•  

  pokaż komentarz

  A czy czasem hotel nie czerpie korzysci z niezadu XD

  •  

   pokaż komentarz

   @koral: tak samo jak pan Zenek w kiosku, który sprzedaje jej gumki ... /s

  •  

   pokaż komentarz

   @SzitpostForReal no tak niebardzo

   Bo wlasnie agencje taki myk opracowaly ze licza sobie za pokoj
   Uczciwy hotel musi uwazac aby nie byc posadzonym

  •  

   pokaż komentarz

   A czy czasem hotel nie czerpie korzysci z niezadu XD

   @koral: jeżeli hotel nic wie o tym to nie. Ale jeśli, np. podczas poprzedniej wizyty pracownicy hotelu zorientowali się, że dana osoba wynajmuje pokoje po to, by tam spraszać ludzi na seks, to wówczas mają prawo odmówić usługi hotelowej. Dlatego hotele powinny zabezpieczać się stosownym zapisem w regulaminie. Sytuacja analogiczna, jeśli wynajmujesz mieszkanie.

   Natomiast baba może domagać się wyjaśnień i wtedy zaczyna się beka, bo wówczas hotel musi przedstawić dowody na to, że ona jest prostytutką...

  •  

   pokaż komentarz

   @koral: w regulaminie hotelu umieszczasz zakaz prowadzenia działalności zarobkowej, urządzania seks spotkań, prostytucji itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @Miedzyzdroje2005 to sa twoje domysly czy znasz taki hotel z takim regulaminem?

  •  

   pokaż komentarz

   A czy czasem hotel nie czerpie korzysci z niezadu

   @koral:
   Myślę, że czerpie z niezadu, jak i zadu oraz góry, czyli niedołu. W końcu prostytutka płaci za pokój.
   Swoją drogą to ciekawy synonim przodu... niezad.

  •  

   pokaż komentarz

   tak samo jak pan Zenek w kiosku, który sprzedaje jej gumki ... /s

   @SzitpostForReal: w tej sytuacji prostytutka powinna móc kupić gumki bez podatku VAT. Wszak państwo nie może czerpać korzyści z nierządu :P

  •  

   pokaż komentarz

   hotel musi przedstawić dowody na to, że ona jest prostytutką...

   @Miedzyzdroje2005: raczej na to, że przyjmuje klientów w hotelu. Nie można odmówić kobiecie pokoju tylko dlatego, że jest prostytutką. Hotel też nie ma możliwości udowodnienia, że uprawiała seks za pieniądze. Więc cokolwiek hotel by sobie nie napisał, to nie może tego egzekwować.

  •  

   pokaż komentarz

   @urzad_kontroli_skarbowej: wszyscy czerpiemy korzyści z jej nierządu właściwie. Dziewczyno: nie przestawaj.

  •  

   pokaż komentarz

   aczej na to, że przyjmuje klientów w hotelu. Nie można odmówić kobiecie pokoju tylko dlatego, że jest prostytutką. Hotel też nie ma możliwości udowodnienia, że uprawiała seks za pieniądze. Więc cokolwiek hotel by sobie nie napisał, to nie może tego egzekwować.

   @Grothar: Piszesz jakbyś miał 15 lat i marzył o zostaniu adwokatem. Każdy nieco straszy użytkownik planety, który nie jest mentalną dziewicą, wie o co tu chodzi. Każdy hotel zarabia na usługach w ramach swoich możliwości (fryzjer, spa, pralnia, towarzystwo damy negocjowalnego afektu itp). Gość hotelowy może skorzystać z usług firm polecanych przez hotel, ale może sobie wybrać sam. Tylko że jak świat światem, jeśli dziewczyna (mówię o fryzjerce XD) chce świadczyć usługi na terenie danego hotelu, to się z nim dzieli zyskiem. W końcu to hotel wynajmuje jej miejsce prowadzenia działalności. Jak dziewczyna chce oszwabić hotel i udaje, że ona tu tylko gościem a klient ja odwiedza, to jest to wyłudzenie. A ta przyłapana na wyłudzeniu zrobiła hotelowi awanturę w mediach.

  •  

   pokaż komentarz

   @jadwiga-m: Chwila... czy ta pani zapłaciła za pokój? Tak? To co do cholery hotelowi odwala, że wtrąca się w to co robiła w tym pokoju. Spała, oglądała mangę, bzykała się, kąpała nago z facetem, grała w kółko i krzyżyk, czy prowadziła biznes - to jej problem. Zapłaciła uczciwie za wynajęcie pokoju i tu się kończy rola i prawa hotelu. Od kiedy i jakim prawem hotel miałby się domagać od niej części zysku z jej działalności jeśli takową prowadziła w pokoju.

   Może jeszcze restauracja, w której ostatnio byłem z klientem i gadaliśmy o warunkach umowy między nami też powinna dostać jakiś % od tejże zawartej następnie umowy :D. Bowiem to, że zapłaciłem za dania to za mało.

  •  

   pokaż komentarz

   Może jeszcze restauracja, w której ostatnio byłem z klientem i gadaliśmy o warunkach umowy między nami też powinna dostać jakiś % od tejże zawartej następnie umowy :D. Bowiem to, że zapłaciłem za dania to za mało.

   @Erie: No wiesz, to zależy od tego, jakie to umowy z tym twoim klientem robiliście. Nie żeby coś, ale rynek usług seksualnych to nie jest taki wolny rynek, jak się niektórym kucom wydaje. To w ogóle jest wstrętny rynek i panują na nim wstrętne zasady. Dziewczyny, którym się zdaje, że mogą zarabiać gdzie chcą (w czyim lokalu chcą) zazwyczaj kończą pobite albo z wilczym biletem na wstęp do restauracji i hoteli (albo jedno i drugie). Czasem w lokalach usługowych tego typu (oczywiście nie we wszystkich) nie płaci się haraczu sensu stricte, a wystarczy mieć umowę z jakimś miejscowym watażką na to, że będzie się tolerowało tylko jego podopieczne. Możesz to zgłosić do rzecznika praw konsumenta, na policję, do samego Watykanu możesz się na to oburzać, ale tego nie zmienisz.
   O tym, jak dalece nie ma praw człowieka w tym zawodzie przekonują się czasem cichodajki przyjmujące klientów w swoim mieszkaniu. Własnym, nawet nie wynajętym. Bo w tym biznesie naprawdę nie obowiązują takie zasady jak ci się zdaje.

  •  

   pokaż komentarz

   @koral: czerpie, ale jak widać nieumyślnie, a nawet wbrew woli osób zarządzających, czyli przestępstwo nie wchodzi w grę.

  •  

   pokaż komentarz

   @urzad_kontroli_skarbowej A pan zenek sprzedać z zerową marżą. Tak samo hurtownik zaopatrujący pana zenka. No ale wtedy i tak producent zarabia. Powinien oddać gumki po cenie produkcji ( ͡º ͜ʖ͡º)

   Jest jeszcze dylemat jej zarobków. Jeżeli kupi u mnie Iphona za hajs z targania rzezimieszka to w sumie ja też zarobiłem na jej nierządzie, bo część zarobków wydała u mnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @jadwiga-m: Chyba, że o to chodzi :D. Myślałem pierwotnie, że chodzi Ci o legalne aspekty, a tutaj widzę chodzi Ci o wpływy postaci zza tronu, że się tak wyrażę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Erie: No bo mi ta cała afera już od pierwszego artykułu w Bezpieczniku tym pachniała XD Od razu sobie pomyślałam, że głupia dziewucha miała więcej szczęścia niż rozumu, że trafiła na spokojnych hotelarzy. Mogła trafić na recepcjonistę, który by wezwał dresów mjących abonament na tamtejszym rynku i dziewczyna miałaby naprawdę okropnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @jadwiga-m:

   Piszesz jakbyś miał 15 lat i marzył o zostaniu adwokatem. Każdy nieco straszy użytkownik planety, który nie jest mentalną dziewicą, wie o co tu chodzi.

   Żadne "wie", tylko może co najwyżej może domniemywać. A póki hotel nie ma takiej władzy, by cokolwiek udowodnić, to może się walić na ryj. I nie piszę tego dlatego, że pałam sympatią do ku rewek, tylko dlatego, że albo promujemy tu przestrzeganie prawa i wykonywanie wyroków sądowych, albo uprawiamy lincze i samosądy, bo "każdy wie o co chodzi"

   Tylko że jak świat światem, jeśli dziewczyna (mówię o fryzjerce XD) chce świadczyć usługi na terenie danego hotelu, to się z nim dzieli zyskiem.

   A tu dostałem raka. Co za mentalność w ogóle. Jedni chcą działkę z transakcji pomiędzy mną a Amerykaninem, chociaż nawet nie pomogli przewieźć towaru, czy chociaż wyładować, drudzy chcą opłatę za oglądanie sygnału, którego mi nie dostarczyli, a teraz ty pleciesz, ze ku rwa ma się dzielić z hotelem zyskami ze swojej własnej dupy.

   W końcu to hotel wynajmuje jej miejsce prowadzenia działalności.

   Dziewczyna płaci za pokój. Pier dolenie. Serio. Pier dolenie, a ludzie ci przyklaskują.
   Wg tej retoryki, kiedy wynajmuję pokój w hotelu, po czym całą noc pracuję na laptopie i zarobiłem przez to kilka stówek, albo tysięcy, to powinienem odpalić działę hotelowi??? Jaką mentalność trzeba mieć, żeby powtarzać takie bzdury po innych?
   Nie bronię tej ku rwy, prostytutki są obrzydliwe, ale jeszcze bardziej obrzydliwe jest twoje podejście do cudzych pieniędzy.

   Jak dziewczyna chce oszwabić hotel i udaje, że ona tu tylko gościem

   Jedyną stroną, która tu udaje to jest hotel - udają, że nie tolerują takich zachowań, a tak naprawdę chcą ściągnąć haracz z kur wy. Na jakiej podstawie? Nie wolno uprawiać seksu w hotelu??? Na jakiej podstawie pytam?

   a klient ja odwiedza, to jest to wyłudzenie.

   zesranie, a nie wyłudzenie. Wyłudza to hotel, a wy wszyscy przyklaskujecie

   A ta przyłapana na wyłudzeniu zrobiła hotelowi awanturę w mediach

   I bardzo dobrze, mam nadzieję, że ten łapczywy hotel zapłaci za to srogo. Nie mogą udowodnić, że wzięła za seks pieniądze i nie mogą jej udowodnić, że nie rżnęła się dla przyjemności, a to nie jest zabronione żadnym przepisem. Niech ich sponiewiera jak trzeba.

  •  

   pokaż komentarz

   @Grothar: Ale on ci nie opisał jak to powinno prawnie wyglądać tylko opisał ci jak jest w rzeczywistości na dzien dzisiejszy.

   Bronisz prostytutki i nawet wyłaczając wszelkie działalności hoteli związane z sutenerstwem nie uważasz, że kobiety przychodzące sie prostytuowac mogą nie być mile widziane?

  •  

   pokaż komentarz

   @Erie: zapłaciła za pokój 1 osobowy. A 7 napalencow zuzywalo wodę, obspermialo posciel i wygmiatalo materac. Przycebulila dziwka to się kierowniczka wnerwila.

  •  

   pokaż komentarz

   @vanisz:

   Ale on ci nie opisał jak to powinno prawnie wyglądać tylko opisał ci jak jest w rzeczywistości na dzien dzisiejszy.

   po pierwsze ona, a po drugie taka jest właśnie rzeczywistość na dzień dzisiejszy - hotel nie ma takiej władzy, żeby udowodnić jej cokolwiek, nie może jej też zabronić uprawiania seksu ani odmówić pokoju ze względu na zawód.

   Bronisz prostytutki

   nie, podobnie jak JKM nie broni Hitlera ani SB-ków, tylko upiera się by prawo było respektowane, ja domagam się tego samego.

   i nawet wyłaczając wszelkie działalności hoteli związane z sutenerstwem nie uważasz, że kobiety przychodzące sie prostytuowac mogą nie być mile widziane?

   Szczerze to myślę, że profesjonalistki pier dolące się po hotelach są bardziej zdrowotnie i higienicznie zadbane, (bo jest to w ich interesie - zarabiają dupą, więc dupa musi być zdrowa), niż kur wiszony wyrwane w barze, czy na dyskotece, więc po zastanowieniu się - nie, byłoby to hipokryzją.

  •  

   pokaż komentarz

   @dbc4razy:

   zapłaciła za pokój 1 osobowy. A 7 napalencow zuzywalo wodę, obspermialo posciel i wygmiatalo materac. Przycebulila dziwka to się kierowniczka wnerwila.

   Rozumiem, że byłeś tam jednym z tych 7, że wiesz tak doskonale? Czy też służyłeś jako wypełniacz materaca?

  •  

   pokaż komentarz

   prostytucji nie ma, ale zakaz hazardu jest

   @Miedzyzdroje2005: Ale stukanie kurvvy, która obrabia kilkunastu dziennie to już hazard ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Wg tej retoryki, kiedy wynajmuję pokój w hotelu, po czym całą noc pracuję na laptopie i zarobiłem przez to kilka stówek, albo tysięcy, to powinienem odpalić działę hotelowi???

   @Grothar: Sutenerstwo jest w kodeksie karnym, więc hotel nawet bez zapisów w regulaminie musi reagować, jeśli chce być czysty prawnie.
   A, że dzieje się to za cichym przyzwoleniem, to łamanie prawa.
   Uniemożliwienie prowadzenia prostytucji w hotelu jest banalnie proste i najpewniej obsługa uskuteczniła to, przez co 'dama' nie zarobiła ile planowała.

  •  

   pokaż komentarz

   @yam-jest

   Sutenerstwo jest w kodeksie karnym, więc hotel nawet bez zapisów w regulaminie musi reagować, jeśli chce być czysty prawnie.

   To jest niebywałe! Ty nawet nie rozumiesz tego co piszesz - sutenerstwo to właśnie czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inną osobę, czyli to, czego domagała się @jadwiga-m@jadwiga-m dla hotelu!!!
   Jesteście wszyscy jacyś nienormalne i do tego niedouczeni. Sprzedawanie własnej dupy jest póki co całkowicie legalne.

   A, że dzieje się to za cichym przyzwoleniem, to łamanie prawa.

   Łamanie prawa to domaganie się działki od kur wy.

   Uniemożliwienie prowadzenia prostytucji w hotelu jest banalnie proste i najpewniej obsługa uskuteczniła to, przez co 'dama' nie zarobiła ile planowała.

   Właśnie nie jest. Ani proste, ani legalne. Pytałem na jakiej podstawie chciałbyś zabronić prostytutce uprawiać seks w hotelu?

  •  

   pokaż komentarz

   @Grothar: Naprawdę piszesz jak piętnastoletni wannabe adwokat. I to jest portal dla piętnastolatków, więc rozumiem i wasze oburzenie i wasz szok i wsparcie jakie sobie zapewniacie dla waszych nieżyciowych popiskiwań (mutacja przejdzie, spoko) XD
   Życie jest życie. Wyleczysz pryszcze, to zrozumiesz. Żale kieruj nie do mnie. Napisz do swojego księdza, albo do rzecznika konsumentów. No niestety wolny rynek w tym zakresie... tego to wam nawet wasz idol nie zapewni. Cichodajki po hotelach miały zawsze pod górkę i będą mieć pod górkę. Choć rozumiem białych rycerzyków, którzy chcieliby im zapewnić komfort i wolny rynek XD

  •  

   pokaż komentarz

   Ty nawet nie rozumiesz tego co piszesz - sutenerstwo to właśnie czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inną osobę, czyli to, czego domagała się @jadwiga-m@jadwiga-m dla hotelu!!!

   @Grothar: Sam jesteś debil. Domagała się wypadu z hotelu, by nie być oskarżonym o to, jak równiez o kuplerstwo.
   Wszystko jest w kk i nie musi być w regulaminie hotelu.

  •  

   pokaż komentarz

   @yam-jest: No dokładnie. Cichodajka trafiła na uczciwego hotelarza (zdarzają się, bo czemu nie), a ten dureń przeżywa pierwsze doświadczenia życiowe związane z życiem i rzuca paragrafami, oskarżeniami i ogólnie się emocjonuje XD

  •  

   pokaż komentarz

   @jadwiga-m

   Wyleczysz pryszcze, to zrozumiesz.

   Dziecko kochane... lvl 40+here. Więc jak dostaniesz pierwszą miesiączkę, to może zrozumiesz.
   Póki co, to ty fantazjujesz właśnie jak dziecko, a prawo mówi (co mi się nie podoba, bo osobiście uważam, że każdy powinien móc nie obsłużyć kogokolwiek z dowolnego powodu), że nie wolno nikomu odmówić usługi bez mocnych podstaw, a takowych hotel nie ma.

   Żale kieruj nie do mnie. Napisz do swojego księdza, albo do rzecznika konsumentów. No niestety wolny rynek w tym zakresie...

   Strasznie jesteś młodziutka mentalnie. Jakbyś spojrzała na mój profil to byś się nie ośmieszała

   Choć rozumiem białych rycerzyków, którzy chcieliby im zapewnić komfort i wolny rynek XD

   Nie mam najlepszego zdania o kobietach, więc bronienie kobiet, których jedyną wartością jest ci pa nie należy do moich ulubionych zajęć, za to obrona prywatnej kieszeni i aktywne przeciwstawia się haraczom - jak najbardziej.
   Także ten, dziewczynko.

  •  

   pokaż komentarz

   @yam-jest

   Sam jesteś debil.

   Nie powiedziałem Ci, że jesteś debilem. Chociaż chyba powinienem.

   Domagała się wypadu z hotelu, by nie być oskarżonym o to, jak równiez o kuplerstwo.

   Nie kłam perfidnie. Stwierdziła jasno, że się hotel zapienił, bo działy nie odpalił, klamco:

   Tylko że jak świat światem, jeśli dziewczyna (mówię o fryzjerce XD) chce świadczyć usługi na terenie danego hotelu, to się z nim dzieli zyskiem. W końcu to hotel wynajmuje jej miejsce prowadzenia działalności. Jak dziewczyna chce oszwabić hotel i udaje, że ona tu tylko gościem a klient ja odwiedza, to jest to wyłudzenie. A ta przyłapana na wyłudzeniu zrobiła hotelowi awanturę w mediach.

   Hipokryto zakłamany - stała się właśnie, że hotel nie mógł na niej PRZYSUTENERZYĆ i stąd cała imba, kłamczuchu.

   Wszystko jest w kk i nie musi być w regulaminie hotelu.

   Tak - jest - sutenerstwo jest, sprzedawania własnej dupy niema, bo to jest legalne, ośle.

  •  

   pokaż komentarz

   stała się właśnie, że hotel nie mógł na niej PRZYSUTENERZYĆ i stąd cała imba, kłamczuchu.

   @Grothar: Łżesz, sam sobie interpretujesz i wymyślasz.
   Z normalnego hotelu zawsze wylatują takie paniusie.

  •  

   pokaż komentarz

   @yam-jest

   Z normalnego hotelu zawsze wylatują takie paniusie

   A hahaha kur wy zawsze były w hotelach, pamiętam nawet Hotel Forum jak dopiero go otworzyli, a ja byłem gówniakiem. A jak miałem 20 kilka lat, to chodziłem z kierowniczką recepcji.

 •  

  pokaż komentarz

  Bezprawnik nazwał ją nawet swoją czytelniczką

 •  

  pokaż komentarz

  Skłonność ludzi do używania tych samych nicków jest wprost porażająca. Jak chciałem kogoś znaleźć to posługiwałem się tą metodą by poszukać ich na forach itp miejscach, często zdradzają tam inne informacje, po których mogłem ustalić często pełne dane osobowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  To jest jakiś absurd. Profesjonalna pani prostytutka skarży się że hotel słusznie zarzucił jej że jest prostytutką.

  Swoją drogą to pokazuje ile dystansu trzeba mieć do "listów do redakcji"

 •  

  pokaż komentarz

  Uważam, że powinien powstać jakiś cross epizod z tą panią oraz Willą Karpatia.

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna