•  

  pokaż komentarz

  Chyba zapomniała, że nie mówi o Polańskim ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @WhiskyRomeo: Ta pani zapomniała chyba o wielu innych rzeczach...

  •  

   pokaż komentarz

   @WhiskyRomeo: Coś jej się porąbało... Przecież ta historia jest tak naciągana jak zużyta guma do żucia... Bez smaku i do wyplucia. Dziesięć lat po śmierci MJ`a powstaje film... MJ nigdy nie został skazany za molestowanie. Polecam poczytać o jego dzieciństwie, którego tak naprawdę nie miał. On był dzieckiem w ciele dojrzałego mężczyzny, który bawił się razem z tymi dziećmi jakby był ich rówieśnikiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @WhiskyRomeo: Żydzi już tak mają, jak coś im pasuje to będą tego bronić za wszelką cenę, a c%?@?wo by było jakby oskarżałą Jacksona o coś co robią jej krajanie w swich obrzędach nby to religijnyh, aczkolwiek nie kojarzę by Bóg kazał ssać fjutki małym chłopcom.

  •  

   pokaż komentarz

   @Vic jest mnóstwo ludzi, którym zniszczono dzieciństwo. Ilu z nich regularnie sypia z obcymi dziećmi i broni się, że to absolutnie normalne?

  •  

   pokaż komentarz

   @Vic: Michael był niedojrzały emocjonalnie, był bity i zastraszany i wykorzystywany przez swojego ojca do zarabiania, zostało mu odebrane dzieciństwo, nie miał bliższego kontaktu z rówieśnikami ani tym bardziej dziewczynami.

   Mógł przez to bać sie kobiet (na podobnej zasadzie na której mężczyźni boją sie silnych kobiet tyle że bardziej) i dobierać sobie towarzystwo na podobnym poziomie dojrzałości emocjonalnej (czuł sie przy dzieciach bezpieczniej). Możliwe też ze dlatego wolał chłopców a nie dziewczynki (są trudniejsze w zrozumieniu i obyciu z nimi).
   Z tego co czytałem o Michaelu to na pewno chodziło też o przywrócenie utraconego dzieciństwa i dojrzewania w wraz z nim pierwszych kontaktów seksualnych (dlatego być może to molestowanie nie było nawet samem aktem seksualnym z penetracją - przypomnij sobie jak to było za młodu a na jakim etapie teraz jesteś).

   Nie żebym go bronił bo nawet szczerze mówiąc nie wiem co dokładnie zrobił. To powyższe to tylko dywagacje na podstawie tego co kiedyś czytałem.
   Natomiast inni mogą być wyrachowanymi pedofilami których po prostu podnieca to że wykorzystują i krzywdzą dzieci i mają nad nimi władzę lub w przypadku 14+ podnieca ich młodość i wiek ale nie traktują ich jako dzieci lecz młode kobiety/osoby.

  •  

   pokaż komentarz

   @Vic tak jak każdy pedofil. Oni wszyscy są dziećmi w ciele dorosłych. Nie został skazany bo miał kasę i mógł kupić wszystko łącznie z odkupieniem win. Poza tym takie p!@##$$enie że był dzieckiem w ciele doroslego, a prawda jest taka że to byl ogarnięty i najlepiej zarabiający koleś w showbiznesie ever. Do tego trzeba mieć łeb. Za to spanie codziennie w pokoju z dziećmi tylko utwierdza że był zwykłym pedofilem. I w którym miejscu ta historia jest naciagana?

  •  

   pokaż komentarz

   @Vic: @4pietrowydrapaczchmur: Inna z hipotez dlaczego MJ zadawal sie z dziecmi jest taka ze tylko dzieci nie traktowaly go jak boga-krola popu tylko jak normalnego czlowieka wiec dzieci w jego towarzystwie czuly sie swobodnie, wiec on lubil z nimi przebywac bo to byla taka naturalna relacja.

  •  

   pokaż komentarz

   @4pietrowydrapaczchmur Podobnie pewnie wygląda historia połowy pedofilii, ale nimi nikt się nie przejmuje, bo nie są znani, bogaci i nie piszą o nich biografii.

  •  

   pokaż komentarz

   @skolfild akurat z tym że był ogarnięty to bym polemizował . Miał od tego cały sztab ludzi z dobrym menadżerem no i pewnie tatuś czuwał nad wszystkim. Za bardzo bystry to chyba nie był , posłuchaj jego wypowiedzi, wywiady. Gada jak 11 letnie dziecko.

  •  

   pokaż komentarz

   MJ nigdy nie został skazany za molestowanie.

   @Vic: nie było spraw sądowych, bo Michael dogadywał się poza sądem i wypłacał kasę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Cavaan: nie było spraw sądowych? w 2005 przeszedł przez prawie 5 miesięczny proces karny, na którym został uniewinniony z 14 zarzutów xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Vic: @whiteglove: @4pietrowydrapaczchmur: @skolfild: Generalnie się z wami zgadzam, ale nikt z was nie poruszył tematu rodziców tych dzieci. Oni odpowiadali za swoje dzieci, wiedzieli co się tam dzieje i sami te dzieci tam przyprowadzały za pieniądze.

  •  

   pokaż komentarz

   @4pietrowydrapaczchmur: ty wiesz, że większość pedofili miała trudne dzieciństwo i najczęściej było ofiarami przemocy lub molestowania ze strony rodziny?

  •  

   pokaż komentarz

   @4pietrowydrapaczchmur: skoro nie był pedofilem, to dlaczego nie miał żadnej kobiety (te dwie zony byly ewidentnie na pokaz), z żadna nie ma nawet dzieci, jego wszystkie dzieci nie są jego (może nie chciał przekazać swoich skłonności potomkom), bo sa białe albo mają jakieś indiańskie rysy (obejrzyjcie foty w necie).Oglądałam film Żyć z Michaelem Jacksonem, gdzie kilka razy został przyłapany na kłamstwie, np mówi że matka jego białego syna jest czarna i że miał tylko 2 operacje plastyczne. Z chłopcem, który nota bene później oskarżył go o molestwowanie, siedzi sobie i trzymają się za rękę jak para kochanków. Oglądałam też Leaving Neverland i faceci są bardzo przekonujący. Nic dziwnego, że mówią o wszystkim dopiero teraz, ponieważ po pierwsze przyznają że go kochali i nie chcieli żeby trafił do więzienia, po drugie Michałek ich urabial i straszył że jeśli to wyjdzie to oni też poniosą tego konsekwencje (wierzyli, bo byli dziećmi).

   Rozumiem, że nie został nigdy skazany, ale nie takie gwiazdy i bogacze unikali kar, patrz chociażby O.J Simson.

  •  

   pokaż komentarz

   @nie_programista_20k: Naturalna relacja ??? Idioto on z tymi dziećmi zamykał się w sypialni po czym masturbował siebie i te biedne dzieci. Gdy dorastały, zamieniał je na młodsze. Rodzicom tych dzieci kupował domy, pożyczał i dawał pieniądze. Z praktycznie wszystkimi tymi rodzinami się dogadywali i przed sądownie płacili im miliony dolarów. To prawda, że nie gwałcił tych dzieci siłą, ale wiązał emocjonalnie i wykorzystywał je seksualnie. To że sam był krzywdzony jako dziecko, że nie bił tych dzieci, nie zmuszał ich siłą czy to że ładnie śpiewał ABSOLUTNIE NIE ZWALNIA GO Z WINY. To były dzieci matole. Zmanipulowane dzieci. On, jego menagerowie i rodzice tych dzieci powinni siedzieć za kratami.

  •  

   pokaż komentarz

   Chyba zapomniała, że nie mówi o Polańskim

   @WhiskyRomeo: Raczej o niczym nie zapomniała. Jako żydówka broni swojego plemienia bez przerwy wikłającego się w seksualne skandale. To plemię o nomadycznej, beduińskiej kulturze uważa gwałt i pedofilię za coś normalnego. Przykładów jest aż za dużo.

  •  

   pokaż komentarz

   Polecam poczytać o jego dzieciństwie, którego tak naprawdę nie miał. On był dzieckiem w ciele dojrzałego mężczyzny, który bawił się razem z tymi dziećmi jakby był ich rówieśnikiem.

   @Vic: zgadzam sie, jakos nikt nie byl odwazny jak Jackson zyl. A teraz je...ne zboczuchy atakuja zmarlego, bo sie juz nie moze obronic. Wstyd.

  •  

   pokaż komentarz

   @Markdj: Niezle projekcje masz. Widac ze wiesz wiecej niz wszyscy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Nie wierzę, w to, co czytam :D Ciekawe, co by mówiła, jakby ktoś ją zgwałcił.

 •  
  cirrus_logic

  +74

  pokaż komentarz

  Cos mnie chyba ominelo, bo nie wpadly mi w oko zadne wyroki skazujace i konkretne dowody. Zamiast tego wyglada, ze mozna "oskarzac o molestowanie" i doic bogatych facetow nawet po smierci...

  •  

   pokaż komentarz

   @cirrus_logic: Dokładnie. Cała sprawa jest totalną farsą. Facet stawał przed sądem i został uniewinniony, oficjalne dochodzenie nie przyniosło skutków, nie znaleziono dowodów. Teraz nagle pojawia się jakiś dokument i wszystkim odp$%##$?a. Co tam sądy, co tam śledztwo, ważne że HBO czy tam Netflix zrobią film.

   Jeszcze bym zrozumiał, jak by się skończyło na spekulowaniu, że no ciekawe informacje, ciekawe czy to prawda. Ale tutaj jest zbiorowa histeria, bez wyroków, bez dowodów, na podstawie SŁÓW jakichś dwóch gości (chociaż wielu innych mówi zupełnie co innego) robi się pokazówki jak zdejmowanie jego muzyki z mediów, debaty czy usunąć z R'n'r Hall of Fame, jakieś wypowiedzi celebrytów... k#$%a, świat schodzi na psy coraz bardziej.

  •  

   pokaż komentarz

   @jamtojest: bardzo proste, ofiary wycofały zeznania, bo dostały wielomilionowe odszkodowania, przewyższające to co mogły ugrać w sądzie https://www.independent.co.uk/news/people/michael-jackson-paid-134-million-in-payoffs-to-stop-up-to-20-sex-abuse-victims-speaking-out-say-10159103.html ostatnio pojawiły sie tez zeznania pokojówki https://www.wprost.pl/swiat/10192846/byla-pokojowka-michaela-jacksona-przerywa-milczenie-co-widziala-w-neverland.html jak jest sie milionerem, to mozna sobie kupic milczenie świadków i sprawy upadaja w sądzie z braku zeznań

  •  

   pokaż komentarz

   @onet12: Były dwie sprawy, zapłacił za ugodę w 93 roku. W drugiej nie płacił i został uniewinniony. Były naloty na jego dom, szukało FBI i nic nie znaleźli. To są fakty.
   Ugoda w 93 roku była wielokrotnie omawiana. Kto zna amerykański system prawny ten wie, że tam niekoniecznie wina się liczy, bardziej nastawienie ławy przysięgłych. Jackson wolał zapłacić, co do dziś kładzie się cieniem. Może to był błąd. Może nie. Może był winny, nie wiem. Nikt mu nic nie udowodnił.

   Zeznania pokojówki? Wzruszające. Nie widziała nic konkretnego, były zdjęcia dzieci i wazelina. No porażające dowody. Słyszałem też, że widziała mnóstwo kaset VHS i wierzy, że tam było dziecięce porno. Bez komentarza.

   Hej, a co z dziesiątkami zeznań innych ludzi, którzy mówią, że wszystko było ok?

  •  

   pokaż komentarz

   @jamtojest: czy to jest normalne, ze dorosły facet otacza sie dziesiatkami małych chłopców, ktorzy spedzali długie dnie pod jego dachem, nawet bez rodziców? To ze go uniewinniono w jednej sprawie, nie znaczy ze nie bedzie innych zarzutów. Tak jak w przypadku molestowan w kociele dopiero po latach ofiary zaczynają mówić i nie zdziwię sie gdy pojawia sie nowe ofiary Jacksona. A to ze FBI niczego nie znalazło, mnie nie dziwi, JAckson miał dziesiatki osób, najlepszych prawników, ochroniarzy etc, jak sie sprawa zrobiła gorąca, to jaki był problem, zeby ranczo wyczyscic? Wszyscy żyli z jego hajsu i zależało im zeby kura znoszace jajka robiła swoje, czas pokaże co dalej sie wykluje...

  •  

   pokaż komentarz

   @onet12: Jestem racjonalnym człowiekiem. Wierzę w dowody i oficjalne wyroki, a nie to, co się wydaje.
   To co mówisz to logika, że brak dowodów jest dowodem, że je usunięto.
   A że pojawią się inni to nie wątpię. Dziś molestuje się nawet spojrzeniem, znajdą się tacy, którzy sobie przypomną różne rzeczy dla pieniędzy. Zweryfikować się nie da, więc można mówić wszystko.

  •  

   pokaż komentarz

   @mieszalnik_paszy: Tak, podobnie jak Living with Michael Jackson.

  •  

   pokaż komentarz

   @jamtojest: tego typu historyjki były już opowiadane na procesie. do sądu przyszło 5 świadków, którzy rzekomo widzieli jakieś macania, obciągania i gwałty, podawali naprawdę szczegółowe i straszne opisy... i zostali kompletnie zdyskredytowani przed ławą przysięgłych za sprzedawanie tych samych bajeczek do tabloidów za dziesiątki tysięcy dolców, kradzieże rzeczy z Neverland i próby wyłudzenia hajsu od MJ. a ci, którzy rzekomo mieli być molestowani (Culkin, Barnes, Robson) powiedzieli, że nigdy nic takiego nie miało miejsca.

   teraz nagle Robson i Safechuck po 20 latach przypominają sobie, że byli molestowani, pozywają MJ Estate na 1,5 miliarda, ich pozew zostaje odrzucony, więc ci znowu się z nim odwołują i idą przed kamery opowiedzieć szczegółówe historyjki, które mają wywołać szok i kontrowersję, mając nadzieję że to w końcu przyciśnie Estate do zapłaty. każdemu byłoby wygodnie gadać na zmarłego dosłownie każdą pierdołę, kiedy nie trzeba zeznawać pod przysięgą, a za ławę przysięgłych robi publika. no ale pelikany łykają to bez żadnego zastanowienia, bo "to brzmi wiarygodnie" xD

  •  

   pokaż komentarz

   @tei-nei: Tylko niestety, na razie oskarżający wygrywają. Świat reaguje tak, jak by byli ważniejsi od sądu. To co robi np. BBC to absolutny skandal.

  •  

   pokaż komentarz

   @jamtojest: jak dla mnie to wygląda na sztuczny hajp kreowany w mediach, bo sam ten dokument nie ma jakiejś ogromnej oglądalności. w niektórych krajach nie przekroczyła nawet 1 miliona. a ci, którzy go oglądali i łyknęli te historie, zapewne w większości już wcześniej mieli o MJ wyrobioną opinię i od zawsze wierzyli że był winny, więc za bardzo niczego to nie zmienia. w 2005 podczas procesu niektóre radia też banowały jego muzykę, a media pluły jadem jeszcze gorzej niż teraz, wieszcząc że jest winny jak diabli i na pewno pójdzie siedzieć. mam zatem nadzieję że jeśli przeżył ten proces, to jego spuścizna i dobre imię przeżyje również te dzisiejsze oskarżenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @tei-nei: Tylko wtedy mógł się bronić. Czym skończy się teraz?

  •  

   pokaż komentarz

   @jamtojest no to koleś tłumaczy czemu zmienił zdanie . Jeśli się dobrze wsłuchałeś to byś zrozumiał .

  •  

   pokaż komentarz

   @jamtojest: niczym się nie skończy. raczej wątpię, żeby normalni ludzie żyli na co dzień tymi rewelacjami, jak próbują to przedstawić dziennikarze. media ciągle forsują narrację "był winny, przestań go lubić," bo reakcja publiki na te oskarżenia trochę odbiega od tego, co przewidywano. oglądalność dokumentu jest kiepska, odsłuchania jego albumów podskoczyły do góry, ludzie w mediach społecznościowych dzielą się oficjalnymi dokumentami i innymi źródłami itd. spora część ludzi nie kupuje tych oskarżeń właśnie dlatego, że MJ nie może się już obronić i patrzą na to z podejrzeniem. według mnie nie jest aż tak źle, jak mogłoby się wydawać.

  •  

   pokaż komentarz

   @tei-nei jeżeli ofiary kłamią i chcą tylko wyciągnąć pieniądze, to dlaczego nie oskarżają Billa Gatesa? Przecież też jest bogaty. Czemu nie Trumpa? Dlaczego dziwnym trafem MJ był i jest oskarżany przez lata o molestowanie seksualne i pedofilię przez wszystkie osoby, które twierdzą że zostały przez niego pokrzywdzone? Zmówili się czy jak, że będą oskarżać o molestowanie? Przecież skoro kłamią, to mogli podać dowolne oskarżenie, np. że ich pobił, ukradł im coś, dlaczego tak nie zrobili?

   I jeżeli kochał dzieci całym sercem i spał z nimi z miłości i do niczego nie dochodziło, to dlaczego otaczał się tylko białymi chłopcami w wieku 7-14 lat? Czemu nigdy nie było tam dziewczynek? Czarnych dzieci? Azjatów? Kochał wybiórczo czy co?

  •  

   pokaż komentarz

   @whiteglove: bo MJ od zawsze był łatwym celem? prościej było oskarżyć o pedofilię gościa, który lubił dzieci i zapraszał je do swojej posiadłości, niż Billa Gatesa czy Trumpa, którzy nigdy nie prowadzili takiego życia, jak on. można się dziwić, czemu uwzięli się akurat na niego z tymi zarzutami, ale przecież ci którzy go oskarżali nie byli jedynymi takimi mendami. co chwilę musiał zwalniać ochroniarzy, sprzątaczki, gospodynie, kucharki, menadżerów, prawników, doradców itd., bo bardzo często się okazywało, że knuli za jego plecami, okradali go czasem na grube miliony, gadali na niego bzdury w tabloidach i totalnie go wykorzystywali. zresztą... przez całe życie poznał się z setkami jak nie tysiącami dzieci, więc jeśli był takim seryjnym pedofilem, to gdzie te dziesiątki, jak nie setki ofiar? nigdzie. z zarzutami wyskoczyło kilku ludzi, którzy nigdy nie byli wiarygodni, łgali jak psy, co udowadniano już przed sądem i zawsze mieli finansowy bądź jakikolwiek inny motyw. żaden z tych ludzi nigdy nie poszedł na policję, tylko od razu skręcali do prawników cywilnych i mediów. może niektórym wystarczy samo bycie oskarżonym, żeby kogoś przekreślić i uznać za najgorszego zbrodniarza, ale niektórzy potrzebują solidnych dowodów, niż same historyjki, w tym przypadku non stop sprzeczne i kilkukrotnie zmieniane.

   na pewno przyjaźnił się z Emmanuelem Lewisem, który jest czarnoskóry. większość jego przyjaciół, którzy znali go od dziecka, utrzymywali z nim kontakt do samej jego śmierci. Culkin, Barnes, Robson, Lewis, Feldman i wiele innych osób, więc argument, że utrzymywał z nimi przyjaźń wyłącznie na czas kiedy byli dziećmi, jest trochę idiotyczny. przyjaźnił się też z dziewczynkami, one też u niego nocowały i przyłaziły do niego. chociażby siostra Bretta Barnesa czy siostra Culkina. znał się z Nichole Richie, córką Lionela Richie, czy z Kelly Parker, która występowała w Smooth Criminal. tutaj jest oświadczenie od Harriet Lester, która znała MJ odkąd miała 5 lat. miał też kontakt z tajwańską rodziną Ma, rodzicami i ich dwiema córkami. jasne, że media lubią się skupiać na jego przyjaźniach z chłopcami, bo znajomości z dziewczynkami nie pasują do całej tej narracji, jak to lubił wyłącznie chłopców.

   i wobec dziewczynek też był bardzo "dotykalski:"

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @tei-nei knuli za plecami? Wszyscy na raz? Jakaś zbiorowa zmowa, że będą dręczyć swojego pracodawcę?

  •  

   pokaż komentarz

   @tei-nei i nie odpowiedziałaś mi na pytanie po co wszyscy ci, którzy są podobno kłamcami i oszustami, mieliby oskarżać Jacksona akurat o pedofilię i molestowanie, a nie o inne przestępstwa? Zmowa zbiorowa? Po co tak? Przyznanie się, że w dzieciństwie zostało się zgwałconym czy molestowanym to bardzo potężne wyznanie, które może być różnie przyjęte przez otoczenie, po co ci kłamcy i oszuści mieliby wybierać akurat to przestępstwo? Powiedzenie "Jackson mnie okradł, oszukał, pobił" ma dużo mniejsze konsekwencje wizerunkowe dla ofiary, nie stygmatyzuje tak jak bycie ofiarą molestowania. Więc, jeśli kłamali, to dlaczego oskarżając o pedofilię? Czemu wszyscy wybrali pedofilię?

  •  

   pokaż komentarz

   @whiteglove: czytałaś transkrypty sądowe? na proces przychodzili sami tacy świadkowie prokuratury, którym takie knucie za plecami udowadniano praktycznie dzień w dzień. bo dokładnie tak można to nazwać. okradali go, sprzedawali bajeczki do tabloidów za grube tysiące dolców, robili między sobą jakieś szemrane deale o których MJ nawet nie miał pojęcia, obiecywali mu złote góry i ugadywali się na jakieś interesy, w które MJ wkładał ogromne ilości hajsu, a potem gówno z tego wychodziło, jeden gość założył mu nawet podsłuch w samolocie, żeby mieć co opchnąć mediom. rozumiem, że jak teraz tak o tym piszę, to może to brzmieć idiotycznie, ale wystarczy poczytać te transkrypty.

   pedofilię wybrał Chandler. reszta oskarżycieli, moim zdaniem, poszła po prostu po jego śladach. skoro pierwsze oskarżenie przycisnęło MJ do zapłaty i nadszarpnęło jego wizerunkiem, a w umysłach ludzi zakodowało się że musi być pedofilem, to dalsze oskarżanie go o to samo było znacznie prostsze. oskarżenia o kradzież w przypadku gościa który ma miliony na koncie raczej wyglądałyby absurdalnie, a że przebywał z dziećmi tyle czasu, to o co innego i bardziej druzgocącego można by go oskarżyć, jak nie o pedofilię? tym bardziej, że tu wystarczą po prostu słowa, "dotykał mnie tam i tam" i nie są wymagane jakieś badania czy obdukcje. nie wiem też, o jakiej "stygmatyzacji ofiar" mówisz. ludzie którzy go oskarżali, zawsze mieli całkowite wsparcie sądów, prokuratury, policji i ogólnoświatowych mediów. nikt nigdy ich nie stygmatyzował, wręcz przeciwnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @tei-nei a wiesz to, bo tam byłaś?

   Masz bardzo agresywny styl rozmowy, jakbyś czuła się osobiście dotknięta tymi oskarżeniami.

  •  

   pokaż komentarz

   @whiteglove: nie, absolutnie nie chcę brzmieć agresywnie i nie mam takich intencji, normalnie dzielę się informacjami. przecież pytałaś mnie czemu go oskarżali o pedofilię, więc wyraziłam swoje zdanie. nie wiem, czy jest słuszne czy nie, ale przy takim zawsze pozostawałam. jeśli według Ciebie moje wypowiedzi brzmią agresywnie, to wyszło to całkowicie niechcący.

 •  

  pokaż komentarz

  Zdaniem Barbry Streisand skłonności płynęły z jego DNA więc nie można go obwiniać.

  O jasna cholera. Chyba chce rywalizować z Klepacką o zostanie autorką bzdury roku.

 •  

  pokaż komentarz

  Mnie bardziej ciekawi nie to czy MJ zapinał dzieci w kakaowe oczko, tylko co kierowało rodzicami, że oddawali swoje dzieci na noc obcemu facetowi. Jaką trzeba być patologią żeby tak zrobić.

  •  

   pokaż komentarz

   @smaky78: przecież on był jak duże dziecko

  •  

   pokaż komentarz

   tylko co kierowało rodzicami, że oddawali swoje dzieci na noc obcemu facetowi.

   @smaky78: apartamenty, loty prywatnym samolotem po świecie razem z Michaelem, opływanie w luksusach - myślę, że coś z tego mogło nimi kierować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Fakty są jednak takie, że j%@!ne FBI siedziało na ogonie MJ 10 lat i nie znaleźli dowodów by był pedofilem. No bez jaj, to chyba już samo w sobie o czymś świadczy. Wyssane z palca historyjki o ruchaniu dla wyciągania kasy. Oglądałem ten serialik i cóż - słowo przeciw słowu... martwego czlowieka, który nie odpowie.

   A tu oskarżający o krzywdę i gwałty Wade Robson okazujący swój żal do oprawcy... ahh wait

   https://www.youtube.com/watch?v=eC06ujdeb-E