•  

  pokaż komentarz

  Jarek mając aktualnie taka prymitywna opozycje z po to siedzi i sie śmieje... ale moze wreszcie tej konfederacji cos wypali.

  •  

   pokaż komentarz

   @gorbaczow:

   Nie sądzę, abyśmy byli prymitywni. Walka jest trudna. Populistom jest łatwiej zdobywać emocje ludzi bo albo kłamią albo dają pieniądze do kieszeni albo dają tak silne poczucie więzi, że wyznawcy (Jarka), bez względu na jego błędy, i tak oddadzą na niego głos. Myślę, że Koalicja Obywatelska w wyborach samorządowych pokazała jak można zwiększyć szanse i zorganizować społeczną mobilizację (też większą frekwencję). Wierzę, że Koalicja Europejska, która pomału w różnych sondażach zaczyna być uznawana jako silna przeciwwaga dla PiSu odwróci trend w Polsce i że mobilizacja proeuropejska przyniesie sukces.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @k1fl0w:
   Po pierwsze: nie tworzy prawdziwego wyjątku dla małego biznesu, małych platform i twórców internetowych.
   Po drugie: kłamliwie mówi, że nie ma obowiązku generalnego monitorowania, ale praktycznie tworzy wymóg prawny żeby platformy same sprawdzały wszystkie treści (miliardy video, postów) czy mają licencję. Czyli muszą filtrować wszystko. I będą się zachowywać ostrożnie, nie mając pewności prewencyjnie będą zdejmować różne treści albo ich nie dopuszczać. Internet żyje chwilą. Jeśli ktoś ma swój komentarz i będzie chciał użyć mema z elementem parodii, to może się okazać, że maszyna, która ma rozpoznać czy jest to legalne czy nie, nie da sobie rady z parodią i ten komentarz nie zostanie dopuszczony. To jest cenzura i strata dla tego, kto ten komentarz przygotował. Bo czas i szybkość reakcji w sieci jest wartością.

 •  

  pokaż komentarz

  Czy nadąża Pan nad obradami w PE ? Z tego co widziałem na kanale Pana D. Sośnierza (link: https://www.youtube.com/watch?v=lzigiPUXNzI&vl=pl ) głosowania odbywają się w niebywale szybkim tempie. Czy zamierza Pan zrobić coś w tej sprawie ?

 •  

  pokaż komentarz

  Panie Michale czy popiera pan Art. 11?

 •  

  pokaż komentarz

  Czy chciałby Pan zostać komisarzem? Jeśli tak to w jakiej dziedzinie?

  •  

   pokaż komentarz

   @Mareczekrr: Nie mam takiej ambicji, ale gdybyśmy taki marzeniowy świat tworzyli, to sądzę, że na sprawach cyfrowych widzianych w perspektywie europejskiej znam się dostatecznie dobrze - żeby mnie to interesowało. Na razie chcę zostać posłem do Parlamentu Europejskiego, startuję z piątego miejsca Koalicji Europejskiej i chciałbym zajmować się sprawami cyfrowymi i obywatelskimi. Chociaż komisarzem byłoby być fajnie ;-)