•  

  pokaż komentarz

  ... po zamachu terrorystycznym w Nowej Zelandii znacznie wzrośnie ilość incydentów w Europie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Nie to nie jest zamach z podłożem terrorystycznym, a jedynie gościu chciał sobie postrzelać, jechał na strzelnicę, ale na strzelnicy niema tylu widzów i tylu ruchomych celów. Doszedł do wniosku że strzelanie do tarczy jest nudne, a w tramwaju, ale sie ludzie zdziwili!

  •  

   pokaż komentarz

   @jaclaw1951: Opis sugeruje zabójstwo "honorowe" lub drobne porachunki bandyckie, nas to szokuje, ale taka jest ich kultura. Po prostu kraje ze znacznym multikulti będą musiały się przyzwyczaić.

  •  

   pokaż komentarz

   @ToksycznyArek: Możemy se to komentować dopóki nas to nie dotyczy! Bo problem jak zwykle leży gdzieindziej! Jako mąż decydujesz sie zostać ojcem. Pierwsze pieluchy z klockami, nieprzespane noce, karmienie lekarze i przychodnie, szczepienia, transport do żłobka, potem przedszkole i podstawówka, znowu szkoła i matura, potem może studia i pierwszy tytuł(może inżynier lub magister), A wszystko z katorżniczej pracy. potem pociecha wsiada do tramwaju, metra , czy samolotu. I naraz przychodzi przedstawiciel władz(polcjant w mundurze lub cywil) i informuje że jest mu przykro, ale twoją pociechę przypadkiem zastrzelił psychol który potraktował to jako zabójstwo honorowe! A miałeś cichą nadzieję że jak przyjdzie starość to właśnie pociecha poda ci ostatnią szklankę wody, poprawi poduszkę pod głową, a ty przed ostatnim oddechem bedziesz miał satysfakcję że życie przeżyłeś i coś, z czego jesteś dumny po tobie zostało A twój milion który poświęciłeś na wychowanie lepiej było spalić podpalając nim papierosa, lub przehulać na dziwki i wódę. Niech se tam u siebie robią co chcą wali mnie to, ale na co może sobie pozwolić ktoś który jest gościem w domu? Powinni teraz wychwytać całą jego rodzinę do siódmego stopnia pokrewieństwa, i wynocha! Ale biała rasa kiedyś prężna teraz zdegenerowana przez dobrobyt wkłada sobie akurat teraz łepetynę w pętle wisielczą, i czeka tylko żeby ktoś usunął taboret, lub uruchomił zapadnię.

  •  

   pokaż komentarz

   Powinni teraz wychwytać całą jego rodzinę do siódmego stopnia pokrewieństwa, i wynocha! Ale biała rasa kiedyś prężna teraz zdegenerowana przez dobrobyt wkłada sobie akurat teraz łepetynę w pętle wisielczą, i czeka tylko żeby ktoś usunął taboret, lub uruchomił zapadnię.

   @jaclaw1951: To nie biała rasa. To kilkadziesiąt, może kilkaset, osób. Zamiast podzielić się pracą i bogactwem doszli do wniosku, że lepiej będzie dla nich jeśli pozostawią stare stosunki pracy zachowując dla siebie stare przywileje.
   Dlatego zamiast Europy białych, w której każdy pracuje po 5h dziennie i ma wystarczającą ilość pieniędzy by godnie żyć, oni woleli świat, w których mają kolorowych pracujących na nich po 8h za drobne, zyski pozostają nienaruszone, a biedni kolorowi i zubożali biali podzielą się tym co mają - jedni oddając w większych podatkach, inni biorąc w formie socjalu.

   Te morderstwa, manifestacje, podpalone samochody itp, średnio tych na szczycie interesują, bo przecież w żaden sposób nie mogą ich dosięgnąć. To wszystko. Banalny mechanizm.

  •  

   pokaż komentarz

   @jaclaw1951: też uważam,że za terroryzm powinna być odpowiedzialność zbiorowa

  •  

   pokaż komentarz

   @ToksycznyArek: lewacy masowo ściągają "inrzynieruf", a potem każą się przyzwyczajać. Brawo!

  •  

   pokaż komentarz

   @Zielony_Pio: No i pomoc źle pojęta może się zemścić! Bo tak jak nie wszystko żłoto co się świeci, nie wsystkim można pomóc kierując się tylko podobieństwem do nas. Źle odczytany przekaz; pomagam bo ty jesteś potrzebujący i umiesz to docenić nie jest równoważny muszę ci pomóc bo ty jesteś wyjatkowy i wyżej postawiony, i możesz rządać. I tak zeżrą wszelkie nadwyżki i środki zabezpieczające naszą przyszłość bo przez ich działanie tej przyszłości możemy już nie mieć. Temat rzeka.

 •  

  pokaż komentarz

  @dynx zdecyduj się do choloery, albo "3 ofiary", czyli zabił 3 osoby i NIKT inny nie został poszkodowany w zamachu, albo "3 zabił i 9 ranił", czyli 12 ofiar.

 •  

  pokaż komentarz

  A ten Pan powiązany z zamachem w Nowej Zelandii to już wiadomo jakie były jego powiązania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  .....

  źródło: 1552925438513.jpg

Dodany przez:

avatar dynx dołączył
60 wykopali 5 zakopali 1.9 tys. wyświetleń