•  

  pokaż komentarz

  Podobno feministki z całej Europy już się grupują na wyjazd aby walczyć o prawa kobiet ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @veldrinn jada bo co to ma znaczyc "lekko" chca rowno byc jebni*te ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @R2D_Z_Chicago: Nawet kał szejka smakuje jak kawior...

  •  

   pokaż komentarz

   @veldrinn: @Taita: Ten problem mogą rozwiązać zasadniczo tylko mężczyźni, ponieważ te kraje nie szanują kobiet, uważają że mogą zrobić z nimi co chcą. Tacy ludzie nie posłuchają kobiet.

  •  

   pokaż komentarz

   @SkrytyZolw: ale to głównie kobiety i zmiewieściałe lewaki (czyli bliżej im do kobiet niż mężczyzn) chcą importować mężczyzn z tych dzikich krajów, a na krytykę nieszanowania przezeń kobiet kwiczą coś o faszyzmie i islamofobii.

  •  

   pokaż komentarz

   @szpongiel: Znam ogrom feministek i jakoś od żadnej nie słyszałam żeby chciała ich sprowadzać. Poza tym ja mówię o zmianach w krajach, w których ten problem występuje, a nie w krajach do których ten problem jest przywożony.
   Ja jestem feministką i nic nie "kwiczę" na ten temat. Zdecydowanie jestem przeciwna takiej migracji jaka występuje obecnie. Nie mam natomiast nic przeciwko imigrantom, którzy po przyjeździe podjęliby pracę i dostosowali się do obowiązującej kultury i tradycji. Nie uważam żeby cokolwiek im się należało.
   Przestańcie krzyczeć o tym, że feministki powinny się zająć islamską przemocą, bo kobiety gówno mogą tu zrobić. Z resztą i tak gówno można zrobić.

  •  

   pokaż komentarz

   @SkrytyZolw: uuu, islamofobia!
   Widać jesteś z feminizmu drugiej fali jeszcze. Feminizm trzeciej fali (aka feminazi) w Polsce dopiero raczkuje. Akurat tak się składa, że w krajach, w których problem występuje ale tych zachodnich, również występuje problem feminazizmu i ogólnie regresywnej, totalitaryzującej lewicy, która by chciała wszystkim zamykać usta poprawnością polityczną. Ludziom tym nie przeszkadza, że ich poglądy są wzajemnie sprzeczne. Postawę taką u osobników zindoktrynowanych ideologicznie nazywamy dwójmyśleniem. Niezależnie od twoich i twoich znajomych poglądów, Polska jest w zachodniej strefie wpływów kulturowych i powoli widać takie trendy i u nas. Poza tym nic (jeszcze) nie stoi na przeszkodzie aby krytykować trendy światowe. Ba, wręcz powinniśmy to czynić jeśli te trendy są szkodliwe. Także polecam nim "islamofobia" zamknie Ci usta.
   No ale skoro gówno można zrobić, to może od razu idź rodzić dzieci Arabów albo połóż głowę pod topór 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

   http://www.listyznaszegosadu.pl/notatki/zgadnijcie-kto-pomaga-islamistom-uciskac-kobiety

  •  

   pokaż komentarz

   @szpongiel: WTF? ( ಠ_ಠ) Skoro według Ciebie są miliony opcji, proszę powiedz mi jak zmienić prawo np. w Arabii Saudyjskiej żeby kobiety były traktowane na równi z mężczyznami? Ciągle podkreślam, że mówię o krajach ISLAMSKICH, nie o krajach do których PRZYWOZI SIĘ MUZUŁMANÓW. W naszym kraju jest jeszcze bardzo wiele możliwości. Czemu na mnie naskakujesz skoro mamy takie same poglądy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @SkrytyZolw Jeszcze o Indiach pamiętaj. Państwo sprowadza coraz więcej tych niewykształconych prymitywów

  •  

   pokaż komentarz

   @patrzpan: Miałam okazję pracować z Hindusami i nie było tak źle. I oni nie mają "wiary" nakazującej im uprzedmiotawanie kobiet. Gwałty tam wynikają raczej z frustracji spowodowanej ogromnym brakiem kobiet. Aczkolwiek to prawda, że Filipińczycy są lepszą opcją.

  •  

   pokaż komentarz

   @SkrytyZolw U nas też brakuje ale Polakom nie odwala tak jak im. Co tydzień jest tam zgwałcona kobieta albo dziewczynka. Nie powinniśmy wcale tych prymitywów wpuszczać i dotyczy to też Pakistanczyków i gości z Bangladeszu. Przywiozą do nas swój chlew

  •  

   pokaż komentarz

   @patrzpan: Nie porównuj ich braków do naszych. Codziennie jest gwałcona kobieta albo dziewczynka tak właściwie. Kluczowa jest tutaj religia - oni nie mają odgórnie nakazanej nienawiści do kobiet i nie próbują ich ubierać w worki z dziurami na oczy.
   Co do syfu się zgodzę - tutaj istotna będzie reakcja rządu i to na ile im pozwolimy.

  •  

   pokaż komentarz

   @SkrytyZolw W dodatku ci kretyni rozmnożyli się jak króliki. Nadzieja na zmniejszenie populacji Indii to tylko wojna z Pakistanem

  •  

   pokaż komentarz

   @SkrytyZolw: sorry, rozpędziłem się. Po prostu wkurza mnie wyjątkowo taka hipokryzja jak na picrel i widać niesłusznie dokonałem projekcji na Ciebie.

   Co do opcji, to naprawdę dobrym początkiem byłoby przestać szkalować mężczyzn i męskość jako taką w krajach zachodnich, jeśli liczy się na to, że ci mężczyźni mają coś w tej sprawie zrobić. Ponadto przestać wybielać muzułmanów i używać łatki islamofoba wobec "swoich" jako oręża.

   Nie mówię, że tak robisz ale tak to obecnie wygląda. Dlatego mężczyźni z wpływowych krajów zachodnich nic nie zrobią, bo zostaną zatopieni przez kwik lewactwa. To co my możemy robić to próbować w pierwszej kolejności spacyfikować takich lewaków właśnie. Inaczej storpedują oni nie tylko wszelkie próby pomocy kobietom w krajach arabskich ale również obrony "naszych" krajów przed islamizacją.

  •  

   pokaż komentarz

   @SkrytyZolw: Jest jedna ciekawa opcja, niech wszystkie feministki tam pojadą i zaczną strajkować na ulicach (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  •  

   pokaż komentarz

   @Kulek1981: Po co? Żeby być wystrzelanym, zamkniętym w więzieniu, torturowanym i gwałconym, a potem zabitym? Co miałoby to zmienić?

  •  

   pokaż komentarz

   @SkrytyZolw: Mniej feminazizmu w europie zawsze na propsie.

  •  

   pokaż komentarz

   @szpongiel: Zachód obawiam się, że to gdzieniegdzie przegrana wojna. Natomiast u nas jest szansa i to ogromna. Tylko mam wrażenie, że brakuje wśród mężczyzn zorganizowania. Większość z Was ma takie same poglądy, musi się znaleźć ktoś kto zbierze Was w jedną grupę/fundację/zwał jak zwał i rozpocznie szeroko zakrojoną kampanię, opartą na faktach i walczącą o słuszne rzeczy (czyli wyrzucenie "wzoru mężczyzny", uregulowanie kwestii alimentów i opieki nad dzieckiem, przemoc itd.). I nie opierająca się na "nienawiści" do kobiet i walce z nimi, bo skończy się jak z feminizmem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kulek1981: Czyli rozwiązanie problemu według Ciebie to wymordowanie opozycji? Stalin byłby dumny.

  •  

   pokaż komentarz

   @MsChokesondick: A propos Iranu i "bycia już w Iranie".

  •  

   pokaż komentarz

   @SkrytyZolw: wymordujmy wszystkich. niech jebnie atomówka

  •  

   pokaż komentarz

   @Kulek1981: bicz pliz, nic nie smakuje tak słodko jak ciśnięcie po incelach na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   chca rowno byc jebni*te

   @Taita: przecież są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Znam ogrom feministek i jakoś od żadnej nie słyszałam żeby chciała ich sprowadzać.

   @SkrytyZolw: Zaraz się dowiesz, że znasz nie te feministki co trzeba i w ogóle nic nie wiesz na temat. To jest wykop. Tu rycerze klawiatury co dzień w pąsach ślinią się na każdy artykuł o pobitych muzułmankach, zgwałconych dzieciach albo podpalonych samochodach. Naprawdę myślisz, że czekają na te newsy po to, by poznać świat albo żeby coś zrobić z problemem? Rozczaruję cię. Oni siedzą przed klawiaturą, bo żadna dziewczyna nie chce się z nimi umówić, a ta, co kiedyś raz się z nimi przespała teraz żąda alimentów. A mama nie chce pojąć, czemu jej dzidziuś siedzi w domu i się nie wyprowadzi. W obronie resztek godności wykopowi rycerze znaleźli sobie świetne wyjaśnienie dla swojego przegrywu. Ich zdaniem powodem wszelkich ich niepowodzeń życiowych z kobietami są: muzułmańscy mężczyźni oraz feministki. A, i lewaki, nie zapominajmy o lawakach. Muzułmanie, feministki i lewaki to odpowiednik żydów i cyklistów, czyli taka plaga, która mąci w głowach Polkom. To przez nich Polki nie marzą o wykopkach, nie chcą im gotować i prać i nic nie robią, żeby biedy wykopek wreszcie wprowadził się od mamy.
   A ty tu z jakimiś merytorycznymi argumentami startujesz....
   Nie wróżę sukcesu na tym portalu

  •  

   pokaż komentarz

   @patrzpan: @SkrytyZolw: co tydzień albo codziennie jest gwalcona kobieta? To powiem wam bardzo dobry wynik, nie tak źle jak na przykład w Polsce.

   W Polsce islamu nie mamy (lub śladowe ilości), a przypadają 3 gwałty na dzień (dane na 2017, stwierdzono 1262 przestępstw zgwałcenia).

   Ci katolicy to straszny grzesznicy, nie wpuszczać ich do Europy!!! #pdk

   Przyszła wam kiedyś do głowy pewna genialna myśl, iż gwałty nie są związane z religią, a z wychowaniem przez otaczające społeczeństwo, rozwojem kulturowym jak i gospodarczym danego kraju?

   Biedny kraj = biedni mentalne ludzie. Ich głównym celem egzystencji na co poświęcając większość czasu jest zaspokojenie podstawowych potrzeb jak np. Spacer kilka kilometrów po wodę, gdzie my mamy dostęp zapewniony do bieżącego ujścia w każdym domu. Takie oraz inne czynności wymagają czasu i energii, więc nikt nie przykłada uwagi do wychowania bo nikt nie jest w stanie to robić.

   Bogaty kraj = statystycznie bardziej inteligentne i prawidłowo wychowane społeczeństwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint Oj tak, w I RP miałeś od cholery gwałtów bo była bieda (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■).To zależy od kultury danego kraju. Kiedyś uważałem Indie za świetny kraj aż o nim trochę poczytałem: to slums Świata i nikomu bym nie życzył by się tam urodził

  •  

   pokaż komentarz

   @jadwiga-m Kiedyś bym Cię poparł,ale z wiekiem nabyłem doświadczenia.Ludzie z twoimi poglądami idą na wojnę z takimi jak Ja. Jesteś naiwna. Ten zamach w Nowej Zelandii to małe piwo w porównaniu z tym co czeka Europę:będą pogromy,poleje się krew i to wszystko spadnie na wasze naiwniaków sumienie.

  •  

   pokaż komentarz

   @veldrinn:

   - Spotkałam wiele działaczek feministycznych, które noszą hidżab, tradycyjne nakrycie głowy, a nawet nikab zakrywający twarz – mówi pochodząca z Maroka reporterka. – Nie przeszkadza im to zajmować ważne stanowiska, pracować na uczelniach czy walczyć o równe traktowanie, nie mówiąc już o przeciwstawianiu się przemocy.

   Oczywiście ty i reszta debili, którzy cię plusują jak zwykle przeczytaliście to, co komentujecie. I (oczywiście) pomyślałeś (no nazwijmy myśleniem tę aktywność elektryczną baniaka nad oczami), zanim wysrałeś ten komentarz o wyjeżdżaniu feministek do kraju, gdzie kobiety z obcego kręgu kulturowego mogą zrobić więcej szkody niż pożytku, a głównym problemem jest brak wsparcia ze strony mężczyzn.
   I oczywiście właśnie dałeś wyraz pełnego wsparcia.

  •  

   pokaż komentarz

   @patrzpan: Wyobraź sobie że dopiero w czasach II RP kobiety wywalczyły sobie większość praw jakie posiadali mężczyźni więc były one poniekąd niewolnikami mężczyzn w postaci kur domowych.

   A ten fragment powoduje że twój argument jest totalnym inwalidą i udowadnia moją rację.

   Policja i sądy tolerowały przestępczość seksualną mężczyzn, której ofiarami były kobiety i dziewczynki. Policjanci systemowo ignorowali doniesienia o gwałtach, przez co wykrywalność tych przestępstw w drugiej połowie lat 20. nie przekraczała zazwyczaj tysiąca przypadków rocznie. W 1926 sądy wydały zaledwie 287 prawomocnych wyroków w sprawach o zgwałcenie.

   Sędziowie natomiast wymierzali bardzo łagodne kary mężczyznom którzy dopuścili się gwałtów, w tym czynów pedofilnych. W najbrutalniejszych przypadkach nie orzekano kar wyższych niż półtora roku więzienia.

   Polecam wstępną lekturę:

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Sytuacja_kobiet_w_II_Rzeczypospolitej

   Przepraszam za wiki ale już wystarczająco dużo czasu Ci poświęciłem, czas abyś sam odrobił lekcje abyś nie żył w błędzie i był świadomy że Polacy za czasów 2 RP byli brutalniejsi wobec kobiet od dzisiejszych muzułmanów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint Obyś trafił na jednego że swoich ubogacaczy ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @patrzpan: Miałem okazję wielu spotkać i nie narzekam. Bardzo uprzejmi ludzie. Częściej miałem okazję spotkać uprzejmego ciapatego niż Polaka :)

   Oczywiście, są wyjątki, tam są ortodoksyjni wyznawcy, my w Polsce mamy ortodoksyjnych samozwanczych patriotów - sebiksow. Każda nacja ma taką grupę której się wstydzi, to normalne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint: chcesz mi powiedzieć, że islam i wychowanie w radykalnym islamie nie ma wpływu na to jak są traktowane kobiety? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @jadwiga-m: jestem widocznie zbyt krótko żeby się zniechęcić. Poza tym,wychodzę z założenia, że może jedna czy dwie osoby czasem coś sensownego z mojej wypowiedzi wyciągną (głównie przy tematach medycznych, ale gdzieniegdzie też mi się zdarza coś mądrego napisać).
   Co do tego co piszesz: zarówno "feministki" jak i opisani przez Ciebie mężczyźni nie walczą o żadne praw itp tylko ze sobą. I to jest największy problem, bo moglibyśmy połączyć siły i walczyć wspólnie o równe traktowanie. Musimy razem pracować żeby stworzyć cos co będzie odpowiadało wszystkim, to oczywiste że dana strona będzie bardziej faworyzować swoje potrzeby.

  •  

   pokaż komentarz

   @SkrytyZolw: w radykalnym owszem. Pierwszy raz używasz słowa radykalny, wszędzie indziej wrzucasz muzułmanów do jednego worka.

   Oczywiście że ma to wpływ, podobny negatywny wpływ ma wychowanie w patologiczne rodzinie i nikt jakoś o tym nie bojkotuje i nie próbuje z tym walczyć.

   Chcesz mi powiedzieć że islam i wychowanie w normalnym islamie też ma wpkyw na to jak są traktowane kobiety?

   Przypominam że islam jako pierwsza religia dała jakiekolwiek prawa kobietom, chrześcijaństwo dalej miało do tego podejście brutalne i nie ludzkie.

   Przyznajcie że wasze pobudki do nienawiści muzułmanów wynikają z rasizmu, a cały ten bojkot jest w imię religii katolickiej aby ta nie utraciła władzy (czy jesteś świadomi czy zmanipulowani do tego stopnia że tego nie widzicie).
   Przyznajcie w końcu że dajecie się manipulować i dostrzegacie zło tam gdzie chcecie, a nie tam gdzie realnie się znajduje.

   Przyznajcie że nie chodzi o zmniejszenie ryzyka przestępczości tylko odizolowanie się od innych nacji tylko i wyłącznie w wyniku wyimaginowanego strachu.

   W każdej narodowości, w każdym państwie na świecie znajdują się szajbusy którzy czynią zło w imię różnych rzeczy - w imię zabawy, korzyści, władzy, religii, przyjemności, nałogu. Należy się skupić i dzielić ludzi na dobrych i złych a nie katolików i muzułmanów.

  •  

   pokaż komentarz

   @SkrytyZolw: Oczywiście, że wiele można skorzystać z twoich wypowiedzi. Szanuję twoje motywacje i uważam, że są jak najbardziej realne do urzeczywistnienia. Podejrzewam, że jest więcej osób, które nie tylko chcą, ale i umieją walczyć o prawa człowieka poprzez podnoszenie świadomości społecznej. Jednakże to lepiej robic na innych portalach (np Facebook). Na wykopie ostatnio zgromadziła się bardzo aktywna grupa chłopców i mężczyzn społecznie upośledzonych, odrzuconych, mających jakieś kompleksy wobec kobiet. Manifestują swoje problemy jadem i agresją wobec kobiet bez względu na temat dyskusji. Popatrz sobie na dzisiejsze tematy artykułów oraz na najbardziej plusowane komentarze na stronie głównej. Pod każdym artykułem o agresji wobec muzułmanek pierwszy nnajpopularniejszy będzie wpis o feministkach (nie żeby to miało związek z tematem, po prostu autor postu ma problem społeczny i odwołuje się do zgromadzonych tu kolegów z podobnym problemem, dzięki czemu przez chwile jest popularny, czego w realnym świecie nie doznaje). Pod innym artykułem o muzułmankach króluje oblech, który wspomina o jedzeniu kupy za pieniądze przez polskie kobiety. Te komentarze najczęściej piszą mężczyźni, którzy są po ciężkim rozwodzie, porzuceni przez partnerki, z którymi "szarpią się" o dzieci dla samego faktu dokopania drugiej stronie. Oni są skłonni pod każdym artykułem o tematyce kobiecej wypisywać posty sugerujące, że wszystkie kobiety są puszczalskie, że wszystkim chodzi o pieniądze itd. Bo maja problem w swoich związkach i tu mogą się wyżyć. Ważną częścią ich retoryki jest wspominanie o tym, jak brzydza się grubymi kobietami. To chyba ma związek z ich ex małżonkami i zapewne z tematem słownej agresji wobec nich. Jakiś miesiąc temu był zalew artykułów o przemocy wobec mężczyzn. Tam dosłownie lał się jad na kobiety. Założyli nawet jakąś kongregację niedojrzałych chłopców, którzy postulowali wpisanie do słownika określenia "płeć mądra". Wykop był tym dosłownie zawalony. Nawet jakaś głupiutka chearliderka im towarzyszyła. Jak na ironię "płeć mądra" pisali o sobie i mieli na celu dokuczenie kobietom. Nie dlatego, że kobiety ich w jakiś sposób maltretowały. Oni chcieli dokuczać kobietom, bo te nie chciały się z nimi spotykać. Stąd też się (o dziwo) bierze wylewanie jadu na imigrantów. Ci chłopcy ubzdurali sobie, że gdyby nie emigranci, to kobiety by ich tak nie lekceważyły. No i lewacy (mityczni), którzy ponoć wmawiają kobietom, że emigranci są wartościowi. Lewacy to też są wrogowie, przez których nasi chłopcy nie mają powodzenia. Lewacy i feministki (koniecznie grube i głupie)
   Dlatego uważam, że problemy psychiczne przeważającej cześć użytkowników wykopu są tak duże, że rozsądna dyskusja o społecznych problemach nie ma tu sensu. Lepiej ja prowadzić na innych portalach.

  •  

   pokaż komentarz

   @szpongiel:W Europie facet od razu zgasi taką feministkę konkretnym argumentem, albo w ogóle nie będzie wdawał się z nią w polemikę. Dlatego chcą sprowadzić dzikusów ze wschody, by miały z kim wojować. Co za tym idzie, by ich feministyczny ruch miał rację bytu. A same tam nie pojadą, bo za dużo nie przychylnych ludzi. U nas ktoś zrobi takiej kuku to zaraz leci do faceta po pomoc.

   Ot cała tajemnica.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint:

   @SkrytyZolw: w radykalnym owszem. Pierwszy raz używasz słowa radykalny, wszędzie indziej wrzucasz muzułmanów do jednego worka.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint:
   Tylko ile tego prawdziwego islamu zostało na świecie? Użyłam słowa radykalny, ale dla mnie KAŻDY islam jest radykalny jeśli kobieta nie może sama zdecydować o własnym ubiorze.
   Nie mogę tego przyznać, ponieważ nie jestem i nigdy nie byłam rasistką, wręcz przeciwnie. Od zawsze ostro cisnę rasistów, nawet w bliskiej rodzinie.
   Moje uprzedzenie jest skierowane tylko i wyłącznie do muzułmanów, którzy:
   -ograniczają wolność kobiet
   -zmuszają do noszenia hidżabu (to powinien być wybór kobiety)
   -uważają kobiety za podległe wszystkim mężczyznom oraz że mają prawo zrobić z kobietą co chcą (również gwałcić, to nie przypadek że w krajach z największą liczbą imigrantów liczba gwałtów DRASTYCZNIE wzrosła - jak będziesz próbował z tym dyskutować to znaczy że sam jesteś zaślepiony)
   -przyjeżdżają do obcego kraju i nie poznają ani języka ani kultury (czyli np żądają w szpitalu lekarza płci męskiej - każdą taką osobę powinno się informować, że albo się dostosuje albo niech się leczy sama)
   -przyjeżdżają do obcego kraju (albo raczej są serdecznie przyjmowani) a próbują narzucać swoje zasady, wyrzucają dary i jedzenie które dostają, nie podejmują żadnej pracy
   -twierdzą, że pieniądze, mieszkanie i inne dary, które dostali należą do allaha (nie szanuję tego, ponieważ dostali wszystko od ludzi o dobrym sercu i to im należy dziękować).

   Pewnie coś pominęłam. Uważam również, że każdego imigranta który popełni przestępstwo automatycznie należy wyrzucać z kraju, bez możliwości powrotu.

  •  

   pokaż komentarz

   @jadwiga-m: To jest trochę przerażające. W pierwszym odruchu zastanawiałam się "kurde, na prawdę jest tak źle???". Potem właśnie zdążyłam zauważyć, że nie ważne jaki temat i tak sprowadza się to właśnie do głupich feministek i głupich, niewdzięcznych kobiet. I nie ważne czy się z kimś zgadzam czy nie to i tak z góry jestem jechana.

  •  

   pokaż komentarz

   @SkrytyZolw: wiesz że większość muzulmanek z własnej woli szanuje swoją religie? To tak jakbyś stwierdziła że katoliczki czują się ucisnione ponieważ na ślub muszą zakładać niewygodną suknie, a przecież kobiety marzą o tym aby być w końcu w sukni.

   Otwórz oczy, widzisz tylko radykalne. Wiesz ile jest sekt i kościołów radykalnych wiary chrześcijańskiej? I nikt się tym nie przejmuje. W takich religiach kobiety również zasłaniają włosy, noszą długie suknie aż po kostki i też uważasz że są do tego zmuszane?

   Dopiero teraz rozwijasz swoją wypowiedź i widać o kogo ci chodzi, wcześniej sprowadzalas wszystkich muzułmanów do tych ortodoksyjnych, a wcale tak nie jest. Wręcz przeciwnie, ci ortodoksyjni stanowią mniejszość - podobnie jak w wierze chrześcijańskiej.

   __przyjeżdżają do obcego kraju i nie poznają ani języka ani kultury __

   to nie tylko problem muzułmanów, Polacy czy Niemcy na przykład też z tego słyną.

   przyjeżdżają do obcego kraju (albo raczej są serdecznie przyjmowani) a próbują narzucać swoje zasady, wyrzucają dary i jedzenie które dostają, nie podejmują żadnej pracy

   Też byś chciała otoczyć się odrobiną swojej kultury gdybyś znalazła się w całkowicie opcej kulturze. Jak byś się czuła gdybyś to ty trafiła tam? Nie chciałabyś aby był w okolicy jakiś kościół aby się pomodlić? Fakt, niektórzy przekraczają granice moralności ale nie mówimy o faktach tylko staramy się postawić granice między złymi muzułmanami a normalnymi muzułmanami.

   twierdzą, że pieniądze, mieszkanie i inne dary, które dostali należą do allaha (nie szanuję tego, ponieważ dostali wszystko od ludzi o dobrym sercu i to im należy dziękować).

   Biblia mówi dokładnie to samo tyle że katolicy olewają to. Nie wiem kogo bardziej szanować - tych którzy żyją zgodnie z zasadami swojej wiary czy hipokrytów którzy mówią że są wierzącymi ale nie praktykujacymi.
   Ale racja, ci którzy przekraczają granice nie zasługują na szacunek ale nie oznacza, że należy nie szanować wszystkich.

   Popieram w pełni ostatnie zdanie, przebywanie na imigracji powinno być traktowane jako okres próbny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint: Czytaj bardzo Cię proszę ze zrozumieniem - napisałam, że to decyzja kobiet, nie mówię nic o uciśnionych.
   Co do reszty... jesteś zaślepiony, nie dogadamy się.

  •  

   pokaż komentarz

   @szpongiel: takim sposobem myślenia powinno zabić się całą ludzkość - dla bezpieczeństwa żeby ani jednej jednostce nie przyszło do głowy popełnić przestępstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @SkrytyZolw:

   Użyłam słowa radykalny, ale dla mnie KAŻDY islam jest radykalny jeśli kobieta nie może sama zdecydować o własnym ubiorze.

   XDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint: oj tam zabić od razu. Starczy nie wpuszczać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Ale to są zjeby, niby kasy mają z ropy od cholery ale mentalnie to 200 lat za europejczykami

  •  

   pokaż komentarz

   @Tamerlan: W Rosji, tak jak w krajach latynoskich i muzułmańskich, nagminnym problemem jest machismo - przekonanie, że miejsce kobiety jest w domu, a mężczyźni mają przewagę nad kobietami i powinni być z tego dumni i okazywać tę dumę. Łączy się to z przyzwoleniem na przemoc wobec kobiet.
   Jakiś czas temu w TV był materiał na temat ogromnej skali przemocy domowej wobec kobiet w Rosji. Mnóstwo Rosjan to damscy bokserzy.
   Ogólnie, wiele kultur jest przerażająco nieprzyjaznych kobietom.

  •  

   pokaż komentarz

   @Trojden Oprócz między innymi Polskiej. Bo tutaj mężczyźni nie są takimi cipeczkami, że muszą podbudowywać swoją wartość i samoocenę przemocą wobec słabszej kobiety. U nas kobiety są raczej na piedestale, mają przywileje, bo prawdziwy mężczyzna daje przywilej kobiecie, bo wie, że to nie osłabi jego męskości.

 •  

  pokaż komentarz

  Muzułmanie podobnie jak łobuzy kochają najbardziej.

  źródło: 789657093.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Muzułmany biją żony? Hłe, hłe, dzikusy, lewactwo, pierdu pierdu.
  Badania, że w Polsce się bije dzieci, a przemoc w domu to lewacki spisek - hurr durr, to nasza tradycja, won! :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination: Tez uwazam ze kobiety powinno sie bic w naszym kraju, dobrze prawisz

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination Podaj te badania, a także badania z innych krajów, bo już wyczuwam twoją chęć manipulacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Richyrich: dzięki, zapomniałeś dodać, że szerzę lewacką zarazę :D - było ostatnio na wykopie o tym ile procent Polaków popiera bicie dzieci albo akceptuje klapsy i to nie te BDSM

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination

   Badania, że w Polsce się bije dzieci

   było ostatnio na wykopie

   XDe jak zwykłe potraficie sie sami zdyskwalifikować z rozmowy. No ale jak ktoś chce pytać lewicę o fakty to od razu prawacki spisek ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @Richyrich: bo było na wykopie. Poszukaj sobie, bo mi się nie chce niełuku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Richyrich: w 2018 roku zarejestrowano 88 133 ofiar przemocy domowej, z czego 65 057 ofiar to kobiety.

   Daje to 178 przypadków na jeden dzień.

   Mężczyzn w Polsce w wieku od 15-64 roku życia (dane na 2015 niestety) było:
   13 334 457

   Tak więc statystycznie co 204 mężczyzna w Polsce popełnił przestępstwo przemocy domowej wobec kobiety.

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination: ty stawiasz tezę, ty masz to udowodnić i tyle. nie masz to elo

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint: Najwyższe wskaźniki przemocy wobec kobiet odnotowano w Danii – 52 proc, Finlandii – 47 proc., Szwecji – 46 proc., Holandii – 45 proc., Francji i Wielkiej Brytanii – 44 proc.

   Dla przykładu. Francja - 2017 - 225 tys. kobiet doznało przemocy fizycznej. Liczba mężczyzn w wieku 15-64 - 20 mln 700 tys - więc co 92 mężczyzna we Francji popełnił przestępstwo przemocy domowej wobec kobiet. Francja - taki ideał lewicy i postępowego świata, a kobiety biją dwa razy częściej niż u nas, dobre, nie? Jest to 616 przypadków przemocy na dzień.

   A więc @Abomination: oczywiście wykazałeś się kłamstwem. Do tego

   niełuku

   XDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @Richyrich: w tym momencie we wspaniały sposób skrytykowałeś (i słusznie) wszystkich Polaków

   którzy popełnili przestepstwo przemocy wobec kobiet.

   Pomimo tego, że Polska niby jest cywilizowanym krajem, wysoko rozwiniętym i przyjmująca kulturę zachodnią aniżeli wschodnią, to nadal mentalnie dorównujemy osobom pochodzących z biedy, którzy uciekli z krajów otoczonych wojną gdzie zaspokojenie podstawowyxh potrzeb sanitarnych jest problemem.

   Czyli Polacy pomimo predyspozycji do bycia lepszym człowiekiem ponieważ warunki bytowe im na to pozwalają - dalej zachowują się jak zwierzęta :) a imigrantów u nas nie za wiele.

   Tak więc uważasz że w krajach wymienionych przez ciebie, przemoc stosują imigranci, to w takim razie kto robi to w Polsce. Wychodzi na to że nasz wspaniały polski naród.

   Czy nie lepiej skupić się na przestępcach w własnych kraju i ich pietnowac zamiast interesować się sytuacją obcych krajów?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint: Aha, no to teraz się popisałeś ignorancją i bujaniem w chmurach. Czekam w takim razie po takiej tezie na dane odnośnie % przemocy osób pochodzenia imigranckiego wobec kobiet jak i liczby tych imigrantów w danym kraju. Francja to wciąz w 80% francuzi. W ten sposób skrytykowałeś (i słusznie) wszystkich Francuzów
   którzy popełnili przestępstwo przemocy wobec kobiet.

   Pomimo tego, że Francja jest cywilizowanym krajem 1 świata, wzorem dla modernistycznych elit, kolebką kultury zachodniej to mentalnie dorównują osobom pochodzącym z biedy, którzy uciekli z krajów otoczonych wojną gdzie zaspokojenie podstawowych potrzeb sanitarnych jest problemem. (ciekawe stwierdzenie - że poziom przemocy wobec kobiet rośnie proporcjonalnie do biedy, w takim razie Stany to musi być raj dla kobiet, a tak nie jest - gwałty w stanach - wg. National Crime Victimization Survey w 2008 roku (niestety) 500 kobiet było gwałconych codziennie - co daje gwałt co 562 mężczyznę. W Polsce gwałtów w 2018 roku było 1396 - co daje gwałt co 9500 mężczyzn, powalające, nie?

   Czyli Francuzi pomimo predyspozycji do bycia lepszym człowiekiem ponieważ warunki bytowe im na to pozwalają - dalej zachowują się jak zwierzęta, gorsze od Polaków.

   Nigdzie nie napisałem, że uważam, że w krajach wymienionych przeze mnie przemoc stosują imigranci - to twoja teza i udowodnij ją (wiadomo że więcej popełniają ale dawaj te liczby).

   Tak więc, skoro imigrantów tam jest jedynie 20%, a przestępstw jest dwa razy więcej niż u Polaków na mężczyzną, to w takim razie ktoś to musi robić, nie? imigranci sami nie dadzą rady.

   Czy nie lepiej widziec symetrie i nie srać na własny kraj, skoro w nim jest o wiele lepiej niż w w bardzo wielu miejscach na świecie? Może lepiej dostrzec, że ma się szczęście mieszkając tutaj, a nie w jednym z tych zachodnich krajów, pełnych gwałtów, przemocy i brutalności względem kobiet.

  •  

   pokaż komentarz

   @Richyrich: Przyznaje rację, najwidoczniej to rodowici Francuzi dokonują tych przestępstw.

   Nadal nie widzę sensu argumentu "bo tam i tam jest gorzej". To że gdzieś jest gorzej to nie znaczy że lokalnie ten problem nie istnieje więc bronisz Polaków ponieważ jest ich mniej więc sobie mogą popełniać przestępstwa dopóki nie wzrośnie odsetek przestępstw do 50%, dopiero wtedy to się stanie realnym problem, a jak na razie skupmy się na zachodzie który w sumie nas w żaden sposób nie dotyczy?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint: A gdzie ja napisałem, że "bo tam i tam jest gorzej"? Podaje suche fakty, które obnażają kłamstwa i manipulacje na temat Polski i Polaków.

   "Bronisz Polaków, ponieważ ich jest mniej"

   Co? Nikogo nie bronie i nigdzie tego nie napisałem. Potępiam gwałcicieli i innych tego typu. Przecież podałem ilość gwałtów na 1 mężczyznę, więc liczba mężczyzn nie ma żadnego znaczenia, to nie liczby bezwzględne.

   To że gdzieś jest gorzej to nie znaczy że lokalnie ten problem nie istnieje

   Gdzie napisałem, że nie istnieje? Istnieje, ale Polacy na tle np. europy zachodniej to ludzie bardzo szanujący kobiety. Ciekawa logika, jak u nas jest źle a tam dobrze, to się porównujmy. A jak u nas dobrze a tam źle, to znajdujmy jeszcze u nas problemy, przecież nie ma co się porównywać i zajmować innymi krajami.

   Doceń to, w takim kraju mieszkasz i z jakimi ludźmi. Statystyki mówią same za siebie, nie wiem, kto Ci wmówił, że Polacy to tacy gwałciciele i zwierzęta, szkoda, że nie wykazałeś się inicjatywą żeby to sprawdzić i powielasz kłamstwa na temat własnego kraju.

  •  

   pokaż komentarz

   @Richyrich: Piszesz ciągle o innych krajach tak jakby Przestępstwa z Polski się nie liczyły, wyciągam jedynie wnioski z Twoich wypowiedzi. Ciągle zasłaniasz moja argumentację że w Polsce są przestępstwa tym, że w innych krajach jest gorzej, a od tego się zaczęło przez twój komentarz krytujacy wpis OP.

   Jakie kłamstwa, przecież wkleiłem ci nawet statystyki xD

   Tak część Polaków to również gwaliciele i zwierzęta więc jeśli wrzucamy wszystkich muzułmanów do jednego wora, wszystkich Francuzów do kolejnego, to ja wrzucam wszystkich Polaków do jednego wora - i to już jest źle?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint:
   Francuz - dwa razy częściej niż Polak stosuje przemoc wobec kobiet
   Muzułmanin - traktuje kobietę jak przedmiot, pozwala mu na to zarówno religia jak i kultura, przemoc na porządku dziennym
   Polak - jeden z najniższych współczynników przemocy wobec kobiet w Europie, a Polacy i tak będą stawiać te 3 przypadki na równi - brawo, bawisz się w statystykę a jednocześnie robisz takie wypaczenia i manipulacje zrównując to razem. Ja nikogo nie wrzuciłem do jednego wora w przeciwieństwie do Ciebie.

   Czyli Polacy pomimo predyspozycji do bycia lepszym człowiekiem ponieważ warunki bytowe im na to pozwalają - dalej zachowują się jak zwierzęta

   To jest kłamstwo, kraje dużo bogatsze zachowują się wielokrotnie bardziej jak zwierzęta niż Polacy, dlatego taka ocena jest nieuprawniona i nieprawdziwa.

   Naprawdę dalej po tym jak wykazałem Ci tyle faktów i danych będziesz szedł w zaparte ze swoją tezą: "Polacy to zwierzęta i robią największy chlew" (parafraza) ?? Po raz kolejny dementuje, że mówię, że przestępstwa w Polsce się nie liczą, gdzie coś takiego napisałem? Już 2 raz to piszę.. błagam.

  •  

   pokaż komentarz

   @Richyrich: biblia również traktuje kobiety jak przedmiot więc i religia i kultura na to pozwala, więc również jest to na porządku dziennym. Rozumiesz że to są kwestie wychowania w społeczeństwie i w jakim społeczeństwie a nie od religii? Mogę sobie wierzyć w co chce dopóki nie narzucam tej wiary innym.

   Polacy nie robią największego chlewu, po prostu również popełniają przestępstwa.

   Piszesz ciągle że przestępstwa w Polsce są mało istotne, powołując się na większą przestępczość w innych krajach, czyli w ten sposób negujesz problem w Polsce BO GDZIEŚ INDZIEJ JEST GORZEJ, nie dostrzegasz tego?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint:

   biblia również traktuje kobiety jak przedmiot
   no ciekawe daj mi dobry przykład z nowego testamentu a potem zobacz co się dzieje w koranie. zresztą nie wiem czy jesteś protestantem ale poza biblią jest też nauka kościoła, nawet bez kościoła kobiety w Polsce od wieków były na piedestale. Co to wgl za porównanie nie masz błędu myślowego jak to piszesz?

   Rozumiesz że to są kwestie wychowania w społeczeństwie i w jakim społeczeństwie a nie od religii?

   Wychowanie jest połączone z kulturą, kultura z religią więc tak, to jest powiązane z religią.

   Polacy nie robią największego chlewu, po prostu również popełniają przestępstwa.
   Tak jak każda nacja na świecie, co za odkrycie. I czy ja gdzieś napisałem że nie?!

   Piszesz ciągle że przestępstwa w Polsce są mało istotne
   Ja p$?%??%e ani raz czegoś takiego nie napisałem i od 3 postów mi to insynuujesz i nie masz innych argumentów.

   To właśnie Twoje rozumowanie się opiera się na słynnym "a u was to murzynów biją". Oskarżenia mają niewiele wspólnego z rzeczywiścią, no ale co tam można powielić stereotypy, że Polacy kobiet nie szanują, to takie wygodne. Ile razy mam Ci przestawić fakty, żebyś zrozumiał, że takie rzeczy się rozpatruje statystycznie. Takie problemy zawsze będą i walka z nimi niewiele da - btw szwecja walczy finansowo z przemocą wobec kobiet, daje na to miliony i niewiele z tego jest. a chodzi o skalę i % w danym państwie i na tle innych krajów wypadamy BARDZO DOBRZE. Więc nie neguje, że są gwałty, ale na tle innych krajów to u nas jest duży szacunek względem kobiet. I zrozum to po prostu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Richyrich: czemu akurat z nowego? Stary się nie liczy? Akurat w Biblii jest więcej smaczków niż w koranie :)

   Dobra, już wszystko sobie wyjasnilismy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint: Dokładnie, zostałeś wyjaśniony, eot.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint Niby gdzie? Za każdym razem wyjaśniałem wszystkie twoje zarzuty i podawałem fakty i dane które obaliły twoje teorie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Richyrich: wszedzie, problem leży w pryzmacie przez który patrzysz na świat. Nie podałeś żadnych faktów i danych, powtarzałes od 3 postów to samo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint Ja p$@%#?!e gościu ty to jednak jesteś tępy. Nie podałem żadnych faktów i danych? Serio nara co za jełop...

  •  

   pokaż komentarz

   @Richyrich: Masz problemy z agresją? Nie kontrolujesz emocji? Nie potrafisz prowadzić konwersacji na poziomie dorosłych tylko musisz znizac się do stosowania argumentum ad personam?

   Żałosne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jaracz_Joint Człowieku nie da sie inaczej z tym co sobą prezentujesz... Naprawdę schizofrenia w późnym stadium... Przeczytaj wszystko co pisałem jeszcze raz to może coś do Ciebie dotrze. Na początku myślałem, że będzie jakaś dyskusja i wyciąganie wniosków ale jak krew w piach, podawaj fakty a ten dalej swoje i nawet nie zauważy że coś podałeś..