•  

  pokaż komentarz

  Co w Polsce grozi za zdradę stanu? Czy ktoś po 89 został skazany za zdradę?

  •  

   pokaż komentarz

   @Beztvizji: Po jesiennych wyborach parlamentarnych i tak ŻADEN ze zwycięzców nie uzna tego za zdradę stanu:
   Po wyborach obudzimy się w już zupełnie innym kraju! - Stanisław Michalkiewicz opowiada pełną historię urojonych żydowskich roszczeń majątkowych wobec Polski i Polaków, związanych z tzw. mieniem bezdziedzicznym i amerykańską ustawą 447 JUST, fragment wykładu "Szabesgoje", wygłoszonego we Wrocławiu 16.03.2019 r.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Beztvizji: Czas mija, coraz ciekawsze rzeczy będą wypływać.... a oni dalej nie rozumieją, że gniew Waszyngtonu to małe miki w porównaniu z tym jak tu się ludzie wkurzą.
   Roszczenia żydowskie? A ktoś im przyznaje w Polsce racje, poza paroma szabes-gojami oraz trollami w necie?
   To nie jest zdrada stanu, czyli kategoria polityczna.
   To jest po prostu zdrada.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL nie nadaremno od kilku lat są tak ochoczo wydawane obywatelstwa Polskie dla żydów wepchną jakaś ustawę niby dla Polaków a tak naprawdę zrobią to dla żydów

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: Rozumiem, tylko żeby nie było drugiego majdanu, bo dopiero wtedy będziemy w ciemnej odchłani.

  •  

   pokaż komentarz

   @Beztvizji
   Podobno tylko jeden mało znaczący koleś. Polska konstytucja jest tak napisana, że nie możliwe jest osądzenie kogokolwiek ze świecznika.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: i tu się zdziwisz,bo jednym z przedstawicieli diaspory żydowskiej jest Boni,który w dalszym ciągu jest polskim europosłem,a wcale niedawno został odsunięty przez Schetynę od kandydowania do europarlamentu i wcale się tym nie przejął,bo ma obiecaną już nowa fuchę...na tę notatkę pana Michalkiewicza patrz z przymrużeniem oka,bo on od pewnego czasu nadrabia informacjami z bazaru:)faktem jest,że obecny rząd ma ciężki orzech do zgryzienia,bo jest atakowany przez Żydów i przez swoja opozycją,która jest w części niemiecka i w części żydowska...dlatego potrzeba dużej i dobrej reprezentacji polskiej prawicy w parlamencie Europy

  •  

   pokaż komentarz

   @Beztvizji: Majdanu nie, tylko noc długich noży a rano wszyscy spokojnie pójdą do pracy i ogłosi się nowe wybory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL:

   w porównaniu z tym jak tu się ludzie wkurzą.

   Jakos nie czytalem o "wkurzeniu" ludzi bo wyplacamy emerytury zydkom ktorym sie nie naleza, nie slyszalem oburzenia na bezzwrotne pozyczki dla banderstanu i za to ze zaplacilismy rosji za ich gaz. Wiec sorry ale to tez przejdzie bez echa, jedynie paru mirkow na necie sie oburzy a politycy beda mieli to w dupie, bo po wyborach, a do kolejnych polski lumpenproletariat zapomni o ruchaniu w dupe i poleci zaglosowac na tuska/kaczynskiego bo "teraz to on naprawi i zbawi kraj".

  •  

   pokaż komentarz

   @Luperek: Drodzy Czytelnicy, Słuchacze i Widzowie!
   Podziękowanie • specjalnie dla www.michalkiewicz.pl • 16 kwietnia 2019 • 94 wyświetleń
   Z radością informuję, że właśnie podpisałem akt notarialny, na podstawie którego mieszkanie, w którym mieszkam, stało się moją własnością. Było to możliwe wyłącznie dzięki Waszej pomocy, której wielkodusznie mi udzieliliście. Na mój apel odpowiedziało prawie 10 tysięcy osób, dokonując wpłat przede wszystkim na konto w Santander Banku, ale również – na konto w Mbanku, a także – za pośrednictwem PayPal. Wpłaty wahały się od pięciu złotych do kilku tysięcy. Dzięki temu mogłem dokonać zapłaty przelewem bankowym, a na jedną piątą ceny, jaka pozostała, wystawiłem weksel. Wpłat dokonywały w zasadzie osoby prywatne, ale również firmy, a nawet organizacje, jak na przykład – Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych z Chicago, który przekazał mi 5 700 USD. Niektórzy z Państwa prosili o wyjaśnienie, dlaczego dokonane przez nich wpłaty nie zostały odnotowane na mojej stronie internetowej. Wyjaśniam zatem, że konto w Mbanku obsługuje wyłącznie stronę internetową www.michalkiewicz.pl i z tych przychodów płacę podatek od praw autorskich, podczas gdy konto w Santander Banku jest moim kontem domowym i nie chcę tych spraw mieszać – również ze względów fiskalnych. Zaciągnąłem wobec Was, drodzy Czytelnicy, Słuchacze i Widzowie ogromny dług wdzięczności, który postaram się spłacać tym, co również Waszym łaskawym zdaniem, potrafię dobrze robić – dopóki będą mógł. Niezależnie od tego zawiadamiam, że 5 maja br. o godzinie 10.00 w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Teresy na Tamce w Warszawie, zostanie odprawiona Msza św. w Waszej intencji. Dziękuję, dziękuję dziękuję.
   http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4454

  •  

   pokaż komentarz

   Czy ktoś po 89 został skazany za zdradę?

   @Beztvizji: w tym kraju z dykty?

  •  

   pokaż komentarz

   @Beztvizji w Polsce grożą za to kolejne 4 lata w rządzie...

  •  

   pokaż komentarz

   @Beztvizji: nikomu się nigdy nic nie stanie z kasty politycznej

  •  

   pokaż komentarz

   @Beztvizji: Jeśli byłby drugi Majdan to najpierw trzeba by było włapać co "ciekawszych" polityków i zrobić z nimi sąd polowy, tj to się robiło w czasie ostatniej wojny.

  •  

   pokaż komentarz

   na tę notatkę pana Michalkiewicza patrz z przymrużeniem oka,bo on od pewnego czasu nadrabia informacjami z bazaru:)

   @domino17: od pewnego czasu, to jest od urodzenia?

   @Luperek: dej, mam wolnościowe poglądy :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Luperek: Wspaniała wiadomość! Cieszę się, że zbiórka zakończyła się sukcesem.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: Polacy nic nie zrobią. Dostaną +500 na pierwsze dziecko i będą się cieszyli jak głupi. Jeśli PiS nadal ma 35% poparcia - mimo kampanii informacyjnej o 447 JUST - to Polska niebawem będzie historią.

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: Ale jest to powiązane z polityka. A wiec zdrada oraz zdrada stanu jednocześnie.

 •  

  pokaż komentarz

  Brak złudzeń, robią z nami co chcą, w "wyborcy" dają mandat zaufania dla POPiS ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Jak 75 lat po wojnie Polacy zaczną cokolwiek płacić to są najgłupszym narodem świata. Większych debilów ta planeta nie nosi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież to zakrawa o jawną już zdradę stanu i okłamywanie narodu. Co to w ogóle za porządki i kultura prowadzenia rozmów z państwem rzekomo sojuszniczym, gdzie namawia się drugą stronę do zakulisowych rozmów na temat roszczeń, które na gruncie cywilizowanego prawa są jakiś absurdem. Jako osoba bacznie śledząca sprawę żydowskich roszczeń rabunkowych byłem przekonany, że w tej sprawie dzieją się JUŻ zakulisowe rozmowy, bo rząd PIS tak kręci niczym złodziej na którego głowie czapka gore. Zobaczycie, następne co się zacznie się oswajanie opinii publicznej, że jednak coś jest na rzeczy, a po drugie to sojusznik, no i wicie rozumcie kumie ten tego no, jakaś kasę musimy jednak wyłożyć... Jedyne co możemy zrobić to protestować i uświadamiać ludzi, którzy ogłupieli od telewizora. 11 maja w Warszawie jest protest, po prostu bądźmy tam. Jedynie gniew opinii publicznej i ukazania hipokryzji rządu PIS jest w stanie uchronić Polskę przez złupieniem.
  A swoją drogą rząd PIS to jest katastrofa dla Polski, najgorszy Polski rząd, serwilizmem i upodleniem przebili rząd PO po dziesięciokroć. To właśnie PIS wmanewrowuje nasz kraj w bezalternatywne sojusze i jednokierunkowe uliczki, z których nie można już cofnąć, co skutkuje wyizolowaniem Polski narażając ją na złupienie. I jeszcze ta budowa ośrodka Polin przy wsparciu Lecha Kaczyńskiego, a który to ośrodek jest finansowany z publicznych pieniędzy, a teraz dowiadujemy się że także partycypuje w "dialogu" odnośnie roszczeń. Idziemy dalej - restaurowanie loży Bnai Brith, Traktat Lizboński, przejęcie wprost z rąk Gazety Wyborczej na swoje barki promowania żydowskiej narracji w Polsce, a teraz brnięcie w roszczenia. Sk@?!ysyny, ale będzie się smażyć we wrzących ekskrementach za to hańbienie naszego kraju...

  •  

   pokaż komentarz

   @dr_gorasul zagraniczni turyści po wizycie w Warszawie historię miasta kojarzą tylko z Żydami. Ogólnie Polskę kojarzą jako miejsce klęski Żydów i nic więcej nie wiedzą. Więc jesli ludzie mają takie myślenie to Żydzi będą mieć poparcie w pewnych kwestiach.
   Założono plan że kultura europejska ma zniknąć. Zachodnia Europa ma swoje problemy my swoje a wszystko ma doprowadzić do upadku.

 •  

  pokaż komentarz

  Krótko i na temat. Pan Stanisław w formie.