•  

  pokaż komentarz

  "[...] miałam 14 lat, kiedy Andrzej Wajda, na planie swojego filmu „Kronika wypadków miłosnych” zmusił mnie do zagrania nago bardzo odważnej sceny erotycznej z udziałem 18-letniego wówczas śp. Piotra Wawrzyńczaka. Byłam pod wpływem środków uspokajających i alkoholu podanych mi przez inne osoby dorosłe pracujące na planie" – pisze Młynarska i przyznaje, że nie wie i nie rozumie dlaczego do tej sceny nie zatrudniono dublerki.

  To znaczy inną 14-latkę? I wtedy byłoby OK, bo ofiarą nie byłaby Młynarska? Kto to w ogóle kuchwa jest?

  W 1986 zadebiutowała na dużym ekranie, wcielając się w rolę Aliny w filmie Kronika wypadków miłosnych Andrzeja Wajdy. W wieku 16 lat wyjechała do Francji, gdzie zagrała między innymi w serialu erotycznym „Różowa seria”. Ma wykształcenie podstawowe. Uczyła się w liceum, jednak naukę przerwała w wieku 16 lat.

  LOL. LMAO. ROTFL! Do grania w serialu erotycznym też ją zmuszali?

  pokaż spoiler Dowiedziałem się, że to siostra Agatki Młynarskiej, którą poznałem wiele lat temu. Agata lubiła młodych chłopców, tak między 16. i 19. rokiem życia. Była w moich okolicach kręcić reportaż o miasteczku w którym mieszkałem. W dzień spoko, wieczorem bar i chłopcy. Któregoś dnia przyszedł kumpel i powiedział "ej, wyruchałem Młynarską!", a w odpowiedzi dostał chóralne "a kto nie ruchał?". Ciekawe czy siostra miała podobne podejście do życia i seksu?

 •  

  pokaż komentarz

  ok, ja mam pytanie z zupełnie innej beczki. Czemu w każdym polskim filmie musi być naga kobieta. Czy reżyserzy są tak niewyżyci, że chcą sobie aktorkę na planie pooglądać, czy myślą że bez gołej dupy film się nie sprzeda?

  Nawet w "7 uczuć" musiała być, bo tak.

 •  

  pokaż komentarz

  W pierwszej kolejności w przypadku nieletnich aktorów o wszystkim decydują opiekunowie prawni/rodzice. Poza tym wybierając zawód aktora trzeba się liczyć z tym, że nie będzie lekko. Kariera nie potoczyła się tak jak sobie to wymarzyła, to teraz trzeba pisać o traumach i znaleźć winnych. #metoo

 •  

  pokaż komentarz

  Rodzice nigdy nie widzieli tego filmu? Nie mieli obiekcji? Nie powinni być na planie z nieletnią aktorką?

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora