•  

  pokaż komentarz

  PRZEZCYTAJ ABY POZNAĆ PRZYCZYNĘ TEGO PROBLEMU

  Patrzcie na ten screen. Jakiś patafian twierdzi, że "policja w Polsce jest nadaktywna" i że "ludzie boją się mandatów" (!!!).
  Przyklaskują im setki innych patafianów.
  Co chwilę jakieś inne Wykopy, z obroną kryminalistów, wobec których policja była "zbyt brutalna", ciągłe sugestie żeby służby mogły jeszcze mniej, ciągłe wspieranie państwa teoretycznego.

  Dziwicie się, że potem policja ma w dupie nawet tak oczywiste przestępstwa? A PO CO ma się wysilać, skoro potem może mieć problemy?

  Sami ciągle bronicie praw Jaśnie Pana Bandyty, Jaśnie Pana Kryminalisty, Jaśnie Pana Oszusta i potem dziwicie się, że żyją jak pączki w maśle.

  Aby takie sprawy mogły być wyjaśniane, potrzeba jest zapomniana już instytucja, która nazywa się PRZESŁUCHANIE. Jeżeli sk#?@iel ewidentnie kręci i odmawia współpracy, policjanci powinni go przycisnąć, postraszyć, przytrzasnąć przysłowiowe palce szufladą. Ale tu odzywa się jeden z drugim wykopowy debil: "onienienie jak tak można! jak można stresować jaśnie pana bandytę! milion dolarów odszkodowania! cała komenda do dymisji!".
  Dziwicie się więc, że dziś bandzior śmieje się i pluje policjantom w twarz?

  No wpisuj się, posrańcu jeden z drugim, który twierdził, że "policja jest zbyt brutalna i wymusza zeznania". I pokornie spłacaj pożyczkę, którą oszust na ciebie weźmie. No w końcu policja nic nie może - tak jak chciałeś...

  źródło: Screenshot - 2019-04-08 , 23_47_13.png

 •  

  pokaż komentarz

  Wiem, że nie wasza pożyczka, ale będziecie musieli ją spłacić, raczej się nie wybronicie jak większość osób z podobnymi sprawami

 •  

  pokaż komentarz

  Miej pretensje do całego świata, że straciłeś dowód, zablokowałeś go po 3 tygodniach a mądrzejszy złodziej wyłudził pożyczki na te dane. Następnie miej pretensje, że glina nie chce na odległość udzielić informacji ze śledztwa. Człowieku, wyginaj do polski zrobić z tym porządek bo będziesz miał niespodziankę na granicy jak zapragniesz wrócić.

  •  

   pokaż komentarz

   @megastulejka: Gdybyś miał w głowie mózg, a nie gówno, to doczytałbyś, że żaden dowód nie został zgubiony.

   Poza tym w normalnym państwie możesz sobie dowód pokazywać komu chcesz, wrzucać skany, robić cokolwiek. W końcu to publiczny dokument a nie jakiś tajny szyfr. I nikt na niego nie "wyłudzi pożyczki", bo to bardzo ciężkie przestępstwo, za które błyskawicznie poniósłby surową karę zarówno złodziej, jak i ten, który tej pożyczki udzielił.

   W normalnym państwie. Nie w takim, w którym roi się od takich potomków dziury w podłodze, którzy obwiniają ofiarę za przestępstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @bolo1: No chyba nie trudno się domyślić, że skoro ktoś w kilku miejscach brał pożyczki i założył konto w banku to musiał się posługiwać dowodem osobistym, więc najprawdopodobniej został zgubiony. Zresztą samo blokowanie, które trwało 3 tygodnie jest samo w sobie dziwne.

  •  

   pokaż komentarz

   @megastulejka: Nie musiał zgubić dowodu - wystarczą jedynie jego dane i sklep typu https://dokumencik.eu/

  •  

   pokaż komentarz

   @megastulejka:

   No chyba nie trudno się domyślić, że skoro ktoś w kilku miejscach brał pożyczki i założył konto w banku to musiał się posługiwać dowodem osobistym, więc najprawdopodobniej został zgubiony. Zresztą samo blokowanie, które trwało 3 tygodnie jest samo w sobie dziwne.
   Ekspert się odezwał. Nie musisz gubić dowodu żeby ktoś mógł się nim posłużyć, tak jak nie musisz zgubić karty żeby osoba trzecia się nią posługiwała bez twojej wiedzy i zgody.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skyworld: Fizycznie nie musiał, ale zgubił w innej formie.

 •  

  pokaż komentarz

  Czołem Mirki i Mirabelki

  Cześć i czołem! Coś poszło źle i niechcący dodałeś znalezisko na główną. Ci których szukasz siedzą podobno na mikroblogu. Tu.

 •  

  pokaż komentarz

  @meredith1000
  Nie pomogę za bardzo tylko tak nieśmiało zapytam retorycznie, na kogo Ty i Twoim bliscy głosowali w ostatnich kilkudziesięciu latach? Jeżeli na PO, PIS, PSL, SLD czy na jakichkolwiek innych tzw. lewaków to niestety - wiem że teraz macie to w dupie - ale jednak - gdzieś tam jest troszkę waszej winy - to Wy, i my wszyscy (jakieś 80-90%) polaków stworzyliśmy sobie ten tzw. chlew obsrany gównem jak to ładnie czasem jest nazywane :)

  W takich sytuacjach jak Twoja raczej polityka to ostatnie o czym się myśli ale może warto właśnie pomyśleć, może najwyższy czas zmienić ten system, bo fajnie się żyje dopóki właśnie nie trafi się coś takiego jak Tobie i okazuje się że to państwo które tak nas miało kochać ma nas w dupie.