•  

  pokaż komentarz

  Idzie poźniej taki złodziejski śmieć z tym do telekomu i bierze duplikat karty SIM. Keylogerem, robakami i innymi wynalazkami ma już zczytane hasła i loginy do bankowości elektronicznej i przy pomocy kryptowalut szybko transferuje sobie wszystko w bezpieczne miejsce. Milicja nic z tym nie robi, ani przed ani po, no bo i cóż mogą zrobić takie sieroty? Chyba tylko przyjść po kablu i nękać cię za nieprawomyślne albo głupie komentarze na forach internetowych #panstwoteoretyczne

 •  

  pokaż komentarz

  te "dowody kolekcjonerskie" się niemal nie różnią od prawdziwych, ale jest tam jeden malutki szczegół, co nawet uczeń podstawówki rozpozna, otóż na tzw. kolekcjonerskich jest lustrzane odbicie godła, czyli orzełek patrzy w prawo albo jest inne godło przypominające obecne. Trzeba być debilem by się na to nabrać, ale dla bankierów najważniejsza jest kasa

  •  

   pokaż komentarz

   @nightrain: W artykule na zdjęciach orzełek właśnie patrzy w prawo więc ci "debile" mieli prawo w tej kwestii się pomylić bo, uwaga, w godle orzełek własnie patrzy w prawo. Ktoś tu nie czytał artykułu lub nie zna symboli narodowych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Castagiro: widziałem te zdjęcia, ale to superexpress, tak że nie ufam do końca, na większości stron jest właśnie odwrócony orzeł,albo bez korony, albo trochę inny niż obecne godło, bo wykorzystywanie takiego znaku jest nielegalne i by ich zatrzymali za fałszerstwo, jak chodziłem do podstawówki to też były takie dokumenty w stylu "prawo jazdy na taczki"

 •  

  pokaż komentarz

  "Kolekcjonerskie" dowody osobiste to typowa polityka AMERYKAŃSKIEGO KONDOMINIUM POD ŻYDOWSKIM ZARZĄDEM POWIERNICZYM o wdzięcznej nazwie "POLIN".

  Wcale bym się nie zdziwił, gdyby bogatsi od was "starsi bracia w wierze" w tym pseudo-kraju na identycznych zasadach kolekcjonowali:
  - dyplomy wyższych uczelni
  - oryginalne mundury policyjne i wojskowe oraz odznaki i legitymacje
  - automatyczną broń palną wraz z amunicją
  - granatniki
  - granaty ręczne
  - rakiety w uzbrojonymi głowicami
  - miny z zapalnikami
  - czołgi
  - itd. itp.

  Skoro nawet dowody osobiste można "kolekcjonować", to ja poproszę o całą kolekcję znaczków skarbowych! ( ͡° ͜ʖ ͡°) ...tak niewiele, bo jestem skromnym człowiekiem i nie mam wielkich wymagań. (((( ͡° ͜ʖ ͡°))))

  źródło: polin.jpeg

 •  

  pokaż komentarz

  10 lat to istnieje w sieci, a dopiero teraz aferę robią :P