•  

  pokaż komentarz

  Taa, uchodźcy z Syrii. Z Syrii uciekło milion ludzi (tak rzucam od czapy), w Europie pojawiło się 4 miliony i połowa z nich murzyni a Syryjczycy są przecież tylko opaleni XD

  I ci Syryjczycy uciekający jakoś zdaje się dowody tożsamości przy sobie mieli i dało się potwierdzić ich pochodzenie, tylko cała ta reszta jakimś trafem pogubiła po drodze uciekając przed wojną w Syrii - z Afganistanu czy Somalii XD No i przy okazji im ubyło tak 10-20 lat, bo to praktycznie przecież same kobiety i dzieci w wieku szkolnym XD

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś pewien Libijski prorok rzekł:

  źródło: 1.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @wojna: Dokument "Hypernormalisation" w jednym z wątków dobrze wyjaśnia jak Amerykanie i Europa zabawili się na koszt Kadafiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @wojna: Libia za Kaddafiego miała podobny system gospodarczy co Wenezuela w latach kryzysu naftowego. Za petrodolary państwo fundowało ogromny, rozdmuchany socjal, który zaczął powoli zmierzać w stronę komunizmu. Nawet samo państwo miało w nazwie socjalizm! Opieranie gospodarki na jednym surowcu (w obu przypadkach ropie naftowej) jest głupotą i skrajną nieodpowiedzialnością, ponieważ w takiej sytuacji taniej jest towary importować, niż je produkować, przez co przemysł upada. Paradoksalnie, gdyby NATO nie interweniowało to Libię czekałby ten sam los co Wenezuelę - kryzys gospodarczy i hiperinflacja, bo socjalizm zrujnuje każdą gospodarkę.

  •  

   pokaż komentarz

   @cqwtg1355: Gospodarka byla stabilna, nawet bardzo projekt zlotego dinaru doprowadzil do tego, ze zachod sie obsrał i zrobili syf w kraju, propaganda byla tak duza, ze ludzie faktycznie uwierzyli, ze NATO leci ich wybawic. Teraz pomysl co to za swiat, ze nato sobie wpada i robi co chce, doprowadza do kryzysu i glodu. Teraz magicznym sposobem zloza ropy kontroluja amerykanie i wszystko gra. Ja tylko mam nadzieje, ze jednego dnia wszyscy odpowiedzialni za syf w europie i faktyczny terroryzm zawisna wp##?u.

 •  

  pokaż komentarz

  Who gave te green light to destruct Tripoli?

  NATO, ONZ dało USSraelowi zielone światło.

 •  

  pokaż komentarz

  Problemem nie jest fala uchodźców - PROBLEM JEST WŁADZA która na to pozwala, problemem jest wola polityczna (poniżej wyjaśniam, że ta lewicowa wola polityczna jest 100% CELOWA i lewicowcy nie stracili rozumu ani nie są zaślepieni ideologicznie - to inteligentni i zdeterminowani zbrodniarze) do zalewnia Europy ludźmi którzy

  1. nienawidzą białych ludzi (z słusznych i niesłusznych powodów - przykładowo co Słowianie, Irlandzcycy, Skandynawowie zrobili murzynom i arabom? Kolonie i kolonizacja to głównie dzieło Holendrów, Niemców, Anglików, Francuzów i Hiszpanów)

  2. nienawidzą lub mają chłodny stosunek do kultury europejskiej i chrześcijaństwa - większość emigracji pochodzi z krajów afrykańskich (północna islamska Afryka - chrześcijańska Afryka zaczyna się od mniej więcej równika) to Muzułmanie.
  Oni chcą podbić Europę, która stoi bardzo blisko

  3. mają jeden podstawowy* cel - chcą żyć na poziomie europejskim (duży dom, samochód, styl życia), ale nie chcą lub nie potrafią pracować na poziomie europejskim (brak języka, umiejętności, kultury pracy, motywacji) - lub wręcz wydaje im się że wszystko będzie za darmo, bo zostali oszukani przez propagandę lub są zwyczajnie mało inteligentni (nawet w Europie jest pełno białych ludzi idiotów którzy wierzą że socjalizm daje bogactwo)
  *pomijając cele: religijny podbój Dżihad albo "zemsta za rasizm i kolonializm".

  4. nawet gdyby potrafili pracować - patrz punkt 1 i 2 - nie będą pracować dla białych panów, rasistów i islamofobów (a nawet jak będą pracować - to już na pewno nie w sposób wydajny, metodyczny, tak jak pracuje biały człowiek)

  Prawdziwy problem to
  1. lewicowa władza która używa techniki dziel i rządź - będziemy się gryźć z muzułmanami, murzynami, homoseksualistami, feministkami - a w międzyczasie pieniądze z podatków będą spływać do tego samego poborcy podatkowego, który będzie wykorzystywać nasze własne pieniądze do budowania totalitarnego państwa

  ACTA2 już przeszło - czas na TERREG, czas na wyroki skazujące na każdy głos, który nie zgadza się z polityką EU.

  Istnieje jeszcze problem tego jak zewnętrzne potęgi: USA, Turcja, Rosja, Izrael mogą wykorzystać strategię EU do własnych celów.

  Przykładowo jeżeli Europejczycy dadzą się zgnoić - plan EU wypali w 100% - będą mieć totalitarne superpaństwo z półinteligentnymi mulatami nie znającymi i nie rozumiejącymi swojej historii i genezy powstania zbrodniczego państwa. Wszyscy ci kolorowi potomkowie będą musieli niewolniczo pracować w obozach pracy w stylu ZSRR, wykonując bezmyślnie procedury w zaawansowanych technologicznie fabrykach - komunizm jest ideologią wymyśloną dla Europy przez Niemieckich marksistów - Rosja to był eksportowany eksperyment.

  Jeżeli Europejczycy nie dadzą się zgnoić - USA, Rosja, Izrael - ktokolwiek - może wykorzystać wewnętrzne tarcia aby np. podbić Europę (rosyjska lub amerykańska armia wyzwoleńcza) lub jeżeli Europa sobie poradzi - nienawiść białych ludzi zostanie przekierowana na Afrykę i Bilski Wschód - i biały człowiek wyczyści Izraelowi przedpola pod Wielki Izrael.

  Istnieje kilka ośrodków niezależnej polityki światowej (Polska oczywiście się do niej nie zalicza).
  Są to
  1. Niemcy (EU) - dąży do stworzenia totalitarnego superpaństwa, bez narodów, z despotyczną władzą (biała księga EU, manifest z ventotene)
  2. USA - dążą do utrzymania dominującej pozycji
  3. Rosja - dąży do ugrania jakiejkolwiek szansy do przetrwania jaka się nadarzy (czy to z Europą, czy z USA, czy z Chinami)
  4. Chiny - dążą do zdominowania swojej części świata.

  Reszta krajów to pionki i popierdółki, strefy wpływów - nawet Turcja, która podkuliła ogon po ostatnich wydarzeniach.

  Naturalnie Polska, bliski wschód, styk Europy, Azji, Afryki a także obszary wokół Chin (Pakistan, Indie) - to najgorętsze rejony świata, które akumulują najwięcej energii mocarstw.

  Nikt nie daje j#!$nia o np. Brazylię, Wenezuela jest cierpliwie brania głodem, Madagaskar, RPA czy nawet Australię - są zostawione same sobie i po prostu od czasu do czasu dogląda się je.

  źródło: geography.name

 •  

  pokaż komentarz

  Francuski TOTAL musi mieć dostęp do libijskiej ropy, co wy sobie myślicie.