•  

  pokaż komentarz

  Mnóstwo księży takie lalki kupuje tylko chłopców

 •  

  pokaż komentarz

  Kazdego kto zechce takiej lalki zamykac w wiezieniu bez wyroku. Sąd tu niepotrzebny co najwyzej wersja typu "skype" winny winny. Nagranie jest wiec winny. Za sam pomysl tworzenia takich lalek producent powinien byc zamkniety

 •  

  pokaż komentarz

  Jestem pozytywnie zszokowany komentarzami, myślałem, że będzie standardowe ujadanie na pedofilów, a jednak są tu myślący ludzie, którzy faktycznie chcą przeciwdziałać molestowaniu i gwałceniu dzieci (a nie pedofilii, bo to nie są synonimy i pedofilii nigdy się nie wyeliminuje, podobnie jak leworęczności).

  Dużo lepiej, aby pedofil miał dostęp do takich lalek albo do animacji, niż żeby miał krzywdzić dzieci. Pedofilia to wrodzony pociąg do dzieci zamiast kobiet i/lub mężczyzn i siłą rzeczy nie jest karalna, bo nie można karać za coś innego niż konkretne czyny. A zaszczuwanie i ostracyzm osób, które nigdy w życiu prawa nie złamały sprawia tylko, że albo muszą walczyć same ze sobą bez jakiegokolwiek wsparcia albo co gorsza grupują się w zamkniętych społecznościach, w których się "radykalizują". I mam tu na myśli chociażby Kościół czy środowisko Hollywood.

  Społeczeństwo powinno współpracować z pedofilami wypracowując kompromis, który pozwala tym drugim na w miarę normalne życie, przy jednoczesnym chronieniu dzieci przed skrzywdzeniem na całe życie. Jakiekolwiek inne podejście ze strony społeczeństwa to zwyczajna głupota, która będzie skutkowała większą ilością ofiar molestowań.

  A osoby twierdzące, że "apetyt rośnie w miarę jedzenia" są takimi samymi ignorantami, jak Janusze i Grażynki obwiniające gry komputerowe za realną przemoc.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hound: Chyba za wczesnie to napisales, patrzac po plusach...

  •  

   pokaż komentarz

   @Hound:

   A osoby twierdzące, że "apetyt rośnie w miarę jedzenia" są takimi samymi ignorantami, jak Janusze i Grażynki obwiniające gry komputerowe za realną przemoc.

   Nie, to ty jesteś upośledzony. Pedofilia to zaburzenie które w efekcie ostatecznie prowadzi do stosunku z dzieckiem. Ty nie eliminujesz przyczyny tylko dodajesz kolejny stopien majac nadzieje ze jego granica z jakiegos nikomu nie pojetego powodu nie zostanie przekroczona co jest idiotyzmem. Jak jesteś chory to leczysz jej zrodlo a nie objawy bo oczywistym jest ze leczac objawy zawdze beda one powracac i to w coraz silniejszej formie.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Hound: wrodzony popęd do dzieci? czyli pedofilia to już nie dewiacja tylko orientacja? chcesz powiedzieć że oni się tacy rodzą i to nie jest ich wina?

  •  

   pokaż komentarz

   Pedofilia to zaburzenie które w efekcie ostatecznie prowadzi do stosunku z dzieckiem.

   @oskar-wojciech: A jak kobieta nie da napalonemu facetowi, to też ją ostatecznie zgwałci? Nie potrafisz panować nad swoimi popędami i dlatego projektujesz swój problem na innych?

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN: to ciekawe co mowisz bo skoro takim normalnym jest ze kazda jednostka potrafi nad soba i swoimi popedami panowac to czemu na swiecie dalej ludzie giną, kobiety sa gwalcone a dzieci wykorzystywane? Bo jak widac twoja logika ma spora dziure do przeskoczenia...

  •  

   pokaż komentarz

   czyli pedofilia to już nie dewiacja tylko orientacja?

   @spalam__sie: Problem z nazwaniem pedofilii orientacją jest taki, że nie pozwala ona na legalną i moralną realizację seksualną, w przeciwieństwie do orientacji nakierowanych na dojrzałe osoby.

  •  

   pokaż komentarz

   @oskar-wojciech: Psst...bo są ludzie, którzy właśnie nie potrafią panować nad swoimi popędami. Są jednak w mniejszości.

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN: brawo. Czyli jak sam zauważyłeś lalka nic w kwesti wykorzystywania nie zmieni. Ci co by sie na to nie odwazyli i tak by tego nie zrobili a dla tych drugich bedzie ta lalka jedynie przystankiem. Skad wiec twierdzenie ze pomoze ona chronic dzieci?

  •  

   pokaż komentarz

   a dla tych drugich bedzie ta lalka jedynie przystankiem

   @oskar-wojciech: Stawiasz zbyt daleko idące hipotezy, bez żadnej argumentacji poza swoimi emocjami.

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN: moje argumentacje sa pozbawione jakichkolwiek emocji bo niby jakie moje emocje wzbudzac ma zwykla rozmowa? Jedyne co czuje w jej trakcie to irytacje ludzmi ktorzy stosuja tak pokretna logike ze nie powinno jej sie nawet logika nazywac i nie zwracajacymi uwagi na tak razace bledy. Osoba ktorej moralnosc dopuszcza do zrobienia komus krzywdy zrobi to jak tylko tego zapragnie bez wzgledu na to czy bedzie miala jakas lalke czy nie. Podasz mi jakikolwiek argument za twoerdzeniem ze kolejny przedmiot do czesciowego zaspokajania swoich popedow sprawi ze jednostki zdesperowane nie beda dazyly do zaspokojenia ich w pelni? Podaj mi choc jeden logiczny argument a zmienie swoje zdanie.

  •  

   pokaż komentarz

   Osoba ktorej moralnosc dopuszcza do zrobienia komus krzywdy zrobi to jak tylko tego zapragnie bez wzgledu na to czy bedzie miala jakas lalke czy nie.

   @oskar-wojciech: Są pedofile, którzy doskonale wiedzą, że ich skrzywienie krzywdzi ludzi, więc nie praktykują, a zaspokajają się w inny sposób. Taki, który nie krzywdzi innych. Ja mam takie dni, że bym z chęcią wyciągnął Kałacha i wystrzelał wszystkich napotkanych ludzi, ale odpalam GTA, robię sobie morderczą sesję i emocje opadają. To zdecydowanie nie oznacza, że któregoś dnia dokonam masowego mordu.

   Poza tym, skoro twierdzisz że lalka niczego nie zmieni, dlaczego jesteś przeciwko niej?

   Chciałbym też znać Twoją opinię o seks-robotach i czy myślisz, że przyczynią się zwiększenia męskiej agresji w stosunku do żywych kobiet?

   Chciałbym też byś odpowiedział, czy granie w GTA powoduje we mnie agresję i chęć zabijania ludzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN:

   Poza tym, skoro twierdzisz że lalka niczego nie zmieni, dlaczego jesteś przeciwko niej?
   Gdzie to napisalem? (ಠ‸ಠ)

   Są pedofile, którzy doskonale wiedzą, że ich skrzywienie krzywdzi ludzi, więc nie praktykują, a zaspokajają się w inny sposób. Taki, który nie krzywdzi innych. Ja mam takie dni, że bym z chęcią wyciągnął Kałacha i wystrzelał wszystkich napotkanych ludzi, ale odpalam GTA, robię sobie morderczą sesję i emocje opadają. To zdecydowanie nie oznacza, że któregoś dnia dokonam masowego mordu.
   I co zmieni ta lalka? Sam mowisz ze sa ci ktorzy wiedza ze to niemoralne i tego nie robia. Skad wiec wniosek ze ci ktorych moralnosc do tego dopuszcza nie wazne czy tylko chwilowo czy stale, zatrzymaja sie na lalce?

  •  

   pokaż komentarz

   Gdzie to napisalem? (ಠ‸ಠ)

   @oskar-wojciech: Wnioskuję po Twoich wypowiedziach.

   I co zmieni ta lalka?

   Nie wiadomo.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak jesteś chory to leczysz jej zrodlo a nie objawy bo oczywistym jest ze leczac objawy zawdze beda one powracac i to w coraz silniejszej formie.

   @oskar-wojciech: może jest lekarzem w PL :D jak widze te bandy ludzi stojace w kolejkach po xylometazolin na zwykly katara kwitnie mi uśmiech na twarzy :D

   A jak kobieta nie da napalonemu facetowi, to też ją ostatecznie zgwałci?

   @dolOfWK6KN: no pewnie, że nie. Dlatego marynarze wynaleźli płaszczki, a gestapo przyzwalało na domy publiczne w obozach śmierci :D

 •  

  pokaż komentarz

  pierwsze 10 wykopów to multikonto(✌ ゚ ∀ ゚)☞ clickbyte zakop.