•  

  pokaż komentarz

  "Artykuł" to jedno wielkie urojenie. Zakop.

 •  

  pokaż komentarz

  A może poproszę o źródło. A nie ogólnie frazes " Kupujemy sobie jakieś poczytne źródło informacji z zachodniej Europy, niech będzie np. Postępowy Post. Patrzymy na trzeciej stronie jest artykuł ... " Jakiś konkret, co to za poczytna prasa ? Tytuł, data wydania itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @kuma_kuma: zamiast konkretów dostałeś na ten moment dwa minusy od ameb piwnicznych

  •  

   pokaż komentarz

   @kuma_kuma: Naucz się czytać dzbanie, a może rozszyfrujesz przekaz xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Zawulon: A co masz na myśli Zamulony. Sorki Zawulon'ie . Alfabet znam, z sylabami tez już sobie radzę... Ale to , że autor dopiero w komentarzu się tłumaczy, niczego nie usprawiedliwia :"Widzę, ze nie wszyscy zrozumieli mój zamysł. Tłumaczę więc: chodziło mi o to, że możemy śmiało założyć, że zbliżający się mecz Polska-Izrael będzie doskonałym momentem, aby pokazać światu Polaków jako antysemitów i nazistów. Po pierwsze, zawsze znajdzie się ktoś, kto faktycznie da upust emocjom i zademonstruje antysemicką postawę, a po drugie nawet jeśli zabraknie tego pierwszego to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby służby wynajęły wywrotowców, którzy dostarczą im to co będzie trzeba. Ten artykuł w Postępowy Post oczywiście jest satyrą tego, czego się spodziewa, a oparłem tą satyrę na tym co już było w mediach zachodnich, chociażby rzekomy marsz „40 000 nazistów” gdzie chodziło o Marsz Niepodległości. Czy było tam 40 000 faszystów? Oczywiście nie. Ale był pretekst do tego, żeby nam dorobić gębę.|" . Sam będę na stadionie darł gębę za Polakami , żeby dołożyli pejsiatym. A jeżeli autor zamierza uskuteczniać swoją publicystykę w formie political fiction czy satyry to powinien to na wstępie zaznaczyć. Jest w języku polskim kilka zwrotów, które się do tego nadają : "wyobraźmy sobie..." " a co by było, gdyby...." . A tobie kolego w ramach edukacji w relacjach międzyludzkich podpowiem, że w dzbanie ucho nie jest wieczne. Jak się urwie, to można dzbanem po łbie dostać.

 •  

  pokaż komentarz

  A gdyby tak przebrać się za Żydów i skandować antypolskie hasła?

 •  

  pokaż komentarz

  A co sie odp...la na meczach pilkarskich, tenisowych czy innych w Izraelu?!!!! Moze zachodnie media tez cos napisza! Nie! Nie napisza. Trzesa sie jak przestraszone kroliki i mordy w kubel. Za kase napisza co im karza gow#o warci pismacy.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja proponuję dać takie transparenty zupełnie innym wydźwięku. Izrael tak się chwali swoją "żydowskością" a wcale nie musi być jedynym narodem gdzie mieszkają Żydzi (nie ważne ile).

  Np.
  "Polish jews support Poland"
  "Jewish Poles are better than Israelis"
  "Where is Palestine?"