•  

  pokaż komentarz

  Francuzi, to już mają w genach te rewolucje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Jak cenzura przejdzie to będzie można strzelać do ludzi na jednym końcu Francji a na drugim wmawiać ludziom, że w kraju nie było tak spokojnie od lat 60.

  Lewica zawsze wraca do korzeni.
  Makaron pewnie tylko czeka na wydanie rozkazu strzelania do ludzi.

  W związku radzieckim działało to przepięknie, cenzura połączona z terrorem.
  Stalin tak dobrze wyruchał Rosjan, że już drugie pokolenie dupa piecze i tęskno, że nie zadzwonił.

 •  

  pokaż komentarz

  Łał. Kiedyś Polska, dzisiaj Francja walczy z komuną. W głowie się nie mieści, że ten potężny zachód będzie kiedyś w takim położeniu. Wyobrażacie sobie; za 50 lat, pod domem dziadka Macrona będą manifestacje dzieci zamordowanych protestantów, żądając sprawiedliwości. A on sobie umrze za niedługo na zajebistej komunistycznej emeryturze.
  Jeśli żółte kamizelki się nie poddadzą, to Niemcy zostaną właściwie same na polu bitwy sygnowanej przez Spinelliego i Marksa, i znów zapiszą się w historii jako najgorszy naród, zaraz po syjonistach, wśród sk#$%ieli nowożytnego świata; Nazizm, Faszyzm, Komunizm. Nawet Rosja nie strzeliła tylu "bingo" w tej grze.

 •  

  pokaż komentarz

  Swoją drogą ciężko wypatrzeć jakiekolwiek twarze o ciemniejszej karnacji wśród protestujących, a jak wiadomo Francja jest wielokulturowa. Prawdę mówili, że napływowi to ludzie lepiej wykształceni. Doktorzy, inżynierowie czy architekci - zapewne pracują spokojnie w zaciszach swoich biur i gabinetów. Nie muszą tym samym wychodzić na ulice i protestować z "żółtymi kamizelkami".
  ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  
  Helsantonio_Montes via Android

  +16

  pokaż komentarz

  Czy to początek końca Unii?

  źródło: 1553354594449.jpg