•  

  pokaż komentarz

  No i znowu nie mogę się dowiedzieć ile z tych ponad 600 przypadkow przerodziło się w ciężkie powikłania a ile było śmiertelnych.
  Poza tym piszą o Polsce a podają przypadki śmiertelne w kraju ogarniętym wojną. No i powiedz że cały ten strach który sieją nie jest przerysowany. Zwłaszcza że będąc szczepionym nie ma się czego obawiać.

 •  

  pokaż komentarz

  ......... "Odra – Oksfordzki Podręcznik Chorób Klinicznych z 1992 roku, podaje taką informację:
  Odra jest to choroba wirusowa – paramykowirus, która rozprzestrzenia się drogą kropelkową, powodując katar, osłabienie, wysypkę. Charakterystyczne są tzw. plamki Koplika na śluzówce policzków, które wyglądają jak duże grudki soli. Wysypka o charakterze plamistym pojawia się za uszami w okresie od 3-5 dnia. Następnie rozprzestrzenia się na całe ciało i staje się zlewna. Leczenie: TYLKO IZOLACJA! W krajach uprzemysłowionych, na ogół choroba kończy się całkowitym wyzdrowieniem. """

 •  

  pokaż komentarz

  Proepidemikow aresztowac za terroryzm.

  •  

   pokaż komentarz

   @UberWygryw: a zwolenników przymusu szczepień aresztować za łamanie praw pacjenta w postaci zmuszania do czynności medycznych.

   Kiedy ludzie zrozumieją że pacjent ma prawo nie wyrazić zgody na czynności medyczne i to jest zgodne ze wszystkimi cywilizowanymi standardami. I jest to bardzo dobre prawo które chroni naszą wolność i należy je doceniać, szacować i bronić.
   Ale wykopowi prawnicy wiedzą najlepiej i szybko wydają w ich mniemaniu słuszne wyroki więzienia.

 •  

  pokaż komentarz

  Ktoś jeszcze wykopuje ten spam?