•  

  pokaż komentarz

  Dlaczego pan kłamał w sprawie współpracy z SB i czy bolało jak dostał pan plaskacza od Korwina.

  •  

   pokaż komentarz

   @skywalkergw:

   Rozdzielę odpowiedzi:

   Po pierwsze i to jest publicznie wiadome - podpisałem w '89 roku deklarację współpracy szantażowany utratą dziecka. Później, nagabywany do współpracy, nigdy jej nie podjąłem. W dokumentach do jesieni '88 jestem KTW czyli Kandydatem na Tajnego Współpracownika. Ktoś w listopadzie '88 ołówkiem przekreślił KTW i napisał TW (to widział mecenas Taylor, który oglądał papiery). Uznałem, że trzeba opowiedzieć o całej historii wtedy, kiedy obowiązywała ustawa lustracyjna. Zrobiłem to publicznie chyba jako jedyna osoba będąca w podobnej sytuacji.

   Co do Korwina - zawsze boli jak ktoś uderza. Pięści mi się zacisnęły, ale nie oddałem, bo to było oficjalne zebranie organizowane przez MSZ. Ośmieszyłbym politykę i polityków gdyby w takim miejscu wdał się w publiczną bijatykę. W sądzie wygrałem z Korwinem.

 •  

  pokaż komentarz

  Zcyfryzował Pan już te dokumenty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: pbs.twimg.com

  •  

   pokaż komentarz

   @klawiszs:

   Już dawno. To jest zdjęcie z 2008 roku w Kancelarii Premiera, pracowaliśmy wtedy głównie na papierach i moim zdaniem to zdjęcie pokazuje zakres wielości spraw, którymi się zajmowałem. Teraz też pracuje się na papierach, ale większość rzeczy jest elektroniczna. Często podróżuję: Bruksela, Strasburg, Warszawa, różne konferencje. Przecież nie woziłbym tych ton papieru ze sobą. Niektóre własne rzeczy mam na Pages, niektóre większe dokumenty na Dropbox. Można się obyć bez papierów. Skądinąd zadziwia mnie jak silną żywotności ma to zdjęcie. Kiedy na nie patrzę przypomina mi się, że kiedyś miałem 10 lat mniej :)

 •  

  pokaż komentarz

  Czy wszyscy europosłowie PO będą głosować przeciw art. 13 dyrektywy o prawach autorskich?

  •  

   pokaż komentarz

   @sierp: Dzisiaj razem z posłem Marchewką przedstawialiśmy o 12:30 rekomendację Platformy Obywatelskiej dla głosowania przeciw artykułowi 13. Kolegom z grupy przedstawiłem w mailach wszystkie argumenty żeby głosować przeciw artykułowi 13. Mam nadzieję, że tak się stanie.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie wierzę, że to Pan ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  pokaż komentarz

  @Michal_Boni: Cisowianka na parapecie! Już dzwonimy do Vossa, w sprawie naruszenia praw autorskich przy publikacji loga!

  •  

   pokaż komentarz

   @Enviador:

   I to jest świetny przykład absurdu Art. 13. Internet łapie chwilę. Moje zdjęcie złapało chwilę. Nie było woli promocji jakiejkolwiek wody, po prostu oddaliśmy chwilę. Gdybyśmy przed wypuszczeniem tego zaczęli się zastanawiać, to oczywiście tracilibyśmy czas...