•  

  pokaż komentarz

  źródło: ca6bbaf0c7be2752f2550c9c1649928b.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  @Immun: przecież ja nic prawie nie zakopuje, popieram otwartą dyskusję

  Tutaj muszę przyznać rację (chyba że czegoś nie zauważyłem) i docenić bo sam tak robię - nie chcę zwężać innym horyzontów.
  A np taki @VCO1 jest szybszy i lepszy niż jakiś j!%%ny totalitarny cenzor na etacie.... źródło mało lewackie? Mniejsza o fakty - tniemy.

  Jednak muszę przeprosić cenzorów - oni zwykle sprawdzali treść.

 •  

  pokaż komentarz

  Wystarczy poczytac co zwykli murzyni uwazaja o Europejczykach, zeby wiedziec z czym mamy do czynienia i jaka czeka nas z nimi przyszlosc, pogarda i nienawisc do calej rasy, za to, ze jeden kraj niby cos kiedys zrobil, niektorzy nawet wypisuja co zrobia z kobietami i dziecmi i jak bardzo sie ciesza, ze "my" wymrzemy, ich niespecjalnie obchodzi to, ze to Polak slowianin, a to Francuz, bez roznicy, ciesza sie z tego i czekaja na to az otwarcie beda mogli sie zemscic, ci ludzie jako grupa nie uznaja indywidualizmu w ogole, i dlatego przegramy.
  Dla nich w Europie nie ma miejsca, szczegolnie teraz jak mamy problemy z demografia, w innym wypadku czeka Europe to samo co Afryke Poludniowa, czyli kraj w ktorym odnotowano najszybsza zapasc ekonomiczna ze wszystkich krajow niebedacych w stanie wojny, zaczyna brakowac im czystej wody, jedzenia, nawet pradu i oczywiscie inflacja sie powieksza, przy okazji biali nie maja tam kolorowo.
  Zreszta muzulamnie maja podobne podejscie tylko troche bardziej na tle religijnym niz rasowym i mniej za to co bylo, a raczej za to co ma byc.