Można warunkować behawioralnie wywołanie każdej z nich w odpowiedni sposób. Zaburzenie to można wywołać sztucznie poddając małe dziecko wyjątkowo traumatycznym przeżyciom dzięki czemu osobowość rozszczepia się żeby chronić przed traumatycznymi doświadczeniami i wspomnieniami.
   11. Takie dzieci to idealni, posłuszni kandydaci na pułapki tzw honeytraps w celach opisanych w punkcie 3
   12. Dokładnie takie zaburzenia miały ofiary Dutroux, dokumenty z procesu opisują jak potrafił używając różnych imion 'uruchamiać' różne osobowości u swoich ofiar.
   13. Ofiary siatki pedofilskiej opisywały też że wykorzystywane były w różnych dziwnych rytualnych orgiach, w klubach, w stowarzyszeniach okultystycznych. Z drugiej strony niektórzy ludzie szantażowani przez lata opisywali, że po prostu poszli na imprezę do klubu ze znajomymi, ktoś dorzucił im coś do drinka, a po kilku dniach mogli obejrzeć jak np. w VIP roomie uprawiają seks z 12 letnią dziewczynką.
   13. Sam Dutroux był powiązany z ludźmi którzy okazali się uśpionymi agentami w ramach tzw operacji GLADIO czyli działającej w czasie zimnej wojny w ramach NATO uśpionej sieci mającej tworzyć podziemie antykomunistyczne na wypadek ataku ZSRR.
   14. Teraz, po latach, wiemy kto zakładał te sieci, wiemy kto sterował w Europie operacją GLADIO (być może nawet w słusznym celu ale obrzydliwymi metodami), wiemy że ZSRR miało również takie sieci, Polska brała w nich udział, a w Polsce takim agentem był np Józef Oleksy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   15. TLDR; Podsumowując : psychopatyczne służby różnych mocarstw używają tresowanych dzieci do zdobywania haków na osoby o skłonnościach pedofilskich lub osób odurzonych substancjami psychotropowymi robiąc z nich pedofili, a następnie używają tych ludzi do utrzymywania władzy i wpływów na terenach na których działają
   16. UFFFFF

   https://steemit.com/history/@rebelskum/the-dutroux-nightmare-chapter-i-a-historical-introduction-to-the-dutroux-affair
   https://www.theguardian.com/world/2002/jan/25/worlddispatch.dutroux
   https://www.theguardian.com/world/2002/may/05/dutroux.featuresreview
   https://www.theguardian.com/world/2004/jun/18/dutroux.ianblack

   Film z osobą która cierpi na zaburzenie DID.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @insu: Buntował się tak bardzo, że regularnie sypiał z małymi chłopcami. Chyba, że chcesz mi wmówić, że sam się do tego nie przyznał w licznych wywiadach. A może to Illuminati spreparowali te nagrania i o dzieleniu łóżka z dziećmi opowiada sobowtór Jacksona?
   Abstrahując od prawdy (odnośnie molestowania w tym przypadku), problem u szczytu władz/elit na pewno istnieje.

  •  

   pokaż komentarz

   @blizzarder: Z całym szacunkiem ale w tym całym Pizzgate nie było nic merytorycznego.
   Jeżeli się mylę to poproszę o naprostowanie bo dla mnie to była narracja na poziomie taniej internetowej foliarskiej sensacji.

   Zresztą jak widzę,ze najwyżej ocenionym załącznikiem jest prostacki Fake o Gibsonie to trudno środowisko promujące tego typu tezy traktować poważnie.

  •  

   pokaż komentarz

   całym szacunkiem ale w tym całym Pizzgate nie było nic merytorycznego.
   @Rethrax: Co robisz kiedy przed wyborami dostajesz cynk że opozycja próbuje ujawnić siatkę pedofilską która używana była do trzymania posłuszeństwa wśród niektórych twoich kandydatów?

   Przygotowujesz i odpalasz swoją własną historię która nie ma żadnych podstaw merytorycznych ale jest przygotowana tak żeby zrobić szum medialny. Następnie wszystkie światła kierują się na, nią żeby w ostatnim momencie wyszło że to jedna wielka podpucha i teoria spiskowa. Dzięki temu na kolejne miesiące czy nawet lata skutecznie kompromitujesz kogokolwiek kto porusza temat siatki pedofilskiej w partii. Media cię wyśmiewają że jesteś kolejnym wariatem od Pizzagate ( ͡° ͜ʖ ͡°) To był majstersztyk.

  •  

   pokaż komentarz

   @przesympatyczny_pan: Wie Pan teoretycznie jest to grubymi nićmi szyte ale jak czytałem jakie metody stosowało KGB w czasie zimnej wojny to też na "logikę" bym nie uwierzył,że coś takiego się działo.
   A jednak się działo i jest bardzo dobrze udokumentowane
   Nie wykluczam ale ja osobiście nie jestem przekonywany co do tej tezy z 'pedofilskimi hakami" za bardzo kojarzy mi się to z internetowymi urban legend.

   Z tego co widzę Pan jest zainteresowany tego typu hipotezami,życzę powodzenia i sukcesu w znalezieniu czegoś wartościowego w tym temacie ale ja narazie nie wsiadam do tego pociągu,mnie to po prostu nie przekonuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @blizzarder: Na górze jest taka sitwa jakiej świat nie widział. Poziom ich zgnilizny przebija nazioli i komuchów razem wziętych i pomnożonych. Triumf demokracji to śmierć ludzkości która nadchodzi wielkimi krokami, degeneracja gatunku. Cała nasza praca, praca pokoleń, naukowców, na nic. Demokracja zniszczy świat.

  •  

   pokaż komentarz

   @salvia: Przecież nikt nie twierdzi, że tego nie robił. Ba, wręcz przeciwnie. Przeczytaj sobie jeszcze raz naszą dyskusję, tym razem ze zrozumieniem. Konsekwencją buntu było to, że sprawa wypłynęła - nikt tu nie twierdzi, że dowody zostały spreparowane.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rethrax: Interesuję się generalnie polityką, więc fakt że zbiera się haki to nic nowego. Za sprawą np afery Snowdena wyciekło kilka metod m.in. upijanie klienta w restauracji po to żeby następnie zatrzymać go za jazdę pod wpływem, podrzucanie zdjęć pedofilskich na komputer i tak dalej.
   Sądzę że jeśli stawki są odpowiednio wysokie (a w czasie zimnej wojny były), to i metody są odpowiednio drastyczne. Nie mam dowodów że takie rzeczy się dzieją, ale jestem przekonany że są absolutnie możliwe i historia pokazywała już że ludzie dopuszczali się gorszych rzeczy. Wzorzec jaki się ogólnie wyłania to że politycy są bardzo skłonni wykorzystywać zjawiska które i tak by się wydarzyły jak np zjawisko handlu narkotykami. Ktoś by pomyślał, że to kolejna teoria spiskowa że to służby kontrolują handel. A jednak to bardzo pragmatyczne podejście, bo skoro handel i tak będzie się odbywał to dlaczego mamy dopuszczać żeby zarabiali na nim jacyś gangsterzy lub jeszcze gorzej obce służby? I bum, nagle wypływają dokumenty że robiono tak przez lata. Można też spojrzeć np na Afganistan i statystyki produkcji opium po "interwencji" w 2001 roku. Po zwycięstwie Zachodu produkcja maku na opium na pewno zmalała, prawda? No cóż, załączam grafikę z wykresem. Podobnie z innymi rzeczami : skoro istnieją grupy hackerów, dlaczego by nie zacząć ich kontrolować, skoro istnieją przemytnicy, dlaczego by ich nie wykorzystać (np gangster Baranina)... pozostaje więc kwestia, skoro naturalną skłonnością pewnej małej grupy ludzi są takie a nie inne zainteresowania seksualne... dlaczego by tego faktu nie wykorzystać? Taki z moich obserwacji panuje sposób myślenia w tych kręgach.

   źródło: media.breitbart.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Rethrax: ja ostatnio czytałem " Żeby nie było śladów" i to jaki cyrk odstawił nasz PRL też się w głowie nie mieści - jakby coś o dzisiejszych władzach coś podobnego wyszło na jaw to też chyba wolałbym "nie wierzyć"

  •  

   pokaż komentarz

   @miesozercy_pod_noz: Nie istnieje niestety lepszy system niż demokracja, który nie okazałby się nierealizowalną utopią. Jeśli istnieje podaj jaki i w jakim kraju obowiązuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @przesympatyczny_pan: W zasadzie każde mocarstwo niby jest demokratyczne, a realną władzę i tak sprawują elity. To jedyny sposób, by prowadzić politykę długofalową.
   Jakby tak się zastanowić, to system, w którym rządy cyklicznie sprawują partie o całkowicie sprzecznych poglądach i założeniach, to takie państwo jest skazane na porażkę. Nie da się prowadzić długofalowej polityki bez zagwarantowanej ciągłości władzy.

   USA od dawien dawna realizuje tę samą politykę, szczególnie na poziomie międzynarodowym. Demokratyczna władza się zmienia, ale założone cele już nie.

   To samo w Rosji. Prowadzą dlugoterminową i skuteczną - na tyle na ile to możliwe - grę polityczną, co zawdzięczają tylko i wyłącznie temu, że władza od lat jest w rękach tych samych ludzi.

   No i oczywiście jeszcze jako przykład można podać Chiny.

   Moim zdaniem, demokracja to po prostu teatr. Społeczeństwa z reguły głosują na aktorów. Widzimy praktycznie tylko i wyłącznie to, co nam pokażą media. W państwach wasalnych niestety dochodzi jeszcze kwestia ingerencji służb obcych państw. Stąd każdy, nawet najlepszy rząd, jest w stanie obalić byle afera wywołana przez obce służby. Śmiechu warte po prostu.

  •  
   P............U

   0

   pokaż komentarz

   @CreaOnion: @blizzarder: Panowie musi być coś na rzeczy skoro ludzie giną. Na przykład taki 2Pack czy Robin Williams. 2Pack zaczął w sowich tekstach poruszać tematy związane z Iluminatach i bach niema chłopa. Robin Williams na jednym ze występów zaczął opowiadać o Iluminatach i co? I bach nie ma chłopa.

   Występ Robina Jakoś nie mogę go znaleźć na YewTubie...

  •  

   pokaż komentarz

   @przesympatyczny_pan: punkt 6. Nie byli pionierami. Wzorowali się na innych stowarzyszeniach :)

  •  
   P............U

   -1

   pokaż komentarz

   @Pajonk_STRACHU: Cholera to nie jest to nagranie. Ale tak czy siak to jest ostre, pojechał tam wszystkich amerykańskich wysoko postawionych pajaców.

   Znalazłem coś takiego, w temacie.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @blizzarder: Pełna racja, minęło ledwo 80 lat od II WŚ, do dzisiaj wychodzą na światło dzienne wstrząsające wydarzenia, które miały miejsca ledwo kilka-kilkanaście lat temu, ale ludzie nagle stwierdzają, że przecież nas to już wszystko nie dotyczy, my jesteśmy już cywilizowani, a teorie spiskowe to pieśń przeszłości.

   Uczy się społeczeństwo, że przecież jest miło, każdy ma co jeść, bogacimy się, budujemy, po co się skupiać na jakichś "szaleńczych" teoriach. Krytyk tych teorii podejdzie i powie "no ale czemu ja ci mam wierzyć, przecież nie masz dowodów!", no ale nie pomyśli by spojrzeć na historię, poczytać jakie metody były stosowane, co wyczyniają i wyczyniali ci, którzy dzisiaj uchodzą za jakieś wzorce moralności, demokratycznego myślenia.

   Wiadomo, że większości rzeczy się nie dowiemy, bo są fakty o których pewnie i agencje wywiadowcze nie wiedzą, ale nie oszukujmy się, agenci nie dostają pieniędzy za picie kawy, tylko na świecie ciągle toczą się działania różnych organizacji. To jest jedna wielka gra w szachy, w której pionki nawet nie wiedzą, że toczy się jakakolwiek gra.

   Wiadomo, że najprościej schować głowę, udawać że nic się nie dzieje, ale świat jest jaki jest i myślę, że ci którzy dzisiaj z takim sceptycyzmem podchodzą do tego, nieprzyjemnie by się zdziwili, gdyby sami przypadkiem wplątali się w działania jakiejś organizacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @insu: Jeżeli prześledzisz historie amerykańskiej polityki to bardzo łatwo zauważysz,ze demokraci drastycznie różnią się od republikanów,obejmowanie władzy przez to jednych czy drugich zawsze oznaczało poważne zmiany w USA ,także ja nie widzę uzasadnienia w tezie jakoby ugrupowania te się nie różniły.

   A twarde zasady geopolityki zawsze definiują politykę poważnych państw niezalezienie ustroju.

  •  

   pokaż komentarz

   @przesympatyczny_pan: mnóstwo istnieje, nie powtarzaj fantazji pijaka churchilla :)

  •  

   pokaż komentarz

   @miesozercy_pod_noz: To trochę zabawne że odpowiedziałeś mi na pierwszą część mojego twierdzenia, a drugą jakby pominąłeś. Przypomnę zatem dalszą jej część:

   Jeśli istnieje podaj jaki i w jakim kraju obowiązuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rethrax: Ja wcale nie twierdzę, że te ugrupowania się nie różnią. Wspominałem głównie o polityce międzynarodowej.

   A twarde zasady geopolityki zawsze definiują politykę poważnych państw niezalezienie ustroju

   No dokładnie, bo za geopolitykę odpowiedzialni są cały czas ci sami ludzie, a właściwie całe think tanki.

  •  

   pokaż komentarz

   @insu: Nie ludzie tyklo uniwersalne zasady geograficzno-startegiczne.
   To jest ponad ustrojem ponad ludzkimi emocjami i przekonaniami.

 •  

  pokaż komentarz

  Jajebe. Mamy tutaj intrygujący artykuł i ciekawą sprawę, a wy piszecie o tym, że wygląda jak trap (-‸ლ)

 •  

  pokaż komentarz

  Bo­hater to poeta, które­go ser­ce jest piórem, a poema­tem... czyny. Bohaterowie nie umierają. Żyją wiecznie w sercach i umysłach.

 •  

  pokaż komentarz

  TL;DR

  Koroner stwierdził, że kobieta nie zmarła z powodu przedawkowania narkotyków. Modelka miała zdemaskować krąg wysoko postawionych pedofili w Argentynie. Nie wiadomo na razie co było prawdziwym powodem zgonu. Czyli trwa wygaszanie i oczekiwanie aż sprawa straci zainteresowanie opinii publicznej. Za miesiąc dowiemy się, ze koroner przedawkował albo miał wypadek komunikacyjny.

  Modelka miała dwa tygodnie przed śmiercią przekazać dowody w sprawie prowadzonej przeciwko Gustavo Vera. Pełnił on funkcję dyrektora Fundacji La Alameda, która walczy z handlem ludźmi, niewolniczą pracą, wykorzystywaniem dzieci, stręczycielstwem i handlem narkotykami. Aż mi się przypomniały "teorie spiskowe" na temat fundacji Clintonów - tak, tych.

  Sam Gustavo zaś to bliski przyjaciel Papierza Franciszka. Był zresztą na jakiś przemowach całkiem niedawno w Watykanie.

  •  
   H................s via Android

   +11

   pokaż komentarz

   @fatabil1ty czyli kontynuacja #pizzagate ?

  •  

   pokaż komentarz

   @Helsantonio_Montes: Zależy co masz na myśli. Przypuszcza się, że te wszystkie tak zwane "kręgi wysoko postawionych pedofili" są tylko częścią większej całości o globalnym zasięgu. Czyli zapewne tak, na pewno się znają.

   Cała sprawa ze śmiercią modelki przypomina film Oczy Szeroko Zamknięte. Kubrick zresztą zmarł niedługo po premierze. To znaczy niecały tydzień po tym jak zaprezentował swoją edycję (cut) wytwórni - WB.

  •  

   pokaż komentarz

   Cała sprawa ze śmiercią modelki przypomina film Oczy Szeroko Zamknięte. Kubrick zresztą zmarł niedługo po premierze. To znaczy niecały tydzień po tym jak zaprezentował swoją edycję (cut) wytwórni - WB.

   @fatabil1ty: Im dalej w świat tym bardziej mam wrażenie że Stanley doskonale sobie zdawał że jest prawdopodobieństwo iż ten film stanie się jego testamentem. Tzn. nie że był pewny, ale jednak nie wykluczał i był przygotowany na taką możliwość że to będzie jego ostatni film.

  •  
   a..........h

   +4

   pokaż komentarz

   @fatabil1ty: @xaliemorph: jestescie w stanie powiedziec cos wiecej? sa jakies powazniejsze teorie spiskowe na temat smierci? ja tylko pamietam ze cos tam sie pojawilo w zwiazku z jego smiercia ale to byly jakies totalne odjazdy typu ze satanisci, bron dzialajaca na mozg. ale slyszalem tez ze byla jakas wersja tego filmu ktora byla dluzsza i zostala ocenzurowana?

  •  

   pokaż komentarz

   @abunasrallah: Oficjalnie ocenzurowane zostały jedynie sceny orgii poprzez dodanie cyfrowo postaci w czerni które zasłaniają akcję a także wycięte cytaty Bhagawadgity. W europejskiej edycji nie było żadnym zmian także każdy z nas na pewno widział pełną normalną wersję. Wszystkie uncuty i unrated to właśnie te dwie wcześniej wymienione zmiany.

   Nieoficjalnie mówi się o ok. 22 sekundach wyciętego materiału którego widziała tylko nieliczna grupa ludzi związana z filmem i studiem na prywatnym, zamkniętym pokazie którego biorący udział podpisali wcześniej papiery zobowiązujące do zachowania tajemnicy. Mówi się, że została usunięta symbolika okultystyczna/satanistyczna ze scen w domu z orgiami. Wszystko na pięć dni przed śmiercią reżysera.