•  

  pokaż komentarz

  nagral sie w gta i chcial w realy sie sprawdzic

 •  

  pokaż komentarz

  młodzież się musi wyszumieć

 •  

  pokaż komentarz

  Co za debil zostawia kluczyki w stacyjce? Jeszcze w nocy dodatkowo

  •  

   pokaż komentarz

   @Jechanka: czasami niektórzy wychodzą dajmy na to z zakupami i zostawiaja klucze, przeciez to tylko minuta.

   Dodatkowo ktos kto na codzien zostawia auto na terenie zamknietym, np pod domkiem, to czesto tez zostawia tam kluczyki i takie przyzwyczajenie.

   Debil nie debil, kraść ludzie nie powinni, niektorzy nie maja doswiadczenia ze zlodziejami i nie maja odpowiednich nawykow. Wiekszosc ludzi nie byla nigdy w zyciu napadana, ja mieszkajac w Lodzi mialem okres, że byłem napadany raz w tygodniu - kwestia miejsc w ktorych przebywałem, godzin w jakich sie poruszałem (środek dnia) oraz wygladu tzn. wzrostu i wagi. Ot jestem nie wysoki, a cfaniaki co to napadaja ludzi nie napdaja roslych byków. Moja matka też była ze dwa razy napadnieta - niewysoka kobieta idąca do pracy. Jeden taki drab złapał ją jak stała na przejsciu dla pieszych na czerwonym, złapał za szyje i podniósł, w tym momencie sobie grzebał po kieszeniach szukając portfela. Kiedyś też matka była świadkiem takiej sytuacji jak dzieciak z wyglądu 20 lat podbiegł do kobiety 84 lata, powalił ją na ziemie kopniakiem, od leżącej wyrwał torebke i uciekł. Babulinka z połamanymi koścmi zabrana przez karetkę do szpitala. Ot Łódź. Jak rozmawiam na takie tematy to ludzie nie rozumieją mojego punktu widzenia, bo nie wiedzą co to rozbój i że ten kto chodzi i napda ludzi to nie człowiek tylko zwierze. Notabene ten co zabił prezydenta gdańska też wielkorotnie napadał, ktoś tam opowiadał jak przynosił pełno portfeli które ukradł w ciągu dnia.

   Zresztą na wsi nie kradną, u mnie we wsi ludzie zostawiaja na noc bramy tylko przymkniete bez żadnego zamka, drzwi od domu też przymkniete na klamkę, kluczyki do auta gdzieś w sieni albo wręcz w stacyjce w aucie. Debile? Nie, po prostu nie wiedzą co to kradzież, ale ciężko jest uwierzyć w to komuś kto mieszka w mieście.

 •  

  pokaż komentarz

  Podobno dostał już propozycję od Williamsa.